Astroloji Son Makaleler

8 – 14 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Özellikle ikili ilişkiler, ortaklık, evlilik gibi konular gündeme gelecektir. Birisi ile, başkasıyla hareket etmeyi öğreneceksiniz. Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz etmekte, anlayarak ilerlemenizde fayda var. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür de burada. Para kazanmak, gelir elde etmek adına kendinizi güçlü ve tutkulu hissedeceksiniz. Başka insanlarla olan diyaloglarınızla, ortaklıklarınızla para ve gelir elde etmek için çalışacaksınız. Geçmiş ödemelerinizi bu dönemde kapatabilirsiniz. Tekrar uyarmakta fayda var. Venüs geri harekette olduğu için daha yavaş, sakin hareket ederek gelir elde etmeye çalışırsanız, daha başarılı olacaksınız.

Boğa Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Özellikle iş, çalışma, hizmet etmek gibi konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, yeni haberler alabilirsiniz; bu dönemde yeni bir işe başlayabilirsiniz. Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz etmekte, anlayarak ilerlemenizde fayda var. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür de burada. İkili ilişkiler, ortaklıklar sık sık gündeme gelecektir. Partnerinizle hareket edeceğiniz bir dönemdesiniz. Bazı ilişkiler bitebilir, bazı Boğalar ise bu dönemde yeni ilişkilere başlayabilir.

İkizler Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli bir döneme gireceksiniz. Yaşamdan ve hayattan keyif almak adına da atılması gereken adımları atacaksınız. Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz etmekte, anlayarak ilerlemenizde fayda var. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halletmekte fayda var. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Yönetici gezegeniniz Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Hizmet etmek, çalışmak, para kazanmak, iş ortamınızda vakit geçirmek gibi konular gündeme gelecektir. Bu enerji yoğunluk kazanacak. Çalışarak, insanlara hizmet ederek gelir edeceğiniz ve kariyerinizde de başarı yakalayacağınız bir döneme başlıyorsunuz.

Yengeç Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Eviniz, yuvanız, aileniz ve aile gibi gördüğünüz insanlarla konular gündeme gelecektir. Yatırım yapmak için birtakım fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yaşadığınız yeri güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Aile gibi gördüğünüz insanlardan da destek göreceksiniz. Fakat bu dönemde Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz etmekte, anlayarak ilerlemenizde fayda var. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halletmekte fayda var. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda birçok kez bu konular vurgulanacak. Yeni gelişmeler olabilir. Yaşamdan keyif almak adına kendinizi çok güçlü ve motiva hissedeceksiniz. Çocuklarınızla ilgili de gelişmeler olabilir. Mutlu ve keyifli bir hafta sonu geçirebileceğinizi söyleyebiliriz.

Aslan Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Özellikle yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla hareket edebilirsiniz. Bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. İletişiminizi de etkili kullanmayı öğreniyorsunuz. Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz edip anlayarak ilerlemeniz gerekiyor. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halledin. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. İç dünyanızda kendinizi aşırı tutkulu hissedebilirsiniz. Eviniz, aileniz, aile gibi gördüğünüz insanlarla hareket edebilirsiniz. Onlarla bir mücadeleye girip bir başarı kazanabilirsiniz. Yatırım yapmak adına da şanslı bir dönemdesiniz. Yaşadığınız ortamı güzelleştirme, dekorasyon gibi konular da bu dönemde gündeme gelebilir.

Başak Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Parasal ve maddi konularda yeni gelişmeler olabilir. Para kazanmak, gelir elde etmek adına yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Fakat Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz edip anlayarak ilerlemeniz gerekiyor. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halledin. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Yönetici gezegeniniz Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. İletişiminizi çok etkin kullanacağınız bir dönemdesiniz. Hayatınıza yeni bilgiler giriyor. Yakın çevreniz; kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla birlikte hareket edeceğiniz bir dönemdesiniz. Seyahatler gündeme gelebilir. Sosyal medyada da aktif olabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Hayatınız ile ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok net bir şekilde kullanabileceksiniz. Kendinizi ön plana çıkarma isteği içinde olacaksınız. Fakat burcunuzun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Çok hızlı hareket etmemeli; biraz yavaş  olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz edip anlayarak ilerlemeniz gerekiyor. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, öncelikle bunları halledin. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Bu da size maddi olarak birtakım getiriler getirebilir. Para kazanmak ile ilgili yeni fikirler üretebilirsiniz. Para ile ilgili beklediğiniz haberlere de bu dönemde ulaşabilirsiniz.

Akrep Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler, flört gibi konularda görmediğiniz, anlayamadığınız olaylar varsa, bunlar önünüze gelecektir. İlişkilerle ilgili korkularınızı yeneceğiniz bir dönemdesiniz. Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde özellikle ilişkilerle ilgili kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Acele karar vermeyin; biraz yavaş olun, sakin kalın, konuları iyice analiz edip anlayarak ilerleyin. Hemen yargıya varmayın. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halledin. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber sizin burcunuzda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Yaşamınızda birçok konuda inisiyatif almanız gerekiyor. Hayatınızın nasıl olmasını istiyorsanız, bizzat inisiyatif alarak konuları ve olayları yönlendirebileceksiniz.

Yay Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında ön plana çıkma isteği içinde olacaksınız. Üyesi olduğunuz kulüp, dernek veya kuruluşlar varsa, buralarda yeni başlangıçlar yapacaksınız. Gelecekle ilgili daha iyimser ve umutlu olacaksınız. Çalışmalarınızın getirilerini de daha rahat bir şekilde kazandığınızı göreceksiniz. Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz edip anlayarak ilerlemeniz gerekiyor. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halledin. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Bu dönemde biraz iç dünyanıza çekilebilirsiniz.  İç dünyanıza çekilip çevrenizde gelişen olayları gözlemlerseniz göremediğiniz, anlamlandıramadığınız konuları anladığınızın farkına varacaksınız. Geri planda birçok insandan destek göreceksiniz. Görmediğiniz, gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunların da farkına varacaksınız.

Oğlak Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Kariyer, iş, çalışma, toplum statünüzle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapma fırsatı sunuyor. Fakat Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde özellikle kariyeriniz ve işiniz ile ilgili başarı elde etmek arzusundayken kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz edip anlayarak ilerlemelisiniz. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halledin. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında oldukça fazla vakit geçireceksiniz. Çalışmalarınızın, kariyerinizin meyvelerini toplamak adına da girişimler yapmak istiyorsunuz. Kendinizi geleceğe daha umutla bakar bir şekilde bulacaksınız. Mars’ın da Kova burcundan buraya ters bir açısı mevcut. Özellikle bu sosyal çevrelerden gelir elde etmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz.

Kova Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Yeni ayın etkisi ile beraber hayata daha umutla, pozitif bakacaksınız. Sosyal medyada da çok aktif olabilirsiniz. Uzak akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Hayat felsefeniz, hayata bakış açınız değişecektir ve bu inandığınız konularla hayatınıza yön vereceksiniz. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın ve Merkür’ün Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Kariyeriniz, çalışmalarınız ilgili konular gündeme gelebilir. Terfi söz konusu olabilir. Toplum önünde daha görünür olabilirsiniz. Mars’ın da Kova burcundan buraya ters bir açısı mevcut. Özellikle kendi isteklerinizi göz ardı etmeden çalışırsanız, hem kariyerinizde başarılı olabilirsiniz hem de kendi ha yatınızdaki mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Balık Burcu: Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Parasal ve maddi konularda bazı gelişmeler olacaktır. Borçlar, ödemeler, kredi gibi konular gündeme gelecektir. Para kazanmak adına başka insanlardan da destekler görebilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Yaşam enerjiniz yükselecek. Hayata daha pozitif bakıyorsunuz, olayları ve konuları iyi yönünden ele alıyorsunuz. İlişkilerle ilgili de güzel gelişmeler olabilir. Fakat özellikle ilişkilerle ilgili konuları  iyice analiz edip anlayarak ilerlemeniz gerekiyor. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halledin. Mars’ın da Kova burcundan buraya ters bir açısı mevcut. Geri planda özgürleşmek için hareket ediyorsunuz. Özgürleşmekten korkmadığınız sürece güzel ilişkiler yaşayabilirsiniz diyebiliriz.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: