Astroloji Son Makaleler

28 MAYIS – 3 HAZİRAN 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Salı günü yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Yay burcundaki dolunayın etkisiyle birlikte uzak akrabalarınızla ilgili bir takım gelişmeler olabilir. Sosyal medya aracılığı ile bir farkındalık kazanabilirsiniz. Eğitim ve öğretim ile ilgili konuları netliğe kavuşturabilir ve başarı sağlayabilirsiniz. Ayrıca iletişiminizi de etkin bir şekilde kullandığınız bir dönemdesiniz. Yakın çevre ilişkilerinizi de dengelemeniz gerekmektedir. Çarşamba günü Merkür çok güçlü olduğu bir konuma geçiyor yani ikizler burcuna geçiyor. İsteklerinizi karşı tarafa net bir şekilde ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Hayatınıza girecek bir takım pratik bilgiler yaşamınızı daha da kolaylaştırmanızı sağlayacaktır. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut. Özellikle iç dünyanızda, evinizde ve ailenizde kendinizi mutlu ve huzurlu hissediyorsunuz. Bu durum sizin yaşama daha güvenli bakmanızı sağlıyor ve korkularınızı yenerek rahat bir şekilde hareket etmenize imkân verecektir. Hafta boyunca Merkür ve mars arasında güzel bir açı mevcut. İsteklerinizi ve iletişiminizi net ve etkin bir şekilde ifade ederek sosyal medya ve arkadaşlar arasında ve gelecek planlarınızla ilgili bir takım gelişmeler olabilir. Başarıyı yakalayabileceğinizi söyleyebiliriz.

Boğa Burcu: Salı günü yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisiyle beraber parasal konularda bir takım farkındalıklar yaşayacaksınız. Borçlar, ödemeler, kredi ödemeleri ve geçmişten kalan ödemeleriniz var ise bunlar gündeme gelecektir. Bu borçları ödemek adına destek ve yardım göreceksiniz. Bu dolunay ile beraber gelir-gider dengenizi iyi kurmanız gerekiyor. Çarşamba günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür ikizler burcuna geçmesiyle beraber para kazanmak adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni gelir kapılarını düşünerek bulabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında daha aktif olmak, sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Yakın çevreniz ile birlikte hareket eder ve diyaloglarda bulunursanız; sosyal çevrenizde genişleyecektir. Hafta boyunca Merkür ve mars arasında güzel bir açı mevcut. Bu da para kazanmak ile ilgili başlatacağınız yeni adımlar, üreteceğiniz yeni projeler, kariyerinizde de başarı yakalamanız adına size yardımcı olacaktır.

İkizler Burcu: Salı günü yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisiyle beraber ikili ilişkiler, ortaklık ve evlilik gibi konularda bir takım gergin, stresli anlar yaşanabilir. Bunların akabinde de güzel farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Partneriniz, ortağınız ve beraber hareket ettiğiniz insanlarla ilgili yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür ikizler burcuna geçmesiyle beraber hareketleniyor, insiyatif alabiliyorsunuz, yetenek ve kabiliyetlerinizi çok güzel bir şekilde sergileyebiliyorsunuz. Bütün istek ve heveslerinizi doğrultusunda hareket ederken kendinizi daha rahat hissedeceğini bir dönemdesiniz. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut. Para kazanmak ve gelir elde etmek adına atacağınız adımlar; kariyerinizde de başarı yakalamanızı sağlayacaktır. Merkür ve mars arasında güzel bir açı mevcut. Kendiniz isniyatif alarak, kendi istekleriniz doğrultusunda hareket ettiğiniz taktirde yaşamdan ve hayattan keyif alacağınız ve özgürleşeceğiniz anlamına gelmektedir.

Yengeç Burcu: Salı günü yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisiyle beraber günlük rutin işleriniz ön plana çıkacaktır. İş ve çalışmanız ile ilgili bir konunun sonlanacağı anlamına geliyor ya da iş ile ilgili olan bir konunun netleşeceği anlamına geliyor. Bu dönemde çalışırken kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Ancak bu gerginlik akabinde güzel farkındalıklar da kazanabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür ikizler burcuna geçmesiyle beraber iç dünyanızda, bilinçaltınızda kendinizi çok aktif hissedeceğiniz; beyninizin hızlı çalışacağı bir döneme giriyorsunuz. Fakat bu dönemde girişim yapmaktan çekinin. Çevrenizde gelişen olayları gözlemleyin. İlerleyen günlerde bu olaylardan öğreneceğiniz bilgilerle beraber harekete ve eyleme geçeceksiniz. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut. Özellikle ilişiklilerle ilgili konularda oldukça şanslısınız. Tekliflere açıksınız. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. İlişkilerde kendi istekleriniz doğrultusunda hareket ettiğiniz taktirde daha mutlu olacağınız, yaşam enerjinizin daha yüksek olacağı bir dönemdesiniz. Masalsı bir takım ilişkiler bu dönemde gündeme gelebilir. Hafta boyunca etkili olacak Merkür ve mars arasında güzel bir açı mevcut. Güç gösterilerine maruz kalabilirsiniz. Değişim, dönüşüm, özgürlük adına kendinizi güçlü ve girişken hissediyorsunuz. Özgürleşmek adına atacağınız bu adımlar; bilinçaltınızdaki korkuları da yenmek adına size yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu: Salı günü yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisiyle beraber aşk, ilişkiler, flört gibi konularda bazı stresli ve gergin anlar yaşayabilirsiniz. Fakat bunların akabinde ilişkinizle ilgili güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz. Çocukları olan aslanlar; çocuklarıyla ilgili farkındalıklar kazanabilirler. Yaşamdan hayattan daha fazla keyif almak adına neler yapmanızın gerekli olduğu konusunda da farkına varacağınız bir dolunay gerçekleştireceksiniz. Arkadaşlarınızın istekleri ve sizin istekleriniz çatışıyor ise bu iki enerjiyi iyi dengelemeniz gerekiyor. Çarşamba günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür ikizler burcuna geçmesiyle beraber sosyal ve arkadaşlar arasında çok aktif olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Gelecek ile ilgili planlar yapıyorsunuz. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut. Özellikle ilişkilerle ilgili konularda birtakım korkularınız varsa ve bunları aşamıyorsanız; bu konuların üstesinden gelebilmek adına güzel gelişmeler olacaktır. Kendinizi hayatın akışına bırakırsanız, olayları ve konuları çok fazla zorlamazsanız, bu hafta mutlu olabilirsiniz. Hafta boyunca etkili olacak Merkür ve mars arasında güzel bir açı mevcut. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler, partneriniz ile olan diyaloglarınız sizi sosyal çevre ve arkadaşlar arasında daha güçlü olmanızı sağlıyor. Dolayısıyla bu durum geleceğe daha güvenli bir şekilde bakmanızı sağlayacaktır.

Başak Burcu:  Başak Burcu: Salı günü yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisiyle beraber yuva, aile, yer değiştirme, taşınma, tadilat, gayrimenkul alım-satım konuları ön planda olacak. Bu işlerle ilgilenirken zaman zaman stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda güç çekişmelerine dikkat. Merkür de bu hafta İkizler burcuna geçiş yapacak bu sebepten iş hayatınızda fikirlerinizle çok dikkat çekeceksiniz. Kariyerinize ilişkin konularda daha mantıklı kararlar verebilecek ve hareket edebileceksiniz. İşinizde yeni teknolojiler kullanabilir, bilgi alışverişleri artıyor. Kariyerinizle ilgili konularda daha hızlı aksiyon alabileceksiniz. İş arayanlar bu zaman aralığında yeni görüşmelere gidebilirler, terfi veya iş değişikliği yapmak isteyenler ise gelen teklifleri daha rasyonel bir şekilde değerlendirebilirler. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut bu sayede, arkadaşlarınız ve dostlarınız arasında çok önemli yardımlaşma ve destek temaları ön plana çıkabilecektir. Özellikle psikolojik anlamda birbirinize destek olmanız her an yardıma hazır olmanız gerekebilir. Eğer bir ilişkiniz var ise, bu hafta romantik planlar yapmak, mum ışığında yemek, ayı postunda şarap ya da sizin hayal gücünüz neye yetiyorsa yapmak için uygundur.

Terazi Burcu: Salı günü yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisiyle beraber Beklenmedik, sürpriz, ani seyahatler gündeme gelebilir. Fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere, eşya kayıplarına dikkat. İletişim evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay internetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir. Web sitesi yaptırabilir, blog oluşturabilir, her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir. Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir. Taşınma, yer değiştirme, tadilat, ev ile ilgili konular bu Dolunay sürecinde ilgilenmeniz gereken konular arasında yer alabilir. Merkür de bu hafta İkizler burcuna geçiş yapacak, bu ne demek oluyor, iletişim ve bilgi alışverişinin artacağı nokta bu tarihe kadar, yabancılarla ilişkiler, uzak akrabalar, hukuksal konular, tanıtım, inançlar, felsefi konular üzerine olacaktır. Bilgi, mevki, statü sahibi kişilerden fikirsel anlamda rahatlıkla destekler alabileceksiniz. Uzak yerlere birkaç günlük bir takım seyahatler gündeme gelebilir. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut bu sayede iş hayatınızda küs ve problemli olduğunuz kimselerle barışmak, kırılan kalpleri onarmak için harika bir hafta. İş hayatınızda minik bir ödül alabilir, patronlarınız tarafından övgüler alabilirsiniz. Her şekilde iş hayatınız ve çalışma ortamınıza ilişkin pozitif etkiler hakim olacak.

Akrep Burcu: Salı günü yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisiyle beraber parasal ve maddi konularda bir takım gerginlikler yaşayacaksınız. Para ile ilgili fark edemediğiniz, gelir elde etmek adına fark edemediğiniz konular var ise bunların farkına varabilirsiniz. Başka insanlardan, güçlü insanlardan para kazanmak adına özellikle destekler görebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’ün ikizler burcuna geçecek. Merkür ikizler burcuna geçmesiyle beraber parasal ve finansal konularda yeni fikirler aklınıza gelebilir, yeni projeler üretebilirsiniz. Bu dönemde aklınız hızlı çalışıyor. Öğreneceğiniz pratik bilgilerle, gelir elde etmek adına başarıyı yakalayabilirsiniz. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda olayları akışına bırakır; şartları fazla zorlamazsanız eğer çok güzel, masalsı aşklar yaşayacaksınız diyebiliriz. Yine hafta boyu etkili olacak Merkür ve mars arasında güzel bir açı mevcut. Merkür ve mars arasında güzel bir açı, iç dünyanızda kendinizi çok güçlü hissetmenize ve motivasyonunuzun yüksek olmasını sağlayacaktır. Aile büyüklerinizden destek aldığınız bir dönemdesiniz. Ailenizden aldığınız destek ile birlikte hareket ederseniz eğer kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bu dönemde güç gösterilerine girebilirsiniz. Bunlardan başarı ve zafer kazanacağınızı söyleyebiliriz.

Yay Burcu: Salı günü burcunuzda dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisiyle beraber kendi yaşamınızı, hayatınız ve hayatta gitmek istediğiniz yolla ilgili farkındalık kazanacaksınız. Yaşamınızda gergin ve stresli anlar yaşayabilirsiniz lakin bunlar neticesinde farkındalıklar kazanacaksınız. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda bazı konuların sonuna geldiğini fark edeceksiniz. Hayatınıza yeni bir yön vermek adına problemli ilişkileri olan yaylar, bu ilişkilerini bitirip yeni bir döneme başlayabilirler. Çarşamba günü Merkür’ün ikizler burcuna geçtiğini görüyoruz, bununla beraber aklınızın ve fikrinizin daha çok karşıya odaklı çalışacağı demek oluyor. Ortaklık kurma adına yeni insanlarla tanışabilirsiniz, evlilik düşüncesi olan yaylar varsa bu konular da gündeme gelecektir. Güneş’te ikizle burcunda ilerliyor bu yüzden bu ay yay burunun ana teması ikili ilişkiler, ortaklıklar ve kendi istekleri diyebiliriz. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut, özellikler ilişkilerle ilgili konularda bazı güç gösterilerine maruz kalabilirsiniz, bazı konularda değişim ve dönüşüm yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Eviniz, aileniz ve aile büyüklerinizden aldığınız destekle bu dönüşümü rahat bir şekilde atlatabilirsiniz. Merkür ve mars arasında da güzel bir açı mevcut, yakın çevrenizle beraber hareket ediyorsunuz, iletişiminizi çok etkili bir şekilde kullanıyorsunuz, iletişiminizdeki bu netlik size olumlu yansıyacaktır, partnerinizden ve ortağınızdan istediğinizi alacaksınız.

Oğlak Burcu: Salı günü yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisiyle beraber Bilinç dışınızda bazı korkularınız varsa, özgürleşmek veya kurallara bağlı kalmadan spontane şekilde yaşamaktan korkuyorsanız ve bu korkularınızı aşmak istiyorsanız bu dolunay vasıtasıyla bazı farkındalıklar kazanacaksınız ve bu korkularınızı aşacaksınız diyebiliriz. Çarşamba günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür ikizler burcuna geçmesiyle beraber işinizle ilgili çalışmaların hızlandığını göreceksiniz, özellikle işinizle ilgili beklediğiniz haberler varsa bunlara ulaşacaksınız. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut, bununla beraber ikili ilişkiler ve ortaklıklarda şanslı bir dönemdesiniz. Partnerinizle olan konularda ilişkinize özen gösteriniz, şartları zorlamadığınız akışına bıraktığınız takdirde özellikle ilişkilerde başarı yakalayabilirsiniz, masalsı aşklarda bu dönemde gündeme gelebilir.  Merkür ve mars arasında da güzel bir açı mevcut para kazanmak adına eyleme ve harekete geçiyorsunuz, aklınıza gelen sıra dışı fikirleri eyleme dökmek adına cesurca girişimlerde bulunuyorsunuz bu da size işinizde ve kariyerinizde fırsatlar yakalamanız adına yardımcı olacaktır.

Kova Burcu: Salı günü yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisiyle beraber sosyal çevre, arkadaşlar arasında gergin ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Bunların akabinde arkadaş ortamınızda anlayamadığınız bazı konuların farkına varıp anlayacaksınız artık bitmesi gereken arkadaşlıklar bu dönemde bitebilir, kopabilir, size fayda sağlayacak yeni arkadaş ortamlarına da bu dönemde girebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür ikizler burcuna geçmesiyle beraber iletişiminizi çok etkili bir şekilde kullanıyorsunuz, isteklerinizi net bir şekilde ifade ederek elde edebiliyorsunuz, Güneş’te ikizler burcunda olduğu için aşk, ilişkiler ve flört konularında net bir şekilde hareket edip amacınıza ulaşacağınız bir dönemdesiniz. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut, bununla beraber para kazanma, gelir elde etmek adına bazı korkularınız ve sınırlarınız varsa, bunları aşamıyorsanız özellikle maddi konularda şartları zorlamayıp akışa uyduğunuz takdirde hayattan daha fazla keyif alacaksınız, işinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz, çalışmalarınız vasıtasıyla daha öncelerde hayal edemeyeceğiniz gelirler elde edebilirsiniz. Tekrar Merkür ve mars arasında da güzel bir açı mevcut, bununla beraber kendi isteklerinizi yerine getirmek, özgürleşmek adına kendinizi çok güçlü ve motive hissediyorsunuz. Bu da sizin kişiliğinizi ortaya koymak, yaşamdan keyif almak adına size yardımcı olacaktır.

Balık Burcu: Salı günü yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisiyle beraber işiniz, kariyeriniz, çalışmalarınızla ilgili bir takım farkındalıklar yaşayacaksınız. Bitmesi gereken konular bitecek, sonlanması gereken konular sonlanacak, netleşmesi gereken konular da netleşecektir. Çarşamba günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür ikizler burcuna geçmesiyle beraber eviniz, aileniz ve aile büyüklerinizle olan diyaloglarınız ön plana geçecektir, onlarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz, Güneş’te burada olduğu için kendinizi iç dünyanızda güçlü ve güvende hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Hafta boyunca etkili olacak Venüs ve Neptün arasında güzel bir açı mevcut, bu sayede özellikle aşk, ilişkiler ve flört konularında şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. İlişkilerle ilgili konularda şartları zorlamazsanız, irdelemezseniz çok güzel ilişkiler yaşayacaksınız diyebiliriz. Bu ilişkiler vasıtasıyla mutluluğu yakalayacaksınız diyebiliriz. Tekrar Merkür ve mars arasında da güzel bir açı mevcut, bu da demek oluyor ki özgürleşmek adına bir takım korkularınız varsa ve bir türlü özgürleşemiyorsanız, spontane ve kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edemiyorsanız, tüm bunları aile büyüklerinizden alacağınız destekle beraber aşıp özgürleşeceksiniz diyebiliriz.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: