Astroloji Son Makaleler

22-28 OCAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu

Mars bu hafta yurtdışı yabancılarla olan ilişkilerinizde sizi zorlayacak. Hukuki konularda dikkatli olun. Yüksek öğrenim ve ticari konularda zorlanabilirsiniz. Yurtdışı seyahatlerinize dikkat etmelisiniz.

Boğa Burcu

Mars’ın yay burcuna geçişi ile zorlanacağınız alanlar miras, borç, kredi ödemeleri olacak. Bu hafta özellikle borç, alacak verecek, parasal dengeye dikkat edin. Sağlığınıza para harcayabilirsiniz. Doktor kontrolleri ve operasyonel durumlar ortaya çıkabilir. Kazalara dikkat.

İkizler Burcu

Mars’ın yay burcuna geçişi ile bu hafta ikili ilişkilere dikkat etmelisiniz. Evlilik, ortaklık konularında kavga tartışma yaşayabilirsiniz, ayrılık yaşayabilirsiniz .

Yengeç Burcu

Mars’ ın yay burcuna geçişi ile özellikle bu hafta çok çalışabilir, yorulabilirsiniz. İşte stresli durumlar meydana gelebilir. Sağlıkla ilgili kontroller yapabilirsiniz. Operasyonel durumlar ortaya çıkabilir. Ayaklar, baldır bölgeniz ile ilgili sakatlanmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu

Mars’ın yay burcuna geçmesi ile özellikle bu hafta aşk, flörtler ve cinsellik ağırlıklı görüşmeler yaşanabilir. Sosyal olacağınız bir hafta. Enerjinizi aşk ve ilişkilere yoğunlaştıracaksınız .

Başak Burcu

Mars’ın yay burcuna geçişi ile ailenizle daha fazla vakit geçireceksiniz . Ailenizden birinin sağlık problemi üzebilir. Ev kazalarına dikkat edin. Evde huzursuzluklar yaşanabilir.

Terazi Burcu

Mars’ ın yay burcuna geçişi ile özellikle bu hafta ilgi alanı ve yoğunlaştığınız konular kardeşler, kuzen ve yakın akrabalarınız, komşularla iletişiminiz olacaktır. Aranızda tartışmalar yaşanabilir huzursuzluklar oluşabilir. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz yolculuklarda dikkatli davranın.

Akrep Burcu

Mars’ın yay burcuna geçişi sizin parasal alanınızı etkileyecek. Para akışınız yoğun fakat para geldiği gibi de gidecek. Harcamalarınız fazla olacak. Para konusu 1 ay gündeminizde. Borçlarınızı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu

Bu hafta Mars burcunuza geçecek. Harekete geçme zamanı! Güçlü olacağınız bir dönem, yalnız hastalıklara, sakarlıklara, kazalara dikkat etmelisiniz. Ameliyat vs cerrahi işlemler yaşanabilir. Sakatlıklar oluşabilir. Agresif,stresli hissedeceğiniz bir dönem.

Oğlak Burcu

Mars’ın yay burcuna geçişi ile bilinçaltı, sezgiler güçleniyor. Fakat dedikodular, gizli düşmanlıklar ortaya bir bir çıkıyor. Düşmanlarınızla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Hastalıklara açık bir süreçtesiniz. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Arkanızdan dönen oyunlar canınızı sıkacak , mücadele ortamı doğacak.

Kova Burcu

Mars’ın yay burcuna geçişi ile arkadaşlık ilişkileriniz yara alabilir. Sosyal olacağınız bir dönem fakat arkadaşlık ilişkilerinizde tartışmalar, sorunlar oluşabilir.

Balık Burcu

Mars’ın yay burcuna geçişi ile kariyerinizde mücadele dönemi başlıyor. İş görüşmeleri yapabilir, olumlu sonuçlar alabilirsiniz. İş konusunda korunacak destekleneceksiniz. Üstlerle olan ilişkilerinizde sakin kalmaya çalışın.

Astrolog Tuğba Başaran

https://www.instagram.com/basaran_tuuba/

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: