UP Watch

11 Aralık Pazartesi: Merkür/Uranüs arasında destekleyici bir görünüm oluşacak. Fikirsel anlamda kendimizi özgün, farklı hissedeceğimiz bir gün, zihnimiz oldukça keskin çalışacak problem çözücü olacağız.

12 Aralık Salı: Ay terazi burcunda ilerleyecek. Sosyalleşmek için uygun bir gün; flört, sevgiliyle hoş aktiviteler için oldukça uygun. Yeni tanışmalar gerçekleşebilir.

13 Aralık Çarşamba: Güneş/Merkür birlikte hareket edecek. Kendimizi rahat ifade edeceğiz. Sözel olarak kendimizi açıklamak için uygun bir gün.

14 Aralık Perşembe: Ay Akrep burcunda hareket edecek. Derin, sezgisel olacağımız, kıskanç tavırlar sergileyebileceğimiz bir gün. Sezgilerimize, bilinçaltımıza güvenebiliriz. Kriz ve stresler karşısında soğukkanlı davranacağız.

15 Aralık Cuma: Merkür/Venüs 5 gün boyunca beraber hareket edecek. Daha pozitif düşünür ve hareket ederiz. Sanat alanında çalışmalar yapılabilir.

16 Aralık Cumartesi: Güneş/Uranüs arasında destekleyici bir görünüm meydana gelecek. Uçak seyahati yapılabilir. İlgili ve meraklı olabiliriz; yaratıcı, sıra dışı konular öne çıkabilir.

17 Aralık Pazar: Ay yay burcunda yer alacak. Neşeli, hevesli olacağımız bir gün. Sıcak ve iyimser etkiler var. Yabancı diller, yurtdışı, yükseköğrenimle ilgili konulara ilgi gösterebiliriz. Yeni yerler gezilebilir, seyahatler yapılabilir.

Koç burcu haftalık yorum: Bu hafta sözleşme imzalarken dikkatli olun. İstenmeyen gelişmeler ortaya çıkabilir ve sıkıntıya düşebilirsiniz. Ani bir seyahat gündeme gelebilir.

Boğa burcu haftalık yorum: Ödemelerde gecikmeler meydana gelebilir. Ödemelerinizi almakta ya da yapmakta zorlanabilirsiniz. Sağlıkla ilgili ödemeler ortaya çıkabilir. İş yerinde yöneticinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

İkizler burcu haftalık yorum: İş anlamında görevler artabilir, zorlanabilirsiniz, sorumluluklar artabilir. Ortak bir arkadaş ya da tanıdıkla iş anlaşmaları yapabilirsiniz.

Yengeç burcu haftalık yorum: Sağlığınıza dikkat edin. Bel ve böbrek bölgesi hassas. İş alanınız şanslı. Yöneticilerinizin övgü dolu sözlerini duyabilirsiniz.

Aslan burcu haftalık yorum: Bu haftanın aşkta şanslı olan burcu sizsiniz. Aşkta flörtöz olabileceğiniz şanslı bir hafta. Varsa çocuğunuzla ilgili sabır göstermeniz gereken zorlayıcı etkiler söz konusu olacak.

Başak burcu haftalık yorum: Kredi kartı, nafaka, burs, ortak paralar konusunda şanslısınız. Ev ve eve ait konularda düzenlemeler yapabilirsiniz. Yer değiştirme, taşınma olabilir.

Terazi burcu haftalık yorum: Ani bir yolculuk yapmanız gerekebilir. Teknolojik aletleriniz bozulabilir, tamire ihtiyaç duyabilirsiniz. Yedekleme yapmanızda fayda var.

Akrep burcu haftalık yorum: İş ile ilgili destekler alabilirsiniz. Hiç hesapta olmayan bir ödeme yapmanız gerekebilir. Paranızı dikkatli kullanmalısınız.

Yay burcu haftalık yorum: Dişlere, kemiklere dikkat edin. Hukuki konularda dikkatli olmalısınız. Düşünmediğiniz bir anda aşk sizi bulabilir.

Oğlak burcu haftalık yorum: Evinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu arada bu hafta özellikle sizin için oldukça zorlu. Satürn kavuşumunun ayak sesleri gelmeye başlıyor. İş yerinde yöneticilerinizle aranız bozulabilir. Gizli ve güçlü düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz.

Kova burcu haftalık yorum: Sosyal çevrenize dikkat edin. Bazı arkadaşlar hayatınızdan çıkabilir. Para ile ilgili işlerde zorlanmalar, gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Balık burcu haftalık yorum: Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İş anlamında biraz daha çalışmaya önem verilmeli, biraz daha atak olmalısınız.

Astrolog Tuğba Başaran

https://www.instagram.com/basaran_tuuba/

HAFTALIK VE GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIhttps://i2.wp.com/bilgikapsulu.com/wp-content/uploads/2017/11/haftalık-burç-yorumları.jpg?fit=682%2C473https://i1.wp.com/bilgikapsulu.com/wp-content/uploads/2017/11/haftalık-burç-yorumları.jpg?resize=150%2C150adminAstrolojiSon Makaleler11-17 ARALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI,Akrep Burcu,Akrep burcu haftalık yorum,Aslan Burcu,Aslan burcu haftalık yorum,ASTROLOJİ,Balık Burcu,Balık burcu haftalık yorum,Başak Burcu,Başak burcu haftalık yorum,Boğa Burcu,Boğa burcu haftalık yorum,BURÇLAR,BURÇLARA GENELE ETKİLER NELERDİR,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları Tuğba Başaran,HAFTALIK BURÇ YORUMLARI,haftalık burç yorumları Tuğba Başaran,İkizler Burcu,İkizler burcu haftalık yorum,Koç Burcu,Koç burcu haftalık yorum,Kova Burcu,Kova burcu haftalık yorum,Oğlak Burcu,Oğlak burcu haftalık yorum,Terazi Burcu,Terazi burcu haftalık yorum,Yay Burcu,Yay burcu haftalık yorum,Yengeç Burcu,Yengeç burcu haftalık yorum11 Aralık Pazartesi: Merkür/Uranüs arasında destekleyici bir görünüm oluşacak. Fikirsel anlamda kendimizi özgün, farklı hissedeceğimiz bir gün, zihnimiz oldukça keskin çalışacak problem çözücü olacağız. 12 Aralık Salı: Ay terazi burcunda ilerleyecek. Sosyalleşmek için uygun bir gün; flört, sevgiliyle hoş aktiviteler için oldukça uygun. Yeni tanışmalar gerçekleşebilir. 13 Aralık Çarşamba: Güneş/Merkür birlikte...Bilim Sağlık Yaşam Teknoloji Güncel ve daha fazlası