Astroloji Güncel Son Makaleler

23 – 29 TEMMUZ 2018 HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi ile birlikte yaratıcı kimliğinizi daha net bir şekilde ortaya koyacaksınız. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarıyorsunuz. Hayattan keyif alıyorsunuz. İlişkiler alanında da şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ilişkilerde kendinizi kandırıyor olabilirsiniz. Venüs, Başak burcunda. İlişkilerle ilgili somut adımlar atmanız gerekiyor. Fakat hayal dünyanız çok aktif. Hangisi gerçek, hangisi hayal dünyanız; bunu ayırt etmeniz gerekiyor. Günlük rutin işlerinizde ve iş konusunda da bunların farkına varmanız gerekiyor, yoksa yanılgılara ve aldatılmalara maruz kalabilirsiniz.Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuz da Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile sosyal çevre ve arkadaşlar arasında birtakım bitişler yaşayabilirsiniz. Size fayda sağlamayan, sizi ileri götürmeyen birtakım arkadaş çevrelerinizden kurtulup yeni çevrelere girebilirsiniz. Gelecekle ilgili sonlanması gereken planlarınız ve bitmesi gereken birtakım konular varsa, bunlar bitecektir. Kariyerinizin getirilerini toplamak adına size engel olan konular varsa, yaşamınızdan bunları çıkaracaksınız.

Boğa Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi ile birlikte iç dünyanızda kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Aileniz, aile büyükleriniz ve aile gibi gördüğünüz insanlardan destek alabilirsiniz. Yatırım yapmak adına da güzel bir dönem. Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda somut adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz ancak hayal dünyanız çok aktif. Bazen kendinizi kandırabilirsiniz. Kendinizi kandırılıyor gibi de hissedebilirsiniz. İlişkileriniz bu etki sayesinde güzel vakit geçirmenizi sağlayabilir ancak hangisi gerçek hangisi hayal dünyanız; ayırt edemeyebilirsiniz. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuz da Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile kariyerinizde, işinizde bazı sonlanmalar yaşayabilirsiniz. İşinizde size yardımcı olmayacak konular hayatınızdan çıkıyor olabilir. Başarı yakalamak adına neler size yardımcı olmuyorsa, bunları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. İşinizde ve kariyerinizde terfi etmek için yapmanız gerekenlerin farkına varacağınız bir Ay tutulması gerçekleştireceksiniz.

İkizler Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi ile birlikte iletişiminizi çok etkili bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Yakın çevre iletişiminiz gündeme geliyor. Hayatınıza yeni bilgiler katıyorsunuz. Sosyal medyada da aktif olabilirsiniz. Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. İç dünyanızda kendinizi flörtöz hissediyorsunuz. Bir taraftan da kariyerinizle ilgili yeni planlar kuruyorsunuz. Hayal gücünüz çok aktif. Bu iki enerjiyi çok iyi dengelemeniz gerekiyor. Harekete geçerken o hayal dünyanızı somutlaştıracak şekilde eyleme geçmelisiniz. Böylece hem içinizde, evinizde daha rahat edeceksiniz hem de kariyerinizde başarı yakalayacaksınız. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuz da Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile hayata bakış açınız değişebilir. Size başarı sağlamayan inanışlarınızdan kurtulacaksınız. Uzak akrabalarınız ile ilgili birtakım konular gündeme gelebilir. Sosyal medyada da bitmesi gereken konuların biteceğini, yeni bir döneme başlayacağınızı söyleyebiliriz.

Yengeç Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi ile birlikte parasal konularda güzel gelişmeler olacaktır. Para kazanmak adına yeni fikirler üretebilirsiniz. Para ile ilgili beklediğiniz haberlere de ulaşabilirsiniz. Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. İlişkilerde ve ortaklıklarda bazı yanılmalar, aldatılmalar olabilir. İlişki ve ortaklıklarda kendinizi kandırıyorsanız, karşı tarafı fazla idealize ettiyseniz veya görmediğiniz konular varsa bunun farkına varabilirsiniz. Yakın çevre ilişkileriniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda gerçekçi ve somut adımlar atmanız gerekiyor. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuz da Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir. Ödemeleriniz, borçlarınız varsa, bunların farkına varabilirsiniz. Bunları kapatmak adına destek göreceksiniz. Cinsel anlamda güçlü olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu dönemde bazı güç gösterilerine maruz kalabilirsiniz. Gücünüzü hissedeceğiniz bir tutulma gerçekleştireceksiniz.

Aslan Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi ile birlikte ön plana çıkıyor, yaratıcı fikirlerinizle fark yaratıyorsunuz. Kendi yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde ortaya çıkarıyorsunuz. Yönetim ve liderlik ile ilgili potansiyelinizin de farkına varacaksınız. Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ilişkilerde nerede kendinizi kandırıyorsunuz, nerede partnerinizi idealize ediyorsunuz, bunların farkına varacaksınız. Parasal ve maddi konularda gerçekçi ve somut adımlar atmalısınız. Aksi takdirde kayıplar meydana gelebilir. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuzda Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında bazı bitişler yaşanabilir. Sizi ileri götürmeyen, size fayda sağlamayan bazı ilişkileri bırakıp önünüze bakabilirsiniz. Ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlarla iletişiminiz sonucu çıkan gerginliklerden bazı güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz.

Başak Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi ile birlikte kendinizi biraz geri plana çekebilirsiniz. Çevrenizde gelişen olayları gözlemliyorsunuz. Bilinçaltınızda kendinizi çok yaratıcı ve güçlü hissediyorsunuz. Bu enerjileri ileriki günlerde yaşamınızda kullanabilirsiniz. Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda partnerinizle diyaloglarınızda gerçekçi ve somut adımlar atmaya özen gösterin. Kendinizi kandırıyorsanız, partnerinizi veya karşınızdakini aşırı idealize ettiyseniz bunların farkına varacaksınız. Venüs, Başak burcunda. Kendi güzelliğinizle ilgili gelişmeler de bu dönemde olabilir. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuzda Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile günlük rutin işleriniz, iş ortamınız, çalışmalarınızla ilgili bazı farkındalıklar veya sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Çalıştığınız konu artık size fayda sağlamıyorsa, istediğiniz gelirleri elde edemiyorsanız bunları bitirebilir, yeni bir döneme başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi ile birlikte yaşam enerjiniz yükseliyor. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok aktifsiniz. İnsanlar arasında parlıyor, ön plana çıkıyorsunuz. Kariyerinizin getirilerini daha net bir şekilde alacaksınız. Gelecek ile ilgili de kendinizi güçlü ve mutlu hissedeceksiniz. Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ilişkilerde kayıplar yaşıyorsanız, başarı elde edemiyorsanız, ilişkinizi somutlaştıramıyorsanız hangi alanlarda kendinizi kandırdığınızı veya partnerinizi idealize ettiğinizin farkına varacaksınız. Özellikle iş ve çalışma koşullarınızda somut adımlar atmanızı engelleyecek bazı inanışlarınız veya tavırlarınız varsa, bunları da bırakacaksınız. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuz da Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile aşk, ilişkiler ve flört gibi konularda bazı farkındalıklar, sonlanmalar yaşayacaksınız. Keyif almadığınız, hoşunuza gitmeyen bazı konuları ve olayları, inanışları bırakabilirsiniz. Hayattan, yaşamdan keyif almak, kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etmek adına neler yapmanız gerekiyor, bunların da farkına varacaksınız.

Akrep Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi size kariyer anlamında başarılar vaat ediyor. İşiniz, kariyeriniz, sorumluluklarınızda insanların sizinle gurur duyacağı başarılar elde edebilirsiniz. Bir terfi gündeme gelebilir. Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ilişkilerde bazı konularda somut adımlar atamıyorsanız, kendinizi kandırdığınız, karşı tarafı idealize ettiğiniz konular varsa, bunların farkına varacaksınız. Somut adımlar atarak başarı yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal çevre ve arkadaşla arasında aktif bir dönemdesiniz. Arkadaşlar arasında yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kariyerinizin getirilerini de çok net bir şekilde toplayabilirsiniz. Fakat burada idealize ettiğiniz, kendinizi kandırdığınız konuları iyi analiz etmeniz gerekiyor. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuz da Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile iç dünyanızda özgürleşmek adına korkularınız varsa, bunların farkına varacak, aşacaksınız. Eviniz, aileniz, yaşadığınız ortamdan memnun değilseniz taşınmak adına güçlü etkiler alacaksınız. Ailenizle olan diyaloglarınızda bazı gergin anlar yaşansa da bunların akabinde güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz.

Yay Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi ile birlikte yaşam enerjiniz yükseliyor. Hayata daha umutlu bakıyorsunuz. Uzak seyahatler bu dönemde gündeme gelebilir. Akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir, sosyal medyada ön plana çıkabilir, daha aktif olabilirsiniz.  Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ilişkilerle ilgili konularda somut adımlar atmak istiyorsunuz ancak bir taraftan da hayal dünyanız çok aktif. Hangisi hayal, hangisi gerçek, karıştırabilirsiniz. İşiniz ve kariyerinizde başarı yakalamak istiyorsanız hayal dünyanızı somutlaştırmanız gerekiyor. Bu dönemde bir terfi gündeme gelebilir. Bazılarınız da iş ortamında biri ile flörtöz bir ilişkiye başlayabilir. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuz da Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde gergin anlar yaşanabilir. Devamında bazı farkındalıklar kazanacaksınız. Hayatınızı pratikleştirebilecek birtakım bilgiler edinebilir veya daha önce bildiğiniz ve size yardımcı olmayacak bazı bilgileri yaşamınızdan çıkartıp, öğreneceğiniz yeni bilgilerle hayatınızı daha kolay hale getirebilirsiniz.

Oğlak Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi ile birlikte parasal ve maddi konularda başarı kazanabilirsiniz. Ortaklaşa işlerde başarı elde edebilirsiniz. Cinsel enerjiniz bu dönemde çok yüksek. Gelir elde etmek adına güçlü insanlardan güçlü destekler alabilirsiniz. Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. Aşk, ilişkiler, flört konularında somut adımlar atmak istiyorsunuz fakat hayal gücünüz çok aktif. Partnerinizi idealize etmiş olabilirsiniz. İdealize ettiğiniz noktayı yakalarsanız, ilişkilerde başarı sağlayacaksınız. Yaşama daha umutlu bakacaksınız ilişkiler vasıtasıyla. Bu dönemde sosyal medya aracılığı ile bir ilişki gündeme gelebilir. Yurtdışına giden, uzak seyahatler planlayan Oğlaklar varsa, seyahat sırasında tanışacağı bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilir. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuz da Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile parasal ve maddi konularda birtakım farkındalıklar kazanabilirsiniz. Gelir elde etmek adına yeni fikirler aklınıza gelebilir. Para kazanmanızı engelleyen birtakım huylarınız varsa, alışkanlıklarınızı değiştirmek adına da güzel farkındalıklar yaşayacaksınız.

Kova Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi ile birlikte ikili ilişkiler ve ortaklık alanlarında kendinizi çok güçlü hissediyorsunuz. Partneriniz ile hareket ederseniz yaşamdan daha fazla keyif alacaksınız. Ön plana çıkıyor, insanlar arasında daha görünür oluyorsunuz. Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. Aşk, ilişkiler, flört konularında somut adımlar atmak istiyorsunuz fakat hayal gücünüz de çok aktif. Gerçekleştirilmesi zor olan hayalleri bir tarafa bırakmanız gerekiyor. Böylece ilişkilerde başarı yakalayacaksınız. Parasal konularda da güze gelişmeler olacak. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuzda Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile yaşamınızda bitmesi gereken birtakım konular varsa, bunlar bitecek. Bazı alışkanlıklarınızı geride bırakabilirsiniz. İkili ilişkiler, ortaklık konularında bazı stresli anlar yaşanabilir. Ardından güzel farkındalıklar gelecek. Mutlu olmak adına hayatınızda kendi istekleriniz doğrultusunda şekillendirmek için bırakmanız gereken konuları çok rahat bir şekilde bırakacaksınız.

Balık Burcu: Bu hafta Güneş, Aslan burcuna geçti. Güneşin Aslan burcuna geçmesi ile birlikte günlük rutin işlerinizi daha kolay halledeceksiniz. İşiniz, çalışmalarınız, insanlara hizmet ettiğiniz konularda başarı yakalayabilir, bu konularda ön plana çıkabilirsiniz. Hafta boyunca etkisi gösterecek Venüs – Neptün arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarda somut adımlar atmak istiyorsunuz fakat hayal dünyanız çok aktif. Aşırı idealize ettiğiniz konuları anlar, gerçekleştirilmesi zor hayaller kurduğunuzun farkına varırsanız ve hayal dünyasından çıkıp somut adımlar atarsanız, güzel, masalsı ilişkiler yaşayabilirsiniz. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 27 Temmuzda Kova burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulması. Bu tutulma ile bilinçaltınızda özgürleşmek ile ilgili birtakım korkularınız varsa, bunların farkına varacaksınız. Bu korkularınızı aştığınız takdirde özgürleşmek adına çok güzel adımlar atacaksınız.

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: