Astroloji Son Makaleler

13-19 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Merhaba sevgili astroloji severler,

13 Kasım Pazartesi : Bugünden başlayarak 4 gün boyunca Venüs ve Jüpiter birlikte hareket edecekler. Aşk ve ilişkiler açısından çok şanslı günler. Evlenme teklif etmek, evlenmek, nişanlanmak, yeni bir ilişki başlatmak için uygundur. Sevgilinizle romantik günler geçirmek için iyi bir hafta.

14 Kasım Salı : Merkür – Neptün arasında 4 gün boyunca gergin görünüm meydana gelecek. Yanlış anlaşılmalar ve yanlış algılamalar yaşanabilir. Size anlatılan her şeye inanmamalısınız, konuları araştırıp dikkatli karar vermelisiniz. Yanılgılara düşülebilir, imza vs atarken aslını astarını öğrenip dikkatli hareket etmek gerekli.

15 Kasım Çarşamba : Ay terazi burcunda yer alacak. Ay terazide iken güzelleşmek önem kazanır. İyimserlik, denge, uyum, adalet kavramları önem taşır. Çabuk etki altında kalabiliriz, hayır demekte zorlanabiliriz. Fazla iyimser ve kabullenici olmak iyidir fakat kendinizi aptal yerine de koydurmayın.

16 Kasım Perşembe : Venüs ve Neptün arasında 3 gün boyunca güzel bir görünüm meydana gelecek. Sanatsal her türlü iş için uygundur. Romantik olmak, sürprizler yapmak için harika etkiler. Fedakâr olabiliriz, hayal gücümüz fazla çalışabilir.

17 Kasım Cuma : Merkür – Mars arasında 3 gün boyunca güzel etkiler oluşacak. Düşünmeden konuşmamalı, son söyleyeceğimizi en başta söylememeliyiz. Açık sözlü olacağım derken patavatsız olmamaya dikkat.

18 Kasım Cumartesi : Akrep burcunda yeniay meydana gelecek. Akrep burcunun 26. Derecesinde oluşacak bu Yeniay akrep temasını tamamen hayatımıza yansıtacak. Kuşku, kıskançlık duygusunda uzak durmalıyız. Psikolojik, mistik konularla ilgilenebiliriz. Tüm burçların hayatında yeni başlangıçlar, yeni konular devreye girecek.

19 Kasım Cumartesi : Mars – Plüton arasında 4 gün boyunca gergin bir görünüm meydana gelecek. Kişisel enerjimiz tavan yapabilir. Dans etmek, spor, dövüş eğitimi için uygundur. Delici kesici aletleri kullanırken dikkatli olmak gerekli. Kaba tavırlı tiplerden uzak durmalıyız. Acelesi olan, kavga etmeye hazır insanlara karşı dikkatli olunmalı.

Koç Burcu : Bu hafta akrep burcunda bir yeniay meydana gelecek. Finansal krizler yasamanız olası. Kredi, nafaka, miras vs toplu paralarla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. İş ortamınız biraz gergin. Üstlerinizle tartışmamaya çalışın.

Boğa Burcu : Bu hafta akrep burcunda bir yeniay meydana gelecek. Yeniay haftasında yeni bir ilişkiye yelken açabilir, ilişkisi olanlar ise ciddi adımlar atabilir, ilişkileri ile ilgili başlangıçlar yapabilirler. Sağlık kontrolleri yaptırmanızda fayda var. Kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Aksatmadan doktor kontrollerinizi yaptırın.

İkizler Burcu : Bu hafta akrep burcunda bir yeniay meydana gelecek. İş ortamınız, çalışma hayatınız ile ilgili güzel başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Yalnız ikili ilişkiler alanında eş/sevgilinizle tartışmalar yaşayabilir, hayatınızda biri yoksa yeni binleri ile görüşebilirsiniz. Fakat ilişki başlatmak için uygun dönemde değilsiniz.

Yengeç Burcu : Bu hafta akrep burcunda bir yeniay meydana gelecek. Aşk ilişkileriniz ile ilgili konular ön planda. Evlilik/flört ile ilgili başlangıçlar, güzel birliktelikler yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgileneceğiniz bu hafta yeni eşyalar, tadilat, misafirler vs gündeminizde yer alacak.

Aslan Burcu :  Bu hafta akrep burcunda bir yeniay meydana gelecek. Evinizde mutluluğu bulacağınız bir hafta yaşayacaksınız. Misafir ağırlamak, arkadaş, eş, dost akrabalarınızla bir arada olacağınız güzel etkiler yer alıyor. Kadınlarla ilgili tartışma yaşanabilir

Başak Burcu : Bu hafta akrep burcunda bir yeniay meydana gelecek. İş değiştirmek, yeni iş ortamları yaratmak için uygun süreçler. Parasal kazançlarınızı arttırıyorsunuz. Yazım, edebiyat, reklam, pazarlama, spor vs hobilerinize zaman ayırıyorsunuz. Aşk hayatınızda yeni başlangıçlar gündemde.

Terazi Burcu : Bu hafta akrep burcunda bir Yeniay meydana gelecek. Parasal kazançlarınızda artışlar yaşanacak. Finansal yatırımlarınızın meyvelerini yeme zamanı. Aşk, evlilik hayatınız bu hafta çok da iyi değil. Tartışmalar, ani öfke patlamaları yaşanabilir.

Akrep Burcu :  Bu hafta burcunuzda bir Yeniay meydana gelecek. İş hayatınızla ilgili güzel başlangıçlar söz konusu olabilecek. Bu hafta sezgiler fora! Sezgilerinize her zamankinden fazla güvenebilirsiniz. Gizli saklı yürüttüğünüz ilişkileriniz ortalığa dökülebilir yalnız dikkat!

Yay Burcu : Bu hafta akrep burcunda bir Yeniay meydana gelecek. Dostlarınızla aranız açılabilir, dost sandıklarınızın gerçek yüzünü görebilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Para konularına dikkat. Harcamaları kontrol altında tutmalı, fazla açılmamalısınız.

Oğlak burcu :  Bu hafta akrep burcunda bir Yeniay meydana gelecek. Bu hafta oldukça sosyal olacak, arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçireceksiniz. Organizasyonlar, programlar eğlenceli geçecek. Aşk hayatınız gayet iyi. Yalnız iş ortamında yeni başlangıçlara hazırlıklı olmalısınız. İş ve çalışma ortamınızda kritik bir hafta olacak.

Kova burcu : Bu hafta akrep burcunda bir Yeniay meydana gelecek. İş ve çalışma ortamınızda çalışmalarınızla göz dolduracak ve emeklerinizin karşılığını alacaksınız. İş ile ilgili yeni başlangıçlar yaşanabilir. Yalnız sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Balık burcu : Bu hafta akrep burcunda bir Yeniay meydana gelecek. Yurtdışı bağlantılı işlerinize ağırlık verebilirsiniz. Öğrenim hayatındaki arkadaşlar başarılı bir öğrenim dönemi geçirecekler. Yalnız sağlığa dikkat etmelisiniz, doktor kontrolleri yapılabilir.

Mutlu haftalar.

 

Astrolog Tuğba Başaran

https://www.instagram.com/basaran_tuuba/

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: