Astroloji Son Makaleler

26 MART-1 NİSAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin
Bu hafta Merkür Koç burcunda geri hareketine başladı. Bu dönemde geçmişten gelen, henüz halletmediğiniz veya ertelediğiniz konular tekrar tekrar önünüze gelebilir. Bu konulara direnmek yerine çözüm yoluna giderseniz ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz.
31 Mart Cumartesi günü Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın burçlarda nasıl farkındalıklar kazanacağınıza dair konulara bahsedeceğiz.
Hafta sonundan itibaren Venüs, çok kuvvetli olduğu ve yöneticiliğini yaptığı Boğa burcuna geçiyor.

Koç Burcu: Geçmiş meseleler bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Hayatınızda sizin inisiyatif aldığınız konularda geçmişten gelen birtakım konular tekrar önünüze geliyorsa, burada direnmek yerine bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz.

Terazi burcunda gerçekleşecek olan dolunayın etkisiyle, ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Ortağınız, partneriniz ile ilgili veya evliliğiniz ile ilgili bir konunun netleşeceği, açığa çıkacağı bir olay olabilir.
Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. Bu da size direkt para ve maddi konularda destek sağlayacaktır. Bu dönemde para ile ilgili beklediğini haberlere ulaşabilirsiniz. Yeni eşyalara sahip olabilir veya yeni gelirler elde edebilirsiniz.

Boğa Burcu: Gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, geçmiş meseleler bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. İnisiyatif alamadığınız konularda geçmişten gelen birtakım konular inisiyatifi sizin almanız için tekrar önünüze gelebilir. Geçmişte verdiğiniz sözleri tutmanız adına bunlar size tekrar hatırlatılacaktır. Burada direnmek yerine bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz.

Terazi burcunda gerçekleşecek olan dolunayın etkisiyle, günlük rutin işlerinizde bazı bitişler olabilir. İş hayatınız, iş ortamınız çalışmalarınız ile ilgili bazı gergin anlar devamında güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz. İş ile ilgili başlattığınız konuların netleşeceği bir dönemdesiniz.
Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs yönetici gezegeniniz olduğu için Boğa burcunda çok kuvvetlidir. İlişkilerle ilgili konularda, aşk, ilişkiler, flört alanlarında çok şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Güzelliğinizle karşı tarafı etkileyebilirsiniz, yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Fiziksel görünümüzde değişiklikler yapabilirsiniz. Bu dönemde hayat hedeflerinize de daha kolay ulaştığınızın farkına varacaksınız.

İkizler Burcu: Bu dönemde bazı konularda kendinizi zorlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Geçmiş meseleler bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. 

Geçmişten gelen birtakım konular tekrar önünüze geliyorsa, burada direnmek yerine bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz. Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında geçmiş meseleler tekrar gündeme gelebilir; eski dostlar, eski arkadaşlarla tekrar karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizin getirilerini toplamak adına da geçmişte halletmediğiniz birtakım meseleler varsa, bunları hallettiğiniz takdirde daha rahat edeceksiniz.
Cumartesi günü Terazi burcunda meydana gelecek dolunay etkisiyle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda bazı konuların ve olayların netleştiğinin farkına varacaksınız. Bazı konularda kendinizi gergin hissedebilirsiniz ancak bu gerginliklerin ardından güzel farkındalıklar sizi bekliyor.
Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. İlişkilerle ilgili gıyabınızda dönen birtakım konular varsa, bunların farkına varabilirsiniz. Platonik ilişkiler bu dönemde gündeme gelebilir. İlginizi karşı tarafa net bir şekilde açamayabilirsiniz. Yaşamdan, ilişkilerden keyif almak adına bazı korkularınız varsa, bunlarla yüzleşip bunları aşmak adına bazı adımlar atabilirsiniz.

Yengeç Burcu:  Özellikle işiniz, kariyeriniz, toplum üzerindeki sorumluluklarınız ile ilgili geçmiş meseleler bu dönemde tekrar gündeme geliyorsa, burada direnmek yerine bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde işinizde, hayat hedeflerinizde başarı yakalayacaksınız.

Cumartesi günü Terazi burcunda meydana gelecek dolunay etkisiyle iç dünyanızda kendinizi biraz gergin ve agresif hissedebilir, fevri hareketlerle bulunabilirsiniz. Bunların neticesinde iç dünyanızda ne istediğinizin farkına varacaksınız. Eviniz ile ilgili farkındalıklar kazanabilirsiniz, aile büyüklerinizden de bu dolunayla birlikte destekler görebilirsiniz.
Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında etkili olacağınız bir dönemdesiniz. Arkadaş çevrenizden biri ile yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Gelecek ile ilgili de birtakım güzel planlar yapabilirsiniz.

Aslan Burcu: Uzak akrabalarınız, sosyal medya ve eğitim gibi konularda geçmiş meseleler tekrar önünüze geliyorsa, burada direnmek yerine bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz. Halletmediğiniz takdirde bu konular sık sık gündeme gelmeye devam edecektir. 

Cumartesi günü Terazi burcunda meydana gelecek dolunay etkisiyle yakın çevre ilişkileriniz ile ilgili gergin anlar yaşayabilirsiniz. Devamında yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz ile ilgili farkındalıklar kazanacaksınız. İletişim yeteneklerinizi daha etkin kullanmak adına neler yapabileceğinizi öğreneceğiniz bir doluna gerçekleştireceksiniz. Sosyal medyada da aktif olabilirsiniz. Fikirlerinizi insanlarla paylaşmak adına güçlü duygular hissedeceksiniz.
Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. Güzelliğinizle insanları ektileyeceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyeriniz ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Sosyal statünüzde değişiklik olabilir. Bu da evlilik için adım atabileceğiniz bir döneme işaret ediyor. İlişkiler ve ortaklıklar yolu ile başarı kazanabilirsiniz.

Başak Burcu: Bazen çok rahat edemiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Çünkü parasal ve finansal konularda geçmiş meseleler bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Geçmişten gelen birtakım konular tekrar önünüze geliyorsa, para ile ilgili verdiğiniz sözler varsa burada direnmek yerine bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz.

Cumartesi günü Terazi burcunda meydana gelecek dolunay etkisiyle tekrar para ile ilgili konularda bazı konuların netleştiğinin farkına varacaksınız. Para kazanmak, gelir elde etmek adına attığınız adımların sonucunu bu dönemde göreceksiniz. Kendi paranızın da farkına bu dönemde varacaksınız.
Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. Yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Seyahatler esnasında veya sosyal medyada tanışacağınız yeni bir insanla yeni bir ilişki başlayabilir. İlişkilere bakış açınız değişebilir ve ilişkiler, flörtler vasıtası ile yaşam enerjiniz yükselebilir.

Terazi Burcu: İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler ile ilgili konularda geçmiş meseleler tekrar önünüze geliyorsa, bu konulara direnmek yerine oturup partnerinizle bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde bu konularda daha rahat edeceksiniz.

Cumartesi günü Terazi burcunda meydana gelecek dolunay etkisiyle tekrar ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili bazı konuların netleştiğinin farkına varacaksınız. Hali hazırda bir ilişkiniz varsa, bu ilişkinizde bazı gergin anlar yaşanabilir ancak bu gerginliklerin sonrasında ilişkiniz ile ilgili görmediğiniz birtakım konuların farkına varacaksınız. Kendi yaşamınız ile ilgili de neler yapmanız, nasıl başlangıçlara adım atmanız gerekiyorsa, bunları göreceksiniz.
Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. Bu da size direkt parasal konularda şans getirecektir. Cinsel enerjiniz bu dönemde yüksek. Başka insanlarla ortak hareket ederek hayattan daha fazla keyif alma fırsatı bulacaksınız.

Akrep Burcu: İşiniz, çalışmalarınız, günlük hayatınız, rutin işleriniz ile ilgili geçmiş meseleler tekrar önünüze geliyorsa, bunlar halletmeniz için geliyordur. Bunlara direnmek yerine oturup anlaşarak bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde çalışmalarınızda ve işinizde başarı yakalayacaksınız. 

Cumartesi günü Terazi burcunda meydana gelecek dolunay etkisi ile ilişkilerle ilgili bilinçaltınızdaki korkularınızla yüzleşeceksiniz. Adaletli olmak, dengede olmak, ilişkiyi yürütmek ile ilgili yapamadığınız, beceremediğiniz birtakım konular varsa, bunlar karşınıza gelecek ve bunları aşmak adına bir fırsat yakalayacaksınız.
Venüs, karşıt burcunuz Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. Bu da size direkt ilişkilerle ilgili şans getirecek. Yeni bir ilişki veya evlilik gündeme gelebilir. Flörtöz başlayan bir ilişki evliliğe dönebilir. İlişkiler vasıtası ile yaşamdan ve dünyada keyif aldığınızın farkına varacaksınız.

Yay Burcu: Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda geçmiş meseleler bu dönemde tekrar açılabilir. Eski ilişkileriniz tekrar gündeme gelebilir, eskiden birlikte olduğunuz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Onlarla ilgili tamamlanmamış birtakım konular varsa, bunlar da tamamlanacaktır. Çocukları olan Yaylar varsa da onlarla ilgili bazı sorumluluklar almaları gerekebilir. 

Cumartesi günü Terazi burcunda meydana gelecek dolunay etkisi ile sosyal çevre ve arkadaşlar ile ilgili konularda bazı konuların netleştiğinin farkına varacaksınız. Arkadaş ortamınızda gergin anlar yaşayabilirsiniz ancak bunların devamında arkadaşlarınız ile ilgili güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirmek adına attığınız adımların sonuçlarının farkına varacaksınız. Çalışmalarınızın, kariyerinizin getirilerinin de ne olduğunu bu dolunay ile birlikte öğreneceksiniz.
Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. Günlük rutin işlerinizi daha kolay halledeceksiniz. İş hayatınızda başarı yakalayabilir, konuları daha kolay çözebilirsiniz. İş ortamınızı güzelleştirmek adına girişimlerde bulunabilir veya çalışma ortamınızdan yeni biri ile yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Eviniz, aileniz, aile büyükleriniz ile ilgili geçmiş meseleler bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Bu konular tekrar önünüze geliyorsa, bunları halletmeniz için geliyordur. Bunlara direnmek yerine bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde iç dünyanızda kendinizi daha girişken ve mutlu hissedeceksiniz.

Cumartesi günü Terazi burcunda meydana gelecek dolunay etkisi ile dolunayla beraber kariyeriniz ile ilgili bazı konuların sonuca bağlandığını göreceksiniz. Kariyerinizde, işinizde atmak istediğiniz adımların neler olduğunun farkına varacağınız bir dönemdesiniz. İşinden memnun olmayan Oğlaklar varsa, onlar da bunları değiştirmek adına olumlu etkiler alacaktır.
Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetli ve sizi de çok kuvvetli bir alandan etkiliyor. Aşk, ilişkiler, flörtler vasıtası ile yaşamdan keyif alacaksınız. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. İlginizi karşı tarafa net bir şekilde ifade edebilirsiniz. İlişkiler ve flörtler vasıtası ile içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracağınız, mutlu olacağınız bir dönemdesiniz.

Kova Burcu: Yakın çevreniz, yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz; kendinizi yakın gördüğünüz insanlarla ilgili geçmiş meseleler bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Bu konular retro döneminde tekrar önünüze geliyorsa, burada direnmek yerine bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz.

Cumartesi günü Terazi burcunda meydana gelecek dolunay etkisi ile dolunayın etkisi ile yaşam enerjiniz yükseliyor; aşk, ilişkiler, flört gibi konularda farkındalıklar kazanacaksınız. Dengeli hareket etmek adına farkındalıklarınız olacak. Yurtdışı ile ilgili konular gündeme gelebilir, sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Hayata bakış açınız, hayat felsefeniz doğrultusunda eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz.
Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. İç dünyanızda kendinizi huzurlu, sakin, dingin ve flörtöz hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Evinizde mutlu olabilirsiniz, ailenizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek adına yeni adımlar atabilirsiniz.

Balık Burcu: Parasal konularda geçmiş meseleler bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Para ile ilgili geçmişten verdiğiniz sözler varsa ve bu sözleri tutmadıysanız, bu konular tekrar önünüze gelecektir. Geçmişten gelen birtakım konular tekrar tekrar önünüze geliyorsa, direnmek yerine bu meseleleri çözdüğünüz, uzlaştığınız takdirde ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz.

Cumartesi günü Terazi burcunda meydana gelecek dolunay etkisi ile tekrar maddi konularda bazı farkındalıklar kazanacaksınız. Ödemeleriniz, borçlarınızı kapatmak adına yardımlar görebilirsiniz. Başka insanlardan destek almak adına da başka farkındalıklar kazanacaksınız.
Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. İletişim yeteneklerinizi etkili kullanacağınız bir dönemdesiniz. Yakın çevre ilişkileriniz ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Yakın çevre diyaloglarınızda mutluluğu yakalayabilirsiniz. Bu da yakın çevrenizden, daha önce farkına varmadığınız bir insanla yeni bir ilişkinin gündeme geleceğine işaret ediyor olabilir.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: