Astroloji Son Makaleler

11 – 17 HAZİRAN 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte iletişiminizi daha aktif bir şekilde kullanmaya başladığınızın farkına varacaksanız. Bu dönemde yakın çevrenizdeki insanlarla diyaloglarınız gündeme gelecektir. Bir eğitim programına katılabilirsiniz, seyahatler gündeme gelebilir ve bu konularda başlangıç yapmaya çekiniyorsanız yeni ayın etkisi ile beraber başlangıç yapacak enerjiyi de kendinizde bulacaksınız.

Bu hafta Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. Eviniz, aileniz, aile büyükleriniz ile ilgili diyaloglarınız gündeme gelebilir. Onlarla fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Yatırım yapmak adına da bazı fikirler bu dönemde üretebilirsiniz. İç dünyanızda kendinizi dinleyeceğiniz, zihninizin çok aktif olacağı bir döneme giriyorsunuz.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber aşk, ilişkiler, flört gibi konularda size bazı şanslar ve fırsatlar geliyor. Bu dönemde yeni ilişkilere hazırsınız. İlişkiler vasıtasıyla mutlu olacağınız bir dönemdesiniz. Çocukları olan Koçların da çocukları ile güzel vakitler geçireceği dönemler geliyor.

Boğa Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte parasal ve maddi konularda yeni gelişmeler olacaktır. Para kazanmak, gelir elde etmek adına yeni atılımlar yapmak, adımlar atmak ve başlangıçlar yapmak için uygun bir dönemdesiniz.

Bu hafta Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. İletişminizi aktif bir şekilde kullanıyorsunuz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevrenizde bilgi alışverişinde bulunacağınız bir dönemdesiniz. Hayatınıza bu dönemde pratik bilgiler girecektir. Bu pratik bilgilerin de yaşamınızı kolaylaştırdığının farkına varacaksınız.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber iç dünyanızda kendinizi mutlu ve flörtöz hissetmeye başlayacaksınız. Evinizde, yaşadığınız ortamda değişiklikler yapabilir; evinizi ve yaşam alanınızı daha eğlenceli ve konforlu bir hale getirebilirsiniz. Aileniz ile beraber güzel vakitler geçirebilirsiniz. Evinizde de mutlu olabileceğinizin farkına varabilirsiniz. Aile büyüklerinizden aldığınız desteklerle beraber hayata daha güçlü bir şekilde bakabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte kendi yaşamınızda, hayatınızla ilgili yeni kararlar verebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendi yaşamınızı olması gerektiği gibi bizzat kendinizin yönlendireceği bir dönemdesiniz.

Bu hafta Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. Zihniniz, aklınız daha çok para kazanmak adına çalışacak. Merkür, yönetici gezegeniniz olduğu için yeni gelir kapıları bulmak, yeni projelerden para kazanmak adına da şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber yakın çevre ilişkileriniz düzelecektir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla beraber güzel vakitler geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizde daha önce fark etmediğiniz bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğitim, öğretim alanında şanslısınız. Sosyal medyada aktifsiniz. Bu dönemde yakın çevre seyahatleri de gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte korkularınızı aşmak adına adımlar atacaksınız. Bu dönemde geri planda kalmak sizin için daha iyi olabilir. Kabuğunuza çekilip çevrenizde gelişen olayları gözlemleyerek daha önce farkına varmadığınız konuların farkına varabilirsiniz. Başlangıçlar yapmayı planladığınız konularda yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz. Göremediğiniz alanlar varsa, bunların farkına varacağınız bir yeni ay gerçekleştireceksiniz.

Bu hafta Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. Merkür’ün Yengeç’e geçmesi ile birlikte kendinizi çok rahat bir şekilde ifade edebildiğiniz bir döneme girdiniz. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. İletişim yeteneklerinizle kendinizi net bir şekilde ifade ederek isteklerinize ve arzularınıza ulaşabileceğiniz bir dönemdesiniz.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler olacaktır. Para ile ilgili beklediğiniz haberlere ulaşabilirsiniz. Sahip olmayı istediğiniz eşyalara daha rahat sahip olabilirsiniz. Bu dönemde lüks tüketime kaçabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte sosyal çevre ve arkadaşlar arasında bazı gelişmeler olabilir. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Birtakım size fayda sağlamayan arkadaş gruplarından sıyrılıp, onları eleyip yeni çevrelere adım atmak istiyorsanız başlangıç yapabilirsiniz. Gelecekle ilgili daha umutlusunuz. Gelecekle ilgili planlarınızı, başlatmak istediğiniz konuları bu yeni ayın etkisi ile beraber başlatabilirsiniz. Para kazanmak, çalışmalarınızdan gelir elde etmek adına da atılması gereken adımları bu yeni ayda atacaksınız.

Bu hafta Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. Merkür’ün Yengeç’e geçmesi ile birlikte kendinizi çok rahat bir şekilde açamadığınızı, fikirlerinizi ve görüşlerinizi net bir şekilde ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. Geri planda birtakım işler dönüyorsa, arkanızdan konuşan insanlar varsa, bunların farkına varabilirsiniz. Bilinçaltınız çok aktif, geri plana çekilip, olayları zihniniz, aklınızla değerlendirdiğiniz zaman göremediğiniz birtakım konuların da farkına varacaksınız.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber aşk, ilişkiler, flört gibi konularda çok şanslı olacaksınız. Fiziksel görünümünüzde birtakım değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkilere açıksınız. İlişkiler vasıtası ile mutlu olacaksınız ve ilişkiyi sizin domine edeceğiniz, yönlendireceğiniz bir dönemdesiniz.

Başak Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte işiniz, kariyeriniz ve çalışmalarınızla ilgili yeni bir döneme başlıyorsunuz. İş ile ilgili yeni girişimler yapmak istiyorsanız, işinizi değiştirmek istiyorsanız, yeni ay enerjisini kullanarak bu başlangıçları yapabilirsiniz.

Bu hafta yönetici gezegeniniz Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. Merkür’ün Yengeç’e geçmesi ile birlikte kendinizi sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirirken bulabilirsiniz. Gelecekle ilgili fikirler, projeler bu dönemde aklınıza gelebilir ve bunları uygulayabilirsiniz. Para kazanmak; çalışmalarınızdan, kariyerinizden getiriler elde etmek adına yeni fikirler ve projeler de bu dönemde üretebilirsiniz.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber özellikle ilişkiler ile ilgili konularda geri plana çekiliyorsunuz. Kendinizi flörtöz hissediyorsunuz ama bu dönemde platonik ilişkilere çekilebilirsiniz. Bu dönemde gizli, saklı ve yasak ilişkiler de gündeme gelebilir. İlginizi karşı tarafa net bir şekilde açamıyor gibi hissedebilir veya ilişkiye girmek, bağ kurmak ile ilgili bilinç dışınızda bazı korkularınız varsa, bunları da aşmak adına adımlar atacaksınız.

Terazi Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte hayata bakış açınızın değişeceği, yaşam felsefenizin değişeceği bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde hayata bakış açınızı değiştirecek birtakım bilgilerle karşılaşacaksınız. Uzak akrabalarınız ile ilgili gelişmeler olabilir. Sosyal medyada daha aktif olmak adına adımlar atabilirsiniz. Seyahatler, geziler düzenleyebilirsiniz. Bu dönemde yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir veya bu bahsetmiş olduğumuz konularda bazı projeleriniz varsa ve harekete geçmiyorsanız yeni ayın harekete geçiren enerjisi ile beraber harekete geçebilirsiniz.

Bu hafta Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. Merkür’ün Yengeç’e geçmesi ile birlikte işiniz, kariyeriniz ile ilgili beklediğiniz haberlere bu dönemde ulaşabilirsiniz. Kariyerinizde başarı yakalamak için birtakım bilgiler bu dönemde hayatınıza girebilir. Bunları işinizde direkt kullanarak başarı elde edebilirsiniz.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber yaşam enerjiniz yükselecek. Yönetici gezegeniniz Venüs olduğu için kendinizi coşkulu ve mutlu hissedeceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok aktif olduğunuz bir dönemdesiniz. Geleceğe çok umutla bakıyorsunuz. Arkadaş çevrenizden biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çalışmalarınızın getirilerini de daha rahat topladığınızın farkına varacaksınız.

Akrep Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte parasal ve maddi konularda yeni bir döneme başlıyorsunuz. Başka insanların da desteğini alarak para kazanmak adına atılımlar yapacaksınız. Özellikle finansal konularda para kazanmak adına bazı fikirler, projeler, bilgiler bu dönemde öğrenebilirsiniz ve bunları direkt iş hayatında kullanabilirsiniz.

Bu hafta Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. Merkür’ün Yengeç’e geçmesi ile birlikte iletişiminizi çok aktif kullanacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal medyada çok aktif olabilirsiniz. Uzaktaki akrabalarınızla diyaloglar, yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Bu dönemde hayata bakış açınızı değiştirecek bazı bilgiler edineceksiniz.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber işiniz ve kariyeriniz ile ilgili bazı konuları daha kolay hallettiğinizin farkına varacaksınız. İşinizde bir terfi gündeme gelebilir. Çalışmalarınızı daha rahat bir şekilde yaptığınızın farkına varacaksınız. Güzelliğinizle insanları ve toplumu etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bazı Akreplerin sosyal statülerinde değişiklikler olabilir. Bu, kimilerin işine, kimilerine de evlilik olarak yansıyabilir.

Yay Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte evlilik, ortaklık, ikili ilişkiler gibi konularda yeni bir döneme başladığınızı gösteriyor. Evlenmek istiyorsanız, bir ilişkiye başlamak istiyorsanız veya bir ortaklık isteğiniz varsa ve bir türlü harekete geçemiyorsanız, yeni ayın etkisi ile beraber harekete geçiyor ve bu konularda başlangıç yapıyorsunuz.

Bu hafta Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. Merkür’ün Yengeç’e geçmesi ile birlikte parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. Partneriniz veya ortağınızla para kazanmak, gelir elde etmek adına fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Başka insanların kaynaklarını yöneterek de paralar ve birtakım eşyalara sahip olabilirsiniz.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber Yayların yaşam enerjisi yükseliyor. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkaracaksınız. Venüs Aslan’dayken hayata daha pozitif bakacak; aşk, ilişkiler flört gibi konularda iyimser olacaksınız. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sosyal medyada aktif olabilir, yurtdışı seyahatleri planlayabilir, seyahat esnasında, sosyal medyada veya spontan yaşamın içinde tanışacağınız biri ile flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Dolayısıyla Yaylar bu dönemde her an bir ilişkiye başlayabilirler.

Oğlak Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte iş ortamınız, çalışmalarınız, çalışma koşullarınız ve günlük rutin işlerinizde yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. İş, çalışma, insanlara hizmet verdiğiniz konularda yenilenmek istiyorsanız, yeni projeleriniz varsa ve bunları bir türlü harekete geçiremiyorsanız yeni ayın enerjisi ile harekete ve eyleme geçeceksiniz.

Bu hafta Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. Merkür’ün Yengeç’e geçmesi ile birlikte partneriniz, ortağınız veya ilişki içerisinde olduğunuz insanla fikir alışverişinde bulunacağınız bir dönemdesiniz. Onlarla olan diyaloglarınızdan başarı elde edebilirsiniz veya kiminle partnerlik, kiminle ortaklık yapacağınız konusunda farkındalık kazanabilirsiniz.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber parasal ve maddi konularda olumlu etkiler almaya  başlıyorsunuz. Ortaklaşa işlerden gelirler elde edebilirsiniz. Başka insanların desteğini alarak yeni eşyalara sahip olabilir, para kazanabilirsiniz. Bu dönemde cinsel enerjiniz de çok yüksek.

Kova Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte yeni bir döneme başlıyorsunuz. Özellikle mutluluğu yakalayacağınız bir yeni ay gerçekleştiriyorsunuz. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi çocuk gibi hissedebilirsiniz. Oyunlar oynayabilir, içinizdeki çocuğu ortaya çıkarabilirsiniz. Aşk, ilişkiler, flört, hayattan yaşamdan keyif alma gibi konularda yeni başlangıçlar yapmak istiyor ancak bir türlü harekete geçemiyorsanız, yeni ayın etkisi ile beraber harekete geçeceksiniz.

Bu hafta Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. Merkür’ün Yengeç’e geçmesi ile birlikte günlük rutin işlerinizi daha kolay halledeceksiniz. Bu dönemde hayatınıza girecek birtakım pratik bilgiler çalışmalarınızı, günlük rutin işlerinizi daha kolay halletmenizi sağlayacak.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber özellikle ikili ilişkiler ve ortaklık konularında şanslısınız. Bekar olan Kovalar için evlilikler gündeme gelebilir, ortaklıklar gündeme gelebilir. Yeni ilişkiye başlayabilirsiniz. Partnerinizle birlikte hareket ederek, özellikle ilişkiler vasıtasıyla yaşam enerjinizin yükseleceği, hayatta da mutlu olacağınız bir haftaya başlıyorsunuz.

Balık Burcu: Bu hafta 13 Haziran Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. İkizler burcundaki yeni ay ile birlikte eviniz, aileniz, yuvanız, aile büyükleriniz ile ilgili birtakım konular gündeme gelebilir. Bu alanlarda onlarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Yuva kurmak, aile kurmak, taşınmak veya yaşadığınız ortamı değiştirmek adına projeleriniz varsa ve bir türlü harekete geçemiyorsanız, yeni ayın etkisi ile birlikte harekete geçeceksiniz. Yeni başlangıçlar yapacaksınız.

Bu hafta Merkür, burç değiştirerek Yengeç burcuna geçti. Merkür’ün Yengeç’e geçmesi ile birlikte özellikle fikirlerinizi ve görüşlerinizi net bir şekilde karşı tarafla net bir şekilde paylaşabileceksiniz. Kendinizi açık bir şekilde ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu da sizin olayları daha kolay bir şekilde çözmenizi ve mutluluğu yakalamak için görüşlerinizi ifade etmenizin ne kadar önemli olduğunu size gösterecek.

14 Haziran Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Aslan burcuna giriş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber günlük rutin işlerinizi daha kolay hallettiğinizin farkına varacaksınız. İş ortamınızı güzelleştirebilirsiniz. İşinizle ilgili bazı güzel haberler alabilirsiniz. Bazı Balıklar ve yükselen Balıklar ise çalışma ortamında veya iş ortamından bir insanla bu dönemde flörtöz bir ilişkiye başlayabilir.

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: