Astroloji Son Makaleler

16-22 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Merhaba sevgili astroloji severler,

Bu hafta bakalım neler olacak?

16 Ekim Pazartesi: Güneş ve Satürn arasında destekleyici bir görünüm oluşacak ve salı günü de bu şekilde devam edecek. Giriştiğiniz işlerde başarı yakalama şansınız yüksek olacaktır. Hedef odaklı olacaksınız.
17 Ekim Salı: Bugün ay tüm gün terazi burcunda yer alacak. İlişkileri ve iletişimi ön plana alacağınız bir gün olacak. Kuaföre gitmek, estetik içeren konular ile uğraşmak, dekorasyon, güzellik, modayı ilgilendiren konular size zevk verecektir.
18 Ekim Çarşamba: Merkür ve Jüpiter birlikte hareket edecek. Ticarette ve eğitimde şanslısınız. Bugün iletişim kurmak, ulaşmak istenilen bilgilere kavuşmak için uygundur. Evlilik, evlilik için aileleri tanıştırmak, yolculuk yapmak ve eğitime başlamak için ideal zamandır.
19 Ekim Persembe: Bugün terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu yeniayda ayrıca Jüpiter ve Merkür kavuşumda akrep burcunda olacak. Bu Yeniay zamanı pazartesi gününe kadar evlilik ve ilişkiler için olumlu kararların alınacağı günlerdir.
20 Ekim Cuma: Güneş ve Uranüs arasında salı gününe kadar zorlu ve gergin bir kavuşum yaşanacak, ani ilişki kopmaları, ayrılıklar yaşanabilir. Kendinizi ani gelişen olayların içinde bulabilirsiniz. Karar vermek için uygun günler değildir
21 Ekim Cumartesi: Ay tüm gün akrep burcunda yer alacak. Akrep paylaşmak demektir. Cinsel enerjisi güçlü 2 gün geçirebilirsiniz, sezgiler foradır, rüyalar habercidir.
22 Ekim Pazar: Bugün Mars terazi burcuna geçiş yapacak yaklaşık 1,5 ay terazide yer alacak. Uçak kazalarına dikkat. Kasırga, tayfun, güçlü rüzgarlar yıkıma neden olabilir.

Koç burcu: Bu hafta terazi burcunda oluşacak Yeniay sizin parasal konularınızın rahatlamasına neden olacak. İkili ilişkiler alanında ise zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yalnız kalma eğiliminde olabilirsiniz çünkü partneriniz gerilimli, stresli olacak ve sizi olumsuz etkileyecektir.
Boğa burcu: Bu hafta gerçekleşecek Yeniay sizin sağlık alanınızda yer alacak. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Bu hafta ağrılı, sancılı saatler geçirebilirsiniz. İş hayatınız bu hafta oldukça yoğun olacak. Bol koşturmalı bir hafta sizi bekliyor.
İkizler burcu: Bu hafta gerçekleşecek Yeniay sizin aşk hayatınızı etkileyecek. Bol flörtlü aşklı meşkli bir Yeniay haftası sizi bekliyor yalnız cinsel anlamda sağlık problemleri yaşama olasılığınız var. Ayrıca spor vs. esnasında kaza, yaralanmalara dikkat etmeniz gerek.

Yengeç burcu: Bu hafta gerçekleşecek Yeniay sizin ev ve aile yaşamınızda etkili olacak. Ev içi düzenlemeler ile ilgilenebilirsiniz. İş yaşamınızda yöneticiler ile stresli gelişmeler yaşayabilirsiniz, biraz sabır!
Aslan burcu: Bu hafta terazi burcunda gerçekleşecek Yeniay sizin para evinizde etkin olacak. Para kazanmanın yollarını deneyebilir ve başarılı olabilirsiniz yalnız kazalara dikkat. Sağlığınıza dikkat edin kazalara açık bu haftada kardes, kuzen yakın akraba ilişkileriniz gergin geçebilir, sözlere dikkat!
Başak burcu: Bu hafta terazi burcunda gerçekleşecek Yeniay sizin parasal alanınızı etkiliyor. Paranızı dikkatli kullanmanızı öneririm. Çok açılmamanız gerekmekte, harcamalar zevk ve lüks tüketimi için gerçekleşecek. Para konusunda kandırılmaya dikkat!
Terazi burcu: Bu hafta burcunuzda bir Yeniay meydana gelecek. Bu hafta parayla ilgili düzenlemeler yapabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Paranızı dikkatli kullanmalısınız. Partneriniz ile ilgili  gerginlikler yaşayabilirsiniz, sözlere dikkat!
Akrep burcu: Bu hafta terazi burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Arkanızdan dönen oyunlara dikkat edin! Sağlıkla ilgili operasyon vs. yaşanabilir. Bu hafta projelerinizi hayata geçirebilirsiniz ancak üzerinizde miskin bir tembellik hakim olacaktır.
Yay burcu: Bu hafta terazi burcunda bir Yeniay meydana gelecek. Arkadaşlık ilişkileriniz teste tabi tutulacak. Arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu hafta özellikle sezgileriniz açık olacak psişik kanallara önem verin, size yol gösterici olacak.
Oğlak burcu: Bu hafta terazi burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay sizin iş hayatınızda etkin olacak. Üstlerinizle tartışmamalı sessiz kalmayı tercih etmelisiniz. Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor.
Kova burcu: Bu hafta terazi burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Bu yeniayın konusu sizin için uzak yolculuklar, yabancılar ile ilişkileriniz, hukuksal durumlar ve yüksek öğrenim olacak. Oldukça koşturmacalı hareketli bir haftaya giriyorsunuz. İş alanında fikirlerinizi belirtebilir ve iş konusunda bol bol iletişim kurabilirsiniz.
Balık burcu: Bu hafta terazi burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Bu yeniayın konusu sizler için parasal konular ve ortak kazançlar olacaktır. Parasal konular ile ilgili gerginlikler ve sağlık harcamaları yapacağınız bir hafta. Hakkınız yenebilir, stres yaşayabilir ve parasal kaynaklarınızı kontrol edemeyebilirsiniz.

Astrolog Tuğba Başaran

http://www.instagram.com/astrolojigunlugu_/

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: