Astroloji Son Makaleler

19-25 ŞUBAT 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. Beraberinde Merkür, Venüs ve Neptün de Balık burcunda olacak. Balık burcunda bir gezegen birikmesi var. Burcunuzdaki bu stelyum aşırılıklara açıksınız.

Bu hafta özellikle 21 Şubat Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek Venüs-Neptün kavuşumuna dikkat etmek gerekiyor.

Haftalık Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçiyor.

Koç Burcu: Balık burcundaki bu stelyum, sizin hayal gücünüzü aşırı aktive edecektir. Bazen yaşadıklarınızı gerçek mi hayal mi, karıştırabilirsiniz. Çünkü bilinçaltınız çok aktif. Bu dönemde rüyalarınızı dikkate almanızda fayda olacaktır.

Bu dönemde özellikle ilişkilerle ilgili geri planda dönen konular gündeme gelecektir. Gıyabınızda birtakım işler dönüyorsa, bunlar üzerine araştırmalar yapabilirsiniz. Arkanızdan işler çeviren birileri varsa, bunlarla ilgili haberler gelecektir. Geri planda da güçlü birtakım insanlardan destek göreceğiniz bir dönemdesiniz.

İlişkilerde iyi gitmeyen birtakım konular varsa bunları bırakabilir, bu konuları aşabilirsiniz. İlişkilere bakış açınız değişebilir, bir aşkınlık gösterebilirsiniz. Bu pozitif değişim ileriki günlerde size çok fazla fayda sağlayacaktır.

Koç burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Parasal ve finansal konularda bazı gelişmeler olabilir.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. İletişiminizi çok aktif kullanacaksınız.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile beraber eviniz, aileniz ve aile büyükleriniz ile ilgili bazı gelişmeler olabilir.

Boğa Burcu: Yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda problemler varsa, bunları düzelteceğiniz bir dönemde olabilirsiniz.

Bu dönemde özellikle gelecekle ilgili çok fazla hayal kuruyor olabilirsiniz. Bunların gerçekliğini kontrol etmeniz gerekiyor. Çünkü hayal kırıklıklarına da açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Bir diğer yandan bu hafta kariyerinizin getirilerini toplayabileceğiniz bir haftadasınız.

Arkadaş çevresinde birtakım insanlarla masalsı ilişkilere başlayabilirsiniz ancak bu ilişkilerde hayalkırıklığı riski de mevcut. Bu dönem aynı zamanda iyi gitmeyen birtakım ilişkilerinizi sonlandırmak adına da güçlü olduğunuz bir zamana işaret ediyor.

Boğa burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. İç dünyanıza çekilecek ve çevrenizde gelişen olayları gözlemleyeceksiniz.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Daha sakin ve dingin bir enerji ile yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. Parasal ve finansal konularda bazı gelişmeler olabilir.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile beraber iletişiminizi çok aktif kullanacaksınız. Yakın çevre iletişiminiz daha çok gündeme gelecektir.

İkizler Burcu: Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler olabilir, yeni atılımlar yapabilirsiniz. Mevcut işinizden memnun değilseniz bunu bırakmak üzere gerekli enerjiler var. İş değişiklikleri gündeme gelebilir. İş ile ilgili beklediğiniz haberlere bu dönemde ulaşabilirsiniz.

İlişkiler alanı aktive oluyor. Bu dönemde ilişkilerinizle ilgili sorunlar varsa, bunları çözebilirsiniz veya mutlu olmadığınız bir ilişkiyi çok rahat bir şekilde bırakabileceğiniz bir dönemdesiniz. Güzelliğinizle insanları etkileyeceksiniz, toplum üzerinde etkili olacağınız bir dönemdesiniz.

İkizler burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. İç dünyanıza çekiliyorsunuz.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile beraber parasal ve maddi konularda bazı gelişmeler olabilir.

Yengeç Burcu: Uzaktaki akrabalarınızla iletişim kurabilir, sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Hayat felsefeniz, görüşleriniz, inançlarınız doğrultusunda harekete geçeceksiniz. Özellikle bunları sorgulayacağınız bir dönemdesiniz. İlişkilerle ilgili bakış açınız değişebilir ve bir ilişkiyi bırakmak için kendinizi çok güçlü hissedebilirsiniz bu dönemde. Yurtdışından veya sosyal medyada tanıyacağınız bir inanla masalsı bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Yengeç burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. Kariyerinizle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. İç dünyanıza çekiliyorsunuz. Çevrenizde gelişen olayları gözlemleyeceksiniz.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile beraber yaşam enerjiniz yükseliyor. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz.

Aslan Burcu: Balık burcundaki bu stelyum ile beraber parasal ve finansal konularda harekete geçecek, hayalleriniz ve idealleriniz doğrultusunda adımlar atacaksınız. Özellikle para kazanmak adına insanlarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. İlişkiler gündeme gelecektir. Cinsel enerjiniz bu dönemde yüksek. Bu dönemde para kazanmak adına güçlü ve etkin insanlardan da destek göreceksiniz.

Aşırı para harcama eğiliminde olabilirsiniz. Finansal bir adım atarken gerçekçi olmaya özen gösterin çünkü birtakım aldanmalara da açık olduğunuz bir dönemdesiniz.

Aslan burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, yaşam enerjiniz yüksek.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Kariyerinizle ilgili gelişmeler olabilir.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile beraber iç dünyanıza çekiliyorsunuz. Çevrenizde gelişen olayları gözlemleyeceksiniz.

Başak Burcu: Balık burcundaki bu stelyum sizi ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında etkiliyor. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz, yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Hali hazırda ilişkisi olan Başaklar varsa, partneri ile beraber güzel vakit geçirebilir. Ortaklaşa iş yapan Başaklar, bu dönemde ortaklarından destek görebilirler ve karşılarındaki insanlarla fikir alışverişinde bulunarak hayatlarının daha kolay gideceğini görecekler.

Yeni insanlarla tanışabilirsiniz, karşınızdaki insanı aşırı idealize edebilirsiniz. Masalsı aşklar gündeme gelebilir ama aynı zamanda aldanmalara açık olduğunuz bir dönemdesiniz.

Başak burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. Parasal ve maddi konularda bazı gelişmeler olabilir.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Daha sakin ve dingin bir enerji ile yaşam enerjiniz yükseliyor.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. Kariyerinizle ilgili gelişmeler olabilir.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu: Balık burcundaki bu stelyum ile günlük rutin işlerinizi daha rahat hallettiğinizi göreceksiniz.İş ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bunlar gündeme gelebilir. İşyerinizi güzelleştirmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu dönemde insanlara hizmet etmek adına yeni birtakım fikirler, projeler üretebilirsiniz. Yanınızda çalıştığınız insanlardan da destek göreceksiniz.

İlişkiler alanı vurgulanıyor ancak ilişkilerde aldanmaya açık bir dönemdeyiz. İlişkilerinizde aldanabilirsiniz fakat bazılarınız da güzel, masalsı ilişkiler yaşayabilirler.

Terazi burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Parasal ve maddi konularda bazı gelişmeler olabilir.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, yaşam enerjiniz yüksek.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile kariyerinizle ilgili gelişmeler olabilir.

Akrep Burcu: Balık burcundaki bu stelyum ile aşk, ilişkiler, flört gibi konularda şanslı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hayattan keyif alıyorsunuz, fikirlerinizi ve görüşlerinizi net bir şekilde insanlarla paylaşabiliyorsunuz. İlişkiler yolu ile mutlu olacağınız, içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracağınız bir dönemdesiniz. Kendinizi aşırı iyimser ve flörtöz hissedebilirsiniz bu dönemde.

Çok güzel masalsı birtakım ilişkiler gündeme gelebilir fakat aşırı iyimserlikten dolayı bazı aldanmalar da söz konusu olabilir.

Akrep burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. Günlük rutin işlerinizi daha rahat halledebileceksiniz.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. Parasal ve maddi konularda bazı gelişmeler olabilir.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile yaşam enerjiniz yükseliyor, yaşamdan daha fazla keyif alıyorsunuz.

Yay Burcu: Balık burcundaki bu stelyum ile ev, aile, yuva, ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Aile büyüklerinizden destek alacağınız bir dönemdesiniz. Evinizi değiştirebilirsiniz, güzelleştirebilirsiniz. Dekorasyon konuları gündeme gelebilir. Bu dönemde aile büyüklerinizle yaptığınız konuşmalardan güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

İç dünyanızda kendinizi aşırı iyimser hissedeceksiniz, özellikle ilişkiler ile ilgili konularda. Bu sizi hem cesaretlendirebilir ancak bir diğer yandan yanıltıcı, aldatıcı ilişkilerin içine çekilebilirsiniz.

Yay burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. Yaşam enerjiniz yüksek.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Günlük rutin işlerinizi daha rahat halledebileceksiniz.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile parasal ve maddi konularda bazı gelişmeler olabilir.

Oğlak Burcu: Balık burcundaki bu stelyum ile yakın çevre ilişkileriniz daha fazla vurgulanacak. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız, kendinizi yakın hissettiğiniz insanlarla daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Onlardan yardım ve destekler görebilir, yakın çevre seyahatlerine çıkabilirsiniz. İletişiminizi çok aktif bir şekilde kullanıyorsunuz. Daha önce farkına varmadığınız veya yakın çevreniz sayesinde tanışacağınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Yakın çevrenizde olan ancak çok haz etmediğiniz insanlarla artık yol ayrımına gelmiş olabilirsiniz veya bu dönemde ilişkilerle bırakma enerjisi taşıdığınız için size fayda sağlamayan, sizi artık mutlu etmeyen ilişkileri sonlandırabilirsiniz. Bazılarınız çok masalsı, güzel birtakım ilişkilere çekilebilir. Fakat burada dikkat etmeniz gerekiyor. Aşırı iyimser olduğunuz için bazı aldanmalar da gündeme gelecektir.

Oğlak burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. İç dünyanıza çekiliyorsunuz. Çevrenizde gelişen olayları gözlemleyeceksiniz. Eviniz ve aileniz ile ilgili gelişmeler olabilir.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Yaşam enerjiniz yüksek. Hayattan keyif alıyorsunuz.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. Günlük rutin işlerinizi daha rahat halledebileceksiniz.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.

Kova Burcu: Balık burcundaki bu stelyum ile parasal ve maddi konularda önemli gelişmeler olabilir. Para ile ilgili beklediğiniz haberlere bu dönemde ulaşabilirsiniz. Para kazanmak adına yeni adımlar atıyor, güçlü insanlardan destek görüyorsunuz. Bu döneme aşırı harcama yapma eğiliminde olabilirsiniz veya sahip olmak istediğiniz eşyaları alabilirsiniz.

Ortaklıklara, ilişkilere dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Maddi olarak kayıp yaşamamak için özellikle parasal konulardaki adımlarınızın gerçekçi olmasına dikkat etmenizde fayda var.

Kova burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. İç dünyanızda kendinizi daha huzurlu ve dingin hissedeceksiniz. .

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. Yaşam enerjiniz yükseliyor, hayattan daha fazla keyif alıyorsunuz.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile günlük rutin işlerinizi daha rahat halledebileceksiniz.

Balık Burcu: Burcunuzdaki bu stelyum ile hayatınızın çok aktif hale geleceğini göreceksiniz. Kendinizi ön plana çıkarmak isteyecek, istekleriniz ve hevesleriniz doğrultusunda harekete geçeceksiniz. Güzelliğinizle insanları etkiliyorsunuz ve insanlar arasında çok görünürsünüz.

Güzelliğinizle insanları etkilerken bazen yanılabileceğiniz ilişkilere de çekilebileceğiniz bir dönemdesiniz. Büyülü güzelliğinizle insanları etkiliyorsunuz, siz de tekliflere açıksınız. Flörtöz birtakım ilişkiler de bu dönemde gündeme gelebilir.

Balık burcu Ay takvimi

– Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. Parasal ve maddi konularda bazı gelişmeler olabilir.

– Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. Eviniz, aileniz ve aile büyüklerinizle zaman geçirebilirsiniz.

– Pazar günü Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile yaşam enerjiniz yükseliyor, hayattan daha fazla keyif alıyorsunuz.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: