Astroloji Son Makaleler

30 EKİM-5 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Merhaba sevgili astroloji severler,

30 Ekim Pazartesi : Bugün Venüs ve Kuzey ay düğümü arasında güzel bir etkileşim olacak, güzelleşmek, kendimizle ilgilenmek için uygun bir gün. Barışmak, dargınlıkları sonlandırmak için de harika.

31 Ekim Salı : Ay tüm gün balık burcunda olacak. Bugün ayakkabı almak, ayaklara bakım, refleksoloji yaptırmak için uygundur. Fal baktırabilir, meditasyon yapabilirsiniz.

1 Kasım Çarşamba : Ay tüm gün Koç burcunda olacak. Bugün hızlı, sabırsız, gergin, kavgacı insanlarla karşılaşabiliriz. Öfke kontrolü ayarlanmalı ve kavgadan uzak durmalıyız.

2 Kasım Perşembe : Güneş ile Neptün arasında güzel bir kavuşum yaşanacak. Sezgilere güvenmek için uygun günler. Terapi alabilir, ruhsal destek görebilir, dert anlatmak için harika günler.

3 Kasım Cuma : Venüs ile Satürn arasında olumlu bir etkileşim yaşanacak. Ciddi, uzun soluklu ilişkilere başlanabilir. Alınacak eşyalar daha dayanıklı olur bugünlerde.

4 Kasım Cumartesi : Bugün boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Neptün bu dolunaya eşlik edecek. Fikirlerimizi, hayallerimizi somutlaştırmak için uygun 5 günlük etkiyi yaşayacağız.

5 Kasım Pazar : Merkür bugün itibari ile 3 haftalığına Yay burcuna geçiyor. Merkür Yay’da iken yurtdışı ile ilgili işlemler yaptırmak, yabancı dil öğrenmek, üniversite okuyanlar için gayet başarılı bir dönemi işaret edecek. Fazla iyimser olabileceğimiz bir süreçtir.

Koç Burcu : Bu hafta Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Aynı zamanda Merkür’de Yay burcuna geçecek. Dolunay sizin maddi kaynaklarınızı olumlu yönde etkileyecek, finansal kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Maddi konularla ilgili bir tamamlanma yaşayacaksınız.

Boğa Burcu : Bu hafta burcunuzda dolunay meydana gelecek ve Merkür de Yay burcuna geçiş yapacak. Burcunuzda gerçekleşecek dolunay önemli bir konu ile ilgili bir tamamlanma yaşayacağınızı gösteriyor. Merkür’ün Yay burcuna geçişi ise parasal kaynaklarınız ile ilgili iletişim halinde olacağınızı gösteriyor.

İkizler Burcu : Bu hafta Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Aynı zamanda Merkür de Yay burcuna geçiş yapacak. Dolunay sizin sezgilerinizin güçlenmesini sağlayacak ve yalnızlığı tercih edeceğiniz bir süreç olacak. Merkür’ün Yay burcuna geçişi ise evliliğiniz, ilişkiniz, ortağınız ile iletişiminizin çoğalmasına neden olacak.

Yengeç Burcu : Bu hafta Boğa burcunda dolunay meydana gelecek ve Merkür Yay burcuna geçecek. Dolunay sosyalleşmenizi sağlayacak, arkadaşlar, dostlar, organizasyonlar 10 günlük süreçte konularınız arasında. Merkür’ün Yay burcuna geçişi iş ve çalışma alanınız ve sağlığınızla ilgili aktif olacağınızı, görüşmeler yapacağınızı gösteriyor.

Aslan Burcu : Bu hafta Boğa burcunda dolunay meydana gelecek ve Merkür Yay burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızla ilgili bir tamamlanma, son yaşayabilirsiniz. Merkür’ün etkisi ile aşk hayatınızı aktif hale getirecek ve ilişkiler, çocuklarınızla ilgili iletişiminizin yoğunlaşacağını gösteriyor.

Başak Burcu : Bu hafta Boğa burcunda dolunay meydana gelecek ve Merkür Yay burcuna geçecek. Dolunay yurtdışı bağlantılarınız, yabancılar ile ilgili işler, yüksek öğreniminiz ve hukuki görüşmeleriniz ile ilgili bir tamamlanma yaşanacağını gösteriyor. Merkür’ün Yay burcuna geçişi ise ev ve aileniz ile aktif olarak ilgilendiğiniz sürece işaret etmekte.

Terazi Burcu : Bu hafta Boğa burcunda dolunay meydana gelecek ve Merkür Yay burcuna geçecek. Dolunay finansal kazançlarınız ile ilgili bir konuyu gündeme getirecek. Merkür ise kardeş, kuzen, yakın akraba iletişiminizin hızlanacağını gösteriyor.

Akrep Burcu : Bu hafta Boğa burcunda dolunay meydana gelecek ve Merkür Yay burcuna geçecek. Dolunay evlilik ya da ciddi ilişkiler alanında güzel gelişmeler yaşayacağınızı gösteriyor. Merkür ise iletişiminizin parasal konularla ilgili olacağına işaret ediyor.

Yay Burcu : Bu hafta Boğa burcunda dolunay meydana gelecek ve Merkür Yay burcuna geçecek. Dolunay çalışma hayatınızla ilgili bir konunun tamamlanmasını getirecek. Merkür’ün burcunuza geçişi ise Aralık ortasına kadar iletişim konusunda fazlasıyla  aktif olacağınızı, görüşmelerinizin artacağını gösteriyor.

Oğlak burcu : Bu hafta boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek ve Merkür Yay burcuna geçecek. Dolunay aşk yaşamınızla ilgili önemli konuların yaşanmasına neden olacak. Merkür ise sezgilerinizin artacağını ve gizli ilişkiler içinde olabileceğinizi gösteriyor.

Kova burcu : Bu hafta boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek ve Merkür Yay burcuna geçecek. Dolunay eviniz , aileniz , aile büyüklerinizle ilgili konular hakkında önemli görüşmeler içinde bulunacağınızı gösteriyor. Merkür ise aralık ortasına dek sosyalleşeceğiniz uzun bir dönemi işaret ediyor.

Balık burcu : Bu hafta boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek ve Merkür Yay burcuna geçecek. Dolunay yakın akraba ilişkilerinizle ilgili bir konunun tamamlanmasını sağlayacak. Merkür ise iş yaşamınızın daha aktif olacağını görüşmelerin hızlanacağını gösteriyor.

 

Mutlu haftalar.

 

Astrolog Tuğba Başaran

https://www.instagram.com/basaran_tuuba/

 

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: