Astroloji Son Makaleler

12- 18 ŞUBAT 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Bu hafta Venüs, çok güçlü olduğu Balık burcunda. Bu da Venüs’ün aşk, ilişkiler, flört gibi konularda maksimum enerjisini kullanacağına işaret etmektedir. Bu durumun sonuçlarını hayatınızda göreceksiniz.

Bu perşembe günü Güneş, Kova burcunda tutuluyor. Bu durum elimizde olmayan bazı etkilere sahip. Bu etkilere hangi alanda maruz kalacaksınız, sizler için tüm burçlara göre yorumladık.

Koç Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli günler sizleri bekliyor. İlişkiler, aşk, flört gibi konuların keyfini çıkarmak adına birtakım korkularınız varsa, bunlarla yüzleşeceğiniz bir dönemdesiniz. Arkanızdan çevrilen bazı işler varsa, bunların farkına varacaksınız.

Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında birtakım gelişmeler olabilir. Sosyal çevrenizde size yardımcı olmayan, sizi ileri götürmeyen insanlar arasında bir eleme gündeme gelebilir. Yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz.

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Bilinçaltınızın çok aktif olduğu bir dönemdesiniz. Hayal gücünüz çok geniş. Yeni projeler üretiyorsunuz. Geri plana çekilip bu hayallerinizi iyi incelediğiniz takdirde önümüzdeki günlerde güzel girişimlerde bulunabilirsiniz.

Boğa Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle ilişkilerle ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok aktifsiniz. Güzelliğinizle arkadaşlarınızı etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınız arasından yeni bir insanla flört edebilirsiniz.

Bu dönemde bazı bitişler, sonlanmalar olabilir veya yeni bir döneme başlayabilirsiniz. Özellikle işiniz ve kariyerinizde birtakım sonlanmalar veya başlangıçlar olabilir, değişiklikler gündeme gelebilir. Hayalinizdeki işe, kariyere kavuşabilirsiniz.

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile beraber sosyal çevre ve arkadaşlarınızla birtakım bilgi alışverişinde bulunabilir, gelecek ile ilgili planlar yapabilirsiniz. Bu dönemde işinizden daha fazla gelir elde etmek adına neler yapabileceğinize odaklanacaksınız.

İkizler Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Bu dönemde özellikle ilişkilerle ilgili gelişmeler olacaktır. Güzelliğinizle insanları etkileyeceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyerinizde terfiler elde edebilirsiniz.

Özellikle uzak akrabalarınız ile ilgili gelişmeler olabilir, yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Hayat görüşleriniz, bakış açınız, inanışlarınız, inançlarınız ile ilgili birtakım değişiklikler söz konusu olabilir.

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile beraber fikirleriniz, görüşleriniz ile toplum üzerinde etkili olacaksınız. İş alanında da yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz.

Yengeç Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle ilişkiler alanında yeni birtakım gelişmeler olabilir. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, seyahatler gündeme gelebilir, seyahatler esnasında veya sosyal medya aracılığı ile tanışacağınız biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğitim öğretim alanında çalışan Yengeçler bu dönemde son derece şanslı görünüyor.

Özellikle parasal ve maddi alanlarda birtakım değişiklikler olabilir. Miraslar gündeme gelebilir, güçlü insanlardan destek görebilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak adına eyleme geçtiğiniz bir dönemdesiniz.

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile beraber sosyal medyada aktif olabilirsiniz; fikirleriniz ve görüşleriniz ile insanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Başka kültürlere ait insanlardan yeni birtakım pratik bilgiler öğrenebilirsiniz. Eğitim öğretim alanında çalışan Yengeçler, bu alanda da destekleniyor.

Aslan Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle ilişkiler, aşk, flört konuları vurgulanıyor, bu alanlarda güzel gelişmeler olabilir. Bu dönemde cinsel enerjiniz çok yüksek. Partnerinizle hareket ettiğiniz takdirde ilişkiler alanında şanslısınız. Parasal alanda güzel gelişmeler olabilir; beklediğiniz bir para ya da miras varsa, bu gündeme gelebilir.

Sizi özellikle ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklık konularında direkt etkiliyor. Bitmiş, bitmesi gereken, sürüncemede kalan ilişkiler varsa, bunlar sonlanabilir. Bir evlilik, ortaklık gündeme gelecekse, bu kişi ile tanışacağınız bir tutulma yaşayabilirsiniz. Bu alanda adım atmak zorunda kalabilirsiniz.

Başak Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Evlilik düşünen Başaklar varsa, bu dönemde evlilik konusu gündeme gelebilir. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda şanslısınız. Güzelliğinizle karşı tarafı etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tekliflere açıksınız. Ortaklıklar gündeme gelebilir. Hali hazırda ilişkisi olan Başaklar varsa, ilişkilerinde mutluluğu yakalayacakları bir dönemdeler.

Özellikle işinizin, çalışmalarınızın ve günlük rutinlerinizin değişebileceği bir döneme işaret ediyor bu tutulma. İş alanında değişiklikler yapabilirsiniz. İşinizde mutlu değilseniz, bunu değiştirebilir, başka bir işe, hayallerinizdeki işe kavuşmak adına girişimlerde bulunmaya başlayabilirsiniz. Bu alanda destekleniyorsunuz.

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile beraber aklınız, fikriniz karşı tarafa odaklı olacak. Beraber hareket ettiğiniz insanlarla fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz, hali hazırdaki ilişkinizi masaya yatırabilirsiniz. Nasıl ilişki kurulur, nasıl evlilik yapabilirim sorularını cevapları adına güzel bilgiler edinebilirsiniz.

Terazi Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle günlük rutin işlerinizi daha kolay bir şekilde halledeceksiniz. İşiniz ile ilgili yeni gelişmeler olabilir, işyerinizi güzelleştirebilirsiniz veya işyerinde tanışacağınız bir insanla bu dönemde ilişkiye başlayabilirsiniz.

Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda veya yaşamdan keyif almak adına kendi bilincinizle, iradenizle hareket etmiyorsanız, tutulmanın etkisi ile beraber hareket etmek zorunda kalacaksınız. İlişkilere, hayata bakış açınız değişecek. Daha mutlu olmak adına birtakım etkiler alacağınız bir dönemdesiniz. Dolayısıyla bu güzel Güneş tutulmasında sizin için güzel şeyler olmasını bekliyoruz.

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile beraber işiniz ile ilgili birtakım düzenlemeler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz veya insanlara hizmet verirken yeni birtakım projeler aklınıza gelebilir. Bunları uygulamaya başlayabilirsiniz. Bu dönemde işiniz ile ilgili beklediğiniz haberlere de kavuşacaksınız.

Akrep Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda çok güzel gelişmeler olabilir. İlişkiler vasıtası ile yaşamdan keyif aldığınızı, mutlu olduğunuzu hissedeceksiniz. Bu dönemde flörtöz bir ruh halinde olabilirsiniz. Yeni ilişkiler gündeme gelecektir. Çocukları olan Akrepler varsa, çocukları ile ilgili güzel gelişmeler yaşayacaklar.

Özellikle ev kurmak, yuva kurmak adına birtakım adımlar atabilirsiniz. Taşınması gereken Akrepler varsa, tutulmanın etkisi ile bu süreç başlayacak. Evlenmek, yuva kurmak, ev sahibi olmak, yatırım yapmak alanlarında da güzel etkiler alacaksınız. Aile büyüklerinizden de destek göreceksiniz.

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile beraber kendi fikirlerinizi, görüşlerinizi net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Konuşmalarınızla insanlar üzerinde etkili olabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Yay Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Bu da aşk, ilişkiler, flört gibi konularda bize yeni gelişmeler olacağını gösteriyor. Evinizde ve iç dünyanızda kendinizi flörtöz ve huzurlu hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz bu dönemde. Yatırım yapmak adına da şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Aile büyüklerinizden destek görüyorsunuz. Ev ortamınızda arkadaşlarınızla birlikte hoş vakitler geçirebilirsiniz.

Özellikle kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız veya kendinizi yakın gördüğünüz insanlarla ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizden birtakım insanlar elenebilir veya size yardımcı olacak, sizi ileri götürecek yeni birtakım insanlarla tanışabilirsiniz. Bu dönemde eğitim öğretim alanında şanslısınız, sosyal medyada aktifsiniz. Bu dönem aynı zamanda yakın çevre seyahatleri gündeme gelebilir.

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile beraber kendinizi iç dünyanızda çok fazla düşünüp fikirler üretirken bulacaksınız.  Aile büyükleriniz ile yaptığınız fikir alışverişleri size yardımcı olacaktır.

Oğlak Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle ilişkilerle ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Yakın çevre ilişkilerinizde düzelmeler olabilir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. İletişiminizi çok güzel ve etkili kullanma fırsatı bulacaksınız. Yalnız olan Oğlaklar bu dönemde yakın çevrelerinden biri ile flörtöz bir ilişkiye başlayabilir.

Özellikle para kazanmak adına atılması gereken adımları atamıyorsanız, tutulmanın etkisi ile adım atmak zorunda kalacaksınız. Paraya ve maddi değerlere bakış açınız bu dönemde değişebilir. Daha fazla gelir elde etmek adına neler yapmanız gerekiyorsa, bunların farkına varabilirsiniz. Para ile ilgili beklediğiniz haberlere veya direkt beklediğiniz paralara bu dönemde ulaşabilirsiniz.

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile beraber iletişim konusundaki beceriniz burada da vurgulanıyor. Yakın çevrenizle olan diyaloglarınız sayesinde birtakım pratik bilgiler hayatınıza girecek. Bu sayede yaşamınızın kolaylaştığını göreceksiniz.

Kova Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle ilişkilerle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Bu dönemde aynı zamanda para ile ilgili güzel gelişmeler de söz konusu. Beklediğiniz paralara, kaynaklara ulaşacağınız bir zamandasınız. Ortağınızla birlikte hareket ederseniz onunla beraber para kazanacaksınız. Sahip olmayı dilediğiniz insanlar varsa, bunlara daha rahat erişeceksiniz.

Tutulma ile özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik konuları gündeme gelecektir. Bitmesi gereken veya başlaması gereken ilişkiler bu dönemde başlayacaktır. Kendi yaşam hedefleriniz doğrultusunda atılması gereken mantıklı adımları atacağınız ve yeni bir başlangıç yapacağınız bir dönemdesiniz.

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile beraber özellikle finansal, maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir. Bu dönemde para ile ilgili planlarınızı, projelerinizi gizli tutarak yürüttüğünüz takdirde bu alanda daha başarılı olacaksınız.

Balık Burcu: Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli bir döneme giriyorsunuz. Kendi güzelliğiniz ile insanları etkiliyor, ön plana çıkıyorsunuz; fiziksel görünümünüzde bazı değişiklikler yapabilirsiniz bu dönemde. İlişkilere, flörtlere ve tekliflere açık olduğunuz bir dönemdesiniz.

Tutulma ile özellikle özgürleşmek adına birtakım korkularınız varsa, tutulmanın etkisi ile beraber bu korkularınızı aşacak ve özgürleşeceksiniz. Özgürleşmek, farklılaşmak sizi daha güçlü kılacaktır ve yaşamdan daha fazla keyfi aldığınızı da hissedeceksiniz.

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile beraber yetenek ve kabilyetlerinizi çok rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. Fikirleriniz ve görüşlerinizle beraber kendi hayatınızı yönlendireceğiniz bir dönemdesiniz.

 

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: