Astroloji Son Makaleler

10 – 16 EYLÜL 2018 HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir.  Ortaklaşa işler gündeme gelebilir. Cinsel enerjiniz de bu dönemde yüksek. Hafta başında, Pazar günü gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Günlük rutin işleriniz, iş ortamınız, çalışmalarınızla ilgili konular gündeme gelecektir. Sağlığınızla ilgili sorunlar varsa, bunları halletmek adına birtakım adımlar atabilir, başlangıçlar yapabilirsiniz. İş ile ilgili beklediğiniz haberlere de bu dönemde ulaşabilirsiniz. Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok vakit geçirebilir, sosyal çevrenizde ön plana çıkabilirsiniz. Gelecekle ilgili adımlar atıyor, başlangıçlar yapıyorsunuz. Çalışmalarınızın getirilerini toplayacağınız bir haftadasınız.

Boğa Burcu: Hafta başında, Pazar günü gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda yeni başlangıçlar olabilir. Kendinizi flörtöz hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Hayattan ve yaşamdan keyif almak adına özellikle kendi istekleriniz doğrultusunda başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. Tutkulu birtakım ilişkiler, aşklar, ortaklıklar gündeme gelebilir. Bu aynı zamanda evlilikler alanına da etki ediyor. Kıskançlık krizlerine dikkat ettiğiniz takdirde hali hazırdaki ilişkinizde güzel vakitler geçirebilirsiniz veya yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. Özellikle işiniz, çalışmalarınız, kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz.

İkizler Burcu: Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Özellikle eviniz, aileniz, yuvanız, aile büyüklerinizle ilgili birtakım konular gündeme gelecektir. Yatırım yapmak için girişimde bulunabilirsiniz. Aile büyüklerinizden de destek göreceğiniz günlerdesiniz. Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. Günlük rutin işlerinizi daha rahat halledeceksiniz. İş ortamınız, çalışma koşullarınız gündeme gelecektir. Bazılarınız iş ortamında tanışacağı bir insanla belki flörtöz bir ilişkiye başlayabilir. Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. Özgürleşmek adına girişimler yapıyorsunuz. Kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz. Yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Sosyal medyada da aktifsiniz.

Yengeç Burcu: Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. Bu da size aşk, ilişkiler, flört gibi konularda şanslar sağlayacak. Yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Güzelliğinizle insanları etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. İletişiminizi etkili kullanmakla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.  Yakın çevre seyahatleri gündeme gelebilir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla beraber hareket edebilirsiniz. Yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Bu dönemde bir seyahat de gündeme gelebilir. Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. Parasal ve maddi konularda kendinizi çok girişken hissediyorsunuz. Ortaklaşa işlerden kazançlar elde edebilirsiniz.

Aslan Burcu: Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız.  Parasal ve maddi konularda yeni bir döneme  başlıyorsunuz. Para kazanmak, gelir elde etmek adına yeni girişimler yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Güneş’in de burada olduğunu düşünürsek, bu konu sürekli vurgulanıyor. Para ile ilgili güzel gelişmeler olacaktır. Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. İç dünyanızda kendinizi çok flörtöz hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Yaşam alanınızı güzelleştirebilirsiniz. Dekorasyonlar gündeme gelebilir. Yatırım yapabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak adına da kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz. Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. Özgürleşmek adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. İkili ilişkiler, ortaklıklar gündeme gelecektir. Size özgürlük sağlayan insanlarla beraber hareket edip, ortaklık yapabilirsiniz. Belki bir evlilik de gündeme gelebilir.

Başak Burcu: Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Merkür ve Güneş de Başak burcunda. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergiliyorsunuz. Ön plana çıkabiliyorsunuz. Hayatınızla ilgili yeni başlangıçları da çok rahat bir şekilde yapacağınız bir dönemdesiniz. Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. Kova burcundaki Mars ile de ters bir etkileşim mevcut. Yakın çevreniz, yakın akrabalarınızla ilgili diyaloglarınız gündeme gelecektir. İletişim gücünüzü çok etkili kullanıp isteklerinizi elde edebileceksiniz. Yakın çevrenizden bir insanla belki flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bir taraftan da çalışmak, hizmet etmek adına harekete geçeceğiniz bir dönemdesiniz. Hem cazibenizi kullanarak hem de işle ilgili girişim yaparak başarılı olacaksınız.

Terazi Burcu: Bu hafta yönetici gezgeniniz Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. Parasal ve maddi konularla daha fazla ilgileneceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni eşyalara sahip olabilirsiniz. Para ile ilgili beklediğiniz haberlere bu dönemde ulaşabilirsiniz. Ortaklaşa işlerden de gelir elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. İç dünyanızda kendinizi çok güçlü ve motive hissediyorsunuz. Yatırım yapmakla ilgili yeni gelişmeler olabilir. Ev almak, taşınmak ile ilgili konularda eyleme ve harekete geçeceğiniz bir dönemdesiniz. Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. İç dünyanızda korkularınızla yüzleşeceksiniz. Korkularınızı aşmak adına başlangıçlar yapacaksınız. Biraz geri plana çekiliyorsunuz. Geri planda çevrenizde gelişen olayları gözlemleyeceksiniz. İleriki günlerde de harekete geçebilirsiniz.

Akrep Burcu: Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında ön plana çıkmak istiyorsunuz. Yeni arkadaş gruplarına girebilirsiniz. Kariyerinizin ve çalışmalarınızın getirilerini toplamak adına da yeni bir başlangıç yapacağınız bir dönemdesiniz. Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek.  Fiziksel görünümünüzde bu dönemde değişiklikler yapabilirsiniz. Güzelliğiniz ve cazibenizle insanları çok rahat etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tekliflere açıksınız. Ortaklıklar ve evlilikler bu dönemde gündeme gelebiliir. Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. Buradan Venüs’e ters bir açısı mevcut. İletişiminizi etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. İç dünyanızda kendinizi çok motive hissediyorsunuz. Eviniz, ailenizde huzurlusunuz. Aile büyüklerinizden destekler görebilirsiniz. Taşınmak, yatırım yapmak, yaşadığınız ortamdan özgürleşmek adına yeni birtakım girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yay Burcu: Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Özellikle çalışmalarınız, işiniz, kariyerinizle ilgili yeni bir döneme başlıyorsunuz. Toplum üzerindeki sorumluluklarınızla ilgili yeni başlangıçlar yapacaksınız. Güneş ve Merkür de burada olduğu için bir terfi gündeme gelebilir. Bir başarı kazanabilirsiniz. Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda geri plana çekilerek olayları gözlemlemeniz gereken bir dönemdesiniz. Platonik ilişkilere çekilebilirsiniz. Bu dönemde gizli birtakım ilişkiler de gündeme gelebilir. Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. Yakın çevre seyahatleri gündeme gelebilir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Yeni bir eğitim programına kaydolabilirsiniz. Sosyal medyada da aktif olabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız.  Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Hayata bakış açınız değişebilir, bilmediğiniz yeni konuları öğrenebilirsiniz. Bu alanlarda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçiriyorsunuz. Gelecekle ilgili daha iyimsersiniz. Arkadaş çevrenizden bir insanla flörtöz bir ilişkiye  başlayabilirsiniz. Bu dönemde çalışmalarınızın getirilerini de daha kolay toplayabileceksiniz. Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. Venüs’e ters etkileşimi mevcut. Para kazanmak adına girişimler yapacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirirken bir taraftan da para kazanmak adına girişimde bulunursanız, bu haftayı başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Kova Burcu: Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Parasal ve maddi konularda başlangıç, girişim yapmak adına yeni bir dönemdesiniz. Başka insanlardan destekler görebilirsiniz. Özellikle para kazanmak adına şanslı olacağınız bir dönemdesiniz. Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek.  Venüs ile ters bir etkileşimi mevcut. Venüs de Akrep burcunda. Hayatınızla ilgili özgürleşmek istediğiniz bir dönemdesiniz. Kendiniz inisiyatif alarak yaşamınızda yeni başlangıçlar yapmayı arzuluyorsunuz. Bir taraftan da işiniz, sorumluluklarınız var. Hem kariyerinizdeki sorumlulukları yerine getirip hem de istekleriniz doğrultusunda hareket edebilirseniz bu iki alanda da başarılı olacaksınız. Venüs de Akrep burcunda olduğundan toplum önünde daha görünür olacaksınız. Güzelliğinizle insanları etkileyebilirsiniz. İş ortamınızda tanışacağınız bir insanla flörtöz bir ilişkiye de başlayabilirsiniz.

Balık Burcu: Hafta başında, Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece saatlerinde Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Güneş ve Merkür de karşıt burcunuz olan Başak’ta. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi konularda yeni bir döneme başlıyor, yeni bir sayfa açıyorsunuz. Partnerinizden destek görebilirsiniz. Aklınız, fikriniz daha çok karşı taraf odaklı olacaktır. Bu hafta Venüs, Akrep burcuna girdi ve Akrep burcunda ilerleyecek. Aşk, ilişkiler, flört konularında kendinizi iyimser hissediyorsunuz. Sosyal medya aracılığı ile tanışacağınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yurtdışı seyahatleri gündeme geliyorsa, orada biri ile tanışabilirsiniz. İlişkilere bakış açınızın değişeceği bir dönemdesiniz. Mars, Kova burcuna geçti ve bu hafta boyunca Kova burcunda ilerleyecek. Biraz gizli hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Özgürleşmek adına kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz. Bu dönemde kendinizi harekete geçemiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Geri planda kalarak çevrenizde gelişen olayları gözlemlemeniz daha iyi olacaktır. İleriki günlerde yeni birtakım fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: