Astroloji Son Makaleler

15-21 OCAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu

17’sinde oğlak yeniayı var. İş ya da aile ile ilgili krizlerle baş edebilmeniz lazım. Resmi kurumlar ile ilgili sorunlar baş gösterebilir. Öfkenizi kontrol altına almanızda yarar var. Ailede bir sağlık sorunu ile uğraşabilirsiniz. Ayın 20’sinden sonra etkiler pozitif olacak. Arkadaşlardan destek görebilirsiniz. Venüs’ün 19’unda kovaya geçmesi ile ilişkinizde uzlaşma yolu bulabilirsiniz.

Boğa Burcu

17 Ocak’da oğlak yeni ayı var. Beklenmedik bir seyahat gündeme gelebilir. Ani haberler alabilirsiniz. Resmi kurumlardan haberler gelebilir. Yeni bir iş başvurusu olabilir. 20 sinden sonra eski işi bırakma, yeni iş kararı alınabilir. İş ile ilgili çok iyi gelişmeler yaşanacaktır. Fırsatlar üst üste gelecek. İş ve kariyerde şans açılıyor.

İkizler Burcu

Bu hafta 17’sinde oğlak yeni ayı var. Bu yeniay biraz sizi sıkacak. Sağlık konusunda küçük bir operasyon gerçekleşebilir. Ama kolay atlatılacak merak etmeyin. İş konusu sıkıntılı. İşten çıkarılma durumları oluşabilir. İş yerinde bir krizi çözmek zorunda kalabilirsiniz. İlişki alanında kıskançlık baş gösterebilir. 19’undan sonra anlaşma yolu açılacaktır. Bir borç, ödeme ortaya çıkabilir, ödemeleri bir anda yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu

İlişkilerde ani kopma ve ayrılık meydana gelebilir. Yüzleşmeler yaşanabilir. Ortaklık yapanlar, işbirliği içinde olanlar ve evli olanlar için kriz ortamı doğabilir. Akılcı davranmalı, sizi yoran ilişkilere mesafe koymak gerekebilir. Ayın 20’sinden sonra uzlaşma ortamı doğabilir. İmza atmak, sözleşme yapmak için de uygun bir hafta değil. Sakarlık ve hastalıklara dikkat edilmeli. Ailede sağlık sorunu yaşayan biri ile ilgilenebilirsiniz.

Aslan Burcu

Oğlak Burcu’nda yeni ay var bu hafta. Nerdeyse tüm yıldızlar oğlakta toplanmış. Eş ve akrabalar arası bir krize işaret ediyor. Sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz. İşte bir kişi sizinle uğraşabilir. Bu hafta biraz karışık ve sıkıntılı sizin için. 20’sinden sonra şartlar düzelmeye başlıyor. Bir hasta ziyareti yapabilirsiniz. Sağlık ile ilgili sizin de kontrol yaptırmanızda fayda var.

Başak Burcu

İş, arkadaşlık ve çocuklarınızla ilgili problemler yaşanabilir. İşte yükselme açısından iyi bir dönemdesiniz ama bu haftanın gerilimli olması işleri karıştırıyor. Ailede birinin sağlık problemleri ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İlişkisi olanlar gereksiz takıntı, kuşku ve kıskançlık yapmamalılar. Bu hafta takıntılı davranabilir, olmayacak şeyleri kafaya takıp kuruntulu olabilirsiniz. Bunlardan uzak durmalı. Mutlu edecek aktivitelere zaman ayırmalısınız. Ani karar vermeyin, dinleyin ve düşünün. Paranıza dikkat edin.

Terazi Burcu      

Bu hafta ev, aile ilgili karışıklık ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu parasal bir sorun ya da sorumluluklar ile ilgili olabilir. Ailede sağlık problemi ya da birinin hayatında ani gelişen mutsuz edecek bir haber alabilirsiniz. Paranıza ve sağlığınıza dikkat edin. Ayın 20’sinden sonra olaylar pozitif yönde gelişecek. Yeni bir işe başlayabilirsiniz ama sonuç iyi olmayabilir. 20’sinden sonra çocuğunuzla ilgili daha iyi bir dönem başlıyor. İşten sıkılmış bunalmışsınız. Yeni bir aşk ya da var olan ilişkinizin olumlu bir sürece girmesi muhtemel.

Akrep Burcu

Bu hafta oğlak yeniayı haftası. Aile içinden birinin problemi sizi üzebilir. Resmi bir konuda sıkıntı verici bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bazılarınız da kardeş, akraba ya da komşuları ile ilgili sıkıntı yaşayabilirler. Bir seyahat engele takılabilir. Sakarlıklara dikkat edilmesi gereken bir süreç. Staj ya da eğitim görenler için de olumsuz bir hafta. İlişki alanında kıskançlıktan ötürü anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bu hafta biraz stresli anlayacağınız. Ama Mars’ın halen burcunuzda olması sizi güçlü kılacak, zorluklarla baş edebilme gücünü verecektir.

Yay burcu

Bu hafta oğlak burcunda yeniay var. Bu yeniay parasal konularda harika fırsatlar getiriyor size. Başkalarından ya da bir kurumdan para gelmesi olası. Paranızı kazanca dönüştürmek için iyi fırsat. Bu hafta yatırım haftası. İşinizden memnun değilseniz işinizi bırakmak isteyebilirsiniz fakat şu an enerjiler buna müsait değil. Aşk ilişkilerinize hız hakim. Flörtöz ve çapkın olabilirsiniz. 20’sinden sonra aşk hayatınız hareketleniyor. Ani gelişmelere gebe. Sağlık bakımından harcamalar yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Bu hafta burcunuzda bir yeniay meydana gelecek. Yıldızlar da burcunuzda toplanmış görünüyor. Bu yeniay biraz gergin etkili. Gergin, sinirli ve keskin olmamak gerekli. Kopmalar yaşanabilir çünkü. Sağlığınıza ekstra dikkat etmenizi öneririm. İşlerinizde acele etmemelisiniz. Parasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayın 20’sinden sonra sorunlar ortadan kalkmaya başlayacak. Parasal durumlar düzelecek. Bol bol alışveriş yapabilir, hediyeler alabilirsiniz. Aşk konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu

Bu hafta Oğlak Burcu’nda bir yeniay meydana gelecek. Bu hafta sizin için biraz zor geçecek. Rekabet ve düşmanlık görebilirsiniz. Herkese güvenmemelisiniz. Ödemeler konusunda sıkıntılar yaşama ihtimali var. Borçlar sıkıntılı yaratabilir. İş konusunda yanlış yapmamalısınız bedeli ağır olabilir. Sağlığınıza dikkat edin, moralinizi yükselten şeylere yönelin. Ruhsal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Her şeyi kafaya takmayın bu süreçte. Aileden birinin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. İyileşmesi zaman alabilir. İlişkiler açısından gizli kapaklı işler içine girmemelisiniz. 20’sinden itibaren her şey düzelmeye başlayacak. Güneş ve Venüs burcunuza girecek. Aşk ve ilişkiler bu dönem pozitif etkilenecek. Size keyif verecek şeylerle ilgilenmeye başlayacaksınız.

Balık Burcu

Bu hafta Oğlak Burcu’nda bir yeniay meydana gelecek. Bu gergin etkiler taşıyan hafta da dostluklara dikkat etmek gerek. Dostlarla çatışmalar yaşanabilir. İşinizden ayrılmayı düşünebilirsiniz. Ancak bu kararı vermek için uygun etkiler bulunmuyor. Para kaybı olabilir. Sakin kalmakta fayda var. 20’sinden itibaren rahat etkiler altına gireceksiniz. Bir arkadaş ya da yakınla ilgili zorlu bir dönem. Aşkta çatışmalar görünüyor. Sağlığa dikkat etmelisiniz.

 

Astrolog Tuğba Başaran

https://www.instagram.com/basaran_tuuba/

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: