Astroloji Son Makaleler

23-29 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Bu hafta yılın en şanslı haftasını yaşayacağız. 26 Ekim Güneş/Jüpiter kavuşumu dilekleri dileme zamanı. Güzel ve hayırlı dilekleri göndermenizi unutmayın. Allah hayırlı isteklerimizi kabul eder inşallah.

Koç burcu: Bu hafta güneş akrep burcuna geçiyor ve bu da sizin 8. Evinize yerleşiyor demek oluyor ki nafaka, burs, kredi, tazminat parası ya da eşinizin, ailenizin veya ortağınızın parasını kullanabilirsiniz. Ödemeleri yapabilecek, borçlarınızı kapatabileceksiniz. Kredi çekme durumunuz var ise bu haftayı değerlendirmenizi öneririm. Özellikle perşembe günü parasal anlamda kazançlı olacağınız şanslı gününüz.

Boğa burcu: Bu hafta güneş akrep burcuna geçiyor ve sizin 7. Evinizi etkiliyor. Bu demek oluyor ki evlilik, ilişki ve ortaklıklar konusunda bu hafta şans sizden yana olacak. Olası sorunları halletmek için uygun günlerdesiniz. Kalbi boş olanlar ise yeni bir ilişkiye kapılarını açabilirler. Özellikle perşembe günü aşk açısından mutlu edileceğiniz uğurlu gün olacak.

İkizler burcu: Bu hafta güneş ikizler burcuna geçiyor ve bu da sizin 6. Evinizi etkileyecek. Bu demek oluyor ki bu hafta iş ve çalışma alanınız aktif olacak. Sağlığınızla ilgili iyileşmeler, olası sağlık kontrollerinden geçme vs. etkin olacaktır. İş ve kariyer alanınızda özellikle perşembe günü sizi mutlu edecek gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç burcu: Bu hafta güneş akrep burcuna geçiyor bu da sizin 5. Evinizi yönetiyor. Bu demek oluyor ki özellikle bu hafta aşkta şanslı gelişmeler karşınıza çıkacak. Özellikle perşembe günü sizi mutlu edecek gönül ilişkileri yaşayabilir, var olan ilişkinizde mutlu olabilirsiniz. Kalbi boş olanlar ise yeni aşklara yelken açabilirler. Sosyal olacağınız bu hafta şans oyunlarında da şanslısınız.

Aslan burcu: Bu hafta güneş akrep burcuna geçiyor ve sizin 4. Evinizi etkiliyor. Bu demek oluyor ki özellikle bu hafta ailenizle daha fazla vakit geçirebilir, mutluluğu ailenizle beraberken yakalayabilirsiniz. Ev içi ile ilgilenecek, ev alım satım ya da tamirat tadilat işleri ile vaktinizi geçirebilirsiniz. Özellikle perşembe günü hane içinde mutlu gelişmeler yaşanabilir.

Başak burcu: Bu hafta güneş akrep burcuna geçecek ve sizin 3. Evinizi etkileyecek. Bu da demek oluyor ki bu hafta özellikle yazım, reklam, pazarlama, eğitim, hobi alanında aktif olacaksınız. Hobilerinize ağırlık verecek ve keyifli hissedeceksiniz. Mars’ın burcunuzdaki yolculuğunun bitmesi ile özellikle sağlık alanında şansınıza güvenebilirsiniz. Olası kısa yolculuklarınızı bu hafta gerçekleştirebilirsiniz.

Terazi burcu: Bu hafta güneş akrep burcuna geçiyor ve sizin para evinizde ilerliyor. Bu hafta özellikle de perşembe günü para konusunda şanslı gelişmeler yaşayabilir, gelirlerinizdeki artışa sevinebilirsiniz yalnız Mars’ın burcunuzda kalacağı 40 günlük süreçte sağlığınıza dikkat etmeli, kaza olasılığınızın olduğunu bilmelisiniz. Sakin kalmalı ve hızlı hareketlerden kaçınmalısınız.

Akrep burcu: Güneş bu hafta burcunuza geçiyor. Doğum gününüz kutlu olsun sevgili akrepler, Güneş – Jüpiter ve Merkür’ün burcunuzdaki seyahati size güzel iletişim fırsatları, parasal kazançlarda artış ve aşk hayatınızda mutluluğa sebep olacak. Özellikle perşembe günü dileklerinizin gerçekleşeceği  iyi bir zaman dilimi yaşanacak. Rahatlamanın verdiği rehavet ve Jüpiter’in seyri sizin kilolarınızı attıracak, iştahınızın açılmasına neden olacak.

Yay burcu: Bu hafta güneş akrep burcuna geçecek ve sizin bilinç altı, korkular, gizli duygu ve düşüncelerinizi yönetecek. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken döneme giriyorsunuz. Özellikle psikolojik anlamda kendinizi iyileştirmelisiniz. Dost, arkadaş ilişkileriniz ile ilgili üzücü gelişmeler yaşanabilir. Arkanızdan dönen oyunları görebilirsiniz. Özellikle perşembe günü evrene hayırlı dileklerinizi iletin,yalnız kalmaya ve iç sesinizin olumlu sözlerini dinlemenizi öneririm.

Oğlak burcu: Bu hafta güneş akrep burcuna geçiş yapıyor ve sizin sosyal alanında aktif oluyor. Arkadaşlık ilişkileriniz bu hafta önem kazanıyor, yeni arkadaşlıklar kuruluyor. Çevreniz genişliyor. Sosyal çevre ilişkileriniz anlam kazanıyor. Özellikle perşembe günü dost ve arkadaşlardan yardım görme, birlikte mutlu olabilecek aktiviteler içinde bulunabilirsiniz.

Kova burcu: Bu hafta güneş akrep burcuna geçiyor ve sizin iş, kariyer yaşamınızda etkin oluyor. Terfi edebilir, işinizde yükselebilir, başarılarınızla üstlerinizin gözüne girebilirsiniz. İşleriniz olumlu anlamda genişliyor. İstediğiniz ün, terfi, iş imkanını bu hafta içinde yakalayabilirsiniz.

Balık burcu: Bu hafta güneş akrep burcuna geçiyor ve sizin 9. Evinizi ziyaret ediyor. Bu demek oluyor ki bu hafta uzak yolculuklar, yabancılarla ilgili işler ile ilgilenebilirsiniz. Yüksek eğitim, üniversite öğrenimini yapanlar için güzel bir hafta sizi bekliyor. Şanslı olacağınız alanlar bu konular üzerine yoğunlaşıyor, özellikle perşembe günü sınav vs. ya da yolculuklar sizin için çok uygun.

Astrolog Tuğba Başaran

http://www.instagram.com/astrolojigunlugu_/

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: