Astroloji Son Makaleler

27 KASIM – 3 ARALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

27 Kasım Pazartesi: Ay ve şiron arasında destekleyici güzel bir görünüm meydana geliyor. Manevi yaralarımızı sarmak için uygun günlerdir. Psikolojik destek alınabilir. Geçmişten gelen yaraları sarmak için destekleyici etkiler alacağız.

28 Kasım Salı: Merkür ve Satürn 3 gün boyunca birlikte hareket edecekler. Rasyonel olacağımız, ketum davranacağımız günlerdir. Katı tavırlar sergilenebilir.

29 Kasım Çarşamba: Ay, Koç burcunda hareket edecek. Sabırlı olmak zor olabilir. Açık sözlü olacağım derken patavatsız olunabilir. Kavga etmekten kaçınmalı, öfkeli olanlar dikkatli olmalı, kendilerini kontrol etmeli.

30 Kasım Perşembe: Baş bölgesi hassastır. Migren ağrıları yaşanabilir. Ortamda öncü olabilir, lider özelliklerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz.

1 Aralık Cuma: Venüs yay burcuna geçiyor. 25 Aralık’a kadar yayda hareket edecek. Yay ve ikizler burçlarının aşk konusunda mutlu olacağı zamanlardır.

2 Aralık Cumartesi: Mars Uranüs arasında 1 gün boyunca gergin görünüm meydana gelecek. Bugünlerde elektrik çarpmalarına dikkat edin. Ekstrem sporlara katılabilirsiniz.

3 Aralık Pazar: Bugün ikizler burcunda dolunay meydana gelecek. Aynı zamanda Merkür retro başlıyor ve 3 hafta boyunca devam edecek. İkizler dolunayı yalanları ortaya çıkaracak. Dikkat!

Koç burcu: Bu hafta oldukça karışık Koç burçları. Mars – Uranüs karşıt açısı ilişki alanında hayatınıza bir değişim getirebilir. Aman stres yapmayın. Aşk ve ilişki alanı canlanıyor.

Boğa burcu: Bitirmeniz gereken işler ve parasal ödemeler canınızı sıkabilir. Mars ve Uranüs karşıt açısı yüzünden yaklaşık 2 hafta sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Özellikle böbreklere dikkat etmelisiniz. Kaza yapma riskiniz fazla, ani hareketler yapmamalısınız. Aşk alanınız bu hafta zayıf.

İkizler burcu: Sosyal hayatınız oldukça hareketli ve keyifli geçecek. Birini beğenenebilir ve ani bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evli ya da ilişkisi olanlar ise ilişkilerine dikkat etsin.

Yengeç burcu: İş alanı çok aktif. Yalnız sağlığınızla ilgilenebilirsiniz ve bu nedenle işi aksatabilirsiniz. Ayrıca ailenizden birinin sağlık sorunuyla ilgilenebilirsiniz. Yeni işe girenlerin kafası karışacak, ikilem içinde kalabilirsiniz. Ani bir seyahat gündeme gelebilir

Aslan burcu: Aslan burçları bu hafta bir ayrılık kararı görülüyor. Yollarınız çok hareketli. Aileden birinin sağlık sorunu olabilir. Yıldızlar bu haftanın oldukça yorucu olabileceğini gösteriyor. Partnerinizle geleceğe yönelik bir adım atmak isteyebilirsiniz.

Başak burcu: Yıldızlar sizin ya da çevrenizdekilerin bu hafta patlamaya hazır bir bomba gibi olacağını gösteriyor. Özellikle eviniz ailenizle ilgili kavgalar, tartışmalar yaşanabilir. Harcamalarınız fazla ancak beklemediğiniz bir yerden para görünüyor. İş değişikliği ve ev değişikliği yapılabilir.

Terazi burcu: İlişkilere dikkat etmek lazım bu hafta. Kazalara açık dönemdesiniz, dikkatli olunmalı. Bir yer değişimi söz konusu. Para konusunda şanslısınız. Hukuki durumlarla ilgili işleriniz varsa; dava, mahkeme vs. zorlanabilirsiniz. Bir haber gelecek ve yakınlarınızla paylaşacaksınız.

Akrep burcu: Mars ve Uranüs karşıt açısı sabrınızı zorlayacak olayları gündeme getirebilir. Beklenmeyen konularda sabırlı olmalısınız. Çalışırken kaza riski yaşayabilirsiniz. Sağlığa dikkat etmelisiniz . Küçük bir operasyon geçirebilirsiniz. Aşk alanı hareketli ama tereddütler var. Borçlarınızı alacak ve harcayacaksınız.

Yay burcu: Bu hafta oldukça hareketli. Yıldızlar burcunuzda yığılmış halde. Gelişen ani olaylara karşı fevri davranabilirsiniz. Sabırlı ve sakin olmakta fayda var. Zaten Satürn sizi sağduyulu yapacaktır. Venüs’ün bu hafta burcunuza girmesiyle aşk hayatınız hareketleniyor. Duygularınızı değiştiren kişiler çıkacak karşınıza.

Oğlak burcu: Kafanız karışık. Kafanızı kurcalayan durumlar söz konusu. Yönetici konumdaki kişiler sabrınızı zorlayacak. Sağlıkla ilgili konular gündemde. Toplu para ile ilgili sürpriz durumlar var.

Kova burcu: Bu hafta bakış açınız değişecek. İş ile arkadaşlığı karıştırmamanız gerektiğini öğreneceksiniz. Beklenmeyen bir sağlık problemi ortaya çıkabilir. Bir seyahat konusu gündemde. Borç alıp vermek konusunda dengeli olmalısınız. Aşk konusunda kararsızlık var. Aklınız başka kalbiniz başka şey söyleyebilir.

Balık burcu: Yıldızlar bu ara oldukça sert ve zorlayıcı. Kariyer ve iş konusunda zorlayıcı bir karar verebilirsiniz. Kazancınız bu ara gayet iyi ama harcamalar da fazla. İş ile ilgili bir dönüm noktası. Devam mı tamam mı diyeceksiniz. Aşk konusunda ise heyecan veren anlar yaşanabilir ancak partnerinizin kafası karışık.

Mutlu haftalar.

Astrolog Tuğba Başaran

https://www.instagram.com/basaran_tuuba/

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: