Astroloji Son Makaleler Yaşam

6 – 12 AĞUSTOS 2018 HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu hafta Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli bir haftaya başlıyorsunuz. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Partnerinizle beraber çok uyumlu hareket edebileceğiniz bir haftadasınız. Güzelliğinizle insanları etkiliyorsunuz, yeni ilişkilere açıksınız. Evlilikler gündeme gelebilir. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Tutulmanın etkisi ile aşk, ilişkiler, flört konularında yeni bir alana başlıyorsunuz. Hayattan keyif almak adına yeni bir başlangıç yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen Koçlar varsa, bu dönemi değerlendirebilir. Ön plana çıkmak, kendinizi göstermek, yaşamdan keyif almak adına güzel bir Güneş tutulması yaşayacaksınız. Bunun keyfini çıkarın.

Boğa Burcu: Bu hafta  yönetici gezegeniniz Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda ani değişiklikler olabilir. Bu dönemde yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Günlük rutin işleriniz, çalışmalarınız, çalışma koşullarınız ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Sorumluluklarınızı daha rahat ve kolay bir şekilde hallettiğinizin farkına varacaksınız. Çalışma ortamınızı güzelleştirebilirsiniz. Bu dönemde iş ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bu haberlere ulaşabilirsiniz. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Tutulmanın etkisi ile içinizdeki içsel gücünüzün farkına varacaksınız. Eviniz, aileniz ile ilgili konular gündeme gelecektir. Aile büyüklerinizden güçlü destekler alacaksınız. Kendinizi daha emin ve güçlü hissedeceksiniz. Yatırım yapmak, ev sahibi olmak gibi konularda yeni adımlar atabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bu hafta Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli bir döneme başlıyorsunuz. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. İlişkiler vasıtasıyla hayattan keyif aldığınızın farkına varacaksınız. Güzelliğinizle insanları etkiliyorsunuz. Karşı tarafa ilginizi net bir şekilde gösterebileceğiniz bir dönemdesiniz. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Tutulmanın etkisi ile iletişim kabiliyetlerinizi çok güçlü ve net bir şekilde kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yakın çevre ilişkileriniz; kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Yeni bir eğitim programına katılabilir, sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Tutulma size güzel şeyler getirecektir. Fakat yönetici gezegeniniz Merkür, geri harekette olduğu için geçmişteki bir konu halen önünüze geliyorsa, bunu hallettiğiniz takdirde bu güzel etkileri alabileceksiniz.

Yengeç Burcu: Bu hafta Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda güzel gelişmeler olabilir. İç dünyanızda kendinizi son derece flörtöz hissedeceksiniz. İlişkilerle ilgili aile büyüklerinden destek görüyorsunuz. Yatırım yapmak için de güzel bir dönemdesiniz. Yuva kurmak isteyen, partneri ile evlenmek isteyen Yengeçler için de güzel etkiler söz konusu. Bu dönemde yaşam alanınızı da güzelleştirmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Tutulmanın etkisi ile parasal ve maddi konularda ani gelişmeler olabilir. Para ile ilgili beklediğiniz haberlere ulaşabilirsiniz. Miras gündeme gelebilir. Maddiyatla ilgili güzel gelişmelerin olacağı bir tutulma gerçekleştireceksiniz.

Aslan Burcu: Bu hafta Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda son derece hareketli bir haftaya başlıyorsunuz. Yakın çevre ilişkilerinizin düzeleceği bir haftaya başlıyorsunuz; kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla beraber güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bazılarınız yakın çevresinde tanışacağı ya da daha önce dikkatini çekmeyen biri ile flörtöz bir ilişkiye başlayabilir. Sosyal medya aracılığı ile de yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Burcunuzda gerçekleşen tutulmanın etkisi ile kendi hayatınızla ilgili kadersel etkiler alacaksınız. Hangi yöne yöneleceğinizin yanı sıra yetenek ve kabiyetlerinizin de farkına varıyorsunuz. Hayatınızdaki bütün konuların sizin istek ve arzularınız doğrultusunda gerçekleşmesi adına güzel farkındalıklar yaşayacaksınız.

Başak Burcu: Bu hafta Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda yeni gelişmeler olacaktır. Sizin için de parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler görünüyor. Partnerinizle beraber para kazanmak, yeni gelirler elde etmek adına adımlar atabilir; daha kolay ve rahat para kazanma yollarının farkına varabilirsiniz. Para ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bunlara da ulaşabilirsiniz. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Yönetici gezegeniniz Merkür de Aslan burcunda geri harekette… Tutulmanın etkisi ile özellikle iç dünyanızda ön plana çıkmak, özgürleşmek, kendi istekleriniz doğrultusunda spontan bir şekilde yaşamakla ilgili korkularınız ile yüzleşecek ve bunları aşmak adına güzel farkkındalıklar kazanacaksınız.

Terazi Burcu: Bu hafta Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda güzel gelişmeler olacaktır. Venüs, Terazi burcunda çok kuvvetli olduğu için güzelliğinizle ön plana çıkıyorsunuz, insanları güzelliğinizle etkileyeceğiniz bir dönemdesiniz. İlişkileri kendinize çekiyorsunuz. Hayattan da keyif aldığınızın farkına varacaksınız. Güzellik ile ilgili kabiyetlerinizi de çok rahat kullanacaksınız. Fiziksel görünümünüzde de değişiklik yapmak istiyorsanız, bu dönem bunun için çok doğru bir zaman. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Tutulmanın etkisi ile gelecekle ilgili hedeflerinize, planlarınıza ulaşmak adına bazı kadersel etkiler alacaksınız. Hayatınızı yönlendireceksiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında da ön plana çıkıyor, kendinizi çok rahat bir şekilde ortaya koyabiliyorsunuz. Kariyerinizin getirilerini de bu tutulmanın etkisi ile görmeye başlayacaksınız.

Akrep Burcu: Bu hafta Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli bir döneme başlıyorsunuz. İlişkilerle ilgili korkularınız varsa, bunları yenmeniz gereken bir haftadasınız. Geri planda kalarak ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Bazılarınız platonik birtakım ilişkilere çekilebilir, gizli saklı aşkların, ilişkiler gündeme gelebilir. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Tutulmanın etkisi ile sosyal statünüzün değişeceği bir döneme başlıyorsunuz. İşinizde, kariyerinizde bir terfi gündeme gelebilir. Hayalinizdeki işe ulaşmak adına adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizde veya çalıştığınız konularda başarılar elde edebilirsiniz. Evliliklerin de gündeme geleceği bir Güneş tutulması yaşayacaksınız.

Yay Burcu: Bu hafta Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda son derece hareketli bir haftaya başlıyorsunuz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok aktifsiniz. Arkadaşlar arasında flörtöz ilişkiler yaşamaya müsait olduğunuz bir zaman… Güzelliğinizle insanları, kitleleri etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Gelecekle ilgili daha umutlusunuz, planlar yapıyorsunuz. Çalışmalarınızın ve kariyerinizin getirilerini de daha rahat bir şekilde alacaksınız. Bazı Yaylar ve yükselen Yaylar ise arkadaş ortamında daha önce fark etmediği bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilir. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Tutulmanın etkisi ile yaşama bakış açınız, hayat felsefenizde bazı değişiklikler olabilir. Kendinizi daha iyimser, mutlu ve güçlü hissedeceksiniz. Hayattan daha fazla keyif alacaksınız. Uzak kültürlerle ilgili seyahatler gündeme gelebilir. Yüksek eğitimle ilgili gelişmeler olabilir. Sosyal medyada daha ön plana çıkabilir, aktif olabilirsiniz. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkaracağınız ve mutlu olacağınız bir döneme başlıyorsunuz.

Oğlak Burcu: Bu hafta Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda enerjilerin değiştiği, daha yeni enerjilerin geldiği ve kendinizi daha pozitif hissedeceğiniz bir hafta olacak. Kariyeriniz, işinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. İşinizde daha rahat terfi alabileceğiniz bir dönemdesiniz. İşleriniz daha kolay halledilecek. Bazılarınız ise çalışma ve iş ortamında tanışacağı bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilir. Güzelliğinizle de insanları etkileyebileceğiniz bir haftadasınız. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Tutulmanın etkisi ile parasal konularda gelişmeler olacaktır. Para kazanmak, gelir elde etmek, ortaklaşa işlerden gelirler elde etmek adına gelişmeler söz konusu. Bu dönemde cinsel enerjiniz de çok güçlü. Güç gösterilerine maruz kalabilirsiniz. Kendi gücünüzü test edeceğiniz ve bunu kendinize ispatlayacağınız bir dönemdesiniz. Para ile ilgili beklediğiniz haberlere de bu dönemde ulaşabilirsiniz.

Kova Burcu: Bu hafta Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda sizi son derece hareketli bir dönem başlıyor. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. İlişkilere çok iyimser bakacağınız bir dönemdesiniz. İlişkiler vasıtası ile yaşam enerjiniz yükselecek. Sosyal medyada tanışacağınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yurtdışı seyahatleri varsa, yurtdışı seyahatinde tanışacağınız biri ile yeni bir ilişki gündeme gelebilir veya ilişkilere bakış açınızın değişeceği bir dönemdesiniz diyebiliriz. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Tutulmanın etkisi ile bekar olan Kova ve yükselen Kovalar evlenebilir. İlişkilerinde mutlu olmayan Kovalar ise ilişkilerine son verebilir. Ortaklaşa işler, evlilik gibi konularda, önümüzdeki dönemde sık sık gündeme gelecektir; en önemli önceliğiniz evlilik, ortaklık kurma ve ilişkiler olacaktır.

Balık Burcu: Bu hafta Venüs, Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Yücelim yöneticiniz olan Venüs’ün Terazi burcunda olması sizi özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda etkiliyor. Bu alanlarda hareketli bir dönem bekliyor sizi. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. İlişkiler vasıtası ile mutluluğu yakalayabilirsiniz. Cinsel enerjinizin çok yüksek olacağı bir dönemdesiniz. Paraya daha rahat ulaşacaksınız. Ortaklaşa işlerden gelirler elde edebilirsiniz. Başka insanlardan da destekler alarak yeni birtakım eşyalara sahip olabilirsiniz. Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 11 Ağustos Cumartesi günü Kuzey düğümde, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması. Tutulma günlük rutin işleriniz, çalışmalarınız, insanlara hizmet verdiğiniz alanlarda gerçekleşiyor. İşinizde bir değişiklik olabilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. İşyerinizi güzelleştirebilirsiniz. Hayalinizdeki ve sizi mutlu edecek işlere yöneleceğiniz bir dönemdesiniz. Günlük işlerinizi de daha rahat halledeceksiniz.

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: