Astroloji Güncel Son Makaleler

2 – 8 TEMMUZ 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu : Bu hafta Mars, Güney düğümde, Kova burcunda geri hareket ediyor. Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşıt açı etkili olacak. Mars, Güney düğümde olduğu için özellikle bu dönemde öfkenize, kişisel isteklerinizi ifade ederken sözlerinize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Agresif tavırlar gösterebilirsiniz. Bunlar sizin için bu hafta son derece önemli olacak. Hangi alanda olursanız olur, isteklerinizi savaşarak değil, ancak konuşarak, kendinizi net ifade ederek elde edebileceğiniz bir süreçtesiniz. Bu hafta, tartışma haftası değil.

Merkür, Aslan burcunda ilerliyor. İsteklerinizi, sıkıntılarınızı, problemlerinizi konuşarak, insanlara net bir şekilde ifade ederek iletişim kurarsanız daha rahat edeceksiniz. Aksi durumda zorlanmalar, kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu hem ikili ilişkilerde, ortaklıklarda hem de sosyal çevre ve arkadaşlar arasında problemler çıkarabilir, gelecek hedeflerinize daha zor ulaşabilirsiniz.

Pazartesi günü Ay, Kova burcunda olacak. İç dünyanızda kendinizi özgür hissedeceksiniz.
Salı ve çarşamba günü Ay, Balık burcuna geçiyor. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda şanslı bir dönemdesiniz.
Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. Günlük, rutin işlerinizi hallediyor olacaksınız.
Cumartesi akşam saatlerinden, pazar günü akşam saatlerine kadar Ay, Boğa burcunda olacak. Daha sakin, dingin bir enerji ile ikili ilişkiler ve ortaklık konuları gündeme gelecektir.

Boğa Burcu : Bu hafta Mars, Kova burcunda geri hareketine devam ediyor. Öfkenizi açığa çıkaramıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Geri planda alıp girişim yapmak istediğiniz konuları araştırırsanız, girişim yapmak yerine detaylara yoğunlaşırsanız, daha rahat edersiniz.

Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşıt açı etkili olacak. Mars, Güney düğümde olduğu için özellikle bu dönemde iş, kariyer, çalışmalarınız, insanlara verdiğiniz hizmetlerde konuşarak, kendinizi ifade ederek, isteklerinizi net bir şekilde ortaya koyarak hareket ederseniz çalışmalarınızda başarıyı yakalayacağınız bir dönemdesiniz.

İkizler Burcu :  Bu hafta Mars, Kova burcunda geri hareketine devam ediyor. Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşıt açı etkili olacak. Mars, Güney düğümde olduğu için özellikle bu dönemde sosyal çevre ve arkadaşlar arasında kendinizi ön plana çıkamıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Gelecekle ilgili adımlar atmak istiyor ama atamıyormuş gibi de hissedebilirsiniz. Bu konularda geçmiş konulara yönelmek, eski meseleleri çözmek daha iyi olacaktır.

Merkür, Aslan burcunda ilerliyor. İsteklerinizi konuşarak, net bir şekilde karşı tarafla paylaşırsanız, daha başarılı olacaksınız. Kendinizi ön plana çıkarabileceksiniz. Hayattaki isteklerinizi mücadele ederek değil, kendinizi ifade ederek ulaşabileceğiniz bir dönemdesiniz.
Pazartesi günü Ay, Kova burcunda olacak. Uzak akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz.
Salı ve çarşamba günü Ay, Balık burcuna geçiyor. Kariyerinizle ilgili konular ön planda olacak.
Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. Yaşam enerjiniz yüksek, sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz.
Cumartesi akşam saatlerinden, pazar günü akşam saatlerine kadar Ay, Boğa burcunda olacak. Daha sakin, dingin bir enerji ile geri plana çekiliyorsunuz ve huzuru böyle yakalıyorsunuz.

Yengeç Burcu : Bu hafta Mars, Kova burcunda geri hareketine devam ediyor. Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşıt açı etkili olacak. Mars, Güney düğümde olduğu için özellikle bu dönemde parasal ve finansal konularda yeni girişimler yapmak kayıplara neden olabilir. Şu anki pozisyonunuzu veya geçmiş meseleleri hallederseniz sizin için daha iyi olacaktır.

Merkür de Kuzey düğümde Aslan burcunda ilerliyor. Girişim yapmak, agresif davranmak yerine parasal ve maddi konulardaki ihtiyaçlarınızı konuşarak, düşünerek, kendinizi doğru ifade ederek elde etmeye çalışırsanız, daha başarılı olacaksınız.
Pazartesi günü Ay, Kova burcunda olacak. Parasal konularda birtakım gelişmeler olabilir.
Salı ve çarşamba günü Ay, Balık burcuna geçiyor. Yaşam enerjiniz yükselecek. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz.
Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. Kariyeriniz ve işiniz ile ilgili birtakım konular gündeme gelebilir.
Cumartesi akşam saatlerinden, pazar günü akşam saatlerine kadar Ay, Boğa burcunda olacak. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında daha sakin, dingin bir enerji ile vakit geçirebileceksiniz.

Aslan Burcu : Bu hafta Mars, Kova burcunda geri hareketine devam ediyor. Mars, Güney düğümde olduğu için özellikle bu dönemde ikili ilişkiler, ortaklık gibi konularda kendinizi rahat ifade edemiyor gibi hissedebilirsiniz. Bu dönemde girişim yapmak; evlilik veya ortaklığa başlamak için doğru bir dönem değil ancak geçmiş meseleleri halletmek için iyi bir dönemdesiniz.

Merkür, Aslan burcunda ilerliyor. Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşıt açı da etkili olacak. Sinirlerinize hakim olmanız gereken bir dönemdesiniz. İsteklerinizi, planlarınızı konuşarak ifade ettiğiniz takdirde başarılı olacaksınız. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebilecek, istediğiniz türde bir ortaklık sağlayabileceksiniz.
Pazartesi günü Ay, Kova burcunda olacak. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.
Salı ve çarşamba günü Ay, Balık burcuna geçiyor. Parasal konularda birtakım gelişmeler olabilir.
Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. Yaşam enerjiniz yükseliyor.
Cumartesi akşam saatlerinden, pazar günü akşam saatlerine kadar Ay, Boğa burcunda olacak. Hafta sonu olmasına rağmen kariyeriniz ve işiniz ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir.

Başak Burcu : Bu hafta Mars, Kova burcunda geri hareketine devam ediyor. Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşıt açı etkili olacak. Mars, Güney düğümde olduğu için özellikle bu dönemde işiniz, çalışmalarınız, hizmet ettiğiniz konularla ilgili yeni başlangıçlar yapmaktan ziyade geçmiş konuları halletmeniz daha doğru olacaktır.

Merkür, Kuzey düğümde Aslan burcunda ilerliyor. Özellikle kariyeriniz, işiniz, çalışmalarınız ve istekleriniz ile ilgili konuları konuşarak ifade etmeniz gerekiyor. Geri plana çekilebilirsiniz veya işiniz ile ilgili bilinç altınızda birtakım korkuları aşmak adına güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Pazartesi günü Ay, Kova burcunda olacak. Günlük, rutin işlerinizle ilgileneceksiniz.
Salı ve çarşamba günü Ay, Balık burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.
Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir.
Cumartesi akşam saatlerinden, pazar günü akşam saatlerine kadar Ay, Boğa burcunda olacak. Daha sakin ve dingin bir enerjide olacaksınız. Uzak akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Sosyal medyada da aktifsiniz.

Terazi Burcu : Bu hafta Mars, Kova burcunda geri hareketine devam ediyor. Mars, Güney düğümde olduğu için özellikle bu dönemde aşk, ilişkiler, flört gibi konularda girişim yapamıyor, kendinizi ifade edemiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu konularda geçmiş meseleleri çözmek daha iyi olacaktır.

Merkür, Aslan burcunda ilerliyor. Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşıt açı da etkili olacak. Bu dönemde özellikle aşk, ilişkiler alanında kavga etmek yerine kendinizi net bir şekilde karşı tarafa ifade ederseniz, daha rahat edecek, başarıya ulaşacaksınız.
Bu dönemde sosyal çevre ve arkadaşlar alanında daha ön plandasınız. Gelecek planlarınızı şekillendiriyorsunuz.
Pazartesi günü Ay, Kova burcunda olacak. Aşk, ilişkiler, flört gibi konular gündeme gelebilir.
Salı ve çarşamba günü Ay, Balık burcuna geçiyor. Günlük rutin işlerinizle ilgileneceksiniz.
Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. İkili ilişkiler ve ortaklık konuları gündeme gelecektir.
Cumartesi akşam saatlerinden, pazar günü akşam saatlerine kadar Ay, Boğa burcunda olacak. Daha sakin, dingin bir enerjide olacaksınız. Parasal ve maddi konular da gündeme gelebilir.

Akrep Burcu : Bu hafta Mars, Kova burcunda geri hareketine devam ediyor. İç dünyanızda kendinizi sinirli hissedebilirsiniz ama bunu dışarıya çıkarmakta zorlanacaksınız. Eviniz, aileniz, aile büyüklerinizle ilgili birtakım konular gündeme gelebilir. Onların desteğini yanınızda hissetmek istiyorsunuz.

Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşı açı etkili olacak. Mars, Güney düğümde olduğu için özellikle bu dönemde en içte yatan isteklerinizi konuşarak ifade ederseniz başarılı olacaksınız ve ailenizin de desteğini göreceksiniz. İşinizde de güzel gelişmeler olabilir. Bu dönemde bir terfi gündeme gelebilir.
Pazartesi günü Ay, Kova burcunda olacak. İç dünyanızda kendinizi özgür hissedeceksiniz.
Salı ve çarşamba günü Ay, Balık burcuna geçiyor. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda şanslı bir dönemdesiniz.
Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. Günlük, rutin işlerinizi hallediyor olacaksınız.
Cumartesi akşam saatlerinden, pazar günü akşam saatlerine kadar Ay, Boğa burcunda olacak. Daha sakin, dingin bir enerji ile ikili ilişkiler ve ortaklık konuları gündeme gelecektir.

Yay Burcu : Bu hafta Mars, Kova burcunda geri hareketine devam ediyor. Yakın çevre iletişiminize önem göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız, yakın çevrenizle ilgili geçmiş konular açılıyor olabilir. Bu meseleleri halletmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşıt açı etkili olacak. Mars, Güney düğümde olduğu için özellikle bu dönemde yakın çevre ilişkilerinizde kendinizi bazen agresif hissedebilirsiniz. Fakat bu dönemde bu, işe yaramayacak. İsteklerinizi konuşarak ifade ederseniz kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Bu dönemde yeni ve pratik bilgiler de öğrenebilirsiniz.
Pazartesi günü Ay, Kova burcunda olacak. Yakın çevre ilişkileriniz gündemde olacak.
Salı ve çarşamba günü Ay, Balık burcuna geçiyor. Aileniz, yuvanız ile ilgili konular ön planda olacak.
Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. Yaşam enerjiniz yüksek. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularla ilgileneceksiniz.
Cumartesi akşam saatlerinden, pazar günü akşam saatlerine kadar Ay, Boğa burcunda olacak. Günlük, yapılması gereken rutin işlerinize yönelebilirsiniz.

Oğlak Burcu : Bu hafta Mars Güney düğümde Kova burcunda geri hareketine devam ediyor. Parasal konularda girişim yapmak için doğru bir zamanda değilsiniz. Özellikle parasal konularda geçmiş meseleleri çözmek sizin için daha iyi olacaktır.

Merkür, Aslan burcunda ilerliyor. Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşıt açı etkili olacak. Parasal ve maddi konulardaki isteklerinizi mücadele ederek değil de, konuşarak, düşünerek, karşı tarafa ifade ederek hareket ederseniz daha başarılı olacak, isteklerinize kavuşacaksınız.
Pazartesi günü Ay, Kova burcunda olacak. Parasal konularla ilgineceğiniz bir gündesiniz.
Salı ve çarşamba günü Ay, Balık burcuna geçiyor. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelebilir.
Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. İç dünyanıza çekiliyorsunuz, aileniz ve aile büyüklerinizle zaman geçirebilirsiniz.
Cumartesi akşam saatlerinden, pazar günü akşam saatlerine kadar Ay, Boğa burcunda olacak. Sakin, dingin bir enerji ile hayattan keyif alacaksınız.

Kova Burcu : Bu hafta Mars, Kova burcunda geri hareketine devam ediyor ve Güney düğüm ile ilerliyor. Kendinizi bazen öfkeli hissedecek ancak bu öfkenizi karşı tarafa açmakta zorlanacaksınız. Eyleme geçmek, girişimler yapmak istiyorsunuz ancak bu dönemde yeni bir girişim yapmaktansa elinizdeki mevcut işlerinizle ilgilenmek veya geçmiş konular tekrar önünüze açılırsa, onlara odaklanmak daha başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşıt açı etkili olacak. Mars, Güney düğümde olduğu için özellikle bu dönemde ikili ilişkiler, ortaklık gibi konularda isteklerinizi, arzularınızı mücadele ederek, kavga ederek değil de, konuşarak, isteklerinizi net bir şekilde karşı tarafa ifade etmeniz, ikili ilişkiler ve ortaklık alanlarında başarılı olmanızı sağlayacaktır.
Pazartesi günü Ay, Kova burcunda olacak. Yetenek ve kabiliyetlerinizi daha rahat ortaya koyacaksınız.
Salı ve çarşamba günü Ay, Balık burcuna geçiyor. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir.
Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. İletişiminizi etkin kullanacaksınız. Bu dönemde yakın çevre ilişkileriniz de gündeme gelecektir.
Cumartesi akşam saatlerinden, pazar günü akşam saatlerine kadar Ay, Boğa burcunda olacak. İç dünyanızda daha sakin, dingin bir enerji ile ailenizle birlikte vakit geçireceksiniz.

Balık Burcu : Bu hafta Mars, Kova burcunda Güney düğümde geri hareketine devam ediyor. Kendinizi bu dönemde daha agresif hissedeceksiniz ancak bunu ortaya çıkarmakta zorlanacaksınız.

Hafta boyunca Mars – Merkür arasındaki karşıt açı etkili olacak. Mars, Güney düğümde olduğu için özellikle bu dönemde insanlarla konuşursanız, kendinizi net bir şekilde ifade ederseniz işiniz, çalışmalarınız konusunda başarı yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Yeni bir iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Çalışmak, para kazanmak ve insanlara hizmet etmekle ilgili bilinçaltınızda korkularınız varsa, bunları konuşarak, ifade ederek aşabileceğiniz bir haftadasınız.
Pazartesi günü Ay, Kova burcunda olacak. İç dünyanıza çekiliyorsunuz. Geri planda olayları gözlemleyeceksiniz.
Salı ve çarşamba günü Ay, Balık burcuna geçiyor. Yetenek ve kabiliyetlerinizi net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz.
Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. Parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir.
Cumartesi akşam saatlerinden, pazar günü akşam saatlerine kadar Ay, Boğa burcunda olacak. Daha sakin, dingin bir enerji ile yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: