Astroloji Son Makaleler

29 OCAK-4 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu

Bu hafta Aslan burcunda bir ay tutulması meydana gelecek. Tutulma sizi aşk konusunda olumlu etkiliyor. Bekarlar aşk itirafları duyabilir. Evliler bebek haberi alabilir, sevinebilirler. Arkadaşlık ilişkileriniz keyif verecek. Sosyal olabilir arkadaşlarınız ve yakın dostlarınızla organizasyonlar yapabilirsiniz.

Boğa Burcu

Bu haftanın ana teması Aslan burcundaki ay tutulması olacak. Burcunuzu ev ve aile yaşamında olumlu etkileyecek. Yeni bir ev ya da eşyalar alabilirsiniz. İş hayatınızda güzel bir süreç başlıyor. Hareketli aynı zamanda lehinize gelişecek olaylarla dolu yöneticilerinizle olumlu ilişkiler kuracağınız bir döneme giriyorsunuz.

İkizler Burcu

Bu haftanın ana teması Aslan burcunda oluşacak ay tutulması. Burcunuzu kardeş, kuzen ilişkileriniz ve seyahatler konusunda olumlu etkileyecek. Kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Hobilerinize ağırlık verebilir, kurs, eğitim vs alabilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili fırsatlar çıkabilir. Bu bir seyahat ya da iş görüşmesi olabilir.

Yengeç Burcu

Bu hafta Aslan burcunda bir ay tutulması meydana gelecek. Ay tutulmasının konusu sizin için en az 15 gün sürecek ve para konusunun hız kazanmasına yol açacak. Parasal anlamda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınızı arttırmanın yollarını bulabilir bununla ilgili fırsatlar ortaya çıkabilir. Kendinize ev alabilir ya da pahalı hediyelerle kendinizi şımartabilirsiniz. Kredi başvurusu yapabilirsiniz .

Aslan Burcu

Bu hafta burcunuzda önemli bir ay tutulması meydana gelecek. Yaklaşık 15 gün sürecek bu tutulma süresince bedeninize özen gösterecek, belki bir spor programına başlayacaksınız. Diyet vs yapabilir, beslenmenizi değiştirebilirsiniz. Kendinize teknolojik aletler satın alabilirsiniz. Yalnız eş ya da partnerinizle aralar biraz açık olabilir. Huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu

Bu hafta Aslan burcunda bir ay tutulması meydana gelecek. Bu ay tutulması bilinçaltınızı harekete geçiriyor. Yalnız kalmak isteyebilir, gizli düşmanlıklar sezebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kontrolleriniz tamamlanır. Gizli kapaklı konular, sırlar ortaya çıkar. Ayrıca iletişim ile ilgili bir iş yapıyorsanız bundan gayet iyi faydalanacaksınız. Fikirlerinizi paraya dönüştüreceksiniz.

Terazi Burcu

Bu hafta Aslan burcunda bir ay tutulması meydana gelecek. Burcunuz bu ay tutulmasını arkadaşlık, sosyal ilişkiler konusunda deneyimleyecek. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, bazı arkadaşlıkları sonlandırmak isteyebilirsiniz. Yeni organizasyonlara dahil olmak isteyebilirsiniz. Kendinize teknolojik aletler satın alabilirsiniz. Aşk ilişkileri hız kazanıyor iletişiminiz artıyor bu dönem. Evli olanlar bebek haberi alabilir yuvalarında mutluluk yaşayabilirler.

Akrep Burcu

Bu hafta Aslan burcunda bir ay tutulması yaşanacak. Kariyeriniz, iş yaşamınız olumlu etkileniyor. İş konusunda sevindirici gelişmelere hazır olun. Ayrıca ailenizle bol bol vakit geçirecek yuvanızda mutluluğu bulacaksınız.

Yay Burcu

Bu hafta Aslan burcunda bir ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma sizi yüksek öğrenim, üniversiteler, yabancı uyruklu insanlar, yurtdışı ve hukuki konularda destekleyecek. Uzun bir yol yapabilirsiniz . Yurtdışı konulu işlerinizde başarı vaat ediyor bu tutulma. Bir kurs veya eğitime başlayabilirsiniz. Seyahatler uzun süre gündeminizde yer alıyor. Kardeşlerinizle iletişim trafiğiniz hızlanıyor.

Oğlak Burcu

Bu hafta Aslan burcunda bir ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma sizi parasal açıdan olumlu etkileyecek. Kredi, nafaka vs işleriniz olumlu yönde ilerleyebilir. Parasal yönden gayet şanslı ve keyifli bir sürece giriyorsunuz. İletişim trafiğiniz maddi kazançlar üzerine olacak.

Kova Burcu

Bu hafta Aslan burcunda bir ay tutulması yaşanacak. Evlilik, söz , nişan gibi güzel gelişmeler, evliyseniz de bebek sevinci yaşayabilirsiniz. İlişkinizle bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Olumlu bir süreç sizin için bu konuda.. Ufak tefek seyahatler yapabilirsiniz. İletişim trafiğiniz artıyor.

Balık Burcu

Bu hafta Aslan burcunda bir ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmanın ana teması sizin için sağlığınız ve iş koşullarınız olacak. Sağlığınızla ilgili kontrollerden geçebilirsiniz. Çalışma ortamınız değişebilir. Uyku düzeniniz değişebilir. Rüyalarınız haberci olabilir. Yalnız kalmak isteyeceğiniz bir dönem.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: