Astroloji Son Makaleler

12 – 18 MART 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Merkür ve Venüs koç burcunda ilerliyorlar ve birlikte hareket ediyorlar. Özellikle yaşamınızda çok aktifsiniz, harekete geçiyorsunuz ve yeni başlangıçlar yapıyorsunuz. Bilgileriniz ve fikirleriniz doğrultusunda harekete geçeceğiniz bir haftadasınız. Venüs’te sizin burcunuzda olduğundan ilişkilerde yeni gelişmelere olabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Dış görünüşünüze önem verip bazı güzelleştirmeler yapabilirsiniz. Estetik operasyonlar gündeme gelebilir dolayısıyla ilişkiler açısından hareketli bir dönemdesiniz.

Bu hafta burcunuzdaki bu enerjiye Satürn’den ters bir açı mevcut. Bu ters açı nedeniyle, hayatınızda ve yaşamanızda sorumluluk alarak başlatmış olduğunuz yeni projeler, yeni ilişkiler ve tüm yeni konularla ilgili hayal ürünü mü, gerçekleşmesi mümkün mü yüzleşeceğiniz bir haftadasınız.  Bazen başlatmış olduğunuz konularda faydasını göremediğinizde kendinizi engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Böyle bir negatif dirençle karşılaştığınız andan itibaren karşı koymak veya direnmek yerine durumu analiz edip anladığınızda hem hayatınıza yeni başlangıçlar yapacaksınız hem de bu başlangıçların somut faydalarını elde edeceksiniz. Dolayısıyla bu iki enerjiyle savaşmak yerine onları kullanmayı öğrenip fayda sağlamalısınız.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Kendi yaşamınızda yeni bir döneme başlayacaksınız. Balık burcundaki yeni ayda yaşam ve hayatla ilgili bilinçli ve bilinçsiz korkularınız, çelişkilerinizi yenme adına başlangıç yapacağınız yeni bir dönemdesiniz. Bu korkularınız anlayıp yendiğiniz zaman başarılı bir dönem sizi bekliyor diyebiliriz.

Boğa Burcu: Merkür ve Venüs koç burcunda yakın bir şekilde ilerliyorlar. Stabil olup kendinizi muhafaza etmeyi tercih etmenize rağmen aşina olmadığınız yeni başlangıçlara ve yeni konulara, yeni projelere ve yeni ilişkilere adımlar atacaksınız. Bunlarla ilgili çevrenizden destekler göreceksiniz.  Bu konulardaki korkularını aşacağınız bir dönemdesiniz. Satürn’den ters bir açı mevcut olduğundan dolayı başlamış olduğunuz yeni projeler ve ilişkilerde toplum tarafından benimsenmiş bazı ahlaki ve etik kurallar sebebiyle kısıtlamalara ve baskılara maruz kalacaksınız. Böyle bir şey hissettiğiniz andan itibaren karşı koymak yerine olaya çözüm bulabilirsiniz hem korkularınızı aşıp başarmış hem de toplum tarafından onay görmüş olacaksınız.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Geleceğinizi şekillendireceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz ve gelecek adına planlar yapıyorsunuz. Arkadaşlar ve sosyal çevre arasında aktif olabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Kariyerinizin ve çalışmalarınızın meyvelerini toplamak adına yeni adımlar atacağınız bir dönemdesiniz.

İkizler Burcu: Merkür ve Venüs koç burcuna geçmişti. Hayatınızda yönetici gezegeniniz Merkür, koç burcunda olduğu için geleceğinizi şekillendireceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz ve gelecek adına planlar yapıyorsunuz. Arkadaşlar ve sosyal çevre arasında çok aktifsiniz. Çalışmalarınızın meyvelerini topluyorsunuz. Venüs’te burada olduğundan aşk, ilişki ve flört konularında çok girişken ve aktif olacaksınız. Yeni sosyal çevrelere giriyorsunuz ve oralarda kendinizi gösteriyorsunuz. Bazı yeni flörtöz ilişkilere başlayabilirsiniz. Fakat oğlak burcundaki Satürn’den ters bir açı mevcut bu da parasal ve maddi konularda kısıtlamalar ve sorunlar çıkartabilir. Aktif sosyal hayatınız ve yeni flörtez ilişkilerin yanında bu parasal meseleleri gözden kaçırmamanız gerekmektedir. Bu iki enerjiyi öyle kullanmalısınız ki sosyal hayatınızla birlikte para kazanabilesiniz.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayla birlikte kariyeriniz, işiniz, toplum üzerindeki sorumluluklarınızla ilgili yeni başlangıçlar yapıp yeni bir döneme gireceksiniz diyebiliriz.

Yengeç Burcu: Merkür ve Venüs koç burcunda ilerliyorlar ve birlikte hareket ediyorlar. İşiniz ve kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapıyorsunuz. Fikirlerinizi ve projelerinizi kariyerinizde ve işinizde bu hafta yenilikçi açılımlarda bulunuyorsunuz, bu hayatınızda size nefes aldıracak. Satürn’ün ters açısı burcunuzda sizi de etkileyecek. Sizi oyalayan şeylerin farkında olmalı ve uzaklaşmaya çalışmalısınız. Hemen olmasa bile kararlılığınızla bunu başarabilirsiniz. Uzak bir yerden alacağınız haber bazı işlerin aksamasına neden olabilir. Yurt dışı bağlantısı olan Yengeçlerin ani bir seyahate çıkması söz konusu. Harcamalara biraz daha dikkat edilmesi gereken bir döneme giriyorsunuz. Aile içinden uzak kaldığınız birini görme şansına sahip olacaksınız.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayla birlikte hafta sonuna doğru duygusal davranabilirsiniz. Olmayacak şeylerin hayalini kurmamaya bakabilirsiniz.

Aslan Burcu: Merkür ve Venüs koç burcunda ilerliyorlar ve birlikte hareket ediyorlar. Yaşam enerjiniz çok yüksek. Hayata bakış açınızda değişiklikler olabilir. Kendi yaşam felsefeniz doğrultusunda hem ilişkiler yaşıyorsunuz hem de aksiyon alıyorsunuz. Bu hafta Satürn’ün ters açısı mevcut spontane şekilde yaşayıp hayattan keyif alırken günlük iş ve insanlara karşı sorumluluklarınız sizi kısıtlıyor hissedebilirsiniz. Dolayısıyla yaşam enerjinizi kaybetmeden günlük rutin iş sorumluluklarınızı karşılayabildiğiniz takdirde yaşamdan keyif alıp iş ve kariyerinizde başarılı olacaksınız.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayla birlikte parasal ve finansal konularda yeni bir döneme başlıyorsunuz. Başka insanlardan destekler görüyorsunuz, eski borçlarınızı kapatmak adına yeni başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz.

Başak Burcu: Merkür ve Venüs koç burcunda ilerliyorlar ve birlikte hareket ediyorlar. Özellikle maddi ve parasal konularda cesursunuz, adımlar atıyorsunuz. Eyleme geçip başka insanlardan yardımlar görüyorsunuz. Buraya bu hafta Satürn’ün ters açısı mevcut para kazanmak, gelir elde etmek adına veya ortağınızla birlikte hareket ettiğiniz zaman kısıtlanıyor ve daralıyor hissediyorsanız konuyu büyütmemelisiniz. Konuyu çözmeniz gerekiyor. Hem kendi istediğiniz gibi bir sistem oluşturacaksınız hem de para kazanıp maddi konularda rahatlayacaksınız. Dolayısıyla bu dönemde disiplinli ve sıkı çalışmanız gerekebilir.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayla birlikte ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda yeni bir döneme başlıyorsunuz. Partnerinizle birlikte bazı sorunları aşmak adına yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Karşı tarafı önemseyip onu da dikkate alarak hareket ederseniz başarılı bir döneme başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu: Merkür ve Venüs koç burcunda ilerliyorlar ve birlikte hareket ediyorlar. Yaşam enerjiniz yükseldi. Kendinizi çok güçlü ve motive hissediyorsunuz. Fikirleriniz ve görüşlerinizle karşı tarafı etkiliyorsunuz. Fikirlerinizi net bir şekilde aktarabiliyorsunuz. İlişkiler konusunda cesur ve girişkensiniz. Güzelliğinizle insanları etkiliyor ve yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Evlilikler de gündeme gelebilir. Bu hafta Satürn’ün ters açısı mevcut bu sebeple kendinizi ciddi ve ailenize karşı sorumlu hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Bir yandan coşkulu ilişkiler flörtler yaşarken diğer yandan aileniz, eviniz ve kendi güvenliğinizle ilgili sorumluluklarınızı unutmayınız. Bunu da gözetirseniz evlilikle sonuçlanacak başarılı bir ilişki olacaktır.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayla birlikte işinizde bir değişiklik olabilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz, yeni bir haber gelebilir. İnsanlara hizmet ederek mutlu olacağınız bir dönemdesiniz. Yeni bir iş kurmak adına başlangıç yapmıyorsanız bu yeni ayla birlikte yapabilirsiniz.

Akrep Burcu: Merkür ve Venüs koç burcunda ilerliyorlar ve birlikte hareket ediyorlar. Özellikle günlük rutin işlerinizi daha kolay hallediyorsunuz. İş ortamınızda daha iyi vakit geçirebilirsiniz, iş ortamınızı daha güzelleştirebilirsiniz. Fikirleriniz ve görüşlerinizle insanlara yardımcı olabilir ve bunlardan gelir elde edebilirsiniz. Bu hafta içerisinde Satürn’ün ters açısı mevcut yakın çevre ilişki ve iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayla birlikte yaşamdan keyif almak adına yeni başlangıçlar yapacaksınız. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir aşk konularında şanslısınız. Çocukları olan akrepler varsa, çocukları üzerinden sorumluluk alıp yeni bir döneme başlayacaklar diyebiliriz.

Yay Burcu: Merkür ve Venüs koç burcunda ilerliyorlar ve birlikte hareket ediyorlar. Aşk, ilişki ve flört konularında çok şanslısınız. Yaşamdan keyif alıyorsunuz. Kendinizi cesur ve girişken hissediyorsunuz. Kendi isteklerinizi elde etmek adına fikirlerinizi ve görüşlerinizi net bir şekilde ifade ediyorsunuz. Her şey sizin için eğlenceli, yaşam dolu ilerliyor diyebiliriz. Bu haftaya özel olmakla birlikte Satürn’den ters açı mevcut bu yüzden parasal ve maddi konular sizi engelliyor hissedebilirsiniz. Bunu önemsemeniz gerekmektedir. Bunu gözettiğiniz takdirde kalıcı işler ve gelirler gündeme gelebilir.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayla birlikte evinizde, yuvanızda ve ailenizde yeni bir döneme gireceksiniz. Evinizi güzelleştirip, dekorasyon yapabilirsiniz. Ev ve yuva kurmak adına yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Taşınmak isteyen yaylar varsa bu enerjiyle birlikte harekete geçebilirler.

Oğlak Burcu: Merkür ve Venüs koç burcunda ilerliyorlar ve birlikte hareket ediyorlar. İç dünyanızda kendinizi cesur ve girişken hissediyorsunuz. Görüşleriniz ve fikirlerinizi eyleme geçirecek gücü kendinizde hissediyorsunuz. İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapabilir, yaşam ortamınızı güzelleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinizden de destekler görüyorsunuz. Satürn’ün ters açısından dolayı sorumluluklarınız iç dünyanızdaki enerjinizi düşürebilir. Motivasyon veya enerjinizde düşüş hissederseniz bu konunun üstüne gidip çözmelisiniz. Bu sayede yeni dönemde kalıcı bir huzur, başarı elde edebilirsiniz.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayla birlikte iletişiminizi daha aktif kullanmak adına yeni bilgiler öğreneceksiniz. Yakın çevrenizden destekler alacaksınız.

Kova Burcu: Merkür ve Venüs koç burcunda ilerliyorlar ve birlikte hareket ediyorlar. İletişiminiz aktif bir şekilde kullanıyorsunuz. Yaşam enerjiniz yüksek. İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapıyorsunuz. Yaşamdan keyif alıyorsunuz. Yakın çevreniz ve akrabalarınızla ilişkileriniz olacak, yeni seyahatler gündeme gelebilir. Yeni pratik bilgiler öğreniyorsunuz ve bunlarda hayatınızı kolaylaştırıyor. Bilinmeyen konulara cesurca adım atacağınız bu dönemde buraya Satürn’ün ters açısı mevcut bu nedenle özgürlükçü olan kovaların korkmuş olduğu ve oğlak burcu temaları olan düzen kurmak, sorumluluk almak, ciddiyetle çalışmak gibi meselelere dikkat ederseniz başarılı bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayla birlikte parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. Para kazanmak adına yeni adımlar atabilirsiniz.

Balık Burcu: Merkür ve Venüs koç burcunda ilerliyorlar ve birlikte hareket ediyorlar. Maddi konularda girişim ve atılım yapmak için kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Ortaklıklar gündeme gelebilir. Yeni para kapıları açılabilir. Partnerinizle olan diyaloglarınızı daha çok para kazanmak adına yapacaksınız. Satürn’ün ters açısı olması nedeniyle üstünüzdeki sorumluluklarınızı yerine getirebilirseniz parayla ilgili başlatmış olduğunuz yeni dönemde pozitif olarak sonuca ulaşacak ve hedefe bağlanacaktır. Parayla ilgili girişimler yapınız.

Cumartesi günü balık burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayla birlikte kendi yetenek ve kabiliyetleriniz etkili bir şekilde kullanmak adına yeni farkındalıklar kazanacaksınız. Kendi yaşam hedeflerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapacaksınız.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: