Astroloji Son Makaleler

5 – 11 MART 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi artık Balık burcunun son derecelerinde ilerlemeye başladı. Bu da birtakım konuların sonlandığını, netleştiğini bize gösteriyor. Bazı şeyleri oluruna, akışına bırakıyorsunuz. Pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Çarşamba gününden itibaren ise hem Merkür hem de Venüs Koç burcuna geçiyor. Hayatımızda yeni bir döneme başlıyoruz. Taze ve yenilenmiş bir enerji söz konusu. Yeni başlangıçlar yapmaya açığız.

Koç Burcu: Özellikle ilişkiler ile ilgili yaralandığımız konular varsa, bunlar gündeme gelecek ve onların üzerinde duracağız. Bilinçaltında geri planda ilişkiler ile ilgili birtakım korkularınız varsa, bunları aşmak adına destekler, yardımlar görebilirsiniz Pazartesi günü.

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Tekrar ilişkilere bakış açınız değişebilir. Diplomatik konuşmalar yapabilirsiniz. Geri planda size yardımcı olacak birtakım insanlar hayatınıza girebilir veya ilişkiler ve diplomasi ile ilgili beceremediğiniz, korktuğunuz bazı konular varsa, bunları aşmak adına da güzel gelişmeler olabilir.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. Daha hareketleniyorsunuz. İlişkilerle ilgili yeni konular gündeme gelebilir. Kendi fiziksel güzelliğinize önem vereceksiniz. Güzelliğinizle insanlar arasında fark yaratacaksınız. Tekliflere açıksınız. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Görüşlerinizi net bir şekilde ortaya koyup eyleme geçeceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz.

Boğa Burcu: Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlarınızla yaptığınız aktivitelerde rahatsız olduğunuz birtakım konular varsa, bunları çözmek adına birtakım adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda sizi yaralayan veya sizi rahatsız eden birtakım konular varsa bunlar gündeme gelecektir. Bunları dönüştürüp şifalandırdığınız takdirde daha rahat edeceksiniz.

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Gelecek ile ilgili planlarınız, arkadaşlarınızla diyaloglarınızda veya kariyerinizin getirilerini toplamak adına artık son dönemlerdesiniz. Diplomatik görüşmeler yapabilirsiniz. İletişim yeteneğinizi kullanarak sonuca gidebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor.  Özellikle ilişkilerle ilgili yeni konular gündeme gelecektir. İlişkilerle ilgili korkularınız varsa, bunları aşabilirsiniz. Geri planda birtakım konular dönüyorsa, bunların farkına varacaksınız. Merkür de Koç burcuna giriyor. Gıyabınızda dönen olayların farkına varacaksınız. Bu dönemde bazı konuların ön hazırlığını yapabilirsiniz. Dolayısıyla geri plana çekilip çevrenizde gelişen olayları gözlemlerseniz ileriki günlerde harekete geçebilirsiniz.

İkizler Burcu: Salı günü yönetici gezegeniniz Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Bu da bazı şeyleri oluruna, akışına bıraktığınızı gösteriyor. Özellikle kariyeriniz ve sorumluluklarınız ile ilgili çok fazla şartları zorlamıyor, oluruna bırakıyorsunuz. Bu da güzel gelişmeleri beraberinde getirecek. Beklediğiniz haberlere ulaşabilirsiniz. Venüs de Merkür ile beraber olacağından diplomasi ile bazı hedeflerinize ulaşabileceksiniz.

Pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Toplumsal statünüz, işiniz, kariyeriniz ile ilgili yanlış giden veya sizi yaralayan birtakım şeyler varsa, bunları şifalandırmak için güzel etkiler alıyorsunuz.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de yönetici gezegeniniz Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor.  Geleceğe umutla bakıyorsunuz. Yeni projeler gündeme gelebilir, sosyal çevre ve arkadaşlara arasında aktifsiniz. Çalışmalarınızın getirilerini rahat bir şekilde toplayacaksınız. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında birtakım insanlarla yeni ilişkilere de bu dönemde başlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Özellikle ilişkilerle ilgili sizi yaralayan birtakım konular varsa, bunları aşmak adına iyi etkiler alıyorsunuz. Uzak akrabalarınız ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Hayata bakış açınız, hayat felsefeniz ilişkilerde sizi rahatsız ediyorsa, sizi ileri götürmüyorsa bunları değiştirebilirsiniz. İlişkilere bakış açınız değişebilir.

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, yurtdışı bağlantılı işler günddeme gelebilir. Hayat felsefeniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. İletişim yeteneğinizi kullanarak insanlarla güzel ilişkiler kurabilirsiniz.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor.  Hareketleniyorsunuz. Yeni konular gündeme geliyor. Kariyeriniz ile ilgili yeni projeler üretiyorsunuz. Özellikle işiniz ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bu dönemde onlara ulaşabilirsiniz. Güzelliğinizle insanlar arasında fark yaratıyorsunuz. Özellikle ilişkilerle ilgili konularda sosyal statünüz değişebilir, evlilik gibi konular gündeme gelebilir. Evlilik ile ilgili adım atabilirsiniz.

Aslan Burcu: Özellikle ilişkilerle ilgili yaralarınızın kapanacağı veya iyileşeceği bir dönemde olabilirsiniz. Bu, özellikle parasal ve maddi konularda etkileyecektir. Başka insanlardan destek alma ile ilgili sorunlarınız varsa, bunları aşacaksınız.

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Finansal konularda diploması yolu ile başarı sağlayacağınız bir gündesiniz.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İlişkiler vasıtası ile hayattan keyif alacaksınız. Başka insanlarla olan diyaloglarınızdan güzel bilgiler alacaksınız. Eğitim öğretim alanında çalışan Aslanlar varsa, onlar da başarılı olacakları bir dönemdeler. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Yaşama bakış açınızda bazı değişiklikler bu dönemde olabilir.

Başak Burcu: Birtakım konuların sonlandığını, netleştiğini bize gösteriyor. Özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili bazı konular bitebilir, sona ulaşabilir veya onları akışa bırakabilirsiniz.

Özellikle pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Eşiniz, ortağınız, partnerinizle ilgili sizi yaralayan bazı konuları şifalandırmak için adımlar atabilirsiniz. Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Tekrar partneriniz, ortağınızla beraber diplomasi yoluyla bazı problemleri aşmak adına oturup konuşabilir, anlaşabilirsiniz.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. Hayatınızda özellikle ilişkilerle ilgili yeni bir dönem başlıyor. Kendinizi daha cesur ve girişken hissedeceksiniz. Cinsel enerjiniz yüksek.

Başka insanlardan destek göreceksiniz. Parasal konular gündeme gelecek. Merkür de buraya geçtikten sonra özellikle aklınız, fikriniz başka insanların kaynaklarını kullanarak yeni eşyalara sahip olmak adına çalışacaktır. Banka, kredi ödemeleri gündeme gelebilir. Bunları kapatmak adına güzel destekler alıyorsunuz.

Terazi Burcu: Özellikle günlük rutinlerinizde, iş hayatınızda sizi yaralayan bazı konular varsa, bunları iyileştirmek adına destekler görebilir, adımlar atabilirsiniz.

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. İş kurmak, yeni bir işe başlamak adına, hizmet verdiğiniz alanlarda iletişim yeteneğinizi diplomatik ve çok etkin bir şekilde kullanarak başarı yakalayacağınız bir dönemdesiniz. İnsanlarla olan diyaloglarınızda uyum, denge ve ahengi yakaladığınız takdirde iş, kariyer ve para ile ilgili güzel gelişmeler olacaktır.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün karşıt burcunuz Koç’a geçmesi demek kendi ilgilinizin, odağınızın partnerinizde, ilişkilerde olacağı anlamına geliyor. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir, hali hazırda ilişkisi olan Teraziler varsa, bu ilişkilerinden mutlu olabilirler. Kendinizi cesur ve girişken hissediyorsunuz. İlginizi karşı tarafa çok net bir şekilde açabilirsiniz. Evliliklere ve ortaklıklara da açık bir dönemdesiniz.

Merkür’ün de Koç burcuna geçmesi ile beraber ortaklıklarda, ilişkilerde kendi isteklerinizi ve fikirlerinizi net bir şekilde karşı tarafa açabileceksiniz. Kendi isteklerinizi elde edebilmek adına iletişime geçerek başarı yakalayabileceksiniz.

Akrep Burcu: Özellikle ilişkilerle ilgili sizi yaralayan birtakım konular varsa, bunları şifalandıracağınız ve bundan sonra ilişkilerde daha mutlu ve cesur olacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda diplomasi yoluyla mutlu olacağınız bir dönemdesiniz. Fikirlerinizi partnerinize net bir şekilde açabilirsiniz. İletişim gücünüzü kullanarak isteklerinizi elde edebileceğiniz bir enerjiniz var.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor.  İnsanlara hizmet edeceğiniz, günlük rutin işlerinizle uğraşacağınız bir döneme giriyorsunuz. İş ile ilgili beklediğinzi haberlere ulaşabilir, yeni projeler üretebilirsiniz. İşinizde başarılı olmak adına yeni başlangıçlar yapabilir, iş ortamınızı güzelleştirebilirsiniz. Tekliflere açıksınız. Ortaklıklar gündeme gelebilir veya iş yerinde tanışacağınız bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Yay Burcu:  İç dünyanızda özellikle ilişkilerle ilgili sizi yaralayan birtakım konular varsa, bunlar tekrar gündeme gelebilir ve bunları şifalandıracağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Aileniz veya aile gibi gördüğünüz insanlarla birlikte hareket ederek bu konuları çözerseniz daha rahat edeceksiniz.

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Aileniz veya aile gibi gördüğünüz insanlarla diplomasi yoluyla ilişkilerinizi düzelteceğiniz ve isteklerinizi alacağınız bir gündesiniz.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. Özellikle ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yaşamdan çok keyif alacaksınız. Kendinizi aşırı flörtöz hissediyorsunuz. İlişkiler

yoluyla içinizdeki çocuğu ortaya çıkabilirsiniz. Aşk, ilişkiler, flört konuları sık sık gündeme gelecektir. Tekliflere açıksınız. Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile beraber fikirlerinizi net bir şekilde insanlarla paylaşabileceksiniz. İstediğiniz konuları dile getirerek, konuşarak, anlatarak elde edebilir, başarı yakalayabilirsiniz. Bu haftadan itibaren hayattan keyif almaya başlayacak, oyunlar oynayacak ve içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracaksınız.

Oğlak Burcu: Özellikle yakın çevre ilişkilerinizdeki diyaloglarınızda sizi yaralayan birtakım konular varsa, bunlar gündeme gelecektir ve bunları şifalandırmak adına destekler göreceksiniz.

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Yakın çevre ilişkilerinizde diyaloglarınızda diplomasi yoluyla isteklerinizi elde edebilirsiniz. Uzlaşma, anlaşmalar gündeme gelebilir. Bazı konuların da sonlanacağı anlamına gelebilir.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. İç dünyanızda kendinizi çok cesur ve girişken hissedeceksiniz. Harekete geçiyorsunuz, fikirlerinizi gerçekleştirmek adına başlangıçlar yapıyorsunuz. Venüs de Koç burcunda. İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapabilir, yaşadığınız ortamı güzelleştirebilirsiniz. Taşınabilir veya taşınmak istiyor ancak harekete geçemiyorsanız Koç burcu enerjisi ile artık harekete geçebilirsiniz.

Kova Burcu: Özellikle maddi konularda bazı sıkıntılarınız, sizi yaralayan birtakım konular varsa, bunları şifalandırma fırsatı bulacaksınız.

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Parasal ve maddi konularda diplomatik tarafınızı da kullanarak insanlarla olan diyaloglarınızda dengeli ve ahenkli olduğunuz takdirde para kazanabilir, para ile ilgili beklediğiniz haberlere ulaşabilirsiniz veya daha fazla gelir elde etmek adına yeni birtakım projeler üretebilirsiniz.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor.  Yaşam enerjiniz yükseliyor. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir. Fikirlerinizi net bir şekilde insanlarla paylaşma fırsatı bulacaksınız. İlişkilerle ilgili net adımlar atacak, yeni başlangıçlar yapacaksınız. Bu dönemde yakın çevrenizdeki insanlar arasında daha önce farkına varmadığınız biri ile flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu dönemde önünüzü görmemenize rağmen atacağınız adımlar size ilerde fırsatlar sağlayacaktır.

Balık Burcu: Hayatınızda veya fiziksel görünümüzde hoşunuza gitmeyen veya sizi yaralayan birtakım özellikleriniz varsa, bunları şifalandırmak adına eyleme geçeceksiniz.

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. İsteklerinizi elde etmek adına diplomatik tarafınızı kullanarak, güzel konuşmalarla insanları etkileyeceksinzi. Bu anlamda isteklerinizi alabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. Para kazanmak, gelir elde etmek adına adımlar atıyorsunuz. Fikirleriniz daha çok bu yönde. İlişkilerde de yeni başlangıçlar bu dönemde gündeme gelebilir.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: