Astroloji Son Makaleler

25 Haziran – 1 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumları

Tarafından yazılmıştır admin
Koç Burcu: 25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor.  Koç burcunun yönetici gezegeni olduğu için kendinizi ön plana çıkarmakta zorlanabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında geçmişten gelen bazı konular açılıyorsa, bunları hallettiğiniz takdirde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Çalışmalarınızın getirilerini de toplamak adına geçmişte kaçırdığınız fırsatlar tekrar önünüze gelecektir. Bu dönemde fazla agresif ve girişken olmak yerine iç dünyanıza çekilip olayları gözlemlerseniz daha rahat edeceksiniz.
28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. Özellikle işiniz, kariyeriniz, toplum üzerindeki sorumluluklarınızda bitmesi gereken bazı konuların biteceğini, netleşmesi gereken bazı konuların da netleşeceğini göreceksiniz. Özellikle Satürn’ün burada retro şeklinlde olması kariyerinizde ve işinizde geçmişte bir hata yaptıysanız ve bir sorumluluğunuzu yerine getirmediyseniz, bu konuya  ekstra dikkat etmeniz gerekiyor.
29 Haziran Cuma günü Merkür, Aslan burcuna geçiyor.  Venüs de Aslan burcunda ilerliyor. Bu durum kendinizi daha net bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayacaktır. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda partnerinizle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz, ilginizi karşı tarafa net bir şekilde açabilirsiniz.

Boğa Burcu: 25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor. Özellikle işiniz, kariyeriniz, sorumluluklarınızla ilgili bazı konuları rahat halledemiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Geçmiş meseleler açılabilir. Geçmişte almadığınız bir sorumluluk tekrar önünüze gelebilir. Geçmiş meseleleri hallettikçe kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. Özellikle uzak akrabalarınızla ilgili birtakım konular netleşebilir. Seyahatlarle ilgili konular gündeme gelebilir. Sosyal medyada geçmişte yaşadığınız bir konu tekrar bu dönemde açılabilir. Yaşam enerjiniz yüksek olacaktır fakat özellikle burada retro şekilde Satürn olduğu için sorumluluklarınızı size hatırlatacak, yerine getirmediğiniz sorumluluklarınızı yeniden önünüze getirecektir. Bunlarla ilgili bir bitiş ya da farkındalık yaşanabilir.
29 Haziran Cuma günü Merkür, Aslan burcuna geçiyor.  Venüs de Aslan burcunda ilerliyor. İç dünyanızda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Hislerinizi net bir şekilde insanlara ifade edebildiğinizin de farkına varacaksınız.

İkizler Burcu: 25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor. Özellikle sosyal medya, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler veya hayata bakış açınız ile ilgili bazı konularda zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Girişim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu konularda geçmişken gelen meseleler açılıyor, tekrar gündeme geliyorsa, bunları halledin. Bu konuları çözüme kavuşturursanız, yaşam enerjinizin yükseldiğinin farkına varacaksınız.

28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. Özellikle parasal ve maddi konularda zorlanmalar olabilir. Muallakta kalan bazı konuların bu dönemde netleştiğini görebilirsiniz. Ortaklaşa iş yapan İkizler, ortağı ile ilgili finansal konularda bazı sonlanmalar yaşayabilir veya gergin anlar oluşabilir. Bunların devamında hangi sorumlulukları alması gerekiyor, almadığı sorumlulukları nelerdir, bunları görmeye başlayabilir.
29 Haziran Cuma günü yönetici gezegeniniz Merkür, Aslan burcuna geçiyor.  Venüs de Aslan burcunda ilerliyor. Hayattan daha fazla keyif alacak, mutlu olacaksınız. Görüşlerinizi de insanlarla net bir şekilde paylaşabileceksiniz.

Yengeç Burcu: 25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor. Parasal ve finansal konular etki alanında. Para kazanmak adına geçmişte kaçırdığınız bir fırsat varsa, bu tekrar önünüze gelebilir. Bu sefer bunu kaçırmayıp değerlendirebilirsiniz. Finansal konularda yeni atılımlar yapmak yerine geçmiş meseleleri halletmeniz daha doğu olacaktır.

28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. İkili ilişkiler ve ortaklık alanında bazı zorlanmalar olabilir. Netleşmeyen konular netleşebilir. Somutlaştıramadığınız konuların ve sorumluluklarınızın farkına varacaksınız. Özellikle bu dönemde partnerinizle diyaloglarınızda sorumluluğu alan tarafta olursanız, daha başarılı olacaksınız.
29 Haziran Cuma günü Merkür, Aslan burcuna geçiyor.  Venüs de Aslan burcunda ilerliyor. Para kazanmak, gelir elde etmek adına aklınıza yeni fikirler gelebilir. Yeni projeler üretebilirsiniz ve bunlardan gelirler elde edebilirsiniz.

Aslan Burcu: 25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor. İkili ilişkiler ve ortaklık alanında bazı zorlanmalar olabilir. Evlilik veya bir ilişkiye başlamak için girişimde bulunmakta zorlanabilirsiniz. Bu dönemde partnerinizle veya ilişkilerle ilgili geçmişten gelen sorunlar varsa, bunları çözerseniz daha rahat edeceksiniz.

28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. Özellikle günlük rutin işlerinizle ilgili bazı sonlanmalar meydana gelebilir. İşinizde daha fazla sorumluluk almanızı gerektiren konular önünüze gelebilir. Dolayısıyla insanlara verdiğiniz hizmetler konusunda sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz takdirde daha başarılı olacaksınız.
29 Haziran Cuma günü Merkür, Aslan burcuna geçiyor. Venüs de Aslan burcunda ilerliyor.  Venüs de Aslan burcunda ilerliyor. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde gösterebilirsiniz. Sorumluluk ve inisiyatif alıp kendi istekleriniz ve hevesleriniz doğrultusunda rahat hareket edebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Başak Burcu: 25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor. Günlük, rutin işleriniz, çalışma koşullarınız ve ortamınız ve işiniz ile ilgili kendinizi güçlü hissedemeyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu dönemde geçmiş meseleler tekrar önünüze gelebilir. Geçmişte kaçırdığınız bir fırsat varsa, bunu değerlendirebilirsiniz. İç dünyanıza yönelip işiniz, çalışmalarınızla ilgili neler yapmalısınız, hangi konulara yönelmelisiniz, ne tür değişimler ve girişimler yapmanız gerektiğine dair değerlendirme yapabileceğiniz bir dönemdesiniz.

28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. Çocuklarınızla ilgili sorumluklarınız gündeme gelecektir. Almadığınız sorumluluklar varsa, bunların farkına varacaksınız. Geçmiş meseleler tekrar önünüze gelebilir. Geçmiş meseleleri halletmeniz hayattan daha fazla keyif almanıza yardımcı olacaktır.
29 Haziran Cuma günü yönetici gezegeniniz Merkür, Aslan burcuna geçiyor. Kendinizi ön plana çıkartmakta zorlanıyor gibi hissedebilirsiniz. Biraz geri plana çekiliyor, çevrenizde gelişen olayları gözlemliyorsunuz. Bu dönemde gizli hareket etmekte fayda var. Aklınıza gelen projeleri, fikirleri insanlara açmayın, kendinize saklayın. Çünkü ileriki günlerde yeni girişimler yapmak adına bu dönemde çok güzel bilgiler öğreneceksiniz.

Terazi Burcu: 25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor. Aşk, ilişkiler, flört konularında kendinizi ön plana çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Partnerinizle ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir. Mars, geri harekette olduğu için geçmişte çözülmemiş bazı meseleler önünüze tekrar gelebilir. Bunları halletmeden yeni girişimde bulunmayın. Öncelikle geçmiş konuları çözün. Bunları çözebildiğiniz takdirde hayattan daha fazla keyif alacak, kendinizi daha özgür hissedeceksiniz.

28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. Özellikle eviniz, aileniz, aile büyükleriniz, aile gibi gördüğünüz insanlarla ilgili birtakım farkındalıklar kazanabilirsiniz, bazı gergin anlar yaşanabilir fakat bu gergin anlar size aile olmak, yuva kurmak ve aile ile ilgili sorumluluklarınızı hatırlatacaktır. Sorumluluklarınızın farkına varıp bunları üstlendiğiniz takdirde daha başarılı olacaksınız.
29 Haziran Cuma günü Merkür, Aslan burcuna geçiyor.  Venüs de Aslan burcunda ilerliyor. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında daha aktif olacaksınız. Arkadaşlarınızla bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Venüs de Aslan burcunda olduğu için özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.

Akrep Burcu:25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor. İç dünyanızda kendinizi kızgın ve öfkeli hissedebilirsiniz fakat bunu açığa çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Eviniz, aileniz, yuvanız, aile gibi gördüğünüz insanlarla ilgili geçmişte halledemediğiniz bir mesele varsa, bunlar tekrar gündeme gelecektir. Bunu hallettiğiniz takdirde kendinizi daha girişken hissedeceksiniz. Yatırım yapmak isteyen Akrepler varsa ve bu yatırım konusunda geçmişte kaçırdıkları bir fırsat varsa, bu tekrar önlerine gelecektir.

28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. Özellikle yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın arkadaşlarınızla ilgili bazı gergin anlar yaşanabilir. Yakın çevreniz ile ilgili sorumluluklarınız size tekrar hatırlatılabilir. İletişiminizi çok dikkatli kullanmanız gereken bir dönemdesiniz. Bu sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz takdirde başarıyı yakalayacaksınız.
29 Haziran Cuma günü Merkür, Aslan burcuna geçiyor. Venüs de Aslan burcunda ilerliyor. Kariyeriniz ile ilgili birtakım gelişmeler gündeme gelecektir. İşiniz ve kariyerinizde başarı elde etmek adına hayatınıza birtakım pratik bilgiler girecektir.

Yay Burcu: 25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor. İletişiminizi etkili bir şekilde kullanamıyor gibi hissedebilirsiniz. İsteklerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Çünkü geçmiş meseleler gündeme gelecektir. Geçmiş meselelerle uğraşmak ise sizin için daha iyi olacaktır. Yeni girişim yapmak yerine, özellikle yakın çevrenizle ilgili halen halletmediğiniz bazı konular varsa, bu konulara yoğunlaşırsanız, önümüzdeki dönemde hayattan daha fazla keyif alacaksınız.

28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. Parasal ve maddi konularda birtakım farkındalıklar kazanacaksınız. Para kazanmak, gelir elde etmek ile ilgili almadığınız sorumluluklar size hatırlatılabilir. Sorumluluk aldığınız, ciddi ve somut adımlar attığınız takdirde parasal ve maddi konularda başarı yakalayacaksınız.
29 Haziran Cuma günü Merkür, Aslan burcuna geçiyor. Venüs de Aslan burcunda ilerliyor. Yaşam enerjiniz yükseliyor. Sosyal medyada aktifsiniz. Eğitim ve öğretim alanında da başarı yakalayabilirsiniz.

Oğlak Burcu: 25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor. Para kazanmak, gelir elde etmek adına yeni girişimlerde bulunmak yerine, geçmişte kaçırdığınız birtakım fırsatlar önünüze geliyorsa, bunları değerlendirmenizde fayda var. Bu dönemde zaten yeni girişimler yapamıyormuş gibi hissedebilirsiniz; bu, gayet doğal. Geçmiş meseleleri çözdüğünüz takdirde özellikle parasal konularda daha başarı olacaksınız.

28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. Özellikle hayatınız, yaşamınız, beklentileriniz, isteklerinizle ilgili bazı farkındalıklar kazanacaksınız. Geçmiş meseleler, sorumluluklarınız tekrar önünüze gelecektir. Unuttuğunuz bu sorumluklarınız konusunda inisiyatif alıp, hallettiğiniz takdirde kendinizi daha güçlü ve girişken hissedebilirsiniz. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklık konularında da dikkat etmeniz, dengeli hareket etmeniz gerekiyor.
29 Haziran Cuma günü Merkür, Aslan burcuna geçiyor. Venüs de Aslan burcunda ilerliyor. Parasal ve maddi konularda birtakım yeni fikirler ve projeler aklınıza gelebilir. Birtakım yeni bilgiler öğreneceksiniz. Fakat Mars, geri harekette olduğu için bu yeni bilgileri ve fikirleri, geçmişte kaçırdığınız fırsatları değerlendirmek için kullanırsanız daha rahat edersiniz.

Kova Burcu: 25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor. Girişim yapmak, inisiyatif almak, yeni projelere başlamak için uygun bir zamanda değilsiniz. Kendinizi de ön plana çıkarmakta zorlanabilir, kendinizi daha güçsüz hissedebilirsiniz; bu, son derece normal. Bu dönemde geçmiş meselelere yoğunlaşırsanız, hayatınıza nasıl yön vermek istiyorsanız ve geçmişte bu konuda başlatmadığınız girişimlere bu dönemde yönelirseniz daha rahat edeceksiniz. İç dünyanıza çekip, çevrenizde gelişen olayları gözlemlemekte fayda var.

28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. Özellikle bilinçdışınızda sorumluluk almak, kariyer yapmak, çalışmakla ilgili göremediğinzi birtakım konular varsa, dolunayla beraber bunları göreceksiniz. Geçmişte almadığınız sorumluluklar varsa, bunları alacaksınız. Bu sorumlulukları almak, korkularınızı aşmanıza da yardımcı olacaktır.
29 Haziran Cuma günü Merkür, Aslan burcuna geçiyor. Venüs de Aslan burcunda ilerliyor. Özellikle iki ilişkiler, ortaklıklar gibi konularda fikirlerinizi ve görüşlerinizi karşı tarafa net bir şekilde açacaksınız. Bu dönemde partnerinizle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Balık Burcu: 25 Haziran haftasında Mars, Kova burcunda geri hareketine başlıyor. İç dünyanızda kendinizi gergin ve öfkenizi ortaya koyamıyor gibi hissedebilirsiniz. Geri planda, özellikle görmediğiniz alanda arkanızda dönen birtakım işler varsa, geçmiş meseleler tekrar önünüze gelecektir ve bunların farkına varacaksınız. Özgürleşmek adına korkularınız varsa, bunları aşmak için geçmiş meseleleri halletmek de size iyi gelecek, özgürleşmenize yardımcı olacaktır.28 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaya Satürn gezegeni de retro olarak eşlik ediyor. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında gergin anlar yaşanabilir. Bu gergin anlar neticesinde bazı sorumluluklarınız size hatırlatılabilir. Geçmişte almadığınız birtakım sorumlulukları bu dönemde yerine getirirseniz kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Özellikle kariyerinizden ve işinizden gelir elde etmek, para kazanmak adına birtakım es geçtiğiniz noktalar veya almadığınız sorumluluklar varsa, bunların farkına varacaksınız ve bunları aldığınız takdirde kariyerinizin getirilerini de daha rahat toplayacaksınız.

29 Haziran Cuma günü Merkür, Aslan burcuna geçiyor. Venüs de Aslan burcunda ilerliyor. İşiniz ve çalışmalarınızda bazı yeni fikirler, projeler gündeme gelebilir. İnsanlara hizmet ettiğiniz konuları daha kolay bir şekilde hallettiğinizin farkına varacaksınız. Çalışma ortamınızı iş ortamınızla güzelleştirdiğinizi göreceksiniz.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: