Astroloji Son Makaleler

7 – 13 MAYIS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Öncelikle bu hafta gökyüzünde Venüs ile Neptün arasında kara açı mevcut ve hafta boyu etkisini gösterecektir, ilişkilerde bazı yanılmalara sebep verebilir, yakın çevrenizde vermiş olduğunuz sözlere dikkat etmeniz gerekiyor çünkü daha sonra bunlardan pişman olabilirsiniz. Özellikle kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarınızla olan ilişkilerde bir takım kafa karışıklıkları olabilir, aldanmalara da açık bir dönemdesiniz diyebiliriz. Pazartesi ve Salı günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, kendinizi özgür hissedeceğiniz sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktif olacağınız bir dönemdesiniz. Salı günü Ay’ın Jüpiter ile bir kara açısı mevcut, bir yandan arkadaş çevresinde özgür olurken bir yandan da parasal konulardaki sorumluluklarınız gündeme gelecektir, bu iki enerjiyi dengelemeniz gerekmektedir. Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda olacak, geri plana çekiliyorsunuz, şartları pek fazla zorlamıyorsunuz, hayatınızı akışına bıraktığınız bir dönemdesiniz fakat bugünde Ay’ın Venüs ile kara açısı mevcut yani ilişkilerle ilgili sorumluluklarınız bu rahat tavırlarınızı etkileyecektir. Cuma, cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda olacak, yaşam enerjiniz çok yüksek, kabiliyetlerinizi rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz, toplumla, işinizle ve kariyerinizle ilgili sorumluluklarınızı da yerine getirerek hareket ederseniz hayattan ve yaşamdan daha fazla keyif alacaksınız.

Boğa Burcu: Öncelikle bu hafta gökyüzünde Venüs ile Neptün arasında kara açı mevcut ve hafta boyu etkisini gösterecektir, ilişkilerle ilgili yanılmalar ve aldanmalar olabilir çok hayalci davranabilirsiniz, dikkatli olmakta fayda var. Özellikle para kazanmak, maddiyat ve parayla ilgili girişimlerinizde gerçekçi adımlar atmaya dikkat edin. Pazartesi ve Salı günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, kariyeriniz, işinizle ilgili konular gündeme gelecektir, bu dönemde sorumluluklarınızla ilgileneceksiniz. Salı günü buraya Jüpiter’in ters bir açısı mevcut, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve partnerinizle olan ilişkilerinizde fazla vakit geçirdiğinizde sizi sıkabilir, bu yüzden bu iki konuyu iyi dengelemeniz gerekmektedir. Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda olacak, konuları, olayları akışına bırakacağınız rahat bir dönemdesiniz, sosyal çevre, arkadaşlar arasında da bu dönemde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Özellikle Perşembe günü Ay ve Venüs karesi var ilişkilere dikkat etmelisiniz, bir yandan para kazanmak isteyeceksiniz bir yandan da arkadaşlar arasında zaman geçirmek isteyeceksiniz, bu iki enerjiyi dengelediğiniz takdirde daha mutlu olursunuz. Cuma, cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda olacak, iç dünyanızda kendinizi daha cesur hissedeceksiniz, uzak akrabalarınız, sosyal medyadaki sorumluluklarınız veya hayata bakış açınızla ilgili konulardaki sorumluluklarınızı yerine getirirseniz ve geri plana çekilerek çevrenizdeki olayları gözlemleyerek ileriki günlerde yeni girişimler yapmak adına daha güzel fırsatlar kovalayabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bu haftanın en önemli gökyüzü hareketi, Venüs ile Neptün arasında kara açı mevcut, Venüs ikizler burcunda kendinizi flörtöz hissediyorsunuz, ilişkilere açık bir dönemdesiniz, güzelliğinizle insanlar arasında fark oluşturuyorsunuz fakat kariyeriniz ve işinizle ilgili bazı belirsizlikler yaşamınızda aksiyon almanızı engelliyor olabilir. Hem kariyerinizdeki sorumluluklarınızı yerine getirebilir hem de güzelliğinizle ilişkilerinizi yönetirseniz daha rahat edersiniz. Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda olacak, Ay’ın kova burcuna geçmesiyle beraber kendinizi daha özgür hissedeceğiniz bir gündesiniz sosyal medyada aktif olabilir yurtdışı bağlantılı işlerle uğraşan ikizler varsa bunlarla ilgili haberler alabilirsiniz. Salı günü Ay’ın Jüpiter’le bir karesi mevcut yaşam enerjiniz çok yüksek ve spontane bir şekilde yaşıyorsunuz fakat günlük rutin işleriniz, çalışmalarınızla ilgili sorumluluklarınızı da unutmadan hareket etmeniz gerekiyor. Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda olacak kariyeriniz ve işinizle ilgili bazı konular gündeme gelebilir, burada Ay’ın Neptün ile olan kavuşumu ve Venüs’e olan karesinden dolayı işiniz ve kariyerinizle ilgilenirken bir taraftan da kendi bireysel ihtiyaçlarınızı göz ardı etmemeniz gerekmektedir. Cuma, cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda olacak, yaşam enerjiniz yüksek, sosyal çevre, arkadaşlar arasında çok aktif olacaksınız, gelecekle ilgili planlar yapıyorsunuz, parasal ve maddi konulardaki sorumluluklarınızı da unutmadığınız ve bunları  yerine getirdiğiniz takdirde daha mutlu, huzurlu bir hafta sonu geçireceksiniz diyebiliriz.

Yengeç Burcu: Öncelikle bu hafta gökyüzünde Venüs ile Neptün arasında kara açı mevcut ve hafta boyu etkisini gösterecektir, dolayısıyla ilişkilerle olan konularda kafa karışıklıkları bu dönemde olabilir, ilginizi karşı tarafa net bir şekilde açamıyor olabilirsiniz, platonik bir takım ilişkiler gündeme gelebilir. Özellikle ilişkilerde geri plana çekilip konuyu gözlemlerseniz ileriki günlerde daha rahat edersiniz. Çok fazla hayale kapılmadan gerçekçi adımlar atmalısınız diyebiliriz. Pazartesi ve Salı günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, Ay’ın kova burcuna geçmesiyle beraber parasal ve maddi konular gündeme gelecektir, başka insanlardan destekler ve yardımlar görebilirsiniz özellikle parasal konularda lakin buraya Jüpiter’in bir kara açısı mevcut bir taraftan yaşamdan ve hayattan keyif almaya çalışırken bir taraftan da parayla ilgili konularla uğraşmak sizi yorabilir. Bu iki enerjiyi iyi dengelemeniz gerekiyor. Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda olacak, kendinizi çok rahat hissedecek bir dönemdesiniz uzak seyahatler gündeme gelebilir, uzak akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir, sosyal medyada aktif olabilirsiniz özellikle Perşembe günü Ay’ın Venüs ile bir karesi mevcut bir yandan yaşam enerjiniz yüksek ve hayattan keyif almaya çalışıyorken ilişkilerle ilgili konularda cesur davranamadığınızdan dolayı bazı sıkıntılar yaşanabilir. Bu iki enerjiyi iyi dengelemeniz gerekiyor. Cuma, cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda olacak, bu dönemde yeni girişimler, başlangıçlar yapabilirsiniz özellikle işiniz ve kariyerinizle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz, buraya da Oğlak burcundaki gezegenlerden bir ters açı mevcut ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler gibi konularda sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizde işiniz ve kariyerinizde başarılı olabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bu hafta gökyüzünde Venüs ile Neptün arasında kara açı mevcut, Venüs ikizler burcunda sosyal çevre ve arkadaşlar arsında çok aktifsiniz, yeni ilişkilere açıksınız, arkadaş ortamında güzel vakit geçiriyorsunuz bu dönemde. Parayla ve para kazanmakla ilgili konularda bir yandan uğraşıyorsunuz, bu iki enerjiyi iyi dengelemeniz gerekmektedir. Pazartesi ve Salı günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, kendinizi daha rahat ve özgür hissedeceğiniz bir dönmedesiniz, ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelebilir, buraya Jüpiter’in bir kara açısı mevcut partnerinizle vakit geçirirken ailenizle ilgili konulardaki sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz. Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda olacak, parasal ve finansla konular gündeme gelecektir, partneriniz veya ortağınızla gelir elde etmek adına fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Buraya da Venüs’ün bir kara açısı mevcut dolayısıyla sosyal çevre ve arkadaşlar arasında parayla ilgili sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizde parayla ilgili de güzel gelişmeler olacaktır. Cuma, cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda olacak, yaşam enerjiniz çok yüksek hayattan ve yaşamdan keyif alıyorsunuz. Günlük rutin işleriniz, çalışma ortamınız, çalışma koşullarınızla ilgili konular gündeme geliyor bu da sizin yaşam enerjinizi düşürüyorsa sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz takdirde daha mutlu ve huzurlu bir hafta sonu geçireceksiniz.

Başak Burcu: Bu hafta gökyüzünde Venüs ile Neptün arasında kara açı mevcut, kariyeriniz, işinizle ilgili güzel gelişmeler oluyor, bir yandan da partneriniz, ortağınızla ilgili konular gündeme geliyor, dolayısıyla bu iki enerjiyi iyi dengelemeniz gerekiyor, işinizde ve kariyerinizde atacağınız adımlarda çok fazla hayalperest olmamanız gerekiyor, bu dönemde partnerinize çok fazla güvenmeyin ve konuları gözden geçirerek adımlarınızı atınız. Pazartesi ve Salı günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, günlük rutin işlerinizle ilgileniyor olacaksınız, kendinizi daha özgür ve rahat hissedeceksiniz, özellikle Salı günü Ay’ın Jüpter’le kara açısı mevcut dolayısıyla yakın çevre, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevre ilişkilerinizle ilgili olan konular işlerinizi engelliyor olabilir, bu iki enerjiyi iyi dengelemeniz gerekiyor, hem işinizle ilgili hem de yakın çevrenizle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor. Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda olacak, ikili ilişkiler, ortaklıklar gündeme gelecektir. Perşembe günü Ay’ın Venüs’le bir kara açısı mevcut bir yandan partnerinizle uğraşırken bir yandan da kariyerinizle ilgili konular gündeme gelebilir, bu iki enerjiyi tekrar dengelemeniz gerekiyor. Hem işinize hem de partnerinize vakit ayırmanız gerekiyor. Cuma, cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda olacak, parasal ve maddi konular gündeme gelebilir, para kazanmak, yeni gelirler elde etmek adına girişimler yaparken çocukları olan başaklar varsa çocuklarına karşın sorumluluklarını yerine getirmeleri gerekiyor veya yaşamdan keyif almak adına hangi adımları atmanız gerekiyorsa bunları yaptığınız takdirde mutlu olacaksınız diyebiliriz.

Terazi Burcu: Öncelikle bu hafta gökyüzünde Venüs ile Neptün arasında kara açı mevcut, ilişkiler gündeme geliyor, yeni ilişkiler kuruyorsunuz, sosyal medyada aktifsiniz yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelebilir, seyahatler gündeme gelebilir, eğitim alanında şanslı olduğu bir dönemdesiniz fakat günlük işleriniz rutin işleriniz iş hayatınızla ilgili bazı belirsiz konular bu ilişkilerinize yansıyor olabilir. Bundan dolayı bir taraftan ilişkilerinizi yürütürken bir taraftan da  işinizle ilgili net ve somut adımlar atmanız gerekiyor. Pazartesi ve Salı günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, hayattan keyif alıyorsunuz, kendinizi özgür hissediyorsunuz. Özellikle Salı günü Ay’ın Jüpiter’ ters bir açısı mevcut parayla ilgili konularda sorumluluk alacaksınız bir taraftan da aşk, ilişkiler, flörtler gündeme gelecektir. Hem yaşamadan keyif alıp hem de paranızı dikkatli harcarsanız gelecek için daha iyi olur. Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda olacak, günlük rutin işleriniz gündeme gelecektir, çalışma koşullarınızda değişiklikler olabilir buraya Perşembe günü özellikle Venüs’ün ters açısı mevcut günlük rutin işlerinizi ve ilişkilerinizi iyi dengelemeniz gerekiyor. Cuma, cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda olmasıyla beraber yaşam enerjiniz yükseliyor, ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir, partnerinizle beraber güzel vakit geçirebilirsiniz. Tekrar burada oğlak burcundaki gezegenlerden dolayı aileniz aile büyüklerinizle ilgili sorumluluklarınızı gözeterek partnerinizle hareket ederseniz daha başarılı olabilirsiniz.

Akrep Burcu: Bu hafta Venüs ve Neptün arasında bir kara açı mevcut. Para kazanmak istiyorsunuz. Cinsel enerjiniz yüksek. Otağınızla birlikte hareket ediyorsunuz ve güzel vakit geçiriyorsunuz. Neptün Balık burcunda olduğu için aşk, ilişkiler, flört gibi konularda partnerinizle ilgili diyaloglarında biraz somut adımlar atmanız gerekiyor. Ayaklarınız yere sağlam bassın. Özellikle aşk, ilişkiler gibi konularda her duyduğunuza inanmayın. Pazartesi ve Salı günü Ay Kova burcunda olacak. Ayın Kova burcuna geçmesiyle beraber eviniz, aileniz ile ilgili konular gündeme gelecek. İç dünyanızda kendinizi özgür hissediyorsunuz. Salı günü Ayın Jüpiter ile ters açısı mevcut. Kendi yaşamınızla ilgili girişimler yaparken bireysel olarak kendinizi düşünürken bir taraftan da aileniz ile ilgili sorumluluklar gündeme gelecektir. Bu iki enerjiyi dengelerseniz daha rahat edersiniz. Çarşamba ve Perşembe günü Ay Balık burcunda olacak. Olayları akışına bıraktığınız bir dönemdesiniz. Yaşamdan keyif alıyorsunuz. Aşk ilişkiler gündeme gelebilir. Burada tekrar partnerinizle beraber uyumlu hareket ettiğiniz taktirde daha rahat edeceksiniz. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Ay Koç burcunda olacak. Yaşam enerjiniz oldukça yüksek. Günlük rutin işlerinizi daha rahat ve kolay hallettiğinizin farkına varacaksınız. Çalışma koşullarınızla ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. İşiniz ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Burada yakın çevrenizle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekmektedir. İletişiminizi düzgün etkili bir şekilde kullandığınız taktirde çalışma hayatınızda da başarılı olabileceksiniz

Yay Burcu: Bu hafta Venüs ve Neptün arasında bir kara açı mevcut. İkili ilişkiler, ortaklıklar gündeme geliyor. Partneriniz ile birlikte güzel vakit geçiriyorsunuz. Tekliflere açıksınız. Aileniz ile ilgili bazı belirsizlikler ilişkinizde sizi tedirgin ediyor olabilir. İç dünyanızdaki belirsizlikler netleştirdiğiniz taktirde; özellikle ikili ilişkilerde, ortaklıklarda daha sağlam ve net adımlar atacaksınız. Pazartesi ve Salı günü Ay Kova burcunda olacak. Yakın çevreniz, kardeşiniz, kuzenleriniz ile ilgili konular gündeme gelebilir. Salı günü Ayın Jüpiter ile ters açısı mevcut. Yakın çevre ilişkilerinizde iletişimi oldukça etkili bir şekilde kullanıyorsunuz. Fakat bir taraftan geri plana çekilip, olaylara fazla karışmak istemiyorsunuz. Bu iki enerjiyi dengeleyebilmeniz gerekiyor. Çarşamba ve Perşembe günü Ay Balık burcunda olacak. Eviniz, Aileniz, aile büyüklerinizle ilgili bazı konular gündeme gelebilir. Buraya Venüs’ün ters açısı mevcut. Aileniz ile ilgili sorumluluklarınız ile partneriniz arasında kalabilirsiniz. Bu iki enerjiyi iyi dengeleyebilmeniz gerekiyor. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Ay Koç burcunda olacak. Yaşam enerjiniz oldukça yüksek. Aşk, ilişkiler, flörtler gündeme gelebilir. Hayattan keyif alıyorsunuz. Buraya Oğlak burcundaki gezegenlerden bir ters açısı mevcut. Parasal konularla ilgili sorumluluklarınızı aldığınız taktirde hayattan daha fazla keyif alacaksınız.

Oğlak Burcu: Bu hafta Venüs ve Neptün arasında bir kara açı mevcut. İlişkilerle ilgili konularda kendinizi rahat hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Fakat bazı kafa karışıklıklarınızda var. İşiniz, çalışmalarınız ve çalışma ortamınız ile ilgili iyileştirmeler yapıyorsunuz. Olayları rahat çözümleyebildiğinizin farkındasınız. İletişiminizi net bir şekilde kullandığınız taktirde; hem kafa karışıklıklarını ortadan kaldırırsınız hem de işinizde başarıyı sağlayabilir hem de çevrenizdeki bazı insanlardan destek görebilirsiniz. Pazartesi ve Salı günü Ay Kova burcunda olacak. Maddi, parasal konular gündeme gelebilir. Özellikle Salı günü Ayın Jüpiter ile ters açısı mevcut. Bir yandan para kazanmak istiyorsunuz, bir yandan da sosyal çevre ve arkadaşlarınız arasında aktif olmak istiyorsunuz. Hem para kazanıp hem de arkadaşlarınız ihmal etmezseniz bu günleri daha iyi atlatırsınız. Çarşamba ve Perşembe günü Ay Balık burcunda olacak. Olayları akışına bıraktığınız bir dönemdesiniz yakın çevre diyaloglarınız gündeme geliyor. İletişimi etkin bir şekilde kullanıyorsunuz. Buraya Venüs’ün ters açısı mevcut. Bir yandan kendinizi ifade ederken bir yandan da insanlara hizmet ettiğiniz konularda net, açık ve dürüst bir şekilde davranırsanız başarılı olacaksınız. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Ay Koç burcunda olacak. Kendi iç dünyanızda güçlü hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Ailenizle ilgili bazı konular gündeme gelebilir. Bir yandan kendi bireysel sorumluluklarınız ve bir yandan da ailenizin sorumluluklarıyla ilgileniyor olacaksınız. Kendinizi ve ailenizi ihmal etmeden hareket ederseniz daha mutlu olacaksınız.

Kova Burcu: Bu hafta Venüs ve Neptün arasında bir kara açı mevcut. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda kendinizi çok şanslı hissediyorsunuz. Bu ilişkiler sayesinde mutlu olduğunuz bir dönemdesiniz.  Tekliflere açıksınız. Buraya Neptün den bir kara açı mevcut. Parayla ilgili bazı kayıplarınız bazen canınızı sıkabilir. Para kazanmak adına attığınız adımlarda çok fazla hayalperest olmayın. Net ve somut adımlar attığınız taktirde hem para kazanacaksınız hem de yaşamaktan keyif alacaksınız. Pazartesi ve Salı günü Ay Kova burcunda olacak. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok net bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Kendinizi rahat ve özgür hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Salı günü Ayın Jüpiter ile ters açısı mevcut. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket ederken, işiniz ile ilgili sorumluluklarınızı da yerine getirmeniz gerekmektedir. Çarşamba ve Perşembe günü Ay Balık burcunda olacak. Maddi, parasal konularda birtakım gelişmeler gerçekleşebilir. Para kazanmak için biraz fazla zaman harcayabilirsiniz. Bu da sizin yaşamdan keyif almanızı engelleniyor olabilir. Hem ilişkilerinize önem verip hem de parasal konularla ilgili sorumluluklarınızı yerine getirebiliyor olmanız gerekir. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Ay Koç burcunda olacak. Yaşam enerjiniz oldukça yüksek. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelebilir. İletişiminizi net ve etkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bazı sorumlulukları almak konusunda korkularınız var. Bu korkularınızı aşabildiğiniz taktirde, kendinizi daha net ve düzgün bir biçimde ifade ettiğinizin farkına varacaksınız.

Balık Burcu: Bu hafta Venüs ve Neptün arasında bir kara açı mevcut. Venüs ildiler burcunda.  Kendinizi iç dünyanızda flörtsüz hissediyorsunuz. Yakın çevrenizdekiler ve ailenizle birlikteyken kendinizi rahat hissettiğiniz ve rahat hareket ettiğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemde insanlarla olan ilişkiniz oldukça iyi ve kendinizi mutlu hissediyorsunuz. Fakat kendi hayatınızla ilgili bazı kafa karışıklıklarınız mevcut. Bu karışıklıkları aşamadığınız taktirde ilişkilerde de net adımlar atamayacaksınız. Dolayısıyla hayatınızla ilgili beklentileriniz konusunda net bir karar verebildiğiniz taktirde ilişkiler konusunda başarı yakalayabilirsiniz. Pazartesi ve Salı günü Ay Kova burcunda olacak. İç dünyanızda kendinizi özgür hissediyorsunuz. Özellikle Salı günü Ayın Jüpiter ile ters açısı mevcut. Bu durum sizi şu şekilde etkileyebilir; bir taraftan kendinizi göstermek, ön plana çıkmak isterken diğer taraftan da kendinizi geriye çekmek isteyebilirsiniz. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz bu dönemde. Hayallerinizi de kullanarak bir takım farklı fikirler bu dönemde aklınıza gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günü Ay Balık burcunda olacak. Kendinizi oldukça rahat hissediyorsunuz. Ayrıca yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebiliyorsunuz. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Ancak aileniz ile ilgili sizin üzerinize düşen bazı sorumluluklarınız da var. Bu iki enerjiyi dengeleyebilmeniz gerekiyor. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Ay Koç burcunda olacak. Bu dönemde maddi, parasal konularda birtakım gelişmeler olabilir. Para kazanmak için biraz fazla zaman harcayabilirsiniz. Oğlak burcundaki gezegenlerden buraya ters bir açı mevcut. Dolayısıyla sosyal çevre ve arkadaşlarınıza karşı bazı sorumluluklarınız var. Hem arkadaşlarınızla ilgili sorumluluklarınızı yerine getirebilirseniz hem de parasal, maddi konularda yeni başlangıçlar yapabilirseniz bu dönemde başarılı olabilirsiniz.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: