Astroloji Son Makaleler

24 – 30 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. Hayatınızda ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler gündeme gelecektir, bu konular ön plana çıkacaktır. Aklınız, fikiriniz  de partnerinizle ilgili konularda olacak. Bu hafta Venüs, Akrep burcunda ilerliyor. Parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler olabilir. Ortağınızla beraber hareket edip daha fazla gelir elde edeceğiniz bir dönemdesiniz. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber kendi yaşamınız, hayatınız adına, özgürleşmek  adına bazı farkındalıklar yaşayacaksınız.

Boğa Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. Günlük, rutin işlerinizle ilgileneceğiniz bir dönemdesiniz. İşinizde ve çalışmalarınızda bir başarı elde edebilirsiniz. Aklınız, fikriniz, zihniniz de çalışmak, hizmet etmek ve gelir elde etmek adına çalışacak. Bu hafta Venüs, Akrep burcunda ilerliyor. İkili ilişkiler, ortaklık ve evlilik gibi konularda başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Tekfliflere açıksınız. Partnerinizle beraber güzel vakit geçirebilirsiniz. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber bilinç dışınızda sizi rahatsız eden konular gündeme gelecektir. Geri planda dönen işlerden haberdar olacaksınız. Özellikle girişim yapmak, başlangıç yapmak adına korkularınız varsa, dolunay ile beraber bunları atlatabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Hayattan keyif alıyorsunuz. Kendinizi, görüşlerinizi ve fikirlerinizi net bir şekilde insanlarla paylaşıyorsunuz. Bu hafta Venüs, Akrep burcunda ilerliyor.  Günlük rutin işlerinizi daha kolay hallettiğinizi göreceksiniz. İş ortamında flörtöz bir ilişkiye başlayabilirisiniz. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında birtakım gergin anlar yaşayabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın da biteceğinin farkına varacaksınız.

Yengeç Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. İç dünyanızda kendinizi biraz flörtöz hissedebilirsiniz.  Eviniz, aileniz, aile gibi gördüğünüz insanlarla dengeli ve ahenkli ilişkiler içerisinde bulunabilirsiniz. Bu hafta Venüs, Akrep burcunda ilerliyor.  Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda şanslı olacaksınız. Bu dönemde tutkulu ilişkiler gündeme gelebilir. Kendinizi aşırı flörtöz hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber özellikle işiniz ve kariyerinizle ilgili bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. İşinizden veya çalışmalarınızdan memnun değilseniz, dolunayın etkisi ile beraber bunları sonlandırabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla beraber güzel vakit geçirebilirsiniz. Yakın çevre seyahatleri gündeme gelecektir. Hayatınıza birtakım pratik bilgiler de girebilir. Böylece yaşamınız kolaylaşacak. Bu hafta Venüs, Akrep burcunda ilerliyor. İç dünyanızda kendinizi cinsel olarak kuvvetli ve flörtöz hissediyorsunuz. Evinizi ve yaşadığınız ortamı güzelleştirebilir; dekorasyon yapabilirsiniz. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber özellikle uzak akrabalarınızla ilgili gergin anlar yaşanabilir. Sosyal medyada aktif olabilir, ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Yaşama dair bakış açılarınız değişebilir ve inandığınız konular size yardımcı olmuyorsa, onları bir kenara bırakıp farklı felsefelerle hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

Başak Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. Özellikle parasal ve maddi konularda hareketli bir döneme giriyorsunuz. Aklınız fikriniz para kazanmak, gelir elde etmek adına çalışacaktır. Bu hafta Venüs, Akrep burcunda ilerliyor. Yakın çevre ilişkilerinizi kuvvetli kullanacağınız bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizden biri ile flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber parasal ve maddi konularda özellikle geçmişten gelen birtakım borçlar, ödemeler varsa, bunları kapatmanız gereken bir dönemdesiniz. Partnerinizle beraber hareket edip daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Terazi Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. Özellikle kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edeceğiniz, yetenek ve kabiliyetlerinizi çok net bir şekilde kullanacağınız bir haftadasınız. Hayatınızın her alanını bizzat iradenizle kendiniz yönetebilirsiniz. Bu hafta yönetici gezegeniniz Venüs, Akrep burcunda ilerliyor. Özellikle parasal ve maddi konularda gelir elde edebileceğiniz bir haftadasınız. Daha fazla gelir elde etmek adına çalışmalar yapacağınız ve bunlardan güzel sonuçlar elde edebileceğiniz bir haftadasınız. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber özellikle ikili ilişkiler, ortaklık ve evlilik gibi konularda birtakım gergin anlar yaşanabilir. Bu gergin anlar akabinde güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz.

Akrep Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. Geri planda kalarak çevrenizdeki olayları gözlemleyeceksiniz. Bilinçaltınızdaki korkularınızla yüzleşerek bunları aşmak adına adımlar atabilirsiniz.  Görmediğiniz konular varsa ve arkanızdan işler dönüyorsa, bunların da farkına varabilirsiniz. Bu hafta Venüs, Akrep burcunda ilerliyor. Güzelliğinizle ön plana çıkıyorsunuz. İnsanları etkileyeceğiniz bir dönemdesiniz. Fiziksel görünümünüzde de bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber günlük rutin işleriniz, çalışma ortamınız, hizmet ettiğiniz konularda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu gerginlikler akabinde, bitmesi gereken konuların da farkına varabilirsiniz.

Yay Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında ön plana çıkıyorsunuz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında flörtöz ilişkiler de yaşayabilirsiniz. Bu dönemde geleceğe daha umutla bakıyorsunuz. Çalışmalarınızın getirilerini de daha rahat topladığınızın farkına varacaksınız. Bu hafta Venüs, Akrep burcunda ilerliyor. Özellikle ilişkiler alanında kendinizi ön plana çıkartamıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Geri planda kalıp partnerinizi veya partner adaylarınızı değerlendirirseniz ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda bazı gerginlikler yaşanabilir. Bu gerginlikler akabinde neler yapmanız gerekiyorsa, bunların da farkına varabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. Kariyeriniz, çalışmalarınız, toplum üzerindeki sorumluluklarınızla ilgili adımlar atacağınız, başarılı olacağınız bir haftadasınız. Çalışmalarınız neticesinde bu dönem bir terfi de gündeme gelebilir. Özellikle kariyerinizde başarı yakalamak adına pratik bilgiler hayatınıza girecektir. Bu hafta Venüs, Akrep burcunda ilerliyor. Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında daha rahat edeceğiniz, mutlu olacağınız günler geliyor. Kariyerinizin getirilerini daha rahat toplayacaksınız. Geleceğe de daha umutla bakıyorsunuz. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber iç dünyanızda kendinizi çok güçlü ve savaşçı hissedebilirsiniz. Evinizde ailenizle veya aile büyükleriyle diyaloglarınızda dikkatli olmanız gerekiyor, çünkü gergin anlar yaşanabilir. Akabinde güzel farkındalıklar kazanacaksınız.

Kova Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. Yaşam enerjiniz çok yüksek; hayata, olaylara pozitif yaklaşıyorsunuz. Sosyal medyada aktif olabilir, eğitim öğretim gibi konularda başarı elde edebilirsiniz. Yurtdışı seyahatleri de bu dönemde gündeme gelebilir. Bu hafta Venüs, Akrep burcunda ilerliyor. Kariyeriniz, çalışmalarınız ve sorumluluklarınız ile ilgili konuları daha kolay hallettiğinizin farkına varacaksınız. Güzelliğiniz ve cazibenizle insanları etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla ilgili diyaloglarınız gündeme gelecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla gergin anlar yaşayabilirsiniz. Akabinde neler yapmanız gerekiyorsa, bunlarla ilgili güzel farkındalıklar kazancaksınız.

Balık Burcu: Bu  hafta Güneş ve Merkür, Terazi burcuna geçti ve hafta boyunca burada ilerleyecek. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir. Partnerinizle beraber gelir elde edebilirsiniz. Aklınız fikriniz de başka insanlarla ortaklaşa işler yapıp para kazanmak üzerine çalışacak. Bu hafta Venüs, Akrep burcunda ilerliyor. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda kendinizi iyimser hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal medya aracılığı ile tanışacağınız bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Seyahatler gündeme gelebilir. Seyahatte tanışacağınız bir insanla da bir ilişki söz konusu olabilir. Hafta başında Koç burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber özellikle parasal ve maddi konularda bazı stresli anlar yaşayabilirsiniz. Daha fazla gelir elde etmek adına neler yapmanız gerekiyorsa, bunların farkına da varabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: