Astroloji Son Makaleler

5 – 11 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Bu hafta Venüs, Merkür ve Güneş Kova burcunda ilerliyor. İlerlemek, aydınlanmak ve bakış açısı değiştirmek adına birtakım etkiler alacağız. Bu konular özellikle ikili ilişkiler,  düşünceler ve kendi kimliğimizi ifade etmek  ile ilgili alanlarda olacak.  Bu alanlarda ilerleme kaydedecek, gelişmek ve değişmek için adımlar atacağız.

Bu hafta Mars da Yay burcunda ilerliyor. Bu konular sizi hangi alanlarda etkileyecek öğrenmek için burcunuzu ve yükseleninizi izleyebilirsiniz.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda.

– Cuma ve cumartesi günü Ay, Yay burcunda.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda.

Koç Burcu: Kendinizi sosyal çevrede ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Belki keyifli ve güzel vakitler geçireceksiniz, arkadaşlar arasında partilerde, derneklerde boy göstereceksiniz ve arkadaşlarınızın arasında bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayacaksınız.

Bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz ve bu bilgiler size yardımcı olacaktır. Gelecek planlarınızı şekillendiriyorsunuz. Çalışmalarınızın getirilerini de bu dönemde rahat bir şekilde topladığınızı göreceksiniz.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. İnançlarınız, hayat felsefeniz doğrultusunda eyleme geçeceğiniz dönemdesiniz. Bu dönemde uzaktaki akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Sosyal medyada da ön plana çıkmak adına adımlar atacaksınız.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber sosyal medyada aktif olabilirsiniz, yaşam enerjiniz yükseliyor.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. Sorumluluklar alacaksınız, kariyeriniz ile ilgili birtakım gelişmeler oluyor.

Boğa Burcu: Kariyeriniz, işiniz ile ilgili yeni bakış açıları kazanacağınız, belki farklı bakış açısı ile beraber yeni bir işe yönleneceğiniz bir dönemdesiniz veya çalışmalarınızla ilgili birtakım yeni gelişmeler olabilir. Hayatınızdaki gelişmeler ile beraber daha önce hiç düşünmediğiniz bir yöne yönelebilirsiniz.

Bu hafta güzelliğinizle insanları etkiliyorsunuz. Özellikle ilişkilerle ilgili konularda sosyal statünüzde değişiklikler olabilir. İnsanlarla ve arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz ve bunlar sizin işinize direkt etki edecek bilgiler olabilir.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. Parasal ve maddi konularda hareketlenmeler olabilir. Gelir elde etmek adına harekete ve eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. Günlük rutin işlerinizi daha kolay halledeceksiniz.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. Yaşam enerjiniz yüksek ve hayattan keyif alıyorsunuz.

İkizler Burcu: Yaşamdan keyif alıyorsunuz, özgürleşmek adına adımlar atıyorsunuz. Hayata başka bir pencereden bakmanız için bu dönemde yeni bilgiler hayatınıza giriyor. Sosyal medyada aktifsiniz. Burada tanışacağınız insanla belki yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Seyahatler de gündeme gelebilir ve tanışacağınız bu kişi bir seyahat sırasında karşınıza çıkabilir.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz. Yeni bir ortaklığa başlayabilirsiniz. İlginizi karşı tarafa çok açık bir şekilde aktarabilir veya bir evlilik düşünen İkizler varsa, çok rahat bir şekilde adım atabilecekleri, kendilerinde o gücü ve motivasyonu bulabilecekleri bir dönemdeler.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. Flörtöz bir yapı ile aşk, ilişkiler ve flört gibi konular gündeme gelecektir.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. Günlük rutin işlerinizi rahat bir şekilde hallediyorsunuz.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir.

Yengeç Burcu: Parasal ve maddi konularda ani değişiklikler olabilir, aşırı harcamaya yönelebilirsiniz veya para kazanmak adına değişik birtakım fikirler aklınıza gelebilir ve bunları uygulayabilirsiniz.

Başka insanlardan destek alıyorsunuz. Özellikle özgürleşmek adına kendi gücünüzü test etmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Cinsel enerjiniz de bu dönemde yüksek.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. Günlük rutin işlerinizi halletmek adına kendizi güçlü ve motive hissediyorsunuz. Yeni bir iş kurabilir veya işe başlangıç yapabilir;  çalışmalarınız, işiniz ile ilgili beklediğiniz haberlere bu dönemde kavuşabilirsiniz.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. Aileniz ve aile büyüklerinizle beraber vakit geçirebilirsiniz.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. Aşk, ilişkiler, flört gibi konular gündeme gelebilir.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber günlük rutin işlerinizle uğraşacaksınız.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.

Aslan Burcu: Yeni bir ilişki gündeme gelebilir, ilişkilere bakış açınız değişebilir. Kiminle ortaklık yapacak ya da ilişkiye başlayacaksanız, bu kişinin farkına varacağınız bir dönemdesiniz veya partnerinizle beraber bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz ve bu da size yardım olacaktır.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. Özellikle hayattan keyif almak, yaşamda var olmak, tadını çıkarmak adına harekete ve eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi çok güçlü ve motive hissediyorsunuz.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. İç dünyanıza çekiliyorsunuz. Ailenizle yuvanızda vakit geçirebilirsiniz.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber yaşam enerjiniz yükseliyor, hayattan keyif alıyorsunuz.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. Günlük rutin işlerinizi halledebilirsiniz.

Başak Burcu: Yeni bir işe başlayabilirsiniz, işyerinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Bu dönemde işiniz de değişebilir veya çalışmalarınızla ilgili kafanızdaki projeleri hayata geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Bazı Başaklar işyerinden tanışacakları biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirler veya iş kurmak adına arkadaşlarınızla bilgi alışverişinde bulunabilir, bu alışverişte çok parlak fikirler ortaya çıkabilir.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. Eviniz, aileniz, yuvanız ile ilgili birtakım sorumluluklar alabilirsiniz. Aile kurmak, yuva kurmak adına harekete geçmek isteyen Başaklar olabilir. Taşınmak istiyorsanız ve bir türlü harekete geçemiyorsanız, bu dönemde bu konular gündeme gelebilir veya bazılarınız aile ilişkilerinde agresif tavırlar takınabilir. Bu dönemde dikkat etmek gerekir.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilişkileriniz gündeme gelecektir.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber eviniz, aileniz, yuvanız ve aile büyüklerinizle ilgili konular vurgulanıyor.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. Yaşam enerjiniz yükseliyor ve hayattan daha fazla keyif alıyorsunuz.

Terazi Burcu: Sizi aşk, ilişkiler, flört, yaşamdan keyif alma, kendi kişiliğinizi ortaya koymak adına güçlü etkiler alıyorsunuz. Çocukları olan Teraziler varsa, onlarla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Yeni ilişkiler bu dönemde gündeme gelebilir. Fikir alışverişi yaptığınız insanlardan hayatla ilgili güzel bilgiler öğrenebilirsiniz.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. İletişim ile ilgili bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinize biraz dikkat etmenizde fayda var. Çünkü iletişiminizi çok agresif bir şekilde kullanacağınız bir dönemdesiniz ve bu da sizin yakın çevre ilişkilerinize zarar verebilir. Yakın akrabalarınız, yakında gördüğünüz insanlar, kardeşleriniz, kuzenlerinizle beraber bir yolculuğa öncülük yapabilir, yeni bir eğitim programına katılmak istiyorsanız bunun için ilk adımı bu dönemde atabilirsiniz.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebiliyorsunuz.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. Parasal ve maddi konularda  gelişmeler olabilir.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber yaşam enerjiniz yükseliyor, yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. Eviniz, aileniz, aile büyüklerinizle ilgili konular vurgulanıyor.

Akrep Burcu: sizi direkt iç dünyanızda özgürleşmek adına harekete geçmeye zorlayabilir. Eviniz, aileniz, aile büyüklerinizle olan ilişkileriniz gündeme gelebilir, onlarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ailenizdeki güçlü insanlardan destek göreceğiniz, evinizde mutlu ve huzurlu olacağınız bir dönemdesiniz.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. Özellikle para kazanmak ve gelir elde etmek adına kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz. Bazen agresif tavırlar sergileyebilirsiniz veya para kazanmak adına eyleme geçmek adına güzel bir dönemdesiniz.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. İç dünyanıza çekilip çevrenizde gelişen olayları gözlemleyeceksiniz.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebiliyorsunuz.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir.

Yay Burcu: Yeni birtakım bilgiler bu dönemde hayatınıza giriyor ve bu pratik bilgilerle beraber yaşamınızın kolaylaştığının farkına varacaksınız. Yakın çevrenizden belki daha önce farkına varmadığınız bir insanla yeni bir flörtöz ilişkiye başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlardan güçlü destekler göreceğiniz bir dönemdesiniz. Seyahatler gündeme gelebilir. Sosyal medyada aktifsiniz. Bu dönemde iletişiminizi de çok güçlü ve etkili bir şekilde kullanıyorsunuz.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. Kendinizi çok enerjik, güçlü ve motive hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Yaşamınızla ilgili bütün kararları gerçekleştirmek adına bu dönemde harekete geçebilirsiniz. Fazla aceleci ve agresif davranabilirsiniz, bu nedenle kazalara karşı da dikkatli olmalısınız.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. İç dünyanıza çekilip çevrenizde gelişen koşulları gözlemleyeceksiniz.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebiliyorsunuz.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir.

Oğlak Burcu: Para kazanmak adına yeni birtakım fikirler öğrenebilir ve bunları uygulayabilirsiniz. Yeni eşyalara sahip olmak adına güçlü insanlardan destekler göreceğiniz bir dönemdesiniz. Daha önce para ile beklediğiniz haberler varsa ve bunlar bir türlü gerçekleşmiyorsa, bu dönemde bunlara ulaşabilirsiniz veya daha fazla gelir elde etmek adına kendinizi aşacağınız, bu konulara başka bir bakış açısından bakacağınız bir dönemdesiniz.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. Geri plandaki korkularınızın gün yüzüne çıkacağı bir dönemdesiniz. Özellikle spontan hareket etmek, özgürleşmek ve iyimser olmak adına birtakım korkular yaşıyorsanız bunları aşmak adına eyleme geçeceğiniz bir dönemdesiniz.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. Kariyerinizle ilgili birtakım gelişmeler olabilir.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber kendi iç dünyanıza çekilerek çevrenizde gelişen olayları gözlemleyeceksiniz.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz.

Kova Burcu: Kendi yaşamınız, hayat hedefleriniz ve istekleriniz doğrultusunda çok rahat harekete geçebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi ön plana alarak göstermek istiyorsunuz. Fikirleriniz ve görüşleriniz ile insanlar arasında fark yaratmak istiyorsunuz. Dış görüntünüz ile insanları etkiliyorsunuz. İkili ilişkilere açıksınız. Bu dönemde flörtöz ilişkiler gündeme gelebilir.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında ön plana çıkmak istiyorsunuz. Bazen arkadaşlarınız arasında agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu da ilişkilerinize zarar verebilir. Bu nedenle dikkatli olmanızda fayda var. Gelecek ile ilgili planlar yapacağınız, adımla atacaksınız. Çalışmalarınızın gelirlerini toplamak adına da kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Uzak akrabalarınızla ilgili birtakım gelişmeler olabilir.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. Kariyerinizle ilgili gelişmeler gündemde.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. İç dünyanıza çekilerek çevrenizde gelişen olayları gözlemleyeceksiniz.

Balık Burcu: Geri plana çekileceğiniz bir dönemdesiniz. Gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunlardan haberdar olabilirsiniz. Arkada dönen işlerle daha çok vakit geçireceksiniz. İç dünyanızda, bilinçdışınızda özgürleşmek adına sizi rahatsız eden birtakım konular, korktuğunuz bazı durumlar varsa, bunlarla yüzleşip bunları aşacağınız bir dönemdesiniz.

Bu hafta Mars, Yay burcunda ilerliyor. İşiniz ve kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar, yeni girişimler yapabilirsiniz. İş kurmak adına da kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz.

5 – 11 Şubat Ay Takvimi

– Pazartesi günü Ay, Terazi burcunda. Parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir.

– Salı ve çarşamba günü Ay,  Akrep burcunda. Yaşam enerjiniz bu dönemde yüksek.

– Cuma ve cumartesi günü Ay’ın Yay burcuna geçişi ile beraber kariyerinizle ilgili birtakım gelişmeler olabilir.

– Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: