Astroloji Son Makaleler

16 – 22 NİSAN 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu hafta pazartesi günü koç burcunda yeniay gerçekleşecek. Kendi hayatınız ve yaşamanızda yeni başlangıçlar yapacağınız bir döneme başlıyorsunuz. İstekleriniz ve hevesleriniz doğrultusunda bizzat karar alarak yeni başlangıçlar yapacaksınız. Aynı zamanda yeniaydan sonra pazartesi günü Merkür düz harekete geçiyor. Yaşamınızla ve hayatınızla ilgili yeni kararlar alacağınız bir dönemdesiniz. Beklediğiniz haberler varsa da Merkür’ün düz hareketiyle birlikte bu haberlere ulaşacaksınız. Çarşamba günüyse burcunuzda Güneş ve Uranüs kavuşumu var, çok güçlü bir enerjiyi içerisinde barındırıyor, harekete geçiyor, ön plana çıkıyorsunuz. Uranüs’ten dolayı özgürleşmek adına adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. Kendinizden beklemediğiniz hareket ve eylemlerde bulunabilirsiniz, içinizde çocuk ortaya çıkacak ve özgür davranacağınız bir dönem yaşayacaksınız.  Cuma günüyse Güneş boğa burcuna geçecek. Güneş’in boğa burcuna geçmesinden sonra parasal ve maddi konular gündeme gelecek. Boğa burcu ve Akrep burcu arasında hafta boyu etkisini gösterecek Venüs ve Jüpiter karşıtlığı var. Bundan dolayı para kazanmak, yeni eşyalara sahip olmak ve daha fazla gelir elde etmek istiyorsunuz, bununla ilgili güzel gelişmeler olacak. Başka insanlardan destek almayı öğrenmeniz gerekiyor. Ortağınızla uyumlu bir şekilde hareket ettiğiniz ve size özellikle parasal konularda yardımcı olacak, fırsatlar getirecek güçlü ve etkin kişilerle olan iletişiminizi sağlam bir şekilde kurduğunuz takdirde parasal konularda çok şanslı olacaksınız.

Boğa Burcu: Öncelikle pazartesi günü koç burcunda yeniay gerçekleşecek ve tekrar pazartesi günü Merkür koç burcunda düz hareketine başlayacak. Başlangıç yapmak, girişim yapmak, atılım yapmakla ilgili bilinç dışı korkularınız varsa bunlardan kurtulma adına adımlar atacaksınız. Önünüzü görmeden risk alıp hareket edeceğiniz bir dönemdesiniz ki bunu boğa burcu olanlar sevmezler. Risk alıp bu atılımları yaptığınız takdirde başarılı olacaksınız. Koç burcunda Çarşamba günü Güneş Uranüs kavuşması olacak. Konulardan, olaylardan, şartlardan kurtulup özgürleşme adına korkularınızı yeneceğiniz bir dönemdesiniz. Cuma gününden sonra ise güneş boğa burcuna geçecek, kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz, yaşamınız ve hayatınızla ilgili sorumluluk alabilirsiniz, kendinizi ön plana çıkartabilir, yetenek ve kabiliyetlerinizi gösterebilirsiniz. Tekrar hafta boyunca etkili olacak bir Venüs Jüpiter karşıt açısı mevcut, Venüs boğa burcunda ve Jüpiter akrep burcunda, bir taraftan kendi bireysel isteklerinizle ilgili bir taraftan da partner veya ortağınızın istekleriyle hareket edeceksiniz, bu iki enerjiyi dengeleyip kendi isteklerinizden vazgeçmeyip partnerinizin isteklerini de göz önünde bulundurursanız evlilikler gündeme gelebilir, ilişkilerde başarıyı yakalayabilir, yaşamdan ve hayattan keyif alabilirsiniz. Cinsel konularda da başarılı olacağınız bir haftadasınız diyebiliriz.

İkizler Burcu: Öncelikle pazartesi günü koç burcunda yeniay gerçekleşecek ve yönetici gezegeniniz Merkür pazartesi gününden itibaren düz harekete başlayacak. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında yeni bir döneme giriyorsunuz, yeni gruplara katılabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınızı harekete geçireceğiniz ve başlatacağınız bir dönemdesiniz. Kariyerinizin getirilerini de bu yeniaydan sonra toplamaya başlayacağınız bir dönemdesiniz. Çarşamba günüyse koç burcunda Güneş Uranüs kavuşması var, kendinizi çok özgür hissedecek bir dönemdesiniz. Bu özgürlüğün vermiş olduğu güçle beraber gelecekle ilgili kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve çalışmalarınızdan da başarı elde edeceğiniz bir dönemdesiniz. Cuma günüyse Güneş boğa burcuna geçecek, bununla beraber geri plana çekiliyorsunuz, hayattan keyif almak, para ve kazançlarla ilgili korkularınızı aşacağınız bir dönemdesiniz. Hafta boyunca etkili olacak bir Venüs Jüpiter karşıt açısı mevcut, para kazanmak, mal mülk edinmek, sahip olduğunuz eşyaları muhafaza etmek ve hizmet etmek, çalışmak adına gel gitler yaşayacaksınız. Para kazanma adına korkularınızı yenip çalıştığınızda bu dönemden kazançlı çıkacaksınız.

Yengeç Burcu: Öncelikle pazartesi günü koç burcunda yeniay gerçekleşecek, Merkür pazartesi gününden itibaren yine koç burcunda düz harekete geçecek. Bunlardan dolayı toplumla ilgili sorumluluklarınız, kariyeriniz, işinizle ilgili yeni başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz. İşle ilgili beklemiş olduğu haberlere ulaşabilirsiniz. Kariyerinizde başarıyı yakalama adına yeni adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. Çarşamba günüyse tekrar koç burcunda Güneş Uranüs kavuşumu var, işiniz ve kariyerinizde kendinizi ön plana çıkartma adına ani bir takım gelişmeler olabilir. Sıra dışı fikirlerle beraber özgün tarafınızla işinize yeni bir boyutu bu dönemde katabilirsiniz. Cuma günüyse Güneş boğa burcuna geçecek, sosyal çevre, arkadaşlar arasında daha fazla vakit geçireceksiniz.  Hafta boyunca etkili olacak bir Venüs Jüpiter karşıt açısı mevcut, sosyal çevre ve arkadaşlar arasında güzel vakit geçireceksiniz belki flörtöz ilişkiniz olabilir. Kendi ve arkadaşlarınızın istekleri arasında çatışmalar olabilir, bu dengeyi kurduğunuz takdirde yaşamdan keyif alacaksınız, cinsel konularda çok şanslısınız, aşk, ilişki ve flörtler gündeme gelecek. Mutlu olduğunuzu hissettiğiniz bir hafta yaşayacaksınız diyebiliriz.

Aslan Burcu: Pazartesi günü koç burcunda yeniay gerçekleşecek, Merkür pazartesi gününden itibaren yine koç burcunda düz harekete geçecek, yeniayla beraber hayattan ve yaşamdan keyif alacaksınız, içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracaksınız, sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Kendi inanç ve görüşünüz doğrultusunda çok rahat edecek bir haftadasınız diyebiliriz. Çarşamba günü Uranüs Güneş kavuşumu var, özgürleşmek adına adımlar atacaksınız, kendinizi çok sıra dışı hissedeceksiniz. Yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir, bilmediğiniz ve aşina olmadığınız konuları öğrenebilir veya yeni bilgiler öğreneceğiniz yerlere seyahat edebilirsiniz. Cuma gününden itibarense Güneş boğa burcuna geçiyor, bununla beraber işiniz ve kariyerinizde kendininiz ön plana çıkartmak istiyor, başarılarınızla beraber insanların sizi takdir etmesini isteyeceğiniz bir dönemdesiniz ve para kazanıp maddiyatla ilgili de güzel gelişmeler olacaktır. Boğa burcu ve Akrep burcu arasında hafta boyu etkisini gösterecek Venüs ve Jüpiter karşıtlığı var, kariyerinizde başarı yakalamak istiyor, toplum arasında ön planda olmak istiyor, güzelliğinizle insanları etkiliyor ve iç dünyanızda da kendinizi coşkulu hissediyorsunuz. İşiniz, eviniz, toplumdaki statünüz ve kendi istekleriniz arasındaki dengeyi kurabildiğiniz takdirde iç dünyanızda mutlu olup kariyerinizde başarı gelecek diyebiliriz.

Başak Burcu: Öncelikle pazartesi günü koç burcunda yeniay gerçekleşecek, bununla beraber parasal ve finansal konularda yeni başlangıçlar yapacaksınız. Ortağınızla birlikte hareket ederek yeni gelir kaynaklarına bu dönemde ulaşabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür’de koç burcunda düz harkete geçmiş olacak kendinizi daha rahat hissedeceksiniz kendinizi daha rahat ifade ettiğinizin farkına varacaksınız ve bu yeteneklerinizi daha çok para kazanma adına kullanacak bir dönemdesiniz. Çarşamba günüyse koç burcunda Güneş Uranüs kavuşumu yaşanacak, özgürleşmek isteyeceğiniz ve korkularınızı aşacağınız kendinizi güçlü ve motive hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Cuma gününden itibaren güneşin boğa burcuna geçeceğini görüyoruz, bu da size çok iyi gelecektir, yaşam enerjiniz yükselecek, yaşamdan daha fazla keyif alacaksınız, kendi hayat görüşünüz doğrultusunda harekete ve eylemlere geçecek bir dönemdesiniz. Boğa burcu ve Akrep burcu arasında hafta boyu etkisini gösterecek Venüs ve Jüpiter karşıtlığı mevcut, bir taraftan kendi hayat felsefinize göre harekete geçip yaşamdan keyif alıp ilişkiler yaşıyorsunuz bir taraftan da yakın çevrenizle, kardeşleriniz, kuzenleriniz, akrabalarınızla ilgili sorumluluklar alacağınız bir dönemdesiniz. Bilgi ve birikiminizi de çok etkili şekilde kullanacağınız bir dönemdesiniz. Kendi tecrübeleriniz ve başka insanların desteğini alarak hayattan keyif alacağınız, yeni bilgiler öğreneceğiniz, seyahatlerin olduğu ve sosyal medyada başarılı olacağınız bir dönem yaşayacaksınız.

Terazi Burcu: Pazartesi günü koç burcunda yeniay gerçekleşecek ve Merkür pazartesi gününden itibaren yine koç burcunda düz harekete geçecek, bunlar ikili ilişki ve ortaklıklarda yeni başlangıçları gündeme getirecektir. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir, evlilik düşünen teraziler varsa bununla ilgili adımlar atabilirler, partnerinizle beraber yeni başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz diyebiliriz. Çarşamba günü Güneş Uranüs kavuşumu var, özgürleşmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. İlişkiler vasıtasıyla ön plana çıkıyorsunuz. Mevcut ilişkinizden rahatsızsanız çok rahat bir şekilde o ilişkiye son verebilirsiniz. Cuma günü güneş boğa burcuna geçiyor, parasal ve maddi konularda bir takım gelişmeler olabilir. Güçlü insanlardan parasal konularda destekler görebilirsiniz. Boğa burcu ve Akrep burcu arasında hafta boyu etkisini gösterecek Venüs ve Jüpiter karşıtlığı mevcut, cinsel enerjiniz çok yüksek, para kazanmak adına da girişimlerde bulunmak istiyorsunuz, kendinizi çok iyimser hissediyorsunuz. Para kazanmak adına size yardımcı olacak insanlarla ilişkilerinizi dengeli tuttuğunuz takdirde yeni gelir kapıları açılabilir, yeni eşyalara sahip olabilir, para kazanma yeteneklerinizi de bu dönemde geliştirebilirsiniz.

Akrep Burcu: Pazartesi günü koç burcunda yeniay gerçekleşecek ve Merkür pazartesi gününden itibaren yine koç burcunda düz harekete geçiyor, bunlar size iş alanında etki edecektir. Günlük rutin işlerinizi daha kolay halletmek adına adımlar atabilirsiniz. İşle ilgili insanlarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz, işle ilgili beklediğiniz haberlere bu dönemde ulaşabilirsiniz. Çarşamba günü Uranüs ve Güneş arasında bir kavuşum gerçekleşecek, günlük rutin işleriniz, çalışma ortamınız, iş koşullarınızla ilgili değişiklikler olabilir, ani beklenmedik haberler alabilirsiniz. Çalıştığınız işten memnun değilseniz radikal bir kararla bu işe son verip yeni bir işe de başlayabilirsiniz. Cuma günü Güneş boğa burcuna geçiyor, bununla beraber ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Partnerinizle beraber güzel vakit geçirebilirsiniz, evlilikler gündeme gelebilir, karşı tarafa kendinizi de kolay açtığınızı hissedeceksiniz. Tekrar hafta boyunca etkili olacak bir Venüs Jüpiter karşıt açısı mevcut, Venüs boğa burcunda ve Jüpiter akrep burcunda, ikili ilişkiler ve ortaklıklarda dengeyi korumanız gereken bir dönemdesiniz. Kendinizi çok iyimser ve girişken hissedecek bir dönemdesiniz. Partnerinizde sizden sabitlik ve net sonuçlar bekliyor yani kendi iyimserliğinizi kaybetmeden partnerinizin de isteklerine cevap verebilirseniz, yaşamdan ve hayattan keyif alacaksınız, bütün isteklerinize ulaşacaksınız, partnerinizin de size destek olduğunu göreceksiniz.

Yay Burcu: Pazartesi günü koç burcunda yeniay gerçekleşecek ve Merkür’ün pazartesi gününden itibaren yine koç burcunda düz harekete geçmiş olduğunu görüyoruz, aşk, ilişki ve flört gibi konularda yeni başlangıçlar yaşayacaksınız, yaşamdan daha fazla keyif aldığınız bir dönemdesiniz, hayat enerjiniz bu dönemde yüksek. İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili Merkür’ün düz hareketi konuların ve olayların daha rahat akmasını sağlayacak ve bu konularla ilgili de haberler alabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş ve Uranüs kavuşumu var, özellikle kendi özgün kimliğinizi ortaya koymak adına kendinizi özgür hissedip özgürce hareket edeceğiniz bir dönemdesiniz. İlişkilerle ilgili de kendinizi özgür ve motive hissediyorsunuz. Sıra dışı radikal kararlar alabilirsiniz, içinizdeki çocuğu ortaya çıkartabilirsiniz, yaşamdan daha fazla keyif almak adına sizi engelleyen meseleleri kopartıp hayatınızdan atabilirsiniz. Cuma günüyse Güneş boğa burcuna geçiyor, günlük rutin işlerinizi daha kolay ve sakin bir şekilde hallettiğinizi fark edeceksiniz. İş ve çalışmanızla ilgili olarak bir takım gelişmeler olabilir, kendinizi çalışma ortamında ve insanlara hizmet ederek ispatlamak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Tekrar hafta boyunca etkili olacak bir Venüs Jüpiter karşıt açısı mevcut, Venüs boğa burcunda ve Jüpiter akrep burcunda, korkularınızı aştığınız takdirde çalışma ortamında başarı yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Kaçtığınız, yüzleşmediğiniz konular varsa, bu konularda yüzleştiğinizde çok başarılı olacaksınız diyebiliriz.

Oğlak Burcu: Bu hafta Pazartesi günü Koç burcunda yeniay gerçekleşecek ve Merkür Koç burcunda düz hareketine başlayacak. İç dünyanızda kendinizi oldukça güçlü ve girişken hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Hayatınızda cesur başlangıçlar yapmak istiyorsanız eğer bu dönemi tercih edebilirsiniz. Bu dönemde yatırım yapabilir, taşınabilir, evinizi değiştirebilirsiniz ve evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Ailenizden, aile büyüklerinizden ve çevrenizdeki insanlardan destek görebileceksiniz. Çarşamba günü Güneş Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Özellikle iç dünyanızda kendinizi çok özgür ve güçlü hissedeceksiniz. Bu güçle birlikte; girişimde bulunmak ya da yatırım yapmak ile ilgili sizi tutan, engelleyen konular varsa, bu zorlukları aşabileceksiniz. Cuma günü Güneş Boğa burcuna geçecek. Güneş Boğa burcuna geçtikten sonra hayattan daha fazla keyif aldığınızı hissedebileceğiniz mutlu bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. Aşk, ilişki ve flörtler gündeme gelebilir. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Jüpiter karşıtlığı olduğunu unutmamak gerekir. İlişkiler sayesinde kendinizi mutlu ve iyi hissedeceksiniz. Size fırsatlar sunabilecek, şans getirebilecek birtakım etkili kişiler bu dönemde karşınıza çıkabilir. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket ederken size şans getirebilecek, fırsatlar sunabilecek olan arkadaşlarınızın isteklerini de göz ardı etmez iseniz; bu iki karşıt enerjiyi dengelemiş olursunuz. Bu dengeyi de sağladığınız takdirde gelecek ile ilgili güzel gelişmeler olacak, kariyerinizin getirilerini toplayacaksınız. Etkili sosyal çevrelere girecek, aşk ve ilişkiler konusunda şanslı olacaksınız.

Kova Burcu: Bu hafta Pazartesi günü Koç burcunda bir yeniay gerçekleşecek ve Merkür Koç burcunda düz hareketine başlayacak. Bu durum iletişimi oldukça etkili ve aktif bir şekilde kullanacağınız anlamına gelir. İsteklerinizi, fikirlerinizi ve görüşlerinizi net olarak ifade ettiğiniz takdirde başarıyı yakalayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal medya ile ilgili ya da iletişim, satış, pazarlama gibi konularda yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız eğer bu yeni ayı mutlaka değerlendirmelisiniz. Çarşamba günü Güneş Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Yönetici gezegeniniz Uranüs ile Güneşin kavuşması demek özgürleşmek adına adımlar atacağınızın bir habercisidir. Dolayısıyla Çarşamba gününden itibaren kendinizi özgürce net bir şekilde ifade ederek başarıyı yakalayabileceğiniz söyleyebiliriz. Cuma günü Güneş Boğa burcuna geçecek. Güneşin Boğa burcuna geçmesi iç dünyanızda huzuru, sakinliği, dinginliği yakalayacağınız anlamına geliyor. Evinizde ve yaşadığınız çevrede mutlu olacaksınız. Bu dönemde yatırım yapabilir, para kazanmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Hafta boyunca etkili olacak Venüs Jüpiter karşıtlığını unutmamak gerekir. Kariyeriniz ile ilgili fırsatlar yakalamak, toplum önünde ön plana çıkmak ve iç dünyanızda da mevcut şartlarınızı korumak istiyorsunuz. Ayrıca başarılı olmak konusunda da oldukça iyimsersiniz. Para kazanmak istiyor ancak dengeli sağlam adımlar atıp risk almak istemiyorsunuz. Bu iki karşıt enerjiyi dengelediğinizde hem güvenliğinizi koruyacak, hem para kazanacak hem de kariyerinizde güzel başarılar elde edeceksiniz.

Balık Burcu: Bu hafta Pazartesi günü Koç burcunda bir yeniay gerçekleşecek ve Merkür Koç burcunda düz hareketine başlayacak. Para kazanabileceğiniz, gelir kazanma bakımından yeni girişimlere başvurabileceğiniz bir haftadasınız. Para kazanma adına yeni fikirler, bilgiler aklınıza gelebilir, yeni başlangıçlar yapabilir ve bu konularda çevrenizden tam destek görebilirsiniz. Yeni girişimler yapmaktan çekinmeyin; bu girişimler size kazanç olarak geri dönecektir.  Çarşamba günü Güneş, Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Para kazanmak adına sizi engelleyen bazı konuları aşabileceğiniz bir dönemdesiniz. Dâhice fikirler aklınıza gelebilir ve bunları hayata geçirerek para kazanabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve özgür hissediyorsunuz. Cuma günü Güneş Boğa burcuna geçecek. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız, yakın çevrenizle beraber güzel vakitler geçirebilir; sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Yakın çevre seyahatleri gündeme gelebilir. Eğitim, öğretim alanında başarılı olabilir, iletişim yeteneklerinizi de etkin bir şekilde kullanıp başarınızı güçlendirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: