Astroloji Son Makaleler

4 – 10 Haziran 2018 Haftalık Burç Yorumları

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu hafta gökyüzünde su grubu burçları arasında güzel açılar mevcut; Venüs, Neptün ve Jüpiter arasında. İç dünyanızda kendinizi mutlu ve güçlü hissediyorsunuz. Ailenizden de destek aldığınız bir dönemdesiniz. Aile gibi gördüğünüz yakın çevreniz ile olan diyaloglarınız sizin hayata daha güvenli bakmanızı sağlıyor. Bu durumda sizin bilinçaltınızdaki korkularınızı yenmenize ve kendinizi daha güçlü hissetmenize yardımcı olacaktır. Özellikle parasal, maddi konularda güzel gelişmeler bu dönemde olabilir. Fakat güneş ve Merkür’ün Neptün’e bir ters açısı mevcut. Yeni bilgiler öğrenebileceğiniz, iletişiminizi etkili bir şekilde ifade edebileceğiniz, yakın çevre ilişkilerinizin gündemde olduğu bir dönemdesiniz. Bazen kendinizi kandırılıyormuş gibi hissedebilir, olayları net bir şekilde göremeyebilirsiniz. Her öğrendiğiniz bilgiye bu dönemde inanmayın. Bu bilgileri, duyumlarınızı araştırmakta fayda var. Çünkü hayal gücünüz oldukça aktif; bu bilgiler gerçeği mi yansıtıyor, bunun içinde dedikodular var mı, yanlışlıklar var mı bunları analiz ederek hareket ederseniz eğer; çevre ilişkilerinizde daha başarılı olacaksınız.

Boğa Burcu: Bu hafta gökyüzünde; Venüs, Neptün ve Jüpiter arasında güzel açı mevcut. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelebilir, partneriniz ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Ortakları olan boğalar, ortaklarından destek görebilirler. Evlilik gibi konularda bazı meseleler gündeme gelebilir. Jüpiter Retro olduğu için geçmiş konular; özellikle ikili ilişkilerde geçmiş konular açılıyorsa bunu düzeltmekte fayda var. Hayal gücünüz çok aktif; gelecek ile ilgili hayaller, planlar yapıyorsunuz. Fakat bunların gerçekçi ve somut getirileri olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Güneş ve Merkür ikizler burcunda çok kuvvetli. Parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. Aklınız, fikriniz, gelir elde etmek ve para kazanmak adına çalışıyor. Buraya Neptün’ün ters bir açısı var. Özellikle maddiyatla ilgili konularda somut adımlar atmaya dikkat edin. Yani hayal gücünüz çok aktif olduğu için, gerçekçi olmayan konulara da inanabilirsiniz. Bu dönemde bunlar size kayıp olarak geri dönebilir. Dolayısıyla hayal ettiklerinizin, hayal olduğunun farkına varıp; o şekilde parasal ve maddi konularda hareket edin. Güzel gelirler elde edeceksiniz.

İkizler Burcu: Venüs, Neptün ve Jüpiter arasında güzel açı var. Parasal ve maddi konularda bazı kolaylıklar size sağlıyor, daha rahat gelirler elde edebilirsiniz. Sizin olmasını istediğiniz eşyalara, bu dönemde sahip olabilirsiniz. Partnerinizle, ortağınızla para kazanma konusunda fikir alış-verişlerinde bulunabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili bazı belirsizlikler var. Jüpiter’de size iş fırsatları sunacaktır. Geçmişte değerlendiremediğiniz bir iş var ise; geri harekette olan Jüpiter size tekrar bir fırsat sunacaktır. İş, kariyer ve parasal anlamda güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz bu dönemde. Güneş ve Merkür ikizler burcuna geçti. Çok aktifsiniz ve bu dönemde ön plana çıkıyorsunuz. Yeni fikirler ve projeler aklınıza gelebilir. Ayrıca zihniniz oldukça fazla çalışıyor bu dönemde. Fakat buraya Neptün’ün ters bir açısı var. Özellikle kariyeriniz ile ilgili adımlar atarken; bu üretmiş olduğunu fikirlerin, projelerin, sağlam ve somut projeler olmasına dikkat edin. Çünkü hayal gücünüz çok aktif. Bazı aldatılma ve yanılmalara da müsait olduğunuz bir dönemdesiniz.

Yengeç Burcu: Venüs, Neptün ve Jüpiter arasında çok güzel bir açı mevcut. Venüs yengeç burcunda. Aşk, ilişkiler ve flört gibi konularda çok şanslı olacağınız bir dönemdesiniz. Ayrıca bu ilişkiler ve flörtöz haliniz yaşam enerjinizin yükselmesine yardımcı oluyor. İlişkilere, tekliflere açıksınız. Fiziksel olarak görünümünüzde değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Jüpiter’in akrep burcunda olması; Retro olmasına rağmen yaşamdan keyif alma, coşkulu yaşama, içinizdeki çocuğu ortaya çıkarma gibi konularda da şanslısınız. Dolayısıyla yaşam enerjiniz yüksek; tekliflere açıksınız; aşk, ilişkiler, flört gibi konularda güzel gelişimler olacaktır. Fakat Güneş ve Merkür ikizler burcunda olması ve Neptün’ün buraya ters bir açısının olması sebebiyle bilinçaltınızda bazı korkularınız gündeme gelebilir. Gizli hareket etmek istiyor olabilirsiniz. Bazı fikirler ve projeler aklınıza gelebilir. Bu fikirlerinizi insanlara ve topluma açmadan hareket ederseniz eğer ileriki günlerde daha başarılı olabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bu hafta Venüs, Neptün ve Jüpiter arasında çok güzel bir açı mevcut. Venüs yengeç burcunda, Jüpiter akrep burcunda, Neptün balık burcunda. Venüs’ün yengeç burcunda olması demek; bilinçaltınızda ilişkiler ile ilgili korkularınız varsa bunları aşmanız anlamına geliyor veya gizli birtakım ilişiklilere çekilebilirsiniz. Jüpiter akrep burcunda olması demek; iç dünyanızda kendinizi çok coşkulu ve mutlu hissediyorsunuz. Ailenizden ve aile büyüklerinizden destek alacaksınız. Ailenizden aldığınız destek, korkularınızı aşmanıza da yardımcı olacaktır. Yatırımlar yapabilirsiniz bu dönemde.  Fakat Neptün’ün ikizler burcundaki gezegenlere ters bir açısı mevcut. Dolayısıyla sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok fazla aktif olduğunuz bir dönemdesiniz. Gelecek ile ilgili planlar ve projeler yapıyorsunuz. Zihniniz çok aktif bir şekilde çalışıyor. Neptün’ün ters açısıyla beraber arkadaş çevrenizde bulunanlardan bazılarının söylemlerini ve fikirlerini iyi analiz etmelisiniz. Çünkü sizi yanıltıcı söylemlerde bulunabilirler. Dedikodular gündeme gelecektir. Özellikle arkadaşlarınız ile ilgili duyduğunuz her söze inanmamanızda fayda var. Bu dönemde kendinizi işinize odaklarsanız daha başarılı olabilirsiniz.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: