UP Watch

 

KOÇ BURCU: 2018’de toplu para alacak. Başkasının parasını kullanacak. İş hayatı zorlu, büyük sorumluluk alacak. İstifa edebilir, işten çıkarılabilir.

BOĞA BURCU: 2018’de bekar olan boğalar evlenecek, evliler ise bebek sahibi olacak. Yurt dışı kaynaklı işler yapabilirler. Üniversite eğitimi alanlar için de zorlanacakları bir eğitim yılı olacak.

İKİZLER BURCU: 2018’de iş hayatında başarılı olacak. Sağlık problemleri düzelecek. Ailede kayıp, özel hayatında ayrılık.

YENGEÇ BURCU: 2018’de aşkı bulacak, evli olanlar bebek sahibi olacak. Bekarlar evlenebilirler ama evlilik hayatı yengeçleri üzecek.

ASLAN BURCU: 2018’de ev alabilir, eşyalarını değiştirebilir. Sağlıklarına dikkat etmeliler. İş hayatı zorlu olacak.

BAŞAK BURCU: 2018’de hobilerinden kazanç sağlayacak. Kardeş yada  yakın akrabalarının sevincine ortak olacak. Aşkı bulacak ama çok üzülecek. Çocuklarından kaynaklı üzüntüler yaşayacak.

TERAZİ BURCU: 2018’de para yılınız olacak. Bol para kazanacaksınız. Ailenizle ilgilenmelisiniz. Ebeveyn veya eşinizle ilgili problemler yaşanacak.

AKREP BURCU:  2018’de şans sizden yana. Aşk, para, iş, sağlık.. Yalnız fazla kilo alabilirsiniz dikkat! Kardeşlerle ilgili olumsuz bir süreç sadece.

YAY BURCU: 2018’de Satürn’den kurtuldunuz. Yavaş yavaş kendinize gelmeye başlıyorsunuz. Sıkıntıları arkanızda bırakacaksınız. Yalnız para sıkıntısı belinizi bükecek.

OĞLAK BURCU: 2018’de arkadaş çevreniz artacak. Satürn’den dolayı şansızlıklar yaşayacaksınız. Hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Hayatınıza çeki düzen vermeniz gerekecek.

KOVA BURCU: 2018’de iş hayatında yükseleceksiniz. Gizli düşmanlarınız olabilir. Sağlığa dikkat!!

BALIK BURCU: 2018’de yurt dışına çıkabilir, yabancı dil öğrenebilirsiniz. Yüksek öğrenim yapanları başarılı bir dönem bekliyor. Yalnız arkadaş gördüklerinizden darbe yiyecek. Arkadan dönen oyunlar…

Astrolog Tuğba Başaran

https://www.instagram.com/basaran_tuuba/

 

 

 

BURCUNUZU 2018'DE NELER BEKLİYORhttps://i2.wp.com/bilgikapsulu.com/wp-content/uploads/2017/11/haftalık-burç-yorumları.jpg?fit=682%2C473https://i1.wp.com/bilgikapsulu.com/wp-content/uploads/2017/11/haftalık-burç-yorumları.jpg?resize=150%2C150Tuğba BaşaranAstrolojiGüncelSon Makaleler2018 burç yorumları,2018 de burçları neler bekliyor,Akrep Burcu,Aslan Burcu,Balık Burcu,Başak Burcu,Boğa Burcu,İkizler Burcu,Koç Burcu,Kova Burcu,Oğlak Burcu,Terazi Burcu,Yay Burcu,Yengeç Burcu  KOÇ BURCU: 2018’de toplu para alacak. Başkasının parasını kullanacak. İş hayatı zorlu, büyük sorumluluk alacak. İstifa edebilir, işten çıkarılabilir. BOĞA BURCU: 2018’de bekar olan boğalar evlenecek, evliler ise bebek sahibi olacak. Yurt dışı kaynaklı işler yapabilirler. Üniversite eğitimi alanlar için de zorlanacakları bir eğitim yılı olacak. İKİZLER BURCU: 2018’de iş hayatında...Bilim Sağlık Yaşam Teknoloji Güncel ve daha fazlası