Astroloji Son Makaleler

17 – 23 EYLÜL 2018 HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. Kariyeriniz, işiniz ile ilgili sorumluluk almanız gereken bir dönemdesiniz. Elinize aldığınız işleri ciddiyetle halletmeniz gerekiyor. Haftanın ikinci yarısında Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. Özellikle özgürleşmek adına mücadele edeceğiniz bir dönemdesiniz. Çalışmalarınızın getirilerini bu dönemde toplayabilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında da aktif olacaksınız. Hafta sonu Ay, Merkür ve Güneş, Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu dönemde ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelebilir.

Boğa Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. Ciddiyetle çalışmanız, sorumluluk almanız gereken bir dönemdesiniz. Özellikle uzak akrabalarınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. Sosyal medyadaki sorumluluklarınızı yerinize getirmeniz gerekiyor olabilir. Hayata bakış açınızı sorgulayabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. Özellikle  özgürleşmek adına mücadele edebilirsiniz. Çalışmalarınızda, işinizde, kariyerinizde farklı bakış açıları ile bakarak yeni sonuçlar bulursanız, bir başarı da elde edebilirsiniz. Hafta sonu Ay, Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor. Günlük rutin işlerinizde ön plana çıkmaya çalışacaksınız. İşlerinizi daha kolay halledeceksiniz.

İkizler Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. Özellikle parasal ve maddi konularda ciddiyetle çalışmanız, sorumluluk almanız gereken bir dönemdesiniz. Başka insanlardan, özellikle ödemeler konusunda yardımlar alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. Kendinizi daha özgür ve rahat hissedeceksiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, yurtdışı seyahatleri gündeme geliyor. Eğitim ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hafta sonu Ay, Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor. İç dünyanızda kendinizi flörtöz hissedeceğiniz bir dönemdesiniz.

Yengeç Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. Özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi alanlarda zorlanmalar söz konusu olabilir. Bu konulardaki sorumluluklarınızı ciddiyetle yerine getirdiğiniz takdirde daha rahat edeceksiniz. Haftanın ikinci yarısında Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. Cinsel enerjiniz yüksek olacaktır. İkili ilişkilerde, ortaklaşa işlerde gelirler elde edebilirsiniz. Özgürleşmek adına da mücadele edeceğiniz bir dönemdesiniz. Hafta sonu Ay, Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor. Eviniz, aileniz, yuvanızla ilgili bazı konular gündeme gelebilir.

Aslan Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. Günlük rutin işlerinizde zorlanabilirsiniz. Bu dönemde ciddiyetle çalışmanız, sorumluluk almanız gereken bir dönemdesiniz. Özellikle Haftanın ikinci yarısında Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Kendinizi daha özgür hissedeceğiz bir dönemdesiniz. Partnerinizle birlikte hareket ederek mutluluğu yakalayabilirsiniz. Hafta sonu Ay, Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir.

Başak Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda sorumluluk almanız gereken bir dönemdesiniz. Böylece daha mutlu olacaksınız. Yaşamdan keyif almak adına da atılması gereken adımları atmanız gerekiyor. Haftanın ikinci yarısında Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. Günlük rutin işlerinize farklı bakış açıları ile çözüm bulabilirsiniz. Hafta sonu Ay, Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor. Parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler olabilir.

Terazi Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. İç dünyanızda biraz depresif hissedebilirsiniz. Özellikle aileniz, yaşadığınız ortamla ilgili sorumluluklarınızı yerine getirirseniz daha mutlu olacaksınız. Haftanın ikinci yarısında Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda kendinizi cesur ve girişken hissedebilirsiniz. Yaşamdan daha fazla keyif aldığınızın farkına varacaksınız. Hafta sonu Ay, Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok daha rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz.

Akrep Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. Yakın çevre ilişkilerinizde zorlanmalar olabilir. Özellikle iletişiminizi dikkatli kullanmanız gereken bir dönemdesiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde sorumluluk alarak, ciddiyetle hareket etmelisiniz. Haftanın ikinci yarısında Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. İç dünyanızda kendinizi çok özgür, mutlu ve girişken hissediyorsunuz. Yaşadığınız ortamı değiştirmek, ailenizle ilgili konularda girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu Ay, Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor.  İç dünyanıza çekilerek çevrenizde gelişen olayları gözlemleyebilirsiniz.

Yay Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. Özellikle parasal ve maddi konulardaki sorumluluklarınızı ciddiyetle yerine getirmeniz gereken bir dönemdesiniz. Haftanın ikinci yarısında Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. Kendinizi daha özgür ve girişken hissediyorsunuz. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelebilir. İletişiminizi de etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Hafta sonu Ay, Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında bir hayli etkili olacağınız bir dönemdesiniz.

Oğlak Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. Özellikle yaşamınızda ekstra sorumluluk almanız gereken iki gündesiniz. Haftanın ikinci yarısında Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. Özellikle parasal konularda girişim yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle para kazanmak adına farklı fikirler ve bakış açıları geliştirirseniz daha başarılı olabilirsiniz. Hafta sonu Ay, Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor. Kariyeriniz, işiniz, sorumluluklarınız ve toplum önündeki konumunuz ile ilgili güzel gelişmeler olacaktır.

Kova Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. İç dünyanızda kendinizi biraz karamsar hissedebilirsiniz. Göremediğiniz alanlarda, ciddiyetle ele almanız gereken sorumluluklarınızı almadıysanız ve bunlar bilinçaltınızı etkiliyorsa, bunları alarak huzur bulabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında Çarşamba günü Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. Harekete geçiyorsunuz, kendinizi daha özgür hissediyorsunuz. Yaşamınızla ilgili atılması gereken adımları, yapılması gereken girişimleri yapabilecek motivasyona sahip olacaksınız. Hafta sonu Ay, Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor. Yaşam enerjiniz yükseliyor. Sosyal medyada aktifsiniz. Eğitim, öğretim alanında da şanslı olacaksınız.

Balık Burcu: Bu hafta, haftanın ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda ve Satürn, Plüton gibi ağır gezegenlerle kontak halinde. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında kendinizi gösteremiyormuş gibi hissedebilirsiniz. İç dünyanıza çekilebilirsiniz. Karamsarlık hissedebilirsiniz. Gelecek veta arkadaşlarınızla ilgili sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz vakit daha mutlu olacaksınız. Haftanın ikinci yarısında Ay, Kova burcuna geçiyor ve Mars ile bir birleşim açısı mevcut. İç dünyanızda kendinizi çok özgür ve girişken hissedeceksiniz. Fakat eyleme geçmekte zorlanabilirsiniz. Tekrar geri planda kalarak çevrenizde gelişen olayları gözlemlerseniz ileriki günlerde girişim yapmak üzere daha rahat edersiniz. Hafta sonu Ay, Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor. Özellikle parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler olacaktır.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: