Astroloji Son Makaleler

21 – 27 MAYIS 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu hafta Venüs yengeç burcunda ilerliyor. İç dünyanızda kendiniz daha huzurlu hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Eviniz ailenizle ilgili bazı gelişmeler olabilir. Aile diyaloglarınız önem kazanacak bu dönemde. İçsel mutluluğu ve huzuru yakalayacaksınız ve kendiniz biraz flörtöz hissedebilirsiniz. Yaşadığınız ortamı güzelleştirebilirsiniz. Yatırım yapabilir, yatırımla ilgili güzel kararlar alabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz mars kova burcunda ilerliyor. Kendinizi aşırı özgür hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlarınız arasında vakit geçirebilir, ön plana çıkabilirsiniz. Gelecekle ilgili yeni planlar yapabilirsiniz. Çalışmalarınızın getirilerini toplamak adına mücadele edeceğiniz bir dönemdesiniz. Salı günü güneş ikizler burcuna geçiyor. İletişiminizi çok net ve etkili bir biçimde kullanacaksınız. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecek. Kardeşiniz, kuzeniniz ya da yakın akrabalarınızla güzel vakit geçireceksiniz. Bir eğitim programına bu dönemde kayıt olabilirsiniz. Bir seyahat düzenleyebilirsiniz. Hafta boyunca güneş ve mars arasında güzel bir açı mevcut. Bu da hem sosyal çevre, arkadaşlarınız arasında aktif olurken, yakın çevre ilişkilerinizi de yürüteceksiniz. Hem eğitim ve öğretim alanında hem de gelecekle ilgili planlar alanında gelişmeler olacak bir dönemdesiniz.

Boğa Burcu: Bu hafta Venüs yengeç burcunda. Venüs’ün yengeç burcunda olması demek iletişiminizi etkili bir biçimde kullanıyorsunuz. Diplomasiyi çok iyi yöneteceğiniz bir dönemdesiniz. Yakın çevre ilişkilerinizin de iyileşeceği bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizden bir insanla belki yeni bir ilişkiye bu dönemde başlayabilirsiniz. Güzel seyahatler gündeme gelebilir. Eğitim öğretim alanında başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Marsa baktığımızda kova burcuna geçtiğini görüyoruz. Sizi kariyerinizde etkiliyor. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bir terfi elde etmek için mücadele edebilirsiniz. Başarıyı elde etmek için aklınızı ve mantığınızı da kullanarak, mücadele ederek sonunda zirveye ulaşacaksınız. Salı günü güneşin ikizler burcuna geçtiğini görüyoruz. Parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. Kendi yaratıcı kimliğinizi gelir elde etmek adına, para kazanmak adına kullanacaksınız. Hafta boyunca etkili olacak güneş ve mars arasında güzel bir açı mevcut. Bir taraftan kariyeriniz için mücadele verirken diğer taraftan para kazanmak için yeni fırsatlar yakalayacaksınız. Para kazandıkça kariyerinizde ilerleyeceksiniz. Kariyerinizde başarılar yakaladıkça daha fazla para kazanacaksınız.

İkizler Burcu: Venüs yengeç burcunda ilerliyor. Bu da parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler olacak anlamına geliyor. Sahip olmak istediğiniz eşyalar varsa bunlara daha kolay ve rahat sahip olabilirsiniz. Para kazanmak adına yeni başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz. Mars kova burcuna geçti ve orada ilerliyor. Kendinizi daha özgür hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir. Uzak akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Kendi hayat görüşünüz, yaşam felsefeniz doğrultusunda eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz.  Salı günü Güneş sizin burcunuza geliyor. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz. Kendinizi çok rahat bir şekilde ön plana çıkartacağınız, sorumluluk alacağınız bir dönemdesiniz. Başarı yakalayabilirsiniz. İnsanlar arasında etkili olabilirsiniz. Hafta boyunca Güneş ve Mars arasında güzel bir açı mevcut. Özgürleşmek adına adımlar atarken kendi inançlarınız doğrultusunda  eylemlerde bulunurken bu da sizin istek ve heveslerinize kendi yaşamınızla ilgili isteklerinizi yerine getirmenize yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu: Bu hafta Venüs yengeç burcunda ilerliyor. Venüs’ün yengeç burcuna geçmesiyle beraber kendinizi daha flörtöz hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. İlişkilere ve tekliflere açıksınız. Güzelliğinizle insanları etkiliyorsunuz. Fiziksel görünümünüzde bazı değişiklerde bu dönemde yapabilirsiniz. Mars’a baktığımızda da kova burcunda ilerlemiş olduğunu görüyoruz. Parasal ve maddi konularda bir takım gelişmeler olabilir. Para kazanmak adına adımlar atacağınız, mücadele edeceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle finansal konularda özgürleşmek adına, maddi gücü eline almak adına girişimler yapacağınız bir dönemdesiniz. Salı günü güneş ikizler burcuna geçiyor. Güneşin ikizler burcuna geçmesiyle beraber biraz geri plana çekiliyorsunuz. Çevrenizde olayları gözlemleyecek, çok fazla ön plana çıkmak istemeyeceksiniz. Gıyabınızda dönen işler varsa bunların farkına varacaksınız. Geri planda bir takım güçlü insanlar size yardımcı olabilirler. Hafta boyunca etkili olacak güneşle Mars arasında güzel bir açı mevcut. Para kazanmak, ortaklaşa iş yapmak, parasal konularda özgürleşmek adına eylemlerde bulundukça korkularınızı da aştığınızın farkına varacaksınız.

Aslan Burcu: Venüs yengeç burcunda ilerliyor. İlişkilerde zorlanacağınız bir döneme giriyor olabilirsiniz. İlginizi karşı tarafa net bir şekilde açamayabilirsiniz. Platonik bir takım ilişkilere çekilebilirsiniz. Gizli, saklı flörtler de gündeme gelecektir. İlişkiler ile ilgili gıyabınızda dönen bir takım işler varsa bunlardan da haberdar olacağınız bir dönemdesiniz. Mars kova burcunda ilerliyor. Özellikle ikili ilişkilerde ortaklıklarda yeni başlangıçlar, yeni girişimler yapabilirsiniz. Evlilik düşünüyorsanız bununla ilgili adım atabilirsiniz. Bazen de kendinizi gergin ve agresif hissedebilirsiniz. Bu da ilişkinize yansıyabilir. Salı günü Güneş ikizler burcuna geçiyor. Kendinizi arkadaşlar arasında ön plana çıkartmak istiyorsunuz. Hayattan daha fazla keyif alacağınız bir dönemdesiniz. Kariyerinizin getirilerini aha rahat bir şekilde toplayacaksınız. Gelecek ile ilgili planlar yapacağınız bir dönemdesiniz. Hafta boyunca Güneş ve Mars arasında bir açı mevcut. Özellikle ikili ilişkiler ortaklıklar ile ilgili başlatmış olduğunuz girişimler, geleceğe daha güvenli bakmanızı sağlayacaktır.

Başak Burcu: Venüs yengeç burcunda ilerliyor. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda yeni gelişmeler olabilir. Kendinizi ilişkiler konusunda daha özgür hissediyorsunuz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında ön plana çıkıyorsunuz. Arkadaşlar arasında tanışacağınız birisiyle yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kariyerinizin getirilerini daha rahat bir şekilde topladığınızın farkına varacaksınız. Mars kova burcunda. Günlük rutin işlerinizi hallederken kendinizi daha güçlü ve motive hissedeceksiniz. Bu dönemde işiniz ile ilgili yeni başlangıçlar veya girişimler yapabilirsiniz. Salı günü Güneş ikizler burcuna geçiyor. İş, kariyer ve toplum üzerine sorumluluklarınız da başarıyı yakalayacaksınız. Bir terfi gündeme gelebilir. Özellikle çalıştığınız işte başarıyı yakalayacaksınız. Hafta boyunca Güneş ve Mars arasında güzel bir açı mevcut. Günlük rutin işleriniz, iş yerinizde yaptığınız yenilikler kariyerinize de yansıyacaktır. Kariyerinizde başarılı olmak adına size güç ve motivasyon sağlayacaktır.

Terazi Burcu: Bu hafta Venüs’ün yengeç burcuna geçtiğini görüyoruz. Kariyeriniz ve işinizde olayların daha kolay ilerleyeceği anlamına gelmektedir. Bir terfi gündeme gelebilir, işinizde bir başarı yakalayabilirsiniz. İş ortamında tanışacağınız bir insanla ilişkiye başlayabilirsiniz veya işinizi ve çalıştığınız çevreyi güzelleştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Mars’ın kova burcunda ilerlediğini görüyoruz. Kendinizi aşırı özgür hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Aşk ilişki ve flört konularında aşırı girişken ve cesursunuz. Yeni ilişkiye başlamak adına kendiniz aşırı motive ve mutlu hissediyorsunuz. Salı günü güneş ikizler burcuna geçiyor. Sponten yaşayacağınız ve bundan keyif alacağınız bir dönemdesiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor, sosyal medyada aktifsiniz. Yurt dışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Eğitim ve öğretim alanında başarıyı yakalayabilirsiniz. Hafta boyunca güneş ve Mars arasında güzel bir açı mevcut. Bu da kendinizi özgürce ortaya koymak adına girişimlerde bulunmanız, aşk ve ilişkiler gibi konularda cesurca girişimlerde bulunmanız yaşam enerjinizi yükseltecektir. Hayattan daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır.

Akrep Burcu: Venüs yengeç burcunda ilerliyor. Bu da ilişkiler vasıtasıyla mutluluğu yakalayacağınız bir dönemde olduğunuzu gösteriyor. Sosyal medyada tanıştığını birisiyle bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yurt dışı seyahati düŞünen akrep burçları varsa orada flörtöz bir ilişki yaşayabilirler. Hayata bakış açınız doğrultusunda eyleme ve harekete geçeceğiniz, mutluluğu yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Mars kova burcunda ilerliyor. İç dünyanızda kendinizi çok güçlü ve özgür hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Aile büyüklerinizden destekler görebilirsiniz fakat Mars enerjisi güçlü bir enerji olduğu için sizi biraz agresif ve sinirli de yapabilir. Yönetici gezegeniniz Mars’ın dördüncü evde olması iç dünyanızda sizi sinirli ve huysuz da yapabilir. Tartışmalardan uzak durup, en içte yatan isteklerinizi elde etmek adına harekete geçerseniz daha başarılı olursunuz. Salı günü Güneş ikizler burcuna geçiyor. Parasal ve maddi konularda başarı yakalayabilirsiniz. Başka insanların desteğini alabilirsiniz. Ortaklaşa işlerden gelirler elde etmeye başlayabilirsiniz. Hafta boyunca Güneş ve Mars arasında güzel bir açı mevcut. Aile diyaloglarını iyi kurar, ailenin gücünü de yanınıza alırsanız parasal ve maddi konularda daha rahat edeceksiniz diyebiliriz.

Yay Burcu: Venüs yengeç burcunda ilerliyor. Bu ilerleme size parasal ve maddi konularda bir takım kolaylıklar getirecektir. Borçlar, ödemeler varsa bunları kapatmak adına güzel gelişmeler olabilir. Ortağınızdan, partnerinizden destekler alabilirsiniz. Başka insanların kaynaklarını kullanarak yeni eşyalara bu dönemde sahip olabilirsiniz. Mars kova burcunda. İletişiminizi çok etkili bir şekilde kullanıyorsunuz. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecek. Yakın çevrenize önderlik yapacağınız bir dönemdesiniz. Seyahat organize edebilirsiniz. Agresif tavırlar sergilemekten kaçının. Çünkü Mars size çok büyük bir güç sağlayacaktır. Salı günü Güneş ikizler burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Evlilikler gündeme gelebilir. Partnerinizden destek göreceğiniz bir dönem. Hafta boyunca Güneş ve Mars arasında güzel bir açı mevcut. Ne istediğinizi net bir şekilde ifade ederseniz ortaklıklarda çok kolay yol aldığınızı fark edeceksiniz.

Oğlak Burcu: Bu hafta Venüs yengeç burcunda ilerliyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Kendinizi biraz flörtöz hissedebilir, yeni ilişkiler gündeme gelecektir. Evlilikler gündeme gelebilir. Partnerinizle güzel vakitler geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Mars’ın kova burcunda ilerlediğini görüyoruz.  Özellikle para kazanmak adına yeni girişimler yapabilirsiniz. Daha önce kimsenin aklına gelmediği fikirlerle girişimler yaparak yeni eşyalara sahip olabilir daha fazla para kazanabilirsiniz. Salı günü güneş ikizler burcuna geçiyor. Kendi yaratıcı kimliğinizi işinizde ve çalışmalarınızda göstereceksiniz. Çalışma ortamında değişikler olabilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. İşle ilgili beklediğiniz haberler bu dönemde gündeme gelebilir. Hafta boyunca güneş ile Mars arasında güzel bir açı mevcut. Özellikle insanlara hizmet etmek adına işiniz ve çalışmalarınız adına yapacağınız girişimler size daha fazla para kazanacağınız anlamına gelmektedir.

Kova Burcu: Venüs’ün yengeç burcunda olduğunu görüyoruz. Günlük rutin işlerinizi daha kolay hallettiğinizin farkına varacaksınız. İşiniz ve çalışmalarınızda yeni gelişmeler olabilir. İş ortamında tanışacağınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mars kova burcunda ilerlemektedir. Eyleme geçmek adına kendinizi hazır ve motive hissediyorsunuz. Kendi istekleriniz doğrusunda harekete geçerseniz daha başarılı olabilirsiniz. Salı günü güneş ikizler burcuna geçmektedir. Yaşamdan ve hayattan daha fazla keyif alacağınız bir dönemdesiniz. Kendi yaratıcı kimliğinizi net bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Aşk ilişkiler flört gibi konularda bir takım gelişmeler olabilir. Hafta boyunca Mars ve güneş arasında güzel bir açı mevcut.  Kendi istekleriniz doğrultusunda harekete geçtiğiniz takdir de hayatın ve yaşamın daha kolay bir şekilde aktığını göreceksiniz ve yaşamdan da daha fazla keyif aldığınızın farkına varacaksınız.

Balık Burcu: Venüs yengeç burcunda ilerliyor. Aşk, ilişkiler ve flört konularında çok şanslı bir dönemdesiniz. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. İlginizi net bir şekilde karşı tarafa açabilirsiniz.  Tekliflere açıksınız. İlişkiler vasıtasıyla mutlu olacağınız bir dönem. Mars kova burcunda ilerliyor. İç dünyanızda kendinizi çok özgür ve girişken hissediyorsunuz ama bunu ortaya çıkartmakta zorlanabiliyorsunuz. Gıyabınızda dönen bazı işler varsa bunların farkına varacaksınız. Korkularınızla yüzleşeceksiniz. Korkularınızı aştığınız taktirde kendinizi daha güçlü ve özgür hissedeceksiniz. Salı günü Güneş ikizler burcuna geçiyor. Eviniz, aileniz, aile büyükleriniz ile ilgili gelişmeler olabilir. Aile büyüğünüz birisinden güzel bir destek alabilirsiniz. Hafta boyunca Güneş ve Mars arasında bir açı mevcut. Eviniz, aileniz, yuvanız ve aile gibi gördüğünüz insanlarla birlikte hareket ettiğiniz taktirde bilinç altınızdaki korkuları daha kolay aşacağınızın da farkına varacaksınız.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: