Astroloji Son Makaleler

23 – 29 NİSAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu hafta Çarşamba gününden itibaren Venüs burç değiştirerek ve ikizler burcunda ilerlemeye başlayacak. Venüs’ün ikizler burcuna geçmesiyle beraber iletişiminizi daha etkili bir şekilde kullanabileceksiniz. İletişim yoluyla diplomasi yapabilirsiniz. İstediklerinizi elde edebilirsiniz. İnsanlarla konuşarak, anlaşarak, uzlaşarak hareket ettiğiniz takdirde başarıyı yakalayabileceksiniz. Yakın çevre seyahatleri gündeme gelebilir. Yeni bilgiler öğrenebilirsiniz bu dönemde ve hayatınıza katacağınız bu pratik bilgiler sayesinde yaşamınızın daha kolaylaştığının farkına varacaksınız. Hafta boyunca Mars ve Plüton kavuşumu var. Oğlak burcunda gerçekleşecek bu kavuşum. İşiniz ve kariyerinizle ilgili toplum üzerindeki sorumluluklarınızla ilgili konularda başlangıçlar yapabilirsiniz. En derinde içerinizde yatak isteklerinizle tutkularınızla harekete eyleme geçeceğiniz bir haftadasınız. Çok mutlu ve motive hissediyorsunuz kendinizi. Bu güçlü enerji hedeflerinize özellikle kariyer ve işinizdeki hedeflerinize ulaşmak için kullanırsanız başarıyı yakalayabilirsiniz. Tekrar Satürn’e baktığımızda oğlak burcunda geri harekete başlamış olduğunu görüyoruz. İşiniz ve kariyerinizle ilgili yerine getirmediğiniz sorumluluklarınız varsa bunlar tekrar önünüze gelecektir. Bu sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz takdirde kariyerinizde başarıyı yakalayabilirsiniz.

Boğa Burcu: Öncelikle yükselen yöneticiniz Venüs’ün Çarşamba gününden itibaren ikizler burcuna geçeceğini görüyoruz. Kendinizi parayla ilgili konularda uğraşıyor olarak bulabilirsiniz. Yeni eşyalara sahip olmak isteyebilirsiniz. Parayla ilgili beklediğiniz haberlere ulaşmak isteyebilirsiniz. Daha fazla gelir elde etmek için adımlar atabilirsiniz. Yeni bilgiler öğrenebilirsiniz ve bu konularda başarıyı yakalayacaksınız. Para kazanmanın daha kolay olduğunu bu dönemde anlayacaksınız. Mars Plüton’un oğlak burcunda kavuşum halinde olduğunu görüyoruz bu hafta. Hayat görüşleriniz, hayata bakış açınızla beraber harekete ve eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz. Yurt dışı seyahatler gündeme gelebilir. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Eğitim ve öğretim alanında yeni adımlar atarak başarıyı yakalayabilirsiniz. Hedeflerinize yaklaşmak adına en içte yatan tutkularınızla beraber hareket edip eyleme geçtiğiniz takdirde başarılı olacaksınız. Satürn’de geri harekete başlamış olduğunu görüyoruz. Özellikle sosyal medya, yurt dışı bağlantılı işler, uzak akrabalarınız ve hayat görüşünüzle ilgili konularda sorumluluğunu almadığınız geçmiş meseleler yerine getiremediğiniz konular açılıyorsa bu konuları hallettiğiniz takdirde başarıyı yakalayacaksınız.

İkizler Burcu: Çarşamba günü Venüs ikizler burcunda geçiyor. Bununla birlikte aşk yaşamınızda bir hareketlenme olacak diyebiliriz. Kendinizi daha güzel hissediyorsunuz. Güzelliğinizle insanlar arasında fark yaratacaksınız. İlişkilere ve tekliflere açıksınız. Bir ilişkinin sorumluluğunu alarak yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzde de bazı değişiklikler bu dönemde gündeme gelebilir. Mars ve Plüton’un oğlak burcunda kavuşum halinde olduğunu görüyoruz ve tüm hafta boyunca etkisini gösterecektir. Özellikle de para kazanma ve finansal konularda harekete ve eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz. Savaşarak, en içte yatan tutkularınızı da yanınıza alarak, mücadele ederek para kazanacağınız dönemdesiniz. Cinsel enerjiniz bu dönemde baya yüksek. Partnerinizle ya da ortağımızla hareket ederek kazançlar sağlayacağını bir haftada olacaksınız diyebiliriz. Satürn’ün de oğlak burcunda geri harekete başlamış olduğunu görüyoruz. Ödemeler, borçlar, vergi ödemeleri, kredi ödemeleri gibi geçmişten gelen sorumluluklarınızı yerine getirmeyip ödemediyseniz bu borçlar tekrar önünüze gelecektir ve bunları kapatabilmek adına da güzel destekler alacaksınız.

Yengeç Burcu: Öncelikle Venüs’e baktığımız zaman Çarşamba günü burç değiştirip ikizler burcuna ilerlemeye başlayacak. Venüs’ün ikizler burcuna geçmesiyle beraber bilinç dışınızda ilişkilerinizde korkularınız varsa bunları aşmak adına harekete ve eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz. Platonik aşklar bu dönemde gündeme gelebilir. İlginizi karşı tarafa açamıyor gibi hissedebilirsiniz ve bazı yasak aşklarda bu dönemde gündeme gelecektir. Mars ve Plüton’un oğlak burcunda kavuşmuş olduğunu görüyoruz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Partnerinizle hareket edebilir, hedeflerinize ulaşmak adına adımlar atabilirsiniz. Evlilik gibi konular gündeme gelebilir. Özellikle ilişkilerle ilgili en içte yatan istekleriniz doğrultusunda harekete geçtiğiniz takdirde başarıyı yakalayacaksınız. Satürn’de oğlak burcunda geri harekete başladığını görüyoruz. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler gibi konularda üzerinize düşen ve yerine getirmediğiniz sorumluluklarınız varsa bu konular tekrar açılacaktır. Bu konuları hallettiğiniz takdirde ileriki günlerde kalıcı ilişkiler yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu: Venüs Çarşamba gününde itibaren ikizler burcuna geçecek ve o yönde ilerleyecek. İlişkilerle ilgili konularda size bazı şanslar ve fırsatlar getirebilir. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktif oluyorsunuz. Sosyal çevre ve arkadaşlarınız arasında tanışacağınız yeni bir insan ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Gelecekle ilgili daha umutlusunuz. Kariyerinizin getirilerini de daha rahat topladığınızı göreceksiniz. Mars ve Plüton’un kavuşum halinde oğlak burcunda olduğunu görüyoruz ve hafta boyunca etkisini gösterecektir. Özellikle işiniz kariyeriniz çalışmalarınız, günlük rutin işlerinizde bir takım değişikler olabilir, yeni başlangıçlar bu dönemde gündeme gelebilir. Özellikle hizmet ettiğiniz çalıştığınız konularda, insanlara sunduğunuz hizmetlerde, kariyerinizde yeni başlangıç yapmak istiyorsanız en içte yatan istekleriniz tutkularınızla beraber harekete ve eyleme geçtiğiniz takdirde başarıyı yakalayacaksınız. Satürn’ün geri harekete başladığını görüyoruz oğlak burcunda. İşiniz, çalışmalarınız, sorumluluklarınız kariyerinizle ilgili yerine getirmediğiniz bir takım konularınız sorumluluklarınız varsa bunlar tekrar gündeme gelecektir. Sorumluluklarınıza direnmek yerine, sorumluğu alıp çözdüğünüz takdirde başarıya ulaşacaksınız.

Başak Burcu: Çarşamba günü Venüs ikizler burcunda geçiyor. İşiniz ve kariyeriniz ile ilgili güzel bir gelişmeler olabilir belki bir terfi gündeme gelebilir. İş yerinden tanışacağınız bir insanla flörtöz bir ilişkiye de bu dönemde başlayabilirsiniz. Mars ve Plüton’un oğlak burcunda kavuşum halinde olduğunu görüyoruz ve tüm hafta etkisini gösterecektir. Aşk, ilişki ve flört gibi konularında kendinizi çok tutkulu, istekli ve girişken hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Dolayısıyla yaşamdan keyif almak ve mutlu olmak adına en içte yatan istek ve arzularınızla beraber harekete geçtiğiniz taktirde daha başarılı olacaksınız diyebiliriz. Satürn’ün de oğlak burcunda geri harekete başlamış olduğunu görüyoruz. Çocukları olan başak burçları çocuklarıyla ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmediyseniz geçmişte  ya da yaşamdan keyif almak adına içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak adına atılması gereken adımları atmadıysanız bu konular tekrar gündeme gelecektir. Bu konuları hallettiğiniz taktirde önümüzdeki günlerde mutlu olmak adına kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Terazi Burcu: Yönetici gezegeniniz Venüs ikizler burcunda ilerlemeye başlıyor bu hafta. Kendinizi daha özgür ve mutlu hissetmeye başladığınız bir hafta. Yurtdışı seyahatler gündeme gelebilir sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Yurtdışı seyahatinde tanışacağınız birisiyle bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sosyal medyada tanışacağınız birisiyle ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğitim öğretim alanında çalışanların başarılı olacağı bir dönem. Uzak akrabalarınızla olan ilişkilerinizin güzelleşecek normale döneceği bir dönem. Mars ve Plüton’a baktığımızda oğlak burcunda kavuşum halinde. İç  dünyanızda kendinizi başarıya ve hedeflerinize odaklanmış bir şekilde hissediyorsunuz. En içte yatan istekleriniz ve arzularınız, tutkularınızla birlikte harekete eyleme geçtiği takdirde işinizde ve kariyerinizde çok başarılı olabilirsiniz. Yaşam alanınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Yatırım yapmak adına da yeni başlangıçlar bu dönemde yapabilirsiniz. Satürn un de oğlak burcunda geri hareketine başladığını görüyoruz. Özellikle de eviniz, aileniz ve aile büyükleriniz ile ilgili geçmişten gelen bazı konular tekrar önünüze gelebilir. Almadığınız sorumluluklar varsa bu konular tekrar açılacaktır ve bu konuları hallettiğiniz takdirde ileride daha mutlu olacaksınız diyebiliriz.

Akrep Burcu: Venüs’e baktığımız zaman Çarşamba günü ikizler burcuna geçtiğini görüyoruz, Venüs’ün ikizler burcuna geçmesiyle beraber parasal ve maddi konularda başka gelişmeler olabilir, başka insanlardan destek alabilir, para kazanmak adına ortağınızla birlikte hareket ettiğiniz takdirde başarı yakalayacaksınız diyebiliriz. Cinsel enerjinizin de bu dönemde yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Mars ve Plüton’un oğlak burcunda kavuşum halinde olduğunu görüyoruz ve bu durum hafta boyunca etkisini gösterecek, iletişiminizi çok net ve etkili kullanacağınız bir dönemdesiniz, özellikle iletişim kabiliyetlerinizi kullanarak isteklerinize ve hedeflerinize ulaşabilecek bir dönemdesiniz. Satürn’e baktığımız zaman oğlak burcunda geri hareketine başladığını görüyoruz, yakın çevreniz, akrabalarınız, kuzenleriniz, kardeşlerinizle ilgili geçmişten gelen konular önünüze geliyorsa, yapmadığınız sorumluluklarınız varsa bunları yerine getirmek adına elinize fırsat gelecek, bu konuyu hallettiğiniz takdirde ilerde daha başarılı olacağınızı söyleyebilirsiniz.

Yay Burcu: Venüs’e baktığımız zaman Çarşamba günü ikizler burcuna geçtiğini görüyoruz, Venüs’ün ikizler burcuna geçmesiyle beraber ikili ilişkiler ve ortaklıklarda yeni gelişmeler olabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir, yeni insanlarla tanışabilir, kendinizi flörtöz hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Burcu ve yükseleni yay olup ilişkisi olanlar ilişkileri vasıtasıyla mutlu olacakları bir döneme başlıyorlar. Mars ve Plüton’un kavuşum halinde oğlak burcunda olduğunu görüyoruz, özellikle parasal ve maddi konularda yeni girişimler yapabilirsiniz, para kazanmak ve daha fazla gelir elde etmek adına kendinizi güçlü ve tutkulu hissedecek bir dönemdesiniz. Satürn’ün oğlak burcunda geri harekete başladığını düşünürsek para kazanmak ve maddi konularda sorumluluklarınız yerine getirmiyorsanız ve getirmediyseniz bu konular tekrar önünüze gelecek, bu konuları hallettiğiniz takdirde ilerleyen günlerde daha fazla gelir elde ettiğinizin farkına varacaksınız.

Oğlak Burcu: Venüs’e baktığımız zaman Çarşamba günü ikizler burcuna geçtiğini görüyoruz, Venüs’ün ikizler burcuna geçmesiyle beraber günlük rutin işlerinizi daha kolay bir şekilde hallettiğinizin farkına varacaksınız. İş yerinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz, çalışma ortamınızı bu dönemde güzelleştirebilirsiniz veya çalışma ortamınızdaki bir insanla bu dönemde bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mars ve Plüton kavuşumu oğlak burcunda yani sizin burcunuzda gerçekleşiyor, kendi yaşam hedefleriniz, istekleriniz doğrultusunda harekete ve eyleme geçecek bir dönemdesiniz, kendinizi çok fazla güçlü ve motive olmuş hissediyorsunuz, yaşamı ve hayatı yönlendirmek adına atılacak adımları atacak güce bu dönemde sahipsiniz, dolayısıyla bu gücü kullanarak isteklerinize ulaşabilirsiniz. Satürn burcunuzda geri harekete başladı, kendi yaşamınız ve hayatınızla ilgili sizin almanız gereken sorumlulukları almadıysanız bu konular tekrar önünüze gelecektir, geçmişten gelen bu konuları hallettiğiniz takdirde kendinizi daha güçlü ve sağlam hissettiğiniz bir hafta geçireceksiniz.

Kova Burcu: Venüs’e baktığımız zaman Çarşamba günü ikizler burcuna geçtiğini görüyoruz, Venüs’ün ikizler burcuna geçmesi özellikle ilişkiler, aşk, flört gibi konularda size iyi gelecektir. İlişkiler vasıtasıyla mutlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz, ilginizi net bir şekilde karşı tarafa açabilirsiniz, yeni ilişkilerde gündeme gelebilir. Mars ve Plüton kavuşumu oğlak burcunda gerçekleşiyor, iç dünyanızda veya bilinç dışınızda özellikle sorumluluk almak, çalışmak, disipline olmak, kariyer yapmak gibi konularda korkularınız varsa bunları aşmak adına eyleme ve harekete geçecek bir dönemdesiniz. Geri planda bazı insanlardan destekler de görebilirsiniz. Satürn’de oğlak burcunda geri hareketine başladı, kariyeriniz, işinizle ilgili göremediğiniz konular varsa bunlar önünüze gelebilir ve bu fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde başarılı olacağınız bir dönemdesiniz diyebiliriz.

Balık Burcu: Venüs’e baktığımız zaman Çarşamba günü ikizler burcuna geçtiğini görüyoruz, Venüs’ün ikizler burcuna geçmesiyle beraber iç dünyanızda kendinizi flörtöz hissedecek bir döneme giriyoruz. Evinizde ve yaşam alanınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz, yaşam ortamınızı bu dönemde güzelleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinizden destekler ve yardımlar da görebilirsiniz. Mars ve Plüton kavuşumu oğlak burcunda gerçekleşiyor, ön plana çıkmak ve kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz, kendinizi çok motive hissedecek bir dönem yaşayacaksınız. Çalışmalarınızın da getirilerini alacağınız, tuttuğunuzu koparacağınız bir hafta geçireceksiniz. Satürn oğlak burcunda geri hareketine başladı, özellikle arkadaşlar arasında veya çalışmalarınızın getirilerini toplamak adına bazı sorumluluklarınızı yerine getirmediyseniz bu konular önünüze gelecek, bu sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz takdirde geleceğe daha güvenli bir şekilde bakabilirsiniz.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: