Astroloji Son Makaleler

26 ŞUBAT-4 MART 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin
2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay var. Bu da sizi bazı alanlarda stresli ve gergin alanlara sürükleyebilir. Aynı zamanda kariyer ile ilgili konularda beklediğiniz haberler varsa, bunların sonuçlandığını göreceksiniz.
Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve “yaralı şifacı” Kiron Balık burcunda. Ancak bu gezegen birikmesine Mars’tan bir kare açı var. Bu da işleri biraz çatışmaya götürebilir. Ancak Jüpiter’den gelen destekleyici üçgen açı, sorunları hemen çözümlemeyi başarırsak bize şans ve fırsatlar, aynı zamanda güçlü insanlardan desteği getirecek.
Büyümek ve ilerlemek adına bazı gerginliklerin olduğu bir haftadayız. İçerisine çözümleri de barındırıyor. Destekler, yardımlar da göreceğiz.
Koç Burcu: Özellikle ilişkiler, görüşleriniz, fikirleriniz, kişiliğiniz, benliğiniz, egonuz etki altında. Bunları bırakma adına eylemler sergileyebilirsiniz. Hayatı akışa bırakmak, geri plana çekilmek isteyebilirsiniz.
 İşleri bir yandan akışına bırakmak isterken diğer yandan yeni başlangıçlar yapmak adına enerjiler sizi zorlayacaktır. Bu iki enerjinin çarpışması ilişkiler ile ilgili sorunlar çıkmasına yol açabilir. İletişim ile ilgili sıkıntılar doğabilir veya kişiliğiniz ile ilgili bazı saldırılara maruz kalabilirsiniz.
Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmek Oğlak burcu temasında mevcuttur. Hedeflerinize, kariyerinize yönelirseniz, sorumluluk alırsanız, bu çatışmayı hissettiğiniz anda bunların sorumluluğunu alıp çözüm yoluna giderseniz başarılı olursunuz. Akrep burcundaki Jüpiter’in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Sorunları çözmek için adım attığınız takdirde şanslar ve fırsatlar da yakalayacaksınız. Özellikle kariyeriniz, işiniz ile ilgili; yurtdışı, sosyal medya ile ilgili bazı girişimler yapmak istiyorsanız bu hafta çok uygun bir hafta.
Başak burcundaki dolunay ile beraber günlük rutin işleriniz, çalışma ortamınız ile ilgili bazı gergin anlar yaşayabilirsiniz. Ancak bunların devamında güzel farkındalıklar kazanıyorsunuz. İşiniz ile ilgili bazı konuların netleştiğini, sonuçlandığını göreceksiniz. Bitirmek istediğiniz bazı projeler varsa bunları bitirebilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu:  Bu hafta kariyer ile ilgili konularda beklediğiniz haberler varsa, bunların sonuçlandığını göreceksiniz. 

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Ancak bu gezegen birikmesine Mars’tan bir kare açı var. Bu da işleri biraz çatışmaya götürebilir. Ancak Jüpiter’den gelen destekleyici üçgen açı, sorunları hemen çözümlemeyi başarırsak bize şans ve fırsatlar, aynı zamanda güçlü insanlardan desteği getirecek.
Büyümek ve ilerlemek adına bazı gerginliklerin olduğu bir haftadayız. İçerisine çözümleri de barındırıyor. Destekler, yardımlar da göreceğiz. 

İkizler Burcu: Kariyeriniz ile ilgili gelişmeler olabilir, terfiler gündeme gelebilir. Birtakım projeler üretebilir veya kariyeriniz ile ilgili beklediğiniz haberlere bu dönemde ulaşabilirsiniz. Güzelliğiniz ile de insanları etkiliyorsunuz. 

Balık burcundaki stelyuma Mars’ın zorlayıcı bir açısı mevcut. Özellikle işiniz ile ilgili bazı şeyleri akışa bıraktığınız zaman bazı problemler ortaya çıkabilir. Ortaklaşa işlerde, ortağınız ile ilgili bazı gerginlikler olabilir ve bunlar da sizin kariyerinizi etkiliyor olabilir. Dolayısıyla böyle bir problemle karşılaştığınız takdirde problemi büyütmek yerine hem kariyerinizi hem işinizi hem de ikili ilişkilerinizi ve ortaklığınızı sürdürmek adına konuya hemen o anda, hızlıca çözüm bulursanız başarı yakalayabileceksiniz.
Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmek Oğlak burcu temasında mevcuttur. Sorumluluk almalı, çıkan problemleri çözmelisiniz. Akrep burcundaki Jüpiter’in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Özellikle iş, kariyer, insanlara hizmet etme alanında sorunları çözmek için adım atarsanız şanslar, fırsatlar yakalayacak; destekler ve yardımlar göreceksiniz. Yeni birtakım işler alabilir, işinizde başarıyı yakalayabileceksiniz. Daha fazla para kazanabilir, istediğiniz alanda hizmet edebilir, hayalinizdeki kariyere ulaşmak adına şanslar yakalayabilirsiniz.
Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle eviniz, aileniz, aile büyüklerinizle hareket edebilirsiniz. Onlarla diyaloglarınızda stresli anlar yaşayabilir ancak bunun devamında güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz. Taşınmak isteyen İkizler de bu konuda güzel farkındalıklar kazanabilir. Özellikle evlenmek, yuva kurmak isteyen İkizler de bu konuda güzel gelişmeler yaşayacaklar. 

Yengeç Burcu: Bu hafta ilişkiler konusunda aşırı iyimsersiniz. Görüşleriniz ile insanlar arasında fark yaratmak istiyorsunuz. Yurt dışına seyahatler gündeme gelebilir, sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Kendi hayat felsefeniz ve görüşleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Olayları akışına bırakarak spontane bir şekilde yaşamak istediğiniz bu dönemde günlük rutin işleriniz, işleriniz, sorumluluklarınız harekete geçmek için sizi zorluyor olabilir. Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmek Oğlak burcu temasında mevcuttur. Hemen sorumluluk alarak sorunu çözerseniz hem işinizde başarı elde edebilir hem de spontane bir şekilde yaşamınıza devam edebilirsiniz. Sorunları çözmek için adım atarsanız şanslar, fırsatlar yakalayacak; yaşamdan daha fazla keyif alacak, daha fazla mutlu olacaksınız. Aynı zamanda yeni aşk, ilişkiler, flörtler gündeme gelebilir. Çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Kendi görüşlerinizi net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Tüm bu nedenlerle ilerlemek ve büyümek adına çok önemli bir haftadayız. 

Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle yakın çevrenizle ilgili birtakım problemler olabilir. Yakın çevrenizle bazı stresli, gergin anlar yaşayabilirsiniz ancak bunların devamında güzel farkındalıklar kazanabilir; kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız ile ilgili bilmediğiniz bir konuyu bu dönemde öğrenebilirsiniz. İletişiminizi aktif ve verimli kullanmak adına yeni birtakım bilgileri de bu dönemde edineceksiniz.

Aslan Burcu: Özellikle parasal konularda gelişmeler olabilir, başka insanlardan destekler görebilirsiniz. Ortaklaşa işlerden kazançlar elde etmek istiyorsunuz ve cinsel enerjiniz yüksek. Kendi gücünüzü test etmek isteyebilirsiniz. İlişkiler ile ilgili konularda olayları akışına bırakmak istediğiniz bir dönemdesiniz. 

Rahat hareket ediyorsunuz ancak Balık burcundaki stelyuma Mars’ın zorlayıcı bir açısı mevcut. Hayattan keyif almak, kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etme isteğiniz rahatınızı, huzurunuzu, akışa bıraktığınız konuları engelliyor olabilir, burada bir çatışma görülebilir. İlişkilerle ilgili gerginlikler olabilir, fikirlerinizi insanlara daha agresif bir şekilde açıklayabilirsiniz. Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmektir. Böylece ilerleme ve büyüme fırsatı yakalayacaksınız. Hem kendi istekleriniz doğrultusunda hareket geçecek hem de başka insanlardan maddi anlamda destekler göreceksiniz. Akrep burcundaki Jüpiter’in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Sorunları çözmek için adım atarsanız şanslar, fırsatlar yakalayacak; aileniz ve aile büyüklerinizden destekler ve yardımlar göreceksiniz.
Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle kendi paranız, sahip olmayı istediğiniz eşyalarla ilgili farkındalıklar kazanacaksınız. Nasıl daha fazla para kazanabilirsiniz, bunu sorgulayacak, farkındalıklar elde edeceksiniz. Para ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bunların da sonuçlandığını göreceksiniz.
Başak Burcu: Bu hafta özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanı çok fazla vurgulanıyor, bu konulara daha fazla kafa yoruyorsunuz. Partnerinizle beraber hareket etmek isteyebilir, eşinizle birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Birlikteliği olmayan Başaklar yeni insanlarla tanışabilir, onlarla hareket edebilirler. Ortağınızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Kendi önceliğinizin eşinizde, partnerinizde olacağı bir dönemdesiniz.
İç dünyanızdaki özgürleşme istediğiniz, bireyselliğiniz ve kişisel istekleriniz ile ortaklık yaptığınız insana, eşinize veya partnerinize bakış açınızda bir zıtlık söz konusu. Bir yandan partnerinizi memnun ederken diğer yandan kendi isteklerinizle uğraşmak sizi zorlayabilir. Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmektir. Bu alanda çıkan sorunları çözmek adına olayları büyütmeden adımlar atarsanız ilerlemek ve büyümek için güzel bir fırsat yakalayacaksınız. Hem kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edecek hem de partnerinizin desteğini göreceksiniz. Akrep burcundaki Jüpiter’in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Sorunları çözmek için adım atarsanız yakın çevrenizden, kardeşlerinizden destekler alabilir, sosyal medyada aktif olabilir, yeni birtakım bilgiler öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli şanslar ve fırsatlar da yakalayabilirsiniz.
Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle kendi yaşamınızda kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Yaşam hedefleriniz doğrultusunda bazı farkındalıklar kazanacaksınız. Hayat planınızda neler yapmanız gerekiyor, hangi sorumlulukları almanız gerekiyor, bunları göreceksiniz. Kiminiz kendini gergin hissedebilir, ancak devamında hangi konularda adım atmanız gerekiyorsa, bu alanda güçlü destekler görecek, farkındalık kazanacaksınız.

Terazi Burcu: İş ile ilgili birtakım haberler alabilir, yeni projeler üretebilirsiniz. İş yerinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde insanlara verdiğiniz hizmetler vasıtası ile ön plana çıkmak istiyorsunuz. 

İletişim tarzınız, konuşmalarınız yakın çevrenizle veya iş yerinizde bazı problemlere yol açabilir. İlişkilerinizde bazı sorunlar olabilir. İletişim kurarken hem kendi isteklerinizi net bir şekilde ifade etmeli hem de hizmet verdiğiniz insanlarla işinizi bozmayacak, dengeli bir dil kullanmalısınız. Böylece yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz, isteklerinizi net bir şekilde ifade ederek elde edebilirsiniz. Seyahatler gündeme gelebilir, yeni birtakım bilgiler öğrenebilirsiniz. Hatta işinizde güzel gelişmeler ve terfiler olabilir. Hayallerinizdeki işe bu dönemde kavuşabilirsiniz. Arzu ettiğiniz eşyalar varsa, bunlara sahip olmak adına şanslar, fırsatlar yakalayacak; destekler ve yardımlar göreceksiniz. Ancak tüm bunlara iletişiminize dikkat
Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle bilinç dışında kendinizi çok stresli ve gergin hissedebilirsiniz. Geri planda dönen birtakım işler varsa, bunların farkında olacağınız bir dolunay yaşayacaksınız. İnsanlara hizmet etmek, çalışmak, üretken olmak adına göremediğiniz bazı konular varsa, bunların farkına varacaksınız ya da bu alanlardaki korkularınızı yeneceksiniz.

Akrep Burcu: Kendinizi net bir şekilde ifade edebiliyor, ortaya koyabiliyorsunuz. İlişkiler vasıtası ile içinizdeki çocuğu ortaya çıkarıp mutlu oluyorsunuz. Dolayısıyla Akrepler için çok güzel bir dönemde olduklarını söyleyebiliriz. 

Para kazanmak, kendi kaynaklarınız, gelir elde etmek adına kendinizi aşırı iyimser ve girişken hissediyorsunuz. Para ile ilgili istekleriniz, akışa bıraktığınız, rahat hareket ettiğiniz bu dönemdeki tutumunuz ile bir çatışma içine girebilir.
Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmek Oğlak burcu temasında mevcuttur. Maddi alanda sorunlar çıkıyorsa ve bunlar da sizin yaşam enerjinizi düşürüyorsa bu konuda direnç göstermek yerine hemen o konuyu çözmek için adım atmalısınız. Bu sizin büyümeniz, ilerlemeniz için önemli bir fırsat oluşturacak. Böylece hem para kazanacak hem de hayattan keyif alacağınız bir döneme girebileceksiniz. Akrep burcundaki Jüpiter’in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Kendi yaşam hedefleriniz doğrultusunda hareket ederken şanslar ve fırsatlar da yakalayacaksınız.
Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında bazı stresli anlar yaşayabilirsiniz fakat bunların devamında arkadaşlıklarınız ile ilgili güzel farkındalıklar kazanacaksınız. Size yardımcı olmayan, sizi ileri götürmeyen bazı sosyal çevrelerden sıyrılabilir ve bazı yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bir diğer yandan ise şu ana kadar kariyeriniz için yaptığınız çalışmaların neticelerini göreceğiniz, işlerin netleşeceği bir dolunay yaşayacaksınız.

Yay Burcu: Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanı çok fazla vurgulanıyor, bu konulara daha fazla kafa yoruyorsunuz. Partnerinizle beraber hareket etmek isteyebilir, eşinizle birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Birlikteliği olmayan Başaklar yeni insanlarla tanışabilir, onlarla hareket edebilirler. Ortağınızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Kendi önceliğinizin eşinizde, partnerinizde olacağı bir dönemdesiniz.

İç dünyanızdaki özgürleşme istediğiniz, bireyselliğiniz ve kişisel istekleriniz ile ortaklık yaptığınız insana, eşinize veya partnerinize bakış açınızda bir zıtlık söz konusu. Bir yandan partnerinizi memnun ederken diğer yandan kendi isteklerinizle uğraşmak sizi zorlayabilir. Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmektir. Bu alanda çıkan sorunları çözmek adına olayları büyütmeden adımlar atarsanız ilerlemek ve büyümek için güzel bir fırsat yakalayacaksınız. Hem kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edecek hem de partnerinizin desteğini göreceksiniz. Sorunları çözmek için adım atarsanız yakın çevrenizden, kardeşlerinizden destekler alabilir, sosyal medyada aktif olabilir, yeni birtakım bilgiler öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli şanslar ve fırsatlar da yakalayabilirsiniz.
Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle kendi yaşamınızda kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Yaşam hedefleriniz doğrultusunda bazı farkındalıklar kazanacaksınız. Hayat planınızda neler yapmanız gerekiyor, hangi sorumlulukları almanız gerekiyor, bunları göreceksiniz. Kiminiz kendini gergin hissedebilir, ancak devamında hangi konularda adım atmanız gerekiyorsa, bu alanda güçlü destekler görecek, farkındalık kazanacaksınız.

Oğlak Burcu: Özellikle yakın çevre ilişkileriniz çok aktif. İletişiminizi çok etkin bir şekilde kullanıyorsunuz. Sosyal medyada aktif olmak istiyorsunuz. Yakın çevrenizle güzel vakitler geçirirken belki bu alanda tanışacağınız yeni bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

Fakat olayları akışa bırakarak rahat bir şekilde ilerlemek istediğiniz bu haftada bu enerjiye, Balık burcundaki stelyuma Mars’ın zorlayıcı bir açısı mevcut. İnsanlara açmadığınız, daha geri planda hissettiğiniz, özgürleşmek adına daha spontan hareket etmek istediğiniz istekleriniz bu akışa bıraktığınız enerji ile çatışacak. Gıyabınızda dönen işlerin farkına varabilirsiniz, geri planda size güçlü birileri destek verebilir. Bu iki enerjinin getirdiği sorunları iyi analiz eder, sorunları çözmek adına adım atarsanız hem özgürleşmek adına bilinçaltınızdaki korkuları aşacak hem de arkanıza yakın çevrenizdeki insanların desteğini alacaksınız.
Sorunları çözmek için adım atarsanız sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan destekler ve yardımlar göreceksiniz. Gelecekle ilgili birtakım güzel haberler alabilirsiniz.
Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle sosyal medyada aktif olabilir, uzaktaki akrabalarınızdan güzel haberler alabilir, kendi hayat görüşünüzü sorgulayabilirsiniz. Dolunay ile birlikte bazı stresli anlar yaşasanız da bunların devamında güzel farkındalıklar sizi bekliyor olacak.

Kova Burcu: Özellikle parasal ve maddi konularla çok fazla vakit geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Para kazanmak ile ilgili yeni fikirler aklınıza geliyor. Güzel eşyalara sahip olmak istiyorsunuz. Bu konuda şanslısınız. Para kazanmak adına güçlü insanlardan destekler görüyorsunuz. Bazen de para ile ilgili konuları akışa bırakmak istiyorsunuz. Gelecek planlarınız, kariyerinizin meyvelerini toplamak adına yaptığınız girişimlerin parasal konularda akışa bıraktığınız o düzeni bozacağı anlamına geliyor. Gerginlikler olabilir. İletişiminize dikkat etmek gerekiyor. İlişkilerde stresli anlar yaşanabilir. Böyle bir problemle karşılaştığınız takdirde problemi büyütmek yerine olayı hemen çözmelisiniz. Böyle yaparsanız ilerlemek ve büyümek adına güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Hem gelecek planlarınız, kariyerinizin getirileri ve sosyal çevre ve arkadaşlar alanında ön plana çıkabilir hem de bu konulardan kazanç elde edebilirsiniz. Uzaktaki akrabalarınızdan destekler görebilirsiniz. Hayat görüşleriniz, inanışlarınız size yardımcı olabilir. Kariyeriniz ile ilgili gelişmeler olabilir. 

Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle parasal ve maddi konularda birtakım gerginlikler yaşayabilir ancak devamında güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz. Gelir elde etmek adına neler yapmanız gerekiyor, bunları öğreneceksiniz veya para kazanmak adına attığınız adımların sonuçlarını alacaksınız.

Balık Burcu: Özellikle kendi yaşamınız, istekleriniz doğrultusunda harekete geçtiğiniz bir dönemdesiniz. Fikirlerinizle ön plandasınız. Güzelliğinizle dikkat çekiyorsunuz. Çok görünür bir durumdasınız.

 Kariyeriniz, işiniz, toplum üzerindeki sorumluluklarınız için başlangıç yapmak, harekete geçmek istiyorsunuz. Bu da sizin akışa bıraktığınız konuları direkt etkiliyor. Hem kendi istekleriniz doğrultusunda harekete geçmek hem de kariyeriniz için adım atmak istiyorsunuz. Bu iki enerji birbiri ile çatışma halinde. Çatışmayı büyütmek yerine sorun oluştuğu anda çözüm aradığınız, sorunu çözmek adına adımlar attığınız takdirde ilerleme ve büyüme fırsatı yakalayacaksınız. Böylece hem kariyerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, yeni bir işe başlayabilir, arzu ettiğiniz işe ulaşabilirsiniz hem de kendi yaşamınızdaki isteklerinize kavuşabilirsiniz. Akrep burcundaki Jüpiter’in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Güçlü insanlardan destekler göreceğiniz bir haftadasınız.
Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz. Bazı konuların açığa çıktığını, netleştiğini göreceksiniz. Kimi zaman stresli anlar yaşayabilirsiniz. Bunların içindeki mesajları aldığınız takdirde ikili ilişkilerde de başarı yakalayacaksınız.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: