Astroloji Son Makaleler

20-26 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Merhaba sevgili astroloji severler,

Bu hafta bakalım neler olacak?

20 Kasım Pazartesi: Ay tüm gün yay burcunda olacak. Enerjik, hareketli bir güne işaret ediyor. Sağlık olarak kalça, baldırlar ve kaslar hassastır dikkat ediniz.

21 Kasım Salı: Venüs Plüton arasında 3 gün boyunca destekleyici bir görünüm mevcut. Cazibe, tutku bu transitin en belirgin özelliğidir. Risk almaktan çekinmeyiniz.

22 Kasım Çarşamba: Güneş bugün itibariyle yay burcuna geçiyor. Güneş yay burcuna geçtiğinde daha iyimser, neşeli, canlı, maceraya açık olursunuz. Spor ve fiziksel her türlü faaaliyete hazırsınız. Yay yolculukları, yurtdışını, yabancı dilleri, yükseköğrenimi temsil eder. Siz de bu konulara ağırlık vereceğiniz 1 aylık sürece giriyorsunuz.

23 Kasım Perşembe: Venüs ve kuzey ay düğümü arasında sert bir görünüm meydana gelecek. İyi niyetinizin kurbanı olmayın. Sizi çok da ilgilendirmeyen işlere bulaşmayın zararlı çıkabilirsiniz.

24 Kasım Cuma: Ay tüm gün kova burcunda geçecek. Ayın kova burcunda olduğu günler değişiklik yapmak, sosyal olmak istersiniz. Bilim kurgu, astronomi ve astrolojiyle ilgilenebilirsiniz.

25 Kasım Cumartesi: Merkür ve Uranüs arasında 3 gün boyunca güzel bir görünüm oluşacak. Ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Oldukça açık sözlü olunabilecek zaman dilimindesiniz. Yalnız açık sözlülükle patavatsızlığı karıştırmamak gerek.

26 Kasım Pazar: Ay tüm gün balık burcunda yer alıyor. Ay balıktayken çamaşır yıkama günüdür. Evet, doğru duydunuz çıkmayan inatçı lekeler var ya ay balıktayken daha rahat çıkar. Ayakkabı almak ayaklara masaj, refloksoloji yaptırmak ay balık günlerindeyken maksimum verim alırsınız.

Koç burcu: haftalık burç yorumu; çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. Yurtdışı ile ilgili konular, yabancı dil, yabancı uyruklu kişiler, hukuksal konularınız ile ilgili 1 aylık sürece giriyorsunuz. Mesafe olarak sizden oldukça uzak yerlerdeki kişilerle flörtleşmeler yaşanabilir

Boğa burcu: Çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. Mali konular maddi beklentilerinizle ilgili önemli bir ay geçireceksiniz. Beklemediğiniz yerlerden parasal kazançlar elde edebilirsiniz.

İkizler burcu: Çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. Evliliğiniz, ilişkinizle ilgili konular gündeminizde yer alacak. Eşiniz/sevgilinizle sosyalleşeceğiniz güzel bir hafta sizi bekliyor olacak.

Yengeç burcu: Çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. İş ve çalışma ortamınızla ilgili adımlar atacaksınız. Sağlığınızla ilgileneceksiniz. İş ortamınız keyifleniyor.

Aslan burcu: Çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. Aşk ilişkileriniz canlanıyor. Çocuklarınız ve eşinizle ilgilenecek ve onlarla beraber mutlu bir hafta geçireceksiniz.

Başak burcu: Çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. Eviniz, ailenizle ilgileneceksiniz. Kiminizin yeni bir ev, taşınma işi gündeminde yer alabilir. Para hesaplarına dikkat etmelisiniz.

Terazi burcu: Çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. Kısa seyahatler gündeminizde olacak. Akrabalar, kardeş, kuzen vs. yakınlarınızla ilgilenecek onlarla keyifli zamanlar geçireceksiniz. Hobilerinize zaman ayıracaksınız.

Akrep burcu: Çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. Parasal güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Maddi imkânlar kazanacak, para biriktirebileceksiniz. 1 aylık dönem parasal kazançlarınızla ilgili mükemmel bir süreç olacak.

Yay burcu: Çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. Zor geçen 2,5 yıllık süreci bitirmek üzeresiniz. Ayağa kalkmak için ilk hareket ve ilk yardım bu Çarşambadan itibaren gelecek. Kendinizle ilgilenmek, kendinize dönmek ve hedeflerinize yönelmek için ilk fırsatınız olacak.

Oğlak burcu: Çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. 12. Evinizde yer açmak bu süreçte Satürn burcunuza girmeye hazırlanıyor. Yalnız kalmak isteyeceğiniz bir hafta olacak. Koşullar pek de isteyeceğiniz gibi gelişmeyebilir.

Kova burcu: Çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla beraber olacağınız, keyifli vakit geçireceğiniz bir hafta olacak. Oldukça sosyal, öncü, girişken olabileceksiniz. Aktiviteler, organizasyonlar planlayabilirsiniz.

Balık burcu: Çarşamba günü güneş 1 ay boyunca yay burcuna geçecek. Sizin için iş konusunda yükselebileceğiniz, sesinizi duyuracağınız bir hafta olacak. Çalışma ortamınız ile ilgili keyifli zamanlar geçirebileceksiniz.

Mutlu haftalar.

Astrolog Tuğba Başaran

https://www.instagram.com/basaran_tuuba/

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: