Astroloji Son Makaleler

8-14 OCAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu

İş hayatınız bu hafta yorucu görünüyor. Anlaşmak bu sıra kolay olmayacak. Resmi bir sorun ortaya çıkabilir. Her yönü düşünerek dikkatli davranmalısınız. Aile ile ilgili sağlık problemleri oluşabilir. Bir operasyon, cerrahi bir müdahale gelişebilir. Bir iş değişikliği görünüyor. Aşk konusunda ise; kalabalık bir ortamda sizinle ilgilenen birini fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu

Yıldızlar güzel enerjilerini sizinle paylaşıyor. Yurtdışı, eğitim yabancılar, resmi işlerle ilgili olumlu süreç başlıyor. 12 Ocaktan itibaren bu konular resmiyet kazanabilir. Yeni bir iş imkanı doğabilir. Parasal anlamda güzel bir süreç. Aşk anlamında ise eğitim, seminer, seyahat vs sırasında birinden etkilenebilirsiniz.

İkizler Burcu

Bu aralar aklınız parada. Para ile ilgili iyi bir dönem olabilir ancak harcamalarınız da bir o kadar fazla. İşinden memnun olmayanlar iş değiştirmek isteyebilir fakat ani karar vermemelisiniz . Bu aralar birilerinden ilginç bilgiler alabilir, şaşırabilirsiniz. Aşk hayatınızda güvensizlik oluşturabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu

İlişkiler alanında dikkatli olmanız gereken bir hafta. Resmi makamlarla ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Dostlarınızın desteğini alacaksınız. İşleriniz hemen sonuçlanmaz bu aralar, beklemeniz gerekecektir. Ani gelişmelere gebe bir dönem. Seyahat gerekebilir. Özelikle evliler ilişkilerine dikkat etmeli. Sorunlar bardağı taşırabilir. Bu durum uzaklaşma, soğuma yaratabilir . Ancak sonrasında bu durum pişmanlık yaratabilir.

Aslan Burcu

İş ve çalışma alanınız hareketli. Resmi işlerle ilgili uğraş verebilirsiniz. İş alanında çatışma gerektiren kişi ya da konularla ilgili ortak hareket etmek gerekli. Kira ya da mülk konusunda anlaşmazlıklar oluşabilir. Sizi sıkan, yoran konular sağlığınızın bozulmasına neden olabilir. İlişkiler konusu zorlayıcı. Yöneticilerinizle ilgili zorlayıcı bir hafta ayrıca. Bir haber şaşırtıcı olabilir ve mutlu edebilir sizi. Eşiniz ya da sevdiklerinizle ufak bir tatil kaçamağı iyi gelecektir.

Başak Burcu

Aile ya da yakın çevrenize katı davranabilirsiniz bu hafta. Siz ya da onlar … Eski arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Ancak onların artık eskisi gibi olmadığını görmek sizi şaşırtabilir. 12 Ocaktan itibaren arkadaşlarınıza, çevrenize daha mesafeli bakacaksınız. Çevrenizden biri işten ayrılabilir. Parasal kazancınız fena görünmüyor. Ancak bir kazancınız birden kesilebilir. Aşk konusunda ise sizinle ilgilenenler var ama belki de siz görmek istemiyorsunuz ?

Terazi Burcu

Evinizle, ailenizle ilgileneceğiniz bir hafta. Aileden birinin sağlık sorunu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu arada sizin de sağlık problemleriniz oluşabilir, dikkat etmekte fayda var. Aile arasında bir para problemi oluşabilir. Aşk alanında düşünceleriniz yoğun. Parasal kazancınız iyi görünüyor fakat harcamalarınız çok fazla. Eşya almak isteyebilirsiniz ama acele etmeyin. Güzel bir haber , telefon mutlu edebilir.

Akrep Burcu

Çevreniz ile anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın problemleri ile ilgilenebilirsiniz. Ailede bir para sorunu görünüyor. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sakarlık nedeni ile kaza atlatabilirsiniz. Mars’ ın burcunuzda olması sizi ekstra stresli yapabilir. Yönetici konumundaki kişilerle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Parasal hedeflerinizde kararlı ve hırslısınız.Konu hakkında görüşmeler yapabilirsiniz. Aşk alanında kendinizi fazla abartmak, önemsemek hayal kırıklığı oluşturabilir karşı taraf için.

Yay Burcu

İş alanında değeriniz bilinecek, mutlu olacaksınız. Parasal kazançlarınız bu hafta yükseliyor. Kendiniz için harcama yapacaksınız. Bunu rahatlıkla karşılayabilecek gücünüz var. İş yerinde gizli düşmanlıkların farkına varacaksınız. Bunlarla yüzleşeceksiniz. Parasal olarak çok rahat bir döneme giriyorsunuz. İmajınızı yenilemek isteyebilirsiniz ama estetik gibi operasyonlar için uygun zaman değil. Maddi yönden şartlar sizin tarafınıza geçiyor, birikim yapmayı seçeceksiniz. Aşk alanında duygusallıktan uzak bir dönemdesiniz.

Oğlak Burcu

Yıldızlar burcunuzda toplanıyor. Ocak 12 itibariyle hedeflerinize yönelmelisiniz. Kararlılıkla işlerinize ağırlık vermelisiniz. Gereken cesaret ve kararlılığı kendinizde bulacaksınız. Yalnız iş yaptığınız kişilerle ayrılık, kopma yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Stres sağlığınızı olumsuz etkileyecektir. İşten ayrılmayı düşünebilirsiniz. Profesyonel düşünmelisiniz. Aşk alanında gözler üzerinizde ancak kimseye duygusal hisler hissetmeyeceksiniz.

Kova Burcu

Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Yalnız ve kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Resmi kurumlarla ilgili işlerinizde sorunlar çıkabilir. Gizli düşmanlıkları fark edebilirsiniz. Birilerinin sizinle uğraşması söz konusu olabilir. Yüzleşmek istemeseniz de yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Resmi kurumlarla ilgili işleriniz zorlayacak, zamana bırakmalısınız. İş yeriniz çok karışık. Arkadan dönen oyunlar var. Sağlığınızla ilgilenmeniz gereken bir dönem ayrıca. Aşk alanında ise gizli ilişki vs yasamak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu

Bu ara duygularınız çok yoğun. Kaçıp her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Herkese öfke saçabilirsiniz. Yalnız hatalı davranan siz iseniz çevrenizin sizden uzaklaştığını göreceksiniz. Bir yol ayrımına girebilirsiniz. Aşk alanınız gayet hareketli. Arkadaşlarınız ve sevdiğiniz kişi ile organizasyonlar yapacaksınız ama bir anlaşmazlık görünüyor. Size iyi gelecek bir seyahat yapabilirsiniz. Sıkıldığınız ortamdan çıkmak size iyi gelecek. Yalnız olanlar ise kalabalıklar arasında yeni bir ilişki kurabilir, gezmek, eğlenmek iyi gelebilir fakat anlaşmak mümkün mü?

Astrolog Tuğba Başaran

https://www.instagram.com/basaran_tuuba/

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: