Astroloji Son Makaleler

4 – 10 ARALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

4 Aralık Pazartesi: Güneş Neptün arasında sert bir görünüm oluşacak. Yorgun, isteksiz hissedebiliriz. Aldanmalara açığız. Aman dikkat aldatılmalara, kandırılmalara dikkat edelim.  Kendimizi kurban edebileceğimiz durumlar ortaya çıkabilir. Alkol daha çok etki eder. Alerjiler, zehirlenmeler meydana gelebilir.

5 Aralık Salı: Jüpiter Neptün arasında uyumlu bir kavuşum oluşacak. Sezgilerin algıların açık olduğu bir zaman. Çevrenizdekilerin sorunlarına sıkıntılarına çare bulmak isteyebiliriz.

6 Aralık Çarşamba: Merkür ve Satürn 3 gün boyunca beraber hareket edecek. Planlı programlı hareket edebiliriz. Ketum olabilir düşüncelerimizi açıklamaktan hoşlanmayabiliriz.  Ağırbaşlı olgun bir tavır takınabiliriz.

7 Aralık Perşembe: Mars Satürn arasında 3 gün boyunca destekleyici bir görünüm meydana gelecek. İş kurmak, şirket kurmak için uygundur. Baskı ve strese karşı dirençli oluruz .

8 Aralık Cuma: Ay Aslan burcunda yer alacak. Ay aslandayken saçlarımızla ilgilenebiliriz kuaför randevusu alabiliriz. Gösterişli dikkat çekici takılar, canlı renkler kullanabiliriz. Dikkat çekici olmak ister ve öyle davranırız. Takdir, beğeni almaktan çok hoşlanacağımız bir gün. Bugün öz güvenli görünmek önem kazanır. Sevdiklerimiz tarafından ilgi görürüz.

9 Aralık Cumartesi: Mars akrep burcuna geçiyor. Mars astrolojide savaş, cesaret, cerrahi müdahaleler, ameliyatlar, kazalar, enerji ve gücü temsil eder. Marsın akrep burcuna geçmesi ile akrep burçları Mars o akrep olanlar kendine ekstra dikkat etmeliler. Cinsel hastalıklar, büyüler, entrika dolu işler daha fazla ortaya çıkar. Kriz dönemini manipüle ederek yaşarız . Ya hep ya hiç dönemidir.

10 Aralık Pazar: Venüs Neptün arasında 3 gün boyunca sert bir görünüm meydana gelecek. Sevdiklerimiz bizi yanıltabilir. İyi niyetimiz suistimal edilebilir. Yardımsever ruh halimizden yararlanılabilir aman dikkat !

Koç burcu haftalık yorum: İkizler dolunayı sizi haberleşme, iletişim alanınızda etkiliyor. Merkür’ün retroda olması teknolojik aletler açısından sizi zorlayacak. Seyahatlerde aksilikler yaşanabilir. Hamileler için Doğum zamanı geliyor olabilir. Kalbi boş olanların resmî dairelerde birisiyle yakınlaşma ihtimali söz konusu.

Boğa burcu haftalık yorum: Yıldızlar para alanında borçlara dikkat çekiyor. Merkür’ün retro olması nedeniyle eski borçlarla uğraşabilirsiniz. Banka hesaplarınıza dikkat edin. Kandırılmalara dikkat! Yine de Venüs’ün para alanınızda olması nedeni ile elinize yüklü miktarda para geçebilir. Sağlık açısından para harcayabilirsiniz.

İkizler burcu haftalık yorum: Burcunuzda yaşanacak dolunay sizi fevri yapabilir. Sözlerinize dikkat edin sonradan pişman olacağınız şeyler söylemeyin. İşte yoğun bir tempo içine girebilirsiniz. Flört konusunda ise acele etmemek gerekli yakından tanımadan ciddi ilişkiler içine girmemelisiniz .

Yengeç burcu haftalık yorum: İş ve sağlıkla uğraşacağınız bir hafta olacak. Sosyal hayatınız hareketlenecek. Dostlarınızla bir arada olabilirsiniz. Aşkta tutku hakim.

Aslan burcu haftalık yorum: Aşk, çocuk eviniz hareketleniyor. Mars akrep burcuna geçince hem iş hem de ev ile ilgili işler hareketlenecek. Evinizde misafir ağırlamak, davetler, organizasyonlar önem kazanabilir. Taşınma ile ilgili işler de gündeminizde yer alabilir.aşk hayatınız hareketli. Evlilik, nişan gibi bir süreçte olabilirsiniz.

Başak burcu haftalık yorum: Ev ve aile ile ilgili konular önem kazanıyor. İkizler dolunayı iş ve kariyer alanınızda hareketli. Bekleyen bir işi sonuca ulaştırabilirsiniz. Gergin etkilerin yoğun olduğu bir iş ortamı olacak. Aşk alanı gayet güzel. Kısa seyahatler iyi gelecektir.

Terazi burcu haftalık yorum: Mars akrep burcuna geçiyor ve para alanınız hareket kazanıyor. Harcamalar fazla olabilir. İletişim, seyahat alanında yoğun zamanlar. İşte teknik sorunlar ortaya çıkabilir. Flört için hareketli dönem. Haberler alabilirsiniz.

Akrep burcu haftalık yorum: Para konusunda kazancınız artabilir. Mars burcunuza girince aktif bir döneme gireceksiniz. Kredi almayı düşünebilirsiniz. Aşk alanı aktif. Eski ilişkiler dönmek isteyebilir, onlarla ilgili haberler alabilirsiniz. Bebek sahibi olmak için de uygun dönem.

Oğlak burcu haftalık yorum: Yıldızlar bilinçaltınızı yönetecek. Psikolojik destek almakta fayda var. Yüzleşmek mantıklı olacaktır. İş anlamında bir konu kapanabilir. İş konusunda kıskançlıklara dikkat etmelisiniz. Ev alma ya da taşınma konusu gündeme gelebilir. Sevgilinizle baş başa iyi vakit geçirebilirsiniz.

Yay burcu haftalık yorum: Venüs burcunuza giriyor. Daha rahat edeceğiniz bir dönem. Venüs’ün güzel etkisini görmeye başlayacaksınız. Zıt burcunuz ikizlerde dolunay meydana geldi. Sözlere yanlış anlaşılmalara dikkat! flört konusunda gizli aşklara yönelebilirsiniz. Flört hayatınız renkleniyor. Cazibeli olacağınız günler.

Kova burcu haftalık yorum: İş kariyer anlamında yoğun günler. Bir projeye imza atabilirsiniz ama merkür retrosu aksilikleri beraberinde getirebilir. Yeni şeyler için eğitime başlayabilirsiniz. İş ile ilgili istifalar yaşanabilir. Flört konusunda iyi bir dönem. İlgiler artabilir fakat gerçekçi olmalı vaatlere değil eyleme bakmalısınız.

Balık burcu haftalık yorum: Gökyüzü kariyer anlamında yoğun bir gündeme işaret ediyor. Terfi için yöneticinizle görüşmek isteyebilirsiniz fakat şartları zorlamak hiç iyi olmayacaktır. Sağlık konusunda yakınlarınızdan biri ile ilgilenebilirsiniz. İş için seyahate çıkılabilir. Ailenizle ilgilenmeniz bu aralarda iyi olacaktır. Aşk anlamında şanslısınız yalnız aldanmalara dikkat! Verilen sözlerin tutulamayacağı görülüyor.

Astrolog Tuğba Başaran

https://www.instagram.com/basaran_tuuba/

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: