Astroloji Son Makaleler

6-12 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Merhaba sevgili astroloji severler,

Bu hafta bakalım neler olacak?

6 Kasım Pazartesi: Venüs ile Uranüs arasında 3 gün sürecek zorlu bir kavuşum meydana gelecek. Çapkınlıklar artabilir. Kısa süreli flörtler, buluşmalar heyecan verici olacaktır. Özel hayatta, ilişkilerde özgürlük artar.

7 Kasım Salı: Venüs bugün itibari ile 1 Aralık’a kadar akrep burcuna geçiyor. İlişkilerde ya hep ya hiç dönemidir. Tutku, gizem, kıskançlıklar, takıntılar artabilir aynı zamanda bu tavırlar ilişkilerinize zarar da verebilir. Dikkat! İlişkilerde dedektiflik merakı artar. Cinsel cazibemizi kullanacağımız dönemdir. Maddi olarak risk almak ve estetik operasyonlar uygun değildir.

8 Kasım Çarşamba: Ay yengeç burcunda. Ailemiz, evimizle ilgilenmek için uygun bir gündür. Ev alıp satmak, gayrimenkul işleri ile ilgilenmek için güzeldir.

9 Kasım Perşembe: Güneş ve Plüton arasında 3 gün sürecek güzel bir kavuşum meydana gelecek. Bugünlerde işlerinizi büyük bir gizlilik içinde halledebilirsiniz. Bir sorunun derinine inmek, sorunu çözmek için idealdir.

10 Kasım Cuma: Ay, Aslan burcunda yer alacak. Sosyalleşeceğimiz, hayattan zevk almak için iyi bir enerji olacak. Çocuklarınızla ilgilenebilir, davetlerde boy gösterebilirsiniz. Gösterişli takılar, giysiler, ihtişamlı saç makyaj yapmak bugüne uygundur.

11 Kasım Cumartesi: Satürn ve Uranüs arasında 4 gün sürecek destekleyici açılar var. Kopmalar, ayrılıklar yaşanabilir. Yeniden yapılanma, kalıplaşmış eskimiş kuralları değişime sokmak için uygun günlerdir.

12 Kasım Pazar: Ay başak burcunda. Tamamlanmayı bekleyen işleri halletmek için verimli günler. Detox yapmak, sağlığa dikkat etmek, bakım ve sağlık kürleri denemek, tahıl ürünleri ile hazırlanmış ekmek, kurabiye vs hazırlamak, sindirim sistemini rahatlatacak sağlıklı besinlere yönelmek, sağlık, temizlik için uygun günlerdir. Hastane ve doktor kontrolleri yaptırabilirsiniz.

Koç burcu: Venüs akrep burcuna geçiyor. Ortak para alanlarınız, toplu para, kredi vs. imkânları için uygun zamanlar geçireceksiniz. İşler istediğiniz gibi gidecek. Beklediğiniz nakit para olanaklarını 1 Aralık’a kadar gayet güzel kullanabileceksiniz.

Boğa burcu: Venüs akrep burcuna geçiyor. Evlilik, flört, aşk meşk için harika günler. 1 Aralık’a kadar evlenmek, ilişkinizi ciddi boyuta taşımak için güzel zamanlar. Ortaklık kurmak için olumlu bir hafta ayrıca.

İkizler burcu: Venüs akrep burcuna geçiş yapıyor. Çalışma hayatınız, iş, kariyer ve sağlık alanlarında 1 Aralık tarihine kadar mutlu zamanlar geçireceksiniz. Beklediğiniz terfi, işte yükseliş vs. var ise 3 hafta boyunca olumlu haberler gelebilir. Sağlığınızla ilgili de iyi bir dönem yaşayacak ve var olan sağlık problemlerinizden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Yengeç burcu: Venüs akrep burcuna geçiş yapıyor. 1 Aralık tarihine kadar aşk, ilişkiler, sosyallik ve çocuklarınızla olan alanı etkiliyor. Aşk ilişkileri için en mutlu günler. Çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilir ve onların mutluluklarına şahit olabilirsiniz. Sosyal olacak ve arkadaşlarınız, eş ya da sevgilinizle bol bol planlar yapacak ve gezeceksiniz.

Aslan burcu: Venüs akrep burcuna geçiyor ve sizin aile, ev yaşamınıza ilişkin konularınızı olumlu etkiliyor. Eviniz ve ailenizle daha fazla zaman geçirecek ve keyifli aktiviteler yapacaksınız. Yeni ev ya da eşyalar alınabilir. Ailenizle organizasyonlara katılabilirsiniz.

Başak burcu: Venüs bu hafta akrep burcuna geçiş yapıyor ve sizin iletişim, yazım, reklamcılık, hobiler, kısa seyahatler alanınızı kapsıyor. 3 hafta boyunca hobilerinizden verim alma, yazım, eğitim alanında güzel gelişmelere imzanızı atacağınızı gösteriyor. Hafta sonu parasal aktiviteler olumlu geçecektir.

Terazi burcu: Venüs bu hafta akrep burcuna geçiş yapıyor. Terazilerin para alanını olumlu etkiliyor. Alacak – verecek, beklediğiniz para vs. varsa 3 haftalık dönemde işler yolunda gidecek. Para alanınız olumlu yönde gelişiyor.

Akrep burcu: Venüs bu hafta akrep burcuna geçiyor ve sizin için belki de 1 yılın en mutlu zamanları. Güneş ve Venüs akrep burcunda ve aşk ilişkileriniz inanılmaz olumlu. 3 haftalık süreci iyi değerlendirin, şans sizden yana.

Yay burcu: Venüs akrep burcuna geçiyor ve sizin bilinçaltı, sezgiler ve gizli ilişkiler alanında yer alıyor. 3 haftalık süre içerisinde gizli ilişkiler yaşayabilir, platonik ilişkilere çekilebilirsiniz. Genital bölgeler ile ilgili rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Oğlak burcu: Venüs akrep burcuna geçiş yapıyor. Dostlarınızla, arkadaşlarınızla bir arada olabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu dönemin keyfini çıkarın.

Kova burcu: Venüs akrep burcuna geçiş yapıyor. Kovaların iş, kariyer alanında yükselişinin başlayacağı dönem. Üstleriniz, işverenlerinizle olumlu görüşmeler yapabilir, sizi takdir edebilirler.

Balık burcu: Venüs akrep burcuna geçiş yapıyor. Balık burçları 3 haftalık süreçte yurtdışı işlemleri, yabancılar, uzak seyahatler, hukuki durumlar, yabancı dil, yükseköğrenim ile ilgili alanlarda yükselişe geçiyor ve büyük ihtimalle yabancılarla ilgili konularda destekler alacak ve yurtdışı bağlantılarını güçlendireceklerdir.

Astrolog Tuğba Başaran

http://www.instagram.com/astrolojigunlugu_/

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: