Astroloji Son Makaleler

30 NİSAN – 6 MAYIS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Öncelikle pazartesi gününe başlar başlamaz akrep burcunda dolunay gerçekleşecek, dolunayın etkisiyle beraber kendinizi gergin ve stresli hissedebilirsiniz. Parasal ve maddi konularda birtakım farkındalıklar yaşayacaksınız, ödemelerininiz varsa geçmişten gelen borçlar ödemeler tekrar gündeme gelebilir, bunları kapatmak adına insanlardan destekler ve yardımlar görebilirsiniz ve gelir elde etmek adına da neler yapıyorsunuz veya neler yapmanız gerekiyor bu konularda farkındalık yaşayacağınız bir dolunay yaşayacaksınız. Salı günü de Ay akrep burcunda olacak parasal ve finansal konular gündeme gelecektir. Çarşamba ve perşembe günü ayın yay burcuna geçmesi ile beraber yaşam enerjiniz biraz yükselecek, yaşamdan daha fazla keyif aldığınız fark edeceksiniz, daha hareketli ve aktif olacaksınız. Venüs ve Ay’ın karşıt açısı olacak çarşamba ve perşembe günü, ilişkilerle ilgili konularda git geller yaşayabilirsiniz, kendinizi flörtöz hissedeceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Hafta sonu ise Ay oğlak burcuna geçiyor, özellikle Cumartesi ve Pazar günü Ay Oğlak burcuna geçtikten sonra sırasıyla Satürn, Plüto ve Mars’la beraber bir kontağı olacak, bu dönemde disiplinli olmak, sorumluluk olarak hareket etmek kaydıyla kariyerinizde işinizde başarıyı yakalamak adına güzel sonuçlar alacaksınız diyebiliriz.

Boğa Burcu: Pazartesi günü akrep burcunda bir dolunay meydana gelecek, akrep burcundaki dolunayla beraber ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar gibi konularda güçlü farkındalıklar yaşayacaksınız, idrak edemediğiniz bazı şeyleri anlayacağınız bir dolunay yaşayacaksınız. İlişkilere dikkat etmek gerekiyor, bitmesi gereken ortaklıklar ve ilişkiler bu dönemde bitebilir veya bir ilişkiyi güzelleştirmek, daha sağlam temellere oturtmak adına neler yapmanız gerekiyor farkındalık kazanacaksınız. Salı günü de Ay akrep burcunda olacak tekrar bu konuları gündeme gelecektir. Çarşamba ve perşembe günü ayın yay burcuna geçmesiyle beraber parasal ve finansal konularda hareketlenmeler olabilir. Ayın Venüs’e bir karşıt açısı var, para kazanmak adına kendinizi iyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Hafta sonu ise Cuma Cumartesi Pazar günleri Ay oğlak burcunda olacak, Ay’ın oğlak burcuna geçmesiyle beraber biraz yaşam enerjiniz yükselecek, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz fakat Ay Oğlak burcuna geçtikten sonra sırasıyla Satürn, Plüto ve Mars’la beraber bir kavuşum yaşayacak özellikle cumartesi ve pazar günü, sorumluluk alarak ciddi bir şekilde hareket ettiğiniz takdirde, tutkularınıza izin verdiğiniz takdirde ve içinizdeki güçle beraber hareket ettiniz ve başlangıçlar yaptığınız takdirde hedeflerinize daha kolay ulaşacaksınız, sosyal medyada aktif olacaksınız, yurt dışıyla ilgili bazı konular gündeme gelebilir ve hayata bakış açınız, yaşam felsefeniz doğrultsunda eylemler ve hareketlerde bulunacağınız bir dönem yaşayacaksınız.

İkizler Burcu: Öncelikle hafta başında Pazartesi günü akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşecek, bunun etkisi ile beraber günlük rutin işleriniz, çalışmalarınız ve bunlardan gelir elde ettiğiniz konularda bazı stresli ve gergin anlar yaşayabilirsiniz akabinde güzel farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Günlük rutin hayatını değiştirebilirsiniz, çalışma koşulları yenilikler getirebilirsiniz veya ileriye gitmek daha başarılı olmak adına neler yapmanız gerekiyorsa bunu fark edeceğiz bir dolunay yaşayacaksınız. Salı günü tekrar Ay Akrep burcunda olacak günlük rutin işleriniz gündeme gelecektir. Çarşamba ve perşembe günü ayın yay burcuna geçmesi ile beraber kendinizi daha pozitif hissedeceğiniz bir dönemdesiniz, ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Ay’ın Venüs’le karşıt açısı bu dönemde mevcut, kendinizi biraz flörtöz ve tembel hissedebilirsiniz bu dönemde. Hafta sonu ise Cuma Cumartesi ve Pazar günü Ay Oğlak burcuna geçtikten sonra sırasıyla Satürn, Plüto ve Mars’la beraber bir kavuşum yaşayacak önce displine olarak konuları ele alacaksınız , daha sonra tutkulu bir şekilde hareket edeceksiniz, daha sonra da kendinize aşırı girişken ve güçlü hissedeceksiniz. Hedeflere ulaşmak adına para kazanmak adına başka insanlardan başka insanların kaynağını kullanabilmek, bunlara öğrenebilmek başka insanlardan yardım alabilmek adına hareketler ve eylemlere geçtiğiniz takdirde parasal konularda çok başarılı olacağınız bir dönem sizleri bekliyor.

Yengeç Burcu: Öncelikle Pazartesi günü akrep burcunda bir dolunay meydana gelecek dolunayın etkileri ile beraber aşk hayatınızda bazı çalkantılar olabilir. Bu ne demek oluyor bazı gergin anlar yaşayabilirsiniz fakat bunun akabinde güzel farkındalıklar kazanacaksınız hayattan ve yaşamdan keyif almak adına neler yapmanız gerekiyor bunların farkına varacaksınız. Çocukları olan yengeçler varsa çocuklarıyla ilgili birtakım güzel farkındalıklar bu dönemde kazanacaklar. Salı günü tekrar ay akrep burcunda olacak, hayattan ve yaşamdan keyif alacağınız bir dönemdesiniz. Çarşamba ve perşembe günü ayın yay burcuna geçmesiyle beraber günlük rutin işlerinizi daha kolay hallettiğinizi göreceksiniz, işinizle ilgili gelişmeler olabilir. Ay’ın Venüs’le bir karşıt açısı olacak işle ilgili tembellik yapabilirsiniz. Hafta sonuna Ay oğlak burcuna geçiyor, sırasıyla Satürn, Plüto ve Mars’la beraber kavuşum halinde olacak, ortaklık ve evlilik gibi konularda somut adımlar atarak sorumluluklarınızı yerine getirerek ciddi bir şekilde hareket ettiniz takdirde başarı yakalayabilirsiniz, yeni ortaklıklar gündeme gelebilir veya evliliğinizdeki problemleri çözebilirsiniz. Tutkularınıza izin verdiğiniz takdirde güzel ve tutkulu ilişkiler yaşayabilirsiniz. Pazar günü Ay Mars’la beraber olacak,  öfkenizi kontrol altında tuttunuz takdirde yeni bir ilişkiye başlamak, ilişkinizi başka bir boyuta taşımak adına girişimler ve adımlar atabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Aslan Burcu: Pazartesi günü akrep burcunda bir Dolunay meydana gelecek, bunun etkisiyle iç dünyamızda ki gücün farkına varacaksınız, evinizde, ailenizle, Aile büyüklerinizle ilgili diyaloglarınızda dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Ailemiz ve ailenizle ilgili bazı farkındalıklar yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Gergin anlar yaşıyorsanız bunları çok iyi bir şekilde irdeleyin, burada bazı farkındalıklar kazanacaksınız. Salı günü Ay tekrar akrep burcunda olacak eviniz, aileniz ve yuvanızla ilgili bazı konular gündeme gelecektir.Çarşamba ve perşembe günü Ay’ın yay burcuna geçmesiyle beraber yaşam enerjiniz yükseliyor hayattan keyif alacaksınız, aşk, ilişkiler ve flört gibi konular gündeme gelebilir. Buraya Venüs’ün ters açısı mevcut kendinizi aşırı flörtöz hissedebilirsiniz, bu flörtöz dönemde sosyal çevre ve arkadaşlar arasında da aktif olacağız bir dönemdesiniz. Hafta sonu Ay Oğlak burcuna geçiyor, sırasıyla Satürn, Plüto ve Mars’la beraber kavuşum halinde olacak, günlük rutin iş hayatınız, çalışmalarınız ve insanlara hizmet ettiğiniz konularda önce sorumluluk alarak ciddi bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor. Daha sonra tutkularınızla yapmak istediğiniz gerçekleştirmek istediğiniz projelere önem vermeniz gerekiyor. Marsla olan kavuşumdan dolayı kendinizi güçlü ve motive hissedeceksiniz. Bu girişiminizi çalışmalarınızda ki hedeflerinize ulaşmak adına kullanırsanız başarı yakalayacaksınız diyebiliriz.

Başak Burcu: Pazartesi günü akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay etkisi ile beraber yakın çevreniz, kardeşleriniz, yakın akrabalarınızla  ilgili bazı stresli gergin anlar yaşayabilirsiniz ve bunların akabinde o kişilerle ilgili güzel farkında kazanabilirsiniz. İletişiminizi dikkatli kullanmaya özen gösterin ve yakın çevre seyahatler gündeme gelebilir, yeni bilgiler bu dönemde öğrenebilir ve sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Salı günü tekrar ay akrep burcunda olacak yine bahsettiğimiz konular gündeme gelecektir. Çarşamba ve perşembe günü Ay’ın yay burcuna geçmesiyle eviniz, aileniz ve aile büyüklerinizle ilgili konular gündeme gelecektir. Buraya Venüs’ün ters bir açısı mevcut dolayısıyla evinizde kendinizi rahat huzurlu hissettiğiniz ve tembellik yapacağınız bir dönemdesiniz diyebiliriz. Hafta sonu ise Ay oğlak burcuna geçiyor, sırasıyla Satürn, Plüto ve Mars’la beraber bir kavuşum yaşayacak, özellikle aşk, ilişkiler ve flört gibi konularda ciddi ve sorumlu hareket etmeniz gerekiyor. Cumartesi günü tutkularınıza  izin vermeniz gerekiyor. Mars’la olan kavuşumu da düşünürsek Cumartesi pazar günü kendinizi çok girişken ve motive hissedeceksiniz ve bu enerji yaşamdan keyif almak hayatta mutlu olmak ve aşk, ilişki gibi konularda kullanırsanız mutluluğu yakalayacaksınız diyebiliriz.

Terazi Burcu: Pazartesi günü akrep burcunda bir dolunay meydana gelecek dolunayın etkisiyle beraber parasal ve finansal konularda bazı farklılıklar yaşayacaksınız. Paranızın farkına varacaksınız, nasıl daha fazla gelir elde edebilirim bu alanlarda bir takım bilgiler hayatınıza girebilir, farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bu farkındalıkları göz ardı etmediğiniz takdirde parayla ilgili güzel gelişmeler olacaktır. Salı günü tekrar ay akrep burcunda olacak, siz de tekrar paranızla ilgili konularla uğraşacaksınız. Çarşamba perşembe günü ay yay burcuna geçecek, iletişiminizi etkili kullanacaksınız. Yakın çevre ilişkilerinizin gündeme geleceği bir dönemdesiniz. Buraya Venüs’ün bir karşıt açısı mevcut, kendinizi flörtöz hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Hafta sonu Ay’ın oğlak burcuna geçmesiyle beraber iç dünyanızda kendinizi biraz depresif hissedebilirsiniz çünkü Ay Satürn ile beraber olacak. Burada sorumluluklarınızı alarak ciddi bir şekilde hareket ettiğiniz takdirde bu kavuşumu iyi değerlendirmiş olursunuz. Cumartesi ve Pazar ay Plüto ve Mars’la beraber olacak, iç dünyanızda tutkulu ve girişken hissediyorsunuz kendinizi hedeflerini gerçekleştirmek adına içinizde barındırdığınız bu gücü ve potansiyele kullandığınız takdirde başarı yakalayacaksınız diyebiliriz.

Akrep Burcu: Pazartesi günü akrep burcunda bir Dolunay meydana gelecek dolunayın etkisiyle beraber yaşamınız hayatınızla ilgili bazı farkındalıklar kazanacaksınız, görmediğiniz farkına varmadığınız bir takım konular gün yüzüne çıkabiliri yeteneklerinizi daha rahat bir şekilde kullanabilmek adına yeni bir takım bilgiler bu dönemde yaşamınıza girebilir bazen kendinizi stresli ve gergin hissedebilirsiniz fakat stres ve gerginliğin içerisinde güzel farkındalıklarda var, bunları unutmayın. salı günü tekrar ay akrep burcunda olacak kendinizle ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Çarşamba perşembe günü Ay’ın yay burcuna geçmesiyle beraber parsal ve finansal konularla ilgili bir takım yeni gelişmeler olabilir, buraya Venüs’ün ters bir açısı mevcut para kazanırken, para kazanmaya çalışırken size yardımcı olacak insanların da desteğini alabilirseniz çarşamba ve perşembe günleri güzel gelişmeler olabilir. Hafta sonu Ay, Oğlak burcuna geçecek. Ay’ın oğlak burcuna geçmesiyle beraber önce Satürn, Plüto ve Mars’la bir kavuşum yaşayacak, bu sebeple iletişiminizi etkili bir şekilde kullanacaksınız, yakın çevrenizdeki insanlardan güçlü destekler alacaksınız, kardeşleriniz, yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde ciddi ve sorumluluk alarak hareket ettiğiniz takdirde başarılı olacaksınız diyebiliriz. Cumartesi ve pazar günü kendinizi aşırı girişken ve motive hissediyorsunuz, hedeflerine ulaşmak adına yakın çevrenizdeki insanların da desteğini alarak girişimlerde bulunursanız başarılı olabilirsiniz. Yeni geziler, yakın çevre seyahatleri gündeme gelebilir. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri de bu dönemde öğrenebilirsiniz.

Yay Burcu: Pazartesi günü akrep burcunda bir Dolunay meydana gelecek, Dolunayın etkileri ile beraber bilinç dışınızda korkularınızla yüzleşeceğiniz bir Dolunya yaşayacaksınız. Gıyabınızda dönen bazı işler varsa bunların farkına varacaksınız, görmediğiniz anlamadığınız konuları göreceğiniz ve anlayacağınız bir dolunay yaşayacaksınız diyebiliriz. Salı günü tekrar Ay akrep burcunda olacağı için tekrar gıyabınızda dönen işlerle haşır neşir oluyor olacaksınız. Salı, çarşamba ve perşembe günü ay yay burcuna geçiyor. Bununla beraber kendinizi daha güçlü ve motive hissediyorsunuz, yetenek ve kabiliyetlerinizi daha rahat bir şekilde kullanabileceksiniz fakat buraya Venüs’ün bir karşıt açısı mevcut, bireysel hareket ederken partnerinizin isteklerinize göz ardı etmeyin ilişkilerle de ilgili güzel gelişmeler olabilir çünkü flörtöz hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Hafta sonu ise cuma, cumartesi ve pazar günü Ay oğlak burcunda olacak, Ay Satürn ile kavuşacak daha sonra cumartesi ve pazar günü Plüto ve Mars’la beraber olacak, bunlar ne demek oluyor para ve maddi konularda sorumluluk alarak ciddi ve somut adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz cuma günü, hafta sonu cumartesi pazar günü ise tekrar daha fazla gelir elde etmek adına girişimler yapmanız gereken bir dönemdesiniz.O içinizdeki güçlü girişken enerjiyi hedeflerinize odaklanmış bir şekilde kullanırsanız parasal ve maddi konularda başarıyı yakalayacağınız bir dönemdesiniz diyebiliriz.

Oğlak Burcu: Pazartesi günü akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşecek, dolunayın etkisi ile beraber sosyal çevre ve arkadaşlar arasında gergin ve stresli anlar yaşayabilirsiniz, bunların akabinde arkadaşla ilgili bazı farkındalıklar kazanabilirsiniz, arkadaşlarınızın görmediğiniz anlayamadınız birtakım yönlerini Dolunay sayesinde anlayabilirsiniz. Gelecekle ilgili bazı konular gündeme gelebilir, geleceğinizi şekillendirmek adına neler yapmanız gerekiyor bunlarında farkına varacaksınız.Çalışmalarınızın ve kariyerinizin getirilerini toplamak adına da bir takım farkındalıklar kazanacaksınız diyebiliriz. Salı günü tekrar ay akrep burcunda olacak tekrar arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günü ayın yay burcuna geçmesiyle beraber iç dünyanıza çekiliyorsunuz, geri planda kalarak çevrenizde olan olayları gözlemleyeceksiniz buraya ayrıca Venüs’ün ters bir açısı mevcut dolayısıyla işiniz, çalışmalarınızda da gerileyebilirsiniz, bu dönemde biraz tembellik yapabilirsiniz. Hafta sonu ise ay oğlak burcuna geçiyor, cuma günü Satürn’le beraber sorumluluk alarak yaşamınızda hayatınızla ilgili ciddi adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. Cumartesi ve pazar günü  Plüto ve Mars’la beraber olacağı için kendinizi güçlü, girişken ve motive olmuş bir şekilde hissedeceksiniz. Bu enerjiyi kendi  yaşamınızla ilgili hedeflerinizle ilgili hayatınızı yönlendirmek istediğiniz konulara nasıl bir yaşama sahip olmak istiyorsanız bu konularda girişimler yaparak kullanabilirsiniz.

Kova Burcu: Pazartesi günü akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşecek, Dolunay etkisiyle beraber toplum üzerindeki sorumluluklarınız, çalışmalarınız, kariyeriniz, işinizle ilgili bazı farkındalıklar kazanacaksınız. Görmediğiniz konuları göreceksiniz diyebiliriz. Dolunayın etkisiyle beraber başarı yakalamak istediğiniz konularda eksikliklerinizi analiz ettiğiniz takdirde kariyeriniz ve işinizle ilgili başarı yakalayacaksınız diyebiliriz. Salı günü tekrar ay akrep burcunda olacak yine kariyerinize işiniz ile ilgili konular gündeme gelecektir. Çarşamba ve perşembe günü Ay’ın yay burcuna geçmesiyle beraber sosyal çevre,  arkadaşlar arasında vakit geçireceksiniz, gelecek planları yapacaksınız, buraya Venüs’ün ters bir açısı mevcut kendinizi flörtöz hissedeceğiniz iki gün yaşayacaksınız ve arkadaşlar arasında bu flörtöz halinizle mutlu olacağınız bir dönemdesiniz ta ki hafta sonu ayın Oğlak burcuna geçmesiyle beraber kendinizi biraz daha ciddi sorumlu hissedince kadar çünkü görmediğiniz bir alanda korktuğunuz bir alanda Ay önce Satürn sonra Plüto ve Mars’la beraber olacak, bu ne demek oluyor bilinç dışınız da sorumluluk almak, kariyer yapmak, hedefe odaklanıp ciddi bir şekilde çalışmakla ilgili korkularınız varsa bunlar gündeme gelecektir. Bu dönemde geri plana çekilip ciddi bir şekilde çalışırsanız ve içinizdeki mevcut olan gücü ve potansiyeli etkili bir şekilde kullandığınız takdirde kariyerinizde ve işinizde çok başarılı olacaksınız diyebiliriz.

Balık Burcu: Pazartesi günü akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşecek, Dolunay ile beraber hayat felsefeniz, hayata bakış açınız, hayat görüşleriniz doğrultusunda harekete ve eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz. Yşam enerjinizi çok yüksek, kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz. Uzak seyahatler gündeme gelebilir, eğitimle ilgili konular gündeme gelebilir.  Uzak akrabalarınızla olan diyaloglarınızda güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz. Salı günü tekrar Ay akrep burcunda olacak tekrar bu konular gündeme gelecektir. Çarşamba ve perşembe günü Ay’ın yay burcuna geçmesiyle beraber kariyeriniz, işiniz ve sorumluluklarınız gündeme gelecektir. Venüs’ün ikizler burcunda buraya bir ters açısı mevcut,  aslında iç dünyanızda kendinizi flörtöz hissediyorsunuz bu da işinizle ilgili bazı konularda tembellik yapmanıza sebebiyet verebilir. Cuma cumartesi pazar günü ay oğlak burcunda olacak önce önceSatürn sonraysa Mars ve Plütoyla kavuşacak, bu ne demek oluyor gelecekle ilgili bazı kaygılarınız olabilir ile gelecekle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz takdirde kendinizi daha rahat ve güvende hissedeceksiniz. Cumartesi pazar günü Ay Plüto ve Mars’la kavuşum halinde olacak, kendinizi çok fazla güçlü tutkulu ve girişken hissediyorsunuz bu dönemde, bu enerjiyi kariyerinizin getirilerini toplamak adına kullanabilirsiniz, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, geleceğinizi şekillendirmek adına bazı planlar yapabilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında da aktif olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu şekilde bu enerjiyi kullanırsanız hedeflerinize ulaşabilirsiniz ve başarı yakalayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: