Astroloji Son Makaleler

19 – 25 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Bu hafta öncelikle Balık burcunda bir yeni ay gerçekleşti ve etkilerini hafta boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Güneş Koç burcuna geçiyor. Yeni bir döngüye başlıyoruz. Yeni, taptaze bir enerji ile bu haftaya başlayacaksınız. Mars da Oğlak burcuna geçiyor. Hedeflerimiz için harekete geçeceğimiz bir hafta yaşayacağız.

Koç Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. Özellikle gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunların farkına varacaksınız. Bilinç dışınızda sizi rahatsız eden konuları aşmak için harekete geçeceğiniz, yeni başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz.

Bu hafta Güneş Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile beraber yaşam enerjiniz yükselecek. Yeni başlangıçlar yapmak için iyi bir dönemdesiniz. Kendinizi ortaya koymak, ön plana çıkarmak ve kendi istekleriniz için hareket etmek için de güzel bir dönemdesiniz.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi demek, yönetici gezegeniniz Mars olduğu için hayattaki önceliğiniz hedefleriniz doğrultusunda hareket etmek, aksiyon almak. Kariyeriniz ile ilgili de yeni girişimler yapabilir, yeni haberler alabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için iyi bir dönemdesiniz.

Boğa Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında etkin olmak istiyorsunuz. Yeni birtakım arkadaş gruplarına bu dönemde dahil olabilirsiniz. Gelecekle ilgili de  yeni planlar yapıyorsunuz ve bu planları eyleme geçireceğiniz bir yeni ay yaşayacaksınız.

Bu hafta Güneş Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile  beraber biraz geri plana çekilebilirsiniz. Hayatınızda bazı başlangıçlar yapmak istiyorsunuz fakat acele etmemenizde fayda var. Öncelikle çevrenizde gelişen olayları gözlemlerseniz ileriki günlerde eyleme geçmek için güzel fırsatlar yakalayacaksınız.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile yaşam enerjiniz yükselecek. Harekete ve eyleme geçmek için size çok uygun bir enerji getirecek. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Kariyerinizde işinizde başarı yakalamak isteyeceksiniz. Sosyal medyada da yeni girişimler bu dönemde yapabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. Özellikle işinizde yeni bir döneme başlıyorsunuz. İş ile ilgili yeni başlangıçlar bu dönemde gündeme gelebilir.

Bu hafta Güneş Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile  beraber sosyal çevre ve arkadaşlar arasında ön plana çıkmak istiyorsunuz. Kendinizi göstermek isteyecek, yaratıcı kabiliyetlerinizle ben buradayım diyeceğiniz bir dönemdesiniz. Çalışmalarınızın ve kariyerinizin getirilerini bu dönemde toplayabilirsiniz. Gelecekle ilgili yeni başlangıçlar yapabilir, yeni adımlar atabilirsiniz.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile özellikle parasal ve finansal konularda harekete geçeceksiniz. Dikkatli adımlar atarak, sorumluluk alarak para kazanmak adına yeni birtakım başlangıçlar yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. Özellikle  hayat görüşünüz, yaşam felsefeniz ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hayata bakış açınızda değişiklikler olabilir. Yurtdışı ile ilgili yeni konular gündeme gelebilir. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Uzak akrabalarınız ile ilgili de bazı gelişmeler olabilir.

Bu hafta Güneş Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile  beraber özellikle kendinizi toplum üzerinde etkili bir şekilde göstermek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. İşiniz, kariyeriniz ile ilgili konular gündeme gelebilir. Başarı yakalamak istiyor, ön plana çıkmak istiyorsunuz. Bunları bu dönemde başarabilirsiniz.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile özellikle ikili ilişkiler, ortaklık gibi konularda eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. İlişkilerdeki hedeflerinize direkt siz inisiyatif kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu da evlilik için yeni adımlar atacağınız anlamına geliyor olabilir.

Aslan Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. Özellikle parasal ve maddi konularda yeni başlangıçlar yapabilir, ortaklaşa işler ile ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Ortaklaşa işlerden kazanç elde edebilirsiniz. Sahip olmayı dilediğiniz bazı materyaller varsa, bunlara başka insanlardan yardımlar ve destekler görerek sahip olabilirsiniz.

Bu hafta Güneş Koç burcuna geçiyor. Yönetici gezegeniniz olan Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile beraber hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Kendinizi çok canlı, mutlu, girişken hissedeceksiniz. Yaşam enerjiniz çok yüksek. Kendi hayat görüşünüz doğrultusunda harekete geçeceksiniz.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile Mars özellikle iş, kariyer, günlük rutin işlerinizi halletme konusunda size ekstra bir güç verecektir. İşiniz ile ilgili yeni başlangıç yapabilirsiniz. Yeni iş girişimlerinde bulunabilirsiniz ve iş ile ilgili hedefleriniz varsa bunlara savaşarak ulaşacaksınız.

Başak Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. Özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler ile ilgili yeni bir döneme başlıyorsunuz.

Bu hafta Güneş Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile  beraber parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. Para ile ilgili konularda güçlü ve etkili insanlardan destek göreceksiniz.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli bir döneme giriyorsunuz. İçinizdeki çocuk ortaya çıkacak. Hayattan daha fazla keyif almak adına atılması gereken adımları bizzat siz inisiyatif alarak atarsanız bu dönemde çok mutlu olacaksınız.

Terazi Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. Özellikle günlük rutin işleriniz, çalışma ortamınız veya işinizle ilgili bazı konuları daha kolay halletmek adına adımlar atacaksınız. Bu alanlarda bazı zorlanmalarınız varsa, bunları da akışa, oluruna bırakacağınız bir dönemdesiniz.

Bu hafta Güneş karşıt burcunuz olan Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile beraber ikili ilişkiler, ortaklıklar vasıtası ile kendinizi gerçekleştirmek isteyeceğiniz, yaratıcı kimliğinizi daha çok ilişkilerde kullanacağınız bir dönemdesiniz. Evlilikler, ortaklıklar gündeme gelebilir. Yeni ilişkiler de bu dönemde gündeme gelebilir, bu konularda başlangıçlar olabilir.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile iç dünyanızda kendinizi çok güçlü ve girişken hissedeceksiniz. Özellikle hayattaki hedeflerinize ulaşmak adına adımlar atacak, başlangıçlar yapacaksınız. Eviniz, aileniz ile ilgili gelişmeler olabilir. Aile büyüklerinizden de bu dönemde güzel destekler alabilirsiniz.

Akrep Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. Özellikle aşk, ilişkiler, flörtler, yaşamdan keyif almak, içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak adına başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz. Kendi istekleriniz doğrultusunda mutluluğu yakalayacaksınız.

Bu hafta Güneş Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile  beraber günlük rutin işlerinizi daha kolay hallettiğinizi göreceksiniz. İş ile ilgili, insanlara hizmet verdiğiniz alanda kendinizi ön plana çıkarmak, başarılar yakalamak isteyeceksiniz ve bunu da başaracaksınız.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile iletişiminizi çok etkili kullanabilirsiniz. Biraz kendinizi agresif hissedebilirsiniz. Dolayısıyla yakın çevrenizden bazı insanlarla beraber onları da yanınıza alarak mücadele edeceksiniz, harekete geçeceksiniz. Bu dönemde iletişim trafiğinize dikkat ederseniz başarıya ulaşacaksınız.

Yay Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. İç dünyanızda bazı şeyleri artık oluruna, akışına bıraktığınız bir dönemdesiniz. Eviniz, aileniz ile ilgili gelişmeler olabilir. Taşınmak istiyorsanız harekete geçmek için doğru bir dönemdesiniz. Aile büyüklerinizden de destekler görebilirsiniz.

Bu hafta Güneş Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile  beraber hayattan daha fazla keyif alacağınız bir döneme geçiyorsunuz. Kendinizi aşk, ilişkiler, flört gibi konularda ortaya koyacak, mutlu olacaksınız. Ön plana çıkıyor, fikirlerinizi ve görüşlerinizi insanlarla net bir şekilde paylaşıyorsunuz. Hayatınızdaki bu netlik de size başarı olarak geri dönecektir.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte para kazanmak ve para ile ilgili hedeflerinize ulaşmak adına adımlar atacağınız, eyleme geçeceğiniz, mücadele edeceğiniz bir dönemdesiniz.

Oğlak Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. Özellikle yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız ve kendinizi yakın gördüğünüz insanlarla daha fazla vakit geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İletişiminizi etkili kullanmak adına da yeni bir döneme başlıyorsunuz. Hayatınızı kolaylaştıracak birtakım pratik bilgiler de bu dönemde hayatınıza girebilir.

Bu hafta Güneş Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile  beraber iç dünyanızda kendinizi çok güçlü ve girişken hissetmeye başlıyorsunuz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Aile büyüklerinizden destekler ve yardımlar görüyorsunuz. Kendinizi çok güvende ve güçlü hissediyorsunuz. Evinizle ilgili gelişmeler olabilir. Yatırımlar yapabilirsiniz. Taşınmak istiyorsanız da bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber kendi yaşamınızdaki hedeflerinize ulaşmak adına bizzat siz inisiyatif alarak harekete geçeceksiniz, mücadele ederek başarıyı yakalayacaksınız.

Kova Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. Özellikle para ile ilgili konularda yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Maddi konulara bakış açınız değişebilir. Daha fazla gelir elde etmek adına yeni adımları bu dönemde atabilirsiniz.

Bu hafta Güneş Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile  beraber yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız ve kendinizi yakın gördüğünüz insanlarla hareket edeceksiniz; onlara belki önderlik, liderlik yapabilirsiniz. Yeni pratik bilgiler öğreniyorsunuz. Seyahatler gündeme gelebilir. Sosyal medyada da kendinizi daha aktif bir şekilde gösterebilirsiniz.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber hedeflerinize ulaşmak, disipline olmak, başarıyı yakalamak adına eyleme geçeceksiniz. Fakat aşırı disipline olmak sizi bu dönemde bunaltabilir. Dolayısıyla sistematik bir şekilde çalışmak, disipline olmakla ilgili korkularınız varsa bunları da aşmak adına eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz.

Balık Burcu: Bu haftayı Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile geçireceğiz. Özellikle yaşamınız ve yaşam hedeflerinizle ilgili yeni bir döneme başlıyorsunuz. Bizzat kendiniz inisiyatif alarak hayatınızı şekillendireceğiniz ve yönlendireceğiniz bir dönemdesiniz.

Bu hafta Güneş Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile  beraber para ile ilgili beklediğiniz haberlere bu dönemde ulaşabilirsiniz. Maddi konulara önem vereceğiniz bir dönemdesiniz. Kendi yaratıcı kimliğinizi daha çok para kazanmak adına kullanacaksınız ve kazandığınız paralarla da gurur duyacaksınız.

Bu hafta Mars Oğlak burcunda. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevre ve arkadaşlar arasında bu dönemde çok aktif olabilirsiniz. Bazen de aşırı enerjinizden dolayı gergin anlar yaşanabilir. Gelecekle ilgili yeni planlar yapıyorsunuz ve gelecek hedeflerinize ulaşmak adına mücadele edeceğiniz, aksiyon alacağınız bir dönemdesiniz. Kariyerinizin ve çalışmalarınızın getirilerini de toplamak adına bizzat harekete geçerek başarıyı yakalayacaksınız.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: