Astroloji Son Makaleler

18 – 24 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Tarafından yazılmıştır admin
Koç Burcu: Bu hafta gökyüzünde Su grupları arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var. Koç burçları bunu çok iyi anlayamadıkları, göremedikleri bir alanda yaşayacak. Aile gibi gördüğünüz insanlarla aile bağlarınızı güçlendirmek adına bazı fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz veya kendi aileniz, atalarınız, dedeleriniz gündeme gelebilir. Aile bağlarınızı güçlendirmek sizi daha güçlü kılacaktır. Özellikle parasal ve maddi alanlarda bazı destekler görebilirsiniz. Korkularınızı aşmak adına yardımcı olacaktır. bu hafta aile ilişkilerine özen göstermekte fayda var.
Hafta boyunca etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle aşk, ilişkiler gibi konularda kendinizi çok coşkulu, güçlü hissedeceksiniz. Kendi istekleriniz doğrultusunda bir ilişkiyi yönetmek istiyorsunuz fakat partnerinizle olan diyaloglarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Sosyal çevre ve arkadaşlarınız arasındaki diyaloglarınıza da dikkat etmelisiniz. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket ederken başka insanların haklarını çiğnememeye özen gösterin. Onlarla dengeli bir ilişki kurduğunuz takdirde sosyal çevre ve arkadaşlar arasından da sizi motive edecek birtakım destekler göreceksiniz.
Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Tekrar eviniz, aileniz ve aile büyüklerinizle ilgili gelişmeler olabilir. Yuvanızda, evinizde, yaşam ortamınızda yenilikler yapabilirsiniz. Yatırımlar yapabilirsiniz. Taşınmak isteyen Koçlar varsa, bu dönemde bunlar da gündeme gelecektir.
Boğa Burcu: Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var. Bu, iletişiminizi daha etkili kullanmanızı sağlayacak, yakın çevre diyaloglarınızı gündeme getirecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ortaklıklar gündeme gelebilir. Partnerinizle ilgili görüşmeler yapıp, onlardan destek alacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktifsiniz. Gelecekle ilgili hayal gücünüz çok aktif bu dönemde. Yakın çevrenizle olan diyaloglarınız size birçok alanda fayda sağlayacaktır.Hafta boyunca etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda kendinizi çok cesur hissedebilirsiniz. İç dünyanızda flörtözsünüz. Evinizde, ailenizde ve aile gibi gördüğünüz insanlarla olan diyaloglarınızda mutluluk duyuyorsunuz. Ancak kariyeriniz, işiniz ile ilgili sorumluluklarınızı da aksatmamanız gereken bir dönemdesiniz. Hem ailenizi hem de kariyerinizi, iki enerjiyi iyi bir şekilde dengeleyebilirseniz başarıyı yakalayacaksınız.
Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Hayatınıza bu dönemde yeni bilgiler girebilir. Hayatınıza girecek pratik bilgilerle yaşamınızın daha kolaylaştığının farkına varacaksınız.
İkizler Burcu: Yönetici gezegeniniz Merkür Yengeç burcunda ilerliyor ve Jüpiter ve Neptün ile güzel bir açısı mevcut. Bu dönemde aklınız fikriniz daha çok para kazanmak, gelir elde etmek ve finansal konularla ilgili çalışıyor olacak. Günlük, rutin işlerinizle ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz. Geçmişte kaçırdığınız fırsatlar tekrar önünüze gelebilir. Kariyerinizle ilgili hayallerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Dolayısıyla bu üç enerji arasında güzel bir açı mevcut.
Hafta boyunca etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle iletişim yeteneklerinizi kullanarak başarı elde etmek istiyorsunuz. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda net adımlar atmak istediğiniz bir dönemdesiniz. İlginizi karşı tarafa net bir şekilde açabilirsiniz. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket ederken başka insanların hak ve hukuklarına da özen gösterdiğiniz takdirde basın, yayın, medya alanında şanslısınız. Sosyal medyada aktifsiniz. Yurt dışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Eğitim öğretim alanında da başarı sağlayacağınız bir dönemdesiniz.
Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Özellikle finansal ve maddi konularda bazı konuların netleşeceği bir döneme başlıyorsunuz.
Yengeç Burcu: Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Kendi yetenek ve kabiliyetlerinizi çok net bir şekilde sergileyebileceksiniz. Ön plana çıkıyorsunuz. Sorumluluk alarak başarılarınızla gurur duymak istediğiniz bir dönemdesiniz.  Merkür de Yengeç burcunda. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat sergilemenize bunun da çok etkisi var. İsteklerinizi net bir şekilde dile getirip ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Buraya Jüpiter ve Neptün’den çok iyi bir açı mevcut. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda şanslısınız. Geçmişte kapanmamış bir mesele varsa bu tekrar önünüze gelebilir ve bu size şans getirebilir. Bu yaşam enerjinizin yükselmesine de yardımcı olacak.

Hafta boyunca etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle para kazanmak ve maddi konularda ilişkiler, ortaklıklar vasıtası ile başarıyı yakalayacağınız bir haftadasınız. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Gelir-gider dengesini iyi kurduğunuz takdirde maddi konularda başarı yakalayacaksınız.

Aslan Burcu: Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var. Aileniz, aile büyükleriniz ve aile gibi gördüğünüz insanlardan fırsatlar ve destekler göreceksiniz. Bu da sizin korkularınızı aşmanıza yardımcı olacak. Hayatta daha sağlam ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Bu dönemde aile ilişkilerinize önem göstermeniz gerekiyor.

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Biraz geri plana çekiliyorsunuz. Kendinizi gösteremiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Geri planda kalarak bilinç dışınızda sizi rahatsız eden konuları fark edebilirsiniz. Göremediğiniz bazı alanlar varsa bunları görüp ilerleyen günlerde başarı yakalamak adına adımlar atabilirsiniz.

Hafta boyunca etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda bazı problemler olabilir. Kendi istekleriniz ve partnerinizin isteklerini iyi dengelemeniz gerekiyor. Güzelliğinizle ön plana çıkmak, ilişkiler vasıtası ile mutlu olmak istiyorsunuz. Sorumluluk alma arzunuz var. Partnerinizin isteklerini de göz ardı etmeden hareket ederseniz ikili ilişkiler ve ortaklıklarda mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Başak Burcu: Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktif olacağınız bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınız arasındaki bilgi alışverişiniz size hayatınızı kolaylaştıracak yeni birtakım bilgiler öğretecektir. Bu bilgiler aracılığı ile yaşamınızın daha kolay aktığının farkına varacaksınız. İlişkiler ve ortaklıklarda bazen önünüzü göremiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Fakat sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktif olduğunuz sürece ilişkinizin de daha kolay aktığının farkına varacaksınız.

Hafta boyunca etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ilişkiler alanında tekrar problemler gündeme gelebilir. İlginizi karşı tarafa açamıyor, gösteremiyor gibi hissedebilirsiniz veya ilişkide ihtiyacınız olan ilgiyi göremediğinizi düşünebilirsiniz. Partnerinizle uyumlu bir şekilde hareket ederseniz başarıyı yakalayabilirsiniz. İşiniz ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Günlük rutin işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Bu da sizin ilişkilerde başarıyı yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Gelecekle ilgili planlar yapıyorsunuz. Geleceğe daha umutlu bakacağınız bir döneme başlıyorsunuz.

Terazi Burcu: Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var. Özellikle kariyeriniz ve işinizle ilgili birtakım konular gündeme geliyor. Kariyerinizde nerelerde başarılı olursunuz, bu konuda neler yapmanız gerekiyor, bilgi alışverişinide bulunuyorsunuz. Bu da size maddi kazanç olarak geri dönüyor. Neptün’ün de buraya güzel bir açısı var. Özellikle günlük rutin işleriniz, verdiğiniz hizmetlerde hayal gücünüzü gerçekleştirebileceğiniz bir haftadasınız.

Hafta boyunca etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok vakit geçiriyorsunuz. Arkadaşlarınızla çok fazla ilgilendiğiniz bu dönemde kendi isteklerinizi geri plana atıyor olabilirsiniz. Hem sosyal çevre ve arkadaşlarınız arasında vakit geçirip hem de kendi istekleriniz doğrultusunda hareket ederseniz; bu iki enerjiyi dengelerseniz başarıyı yakalayabilirsiniz. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yaşayacağınız bir dönemdesiniz.

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Güneş’in Yengeç burcuna geçmesi ile kariyeriniz, işiniz ve sorumluluklarınız ile ilgili başarıyı gösteriyor. Bir terfi veya işiniz ve kariyeriniz ile ilgili bir gelişme gündeme gelebilir.

Akrep Burcu: Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var.  Jüpiter Akrep burcunda. Size şans ve fırsatlar getirmeye devam ediyordu. Fakat geri harekette olduğu için geçmişte halletmediğiniz bir konu veya geçmişte kaçırmış olduğunuz bir fırsat varsa bu tekrar önünüze gelecektir. Merkür’ün buraya güzel bir açısı var. Haberleşme, iletişim trafiğinizi kullanarak veya pratik bilgilerinizle hareket ederek fırsatları maddi faydaya çevirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Neptün de buraya güzel bir açı yapıyor. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hayal gücünüz çok aktif. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Hafta boyunca etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle kariyerinizde, işinizde bazı kolaylıklar elde ediyorsunuz. Güzelliğinizle insanları etkiliyorsunuz. Bu dönemde bir terfi gündeme gelebilir. Ailenizle ilgili sorumluluklarınızı da unutmamanız gerekiyor bu dönemde. İç dünyanızda kendinizi çok girişken ve özgür hissediyorsunuz. Aileniz ve aile gibi gördüğünüz insanların desteğini alırsanız, işinizde çok başarılı olacaksınız.

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Yaşam enerjiniz yükseliyor. Yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Sosyal medyada aktifsiniz. Hayat görüşünüz ve felsefeniz doğrultusunda hareket edeceğiniz bir döneme başlıyorsunuz.

Yay Burcu: Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var. Parasal, finansal konularda birtakım konular gündeme gelebilir. İnsanlarla, belki partneriniz, ortak hareket ettiğiniz kişi ile fikir alışverişinde bulunuyorsunuz. Bu da sizin maddiyatla ilgili korkularınızı aşmanıza yardımcı olacaktır. İç dünyanızda da hayal gücünüz çok aktif. Özellikle maddi konularda hayal gücünüzü da somutlaştırarak gerçekleştirebilirseniz başarıyı yakalayabileceksiniz.

Hafta boyunca etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda ön plana çıkmak istiyorsunuz, ilişkiler vasıtası ile mutluluk yakalamak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Yakın çevre ilişkilerinizi güçlendirmeniz, iletişiminizi çok dikkatli kullanmanız gerekiyor. Kendi isteklerinizi çok net bir şekilde ifade edebilirseniz ilişkilerde vaşarıyı yakalayacağınız bir dönemdesiniz.

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Bazı güç gösterilene girebilirsiniz. Buradan yenilenerek çıkacaksınız ve maddi konularda da birtakım güzel gelişmeler duracak gibi duruyor.

Oğlak Burcu: Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var.  İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Partnerinizle oturup bilgi alışverişinde bulunacaksınız ve bu durumun bazı işlerinizi kolaylaştırdığının farkına varacaksınız. Jüpiter, sosyal çevre ve arkadaşlar arasında size bazı şans ve fırsatlar sunuyor. Gelecekle ilgili planlar yapıyorsunuz. Özellikle kariyerinizin getirilerini toplamak adına geçmişte kaçırdığınız fırsatlar bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Bu sefer bunları kaçırmayıp değerlendirebilirsiniz. Neptün’ün de buraya güzel bir açısı mevcut. Hayal gücünüz çok aktif. Hayal gücünüzü somutlaştırabildiğiniz takdirde başarıyı yakalayacaksınız.

Hafta boyuncu etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle parasal ve finansal konularda güzel destekler ve yardımlar görüyorsunuz. Para kazanmak adına kendinizi girişken hissedeceksiniz. Akıllı ve mantıklı hareket ederek, duygularınızı ve cesaretinizi de yanınıza alarak hareket ederseniz maddi konularda başarılı olacaksınız.

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Yaratıcı kimliğinizi daha çok ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında kullanacaksınız. Evlilikler gündeme gelebilir. İlişkilerde başarıyı yakalayacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Kova Burcu: Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var. Günlük rutin işleriniz, çalışmalarınız, insanlara hizmet verdiğiniz konularda yeni fikirler gündeme geliyor ve bu projeler kariyerinizde başarıyı yakalamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda para ve kazanç da elde edebilirsiniz.

Hafta boyunca etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarda zorlanmalar gündeme gelebilir. Kendinizi bir yandan girişken, aktif ve cesur hissederken bir diğer yandan partnerinizin de istek ve arzularını göz önünde bulundurursanız, beraber hareket ederseniz ilişkilerde başarıyı yakalayacaksınız. Yeni ilişkiler ve hatta evlilikler gündeme gelebilir. İlişkileri daha coşkulu yaşadığınızı fark edeceksiniz.

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Günlük rutin işleriniz, iş ortamınız, çalışmalarınızla ortaya çıkıyorsunuz. İşle ilgili beklediğiniz haberlere ulaşabilirsiniz. Bu dönemde işinizle ilgili başarı da gündeme gelebilir.

Balık Burcu: Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var.  Bu da size şans ve fırsatlar getiriyor. Aşk, ilişkiler, flört konularında şanslınız. İsteklerinizi net bir şekilde ortaya koyabiliyorsunuz. Flörtöz yürüttüğünüz ilişkiler yaşam enerjinizi ortaya çıkarıyor. Bu da geleceğe daha umutlu bakmanızı sağlıyor.

Hafta boyunca etkili olacak Venüs – Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ilişkilerde bazı problemler olabilir. Çalışma ortamınızda yenilikler yapmak istiyorsunuz. Güzelleştirmek istiyor, girişim yapmayı arzuluyorsunuz. Girişim yapmak, özgürleşmekle ilgili geri planda korkularınız varsa, bunları aşmak adına da mücadele edeceğiniz bir dönemdesiniz. İnsanlara hizmet ederek, yardımcı olarak korkularınızı aşabilirsiniz.

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Yaşam enerjiniz yükseliyor, içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracaksınız. Aşk, ilişkiler, flört konularında şanslısınız. Kendi yaratıcı kimliğinizi özellikle sanatsal konularda ortaya koyacağınız bir dönemdesiniz.

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: