Astroloji Son Makaleler

14 – 20 MAYIS 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu haftanın başında Merkür burç değiştirerek boğa burcunda ilerlemeye başladı, Salı günü ise boğa burcunda bir yeni ay var, Çarşamba günü ise Uranüs 7,5 sene kalmak üzere boğa burcuna geçiyor, bunlar ne demek oluyor; aklınız, fikriniz, zihniniz daha çok gelirinizde, paranızda ve maddi konularda olacak demek oluyor. Para kazanmak adına, gelir elde etmek adına, yeni girişimler, başlangıçlar yapacağınız, paraya ve maddi değerlere bakış açınızın değişeceği bir dönemdesiniz. Parayla ilgili ani gelişmeler olabilir, ani kazançlar bu dönemde gündeme gelebilir. Çarşamba günü Mars kova burcuna geçecek, yönetici gezegeniniz Mars olduğu için kendinizi daha özgür hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında ön plana çıkıyorsunuz, daha aktifsiniz. Gelecekle ilgili de planlar ve projeler bu dönemde yapıyorsunuz. Gelecek ilgili de yeni girişimler yapıyorsunuz, çalışmalarınızın da getirilerini toplamak adına mücadele edeceğiniz bir dönemdesiniz. Cumartesi günü gece saatlerinde Venüs burç değiştirerek yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak, iç dünyanızda kendinizi flörtöz hissedeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Eviniz ve ailenizle ilgili güzel gelişmeler olabilir, aile büyüklerinizden de destekler görebilirsiniz.

Boğa Burcu: Pazartesi günü Merkür burç değiştirerek boğa burcuna geçti ve burada ilerlemesini sürdürüyor, Salı günü ise boğa burcunda bir yeni ay var, Çarşamba günü ise Uranüs 7,5 sene kalmak üzere boğa burcuna geçiyor. Bunlardan dolayı kendi öncelikleriniz, kendi yaşamanız, kendi hayatınızla ilgili yeni projeler üreteceksiniz, harekete ve eyleme geçiyorsunuz. Kendiniz inisiyatif alarak yeni başlangıçlar yapacak bir dönemdesiniz. Kendinize odaklanarak bu dönemde çalışırsanız daha başarılı olursunuz. Uranüs’ün de boğa burcuna geçeceği bu dönemde özgürleşeceğiniz hayata bakış açınızın değişeceği bir dönemdesiniz diyebiliriz. Çarşamba günü Mars’ın kova burcuna geçtiğini görüyoruz, bundan dolayı kariyeriniz, işinizle ilgili konularda ön plana çıkma istiyorsunuz, özellikle terfi almak adına işinizde mücadele gösterebilirsiniz. Cumartesi günü gece saatlerinde Venüs’ün yengeç burcuna geçmiş olduğunu görüyoruz, Venüs’ün yengeç burcuna geçmesiyle beraber yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir. Kardeşlerinizle, kuzenlerinizle, yakın akrabalarınızla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Yakın çevre seyahatler gündeme gelebilir, eğitim ve öğretim konularında şanslısınız. Yakın çevrenizden biriyle de yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

İkizler Burcu: Yönetici gezegeniniz Merkür boğa burcunda ilerlemeye başladı, Salı günü ise boğa burcunda bir yeni ay var, Çarşamba günü ise Uranüs 7,5 sene kalmak üzere boğa burcuna geçiyor. Bu enerjiler ne demek oluyor, iç dünyanıza çekiliyor, geri plana çekiliyorsunuz. Yatırımlarınız, paranız, mülkleriniz hakkında bazı konuları değerlendireceğiniz bir dönemdesiniz. Hayattan keyif almak, dünyevi keyifler, mutlu olmak, doğayla baş başa olmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Bilinç dışı korkularınızı yenmek adına da adımlar atacağınız ve bu alanlarda aydınlanacağınız bir dönemdesiniz. Çarşamba günü mars burç değiştirerek kova burcunda ilerlemeye başlayacak, sosyal medyada aktif olabilirsiniz, eğitim ve öğretim alanında yeni girişimler yapabilirsiniz, uzak akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir, yurt dışı seyahatlerine çıkmak isteyip bir türlü çıkamıyorsanız Mars’la beraber motive olup bunları gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi günü gece saatlerinde Venüs burç değiştirerek yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak özellikle parasal ve maddi konularda gelişmeler olacaktır, parayla ilgili beklemiş olduğunuz haberlere bu dönemde kavuşabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Pazartesi günü Merkür burç değiştirerek boğa burcuna geçti ve burada ilerlemesini sürdürüyor, Salı günü ise boğa burcunda bir yeni ay var, Çarşamba günü ise Uranüs 7,5 sene kalmak üzere boğa burcuna geçiyor. Bunların burcunuza etkisi, sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktif olacak bir dönemdesiniz, gelecekle ilgili yeni planlar yapıyorsunuz, arkadaş ortamınızın da hiç beklemediğiniz şekilde değişeceğinin farkındasınız. Kariyerinizin, çalışmalarınızın da getirilerini daha kolay elde edeceğiniz bir dönemdesiniz. Çarşamba günü Mars’ın kova burcuna geçtiğini görüyoruz, bununla beraber kendi gücünüzü test edeceğiniz bir dönemdesiniz, mücadele gücünüz çok yüksek olacak, para kazanmak adına girişimler yapabilirsiniz, ödemeler ve borçlar gündeme gelebilir bunları kapatmak adına başlangıçlar yapabilirsiniz, partnerinizle birlikte hareket ederken ondan destek görüp maddi alanda yeni adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde cinsel enerjiniz de çok yüksek. Cumartesi günü gece saatlerinde Venüs’ün yengeç burcuna geçmiş olduğunu görüyoruz, güzelliğinizle ön plana çıkıyorsunuz, ilişkilere ve tekliflere açıksınız. Hayatınızda ve yaşamınızda bu ilişkiler sayesinde mutlu olacağınız bir döneme başlıyorsunuz.

Aslan Burcu: Bu hafta Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçiyor. Salı günü Boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Çarşamba günü ise Uranüs Boğa burcuna geçecek. Bu gelişmelerin hepsi kariyer anlamında sizi etkileyecektir. Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle beraber aklınız kariyeriniz ile ilgili yeni planlar ve projeler üretmek adına çalışacaktır. Para kazanmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Kova burcunda ki yeni ayla birlikte kariyerinizde yeni bir sayfa açılacaktır. İşiniz ile ilgili yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, bu dönemde bunları yapabilirsiniz. Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesi de işiniz ve kariyeriniz ile ilgili beklenmedik değişiklikler getirecektir. Uranüs Boğa burcunda 7 sene kalacaktır. Dolayısıyla bu durum uzun vadede devam edecek bir gelişme olabilir. Çarşamba günü Mars Kova burcuna geçecektir. Bu dönemde ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Ortaklıklarda ve ilişkilerde ön planda olmak isteyeceksiniz. Partnerinizle birlikte hareket edeceğiniz bir dönemdesiniz. Ancak bazen partnerinizle gergin anlar da yaşayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eğer yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsanız bunun için gerekli olan gücü ve motivasyonu kendinizde bulacaksınız. Cumartesi günü gece saatlerinden itibaren Venüs Yengeç burcuna geçecektir. Çevrenizde gelişen olayları gözlemlemeyi tercih edeceksiniz. Bu dönemde ilişkilerde kendinizi geri planda tutacaksınız. İlginizi karşı tarafa net bir şekilde açamayabilirsiniz. Gizli, saklı veya platonik ilişkiler gündeme gelebilir. Özellikle ilişkiler ve güzellik ile ilgili konularda kendinizi geriye çekip, gözlem yaparsanız ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz.

Başak Burcu: Yönetici gezegeniniz Merkür boğa burcuna geçti, Salı günü ise boğa burcunda bir yeni ay var, Çarşamba günü ise Uranüs 7,5 sene kalmak üzere boğa burcuna geçiyor. Merkür’ün boğa burcuna geçmesi yaşam enerjinizi yükseltecektir, parayla ilgili yeni gelişmeler olabilir, sosyal medyada aktif olabilirsiniz, uzak akrabalarınızla ilgili yeni gelişmeler olabilir, seyahatler organize etmek istiyor lakin bir türlü harekete geçemiyorsanız yeni ay ile harekete geçebilirsiniz. Eğitim ve öğretim alanında da başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Uranüs’ün boğa burcuna geçmesi önümüzdeki 7,5 senelik bir dönemde bakış açınızın ve hayat felsefenizin değişeceği anlama geliyor. Çarşamba günü mars burç değiştirerek kova burcunda ilerlemeye başlayacak, günlük rutin işlerinizi hallederken kendinizi daha güçlü ve girişken hissedeceksiniz. Yeni bir iş başlangıcında bulunabilirsiniz, yeni bir işe başlamak istiyorsanız gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Çalışarak ve insanlara hizmet ederek başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Cumartesi günü gece saatlerinde Venüs’ün yengeç burcuna geçmiş olduğunu görüyoruz, sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktif olacak, yeni arkadaşlar edineceğiniz ve bu yeni arkadaşlardan biriyle yeni ilişkiler kuracağınız bir dönemdesiniz. Çalışmalarınızın da getirilerini daha rahat topladığınızın farkına varacaksınız.

Terazi Burcu: Bu hafta Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçiyor. Salı günü Boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Çarşamba günü ise Uranüs Boğa burcuna geçecek. Bu gelişmeler sayesinde para kazanmak adına yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Aklınız daha çok gelirlerinizde ve ortağınızla yapacağınız işlerden gelir elde etmek üzerine olacaktır. Yeni ayla beraber para kazanmak adına yeni girişimlerde bulunabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ortağınızla, partnerinizle beraber hareket edip yeni eşyalara bu dönemde sahip olabilirsiniz.  Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle beraber özellikle alacak-verecek, para ve miras gibi konularda ani gelişmeler gerçekleşebilir. Çarşamba günü Mars Kova burcuna geçecek. Marsın Kova burcuna geçmesi sizin hayatınızı hareketlendirip, hızlandıracak ve özgürleştirecektir. Aşk, ilişki ve flört gibi konularda daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve motive olmuş hissediyorsunuz. Ayrıca öfkenizi de karşı tarafa net bir şekilde iletebileceğiniz bir dönemdesiniz. Cumartesi günü gece saatlerinden itibaren Venüs Yengeç burcuna geçecektir. Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber özellikle işinizle, kariyeriniz ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Bir terfi gündeme gelebilir. Kariyeriniz ile ilgili çalışmalarınızın daha kolay bir şekilde gerçekleştiğinin farkına varacaksınız.

Akrep Burcu: Bu hafta Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçiyor. Salı günü Boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Çarşamba günü ise Uranüs Boğa burcuna geçecek. Bunların hepsi size ilişki olarak geri dönecektir. Yanı bu dönemde aklınız daha çok ilişki odaklı olacaktır. Partnerinizle bilgi alış-verişinde bulunabilirsiniz. Boğa burcundaki yeni ayla beraber ilişkilerle ilgili yeni bir döneme başlıyorsunuz. Yeni girişimlerde bulunabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İlginizi karşı tarafa net bir şekilde açabilirsiniz. Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesi de ilişkilere bakış açınızı değiştirecektir. Burada bir aydınlanma, reform yaşayacaksınız. Sıra dışı ilişkilere de hazırlıklı olmanızda fayda var. Çarşamba günü Mars Kova burcuna geçecektir. İç dünyanızda kendinizi oldukça güçlü ve özgür hissediyorsunuz. Yatırım yapmak istiyorsanız ve uzun zamandır harekete geçmiyorsanız eğer Marsın Kova burcuna geçmesiyle beraber harekete geçebilirsiniz. Ev, emlak, yatırım gibi konularda hareketlenme olabilir. Aile büyüklerinizden de yardım ve destek alacağınız bir dönemdesiniz. Cumartesi günü gece saatlerinden itibaren Venüs Yengeç burcuna geçecektir. Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber özellikle ilişkilerle ilgili konularda yaşam enerjiniz yükselecek. Sosyal medyada da aktif olabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Uzak akrabalarınızla olan ilişkilerinizin de düzeldiğinin farkına varacaksınız.

Yay Burcu: Bu hafta pazartesi günü Merkür burç değiştirerek boğa burcuna geçti ve burada ilerlemesini sürdürüyor, Salı günü ise boğa burcunda bir yeni ay var, Çarşamba günü ise Uranüs 7,5 sene kalmak üzere boğa burcuna geçiyor, işiniz, çalışmalarınız, iş ortamınızla ilgili yeni fikirler ve projeler gündeme gelebilir. İşle ilgili haberler bekliyorsanız bunlara ulaşabilirsiniz. Yeni Ay’la beraber yeni bir işe başlayabilirsiniz, iş ortamınızda yeni bir döneme başlayabilirsiniz, Çalışmalarınızda, insanlara yaptığınız hizmette başarı yakalamak adına neler yapmanız gerekiyorsa o adımları atabilirsiniz zaten Uranüs’ün boğa burcuna geçmesiyle beraber önümüzdeki 7,5 senenin konusu çalışmalarınız, işiniz, kariyeriniz ve gelirleriniz oluyor. Bu konuda atacağınız adımlar, yapacağınız reformlar ve yenilikler size başarıyı getirecektir. Çarşamba günü Mars Kova burcuna geçecektir, bundan dolayı yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir, yakın çevre seyahatleri gündeme gelecektir, harekete geçmiyorsanız Mars ile harekete geçebilirsiniz. İletişiminizi çok güçlü ve etkili bir şekilde kullanacaksınız, fikirlerinizi ve görüşlerinizi net bir şekilde insanlarla paylaşabiliyorsunuz. Cumartesi günü gece saatlerinden itibaren Venüs Yengeç burcuna geçecektir. Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir, başka insanlardan parayla ilgili destekler alabilirsiniz. Geçmiş ödeme ve borçlarınızı kapatmak adına yardımlar alabilirsiniz. Cinsel enerjiniz yüksek. Partnerinizle birlikte ekstra gelir için bazı girişimlerde bulunacağınız bir dönemdesiniz.

Oğlak Burcu: Pazartesi günü Merkür burç değiştirerek boğa burcuna geçti ve burada ilerlemesini sürdürüyor, Salı günü ise boğa burcunda bir yeni ay var, Çarşamba günü ise Uranüs 7,5 sene kalmak üzere boğa burcuna geçiyor, aklınız, fikriniz, zihniniz, aşk, ilişkiler ve flört konularına çalışacak. Yaşamdan daha fazla keyif almak adına yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Mutlu olacağınız, hayattan keyif alacağınız bir yeni aya başlıyorsunuz. Dünyadan ve dünyevi keyiflerden maksimum faydalanacağınız bir dönemdesiniz. Uranüs’ün boğa burcuna geçmesiyle beraber önümüzdeki 7,5 senelik dönemde aşk, ilişkiler, flört gibi konulara bakış açınızı değiştirecektir. Bu alanda yapacağınız değişiklikler sizi hayatta daha mutlu yapacaktır diyebiliriz. Bazı oğlaklar ve yükselen burcu oğlaklar beklenmedik şekilde bu dönemde çocuk sahibi olabilirler. Çarşamba günü Mars’ın Kova burcuna geçmiş olduğunu görüyoruz, parayla ilgili gelişmeler olabilir, para kazanmak adına eyleme geçiyorsunuz, bu dönemde aklınıza sıra dışı fikirler gelebilir, bu fikirleri hayata geçirdiğiniz takdirde parayla ilgili güzel gelişmeler olacaktır. Cumartesi günü gece saatlerinden itibaren Venüs Yengeç burcuna geçecektir. Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber aşk, ilişkiler ve flört gibi konularda şanslısınız, yeni ilişkilere açıksınız, partnerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Partneri olmayan oğlaklar ise bu dönemde yeni insanlarla tanışabilir ve bazı oğlaklarda bu dönemde evlilik adına yeni adımlar atabilirler.

Kova Burcu: Bu haftanın başında Merkür burç değiştirerek boğa burcunda ilerlemeye başladı, Salı günü ise boğa burcunda bir yeni ay var, Çarşamba günü ise Uranüs 7,5 sene kalmak üzere boğa burcuna geçiyor, boğa burcundaki bu gezegen birikmesi size iç dünyanızda mutlu olmanız, sakin ve dingin olmanız konusunda destekler verecektir. Aklınız aileniz, yuvanız, paranız ve yatırımlarınızda olacaktır. Buradaki yeni ay’la beraber yuva kurmak, aile olmak gibi konularda başlangıçlar yapmak istiyorsanız yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Uranüs’ün de buraya gelmesiyle beraber önümüzdeki 7,5 dönemde aile kurumuna bakışınız değişecek, ailenizden ve aile büyüklerinizden beklenmedik şekilde ani destekler ve yardımlarda görebilirsiniz. Çarşamba günü Mars’ın Kova burcuna geçmiş olduğunu görüyoruz, harekete ve eyleme geçeceksiniz, kendinizi çok özgür ve güçlü hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Hayatınızda mücadele etmeniz gereken konularda kendinizi güçlü ve motive hissedeceksiniz. Cumartesi günü gece saatlerinden itibaren Venüs Yengeç burcuna geçecektir. Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber günlük rutin işlerinizi daha kolay halledeceğiniz manasına geliyor. İşinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir, güzel haberler alabilirsiniz. İş ortamınızı da bu dönemde güzelleştirebilirsiniz.

Balık Burcu: Pazartesi günü Merkür burç değiştirerek boğa burcuna geçti ve burada ilerlemesini sürdürüyor, Salı günü ise boğa burcunda bir yeni ay var, Çarşamba günü ise Uranüs 7,5 sene kalmak üzere boğa burcuna geçiyor, yakın çevrenizle ilgili yeni gelişmeler olabilir, hayatınızı kolaylaştıracak pratik bir takım bilgiler öğreneceğiniz bir dönemdesiniz. Bir seyahat düzenleyebilirsiniz, eğitim ve öğretim alanında şanslısınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevrenizden destekler göreceğiniz bir dönemdesiniz. Uranüs’ün boğa burcuna geçmesiyle arkadaş çevreniz değişebilir, yeni bilgiler öğrenip hayata bakış açınız değişecektir. Bu değişimle hayatınız daha eğlenceli ve özgür hale gelecektir diyebiliriz. Çarşamba günü Mars’ın Kova burcuna geçmiş olduğunu görüyoruz, özgürleşmek adına korkularınız varsa bunları yenmek adına yeni adımlar atacaksınız. Bu dönemde biraz geri plana çekiliyorsunuz, geri plana çekilerek çevrenizde gelişen olayları gözlemleyeceksiniz. Öfkenizi dışarıya vuramıyormuş gibi, kendinizi dışarı ifade edemiyormuş gibi hissedebilirsiniz fakat bilinç altınız çok aktif, hayal dünyanız çok kuvvetli hayallerinizi gerçekleştirmek adına bu dönemde eylemlerde bulunabilirsiniz. Cumartesi günü gece saatlerinden itibaren Venüs Yengeç burcuna geçecektir. Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber aşk ilişkiler ve flört gibi konularda yeni gelişmeler olacaktır. Kendinizi karşı tarafa net bir şekilde açabilirsiniz. Özellikle ilişkiler vasıtasıyla mutluluğu yakalayacaksınız diyebiliriz.

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: