Astroloji Son Makaleler

9 – 15 NİSAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Güneş 19 derece koç burcunda olduğundan maksimum enerjisini gösterecek. Yaşamınız ve hayatınızla ilgili net kararlar alabilirsiniz. Merkür burcunuzda geriliyor, bu dönemde geçmiş meselelerle uğraşabilirsiniz. Bu haftadan sonra ise Merkür düz harekete başlayacak bu nedenle geçmişten gelen konular önünüze geliyorsa bunları çözüme kavuşturmanızda fayda var. Venüs’te boğa burcunda çok kuvvetli olduğundan parayla ilgili yeni haberler alacağınızı göreceksiniz. Sahip olmak istediğiniz maddi eşyalara da sahip olmaya başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Oğlak burcunda Mars, Satürn ve Plüton arasında ilerliyor, kariyeriniz, iş hayatınız ve sosyal çevrenizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sorumluluklar alıp hedeflerinize daha rahat ulaşabilirsiniz. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda olacak sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günü ay balık burcuna geçiyor iç dünyanıza çekilip çevrenizdeki gelişen olayları gözlemleyeceksiniz. Hafta sonu ise Ay’ın koç burcuna geçmesiyle ön plana çıkacak ve hayattan daha fazla keyif alacaksınız.

Boğa Burcu: Güneş ve Merkür koç burcunda ilerliyor, bu enerjiye alışkın değilsiniz, yeni atılımlar ve başlangıçlar yapmak isteyecek fakat kendinizi gösteremiyor gibi hissedebilirsiniz. Bu dönemde çevrenizde olan olayları gözlemlemeniz gerekmektedir. Sonrasında konular netleşecektir ve sizin istediğiniz noktaya gelecektir. Merkür’de geri harekette olduğu için geçmişten gelen lakin bilemediğiniz, anlamlandıramadığınız olayları bu dönemde anlayacaksınız. Mars, Satürn ve Plüton ile beraber oğlak burcunda ilerliyor, yurt dışı, eğitim-öğretim, basın, yayın veya sosyal medya ile alakalı işlerde hedeflerinize ulaşmak adına yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Venüs’ün sizin burcunuzda ilerliyor olması güzel haber, yaşamdan ve hayattan keyif alıyorsunuz, güzelliğinizle ön plana çıkıyorsunuz ve insanları etkiliyorsunuz. Sizin arzu ettiğiniz ve inisiyatif aldığınız ilişkiler gündeme gelebilir. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, kariyerinizle ilgili gelişmeler olabilir. Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcuna geçiyor, sosyal çevre ve arkadaşlarınız arasında vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonu Ay’ın koç burcuna geçmesiyle iç dünyanıza çekilip çevrenizdeki gelişen olayları gözlemleyebilirsiniz.

İkizler Burcu: Yönetici gezegeniniz olan Merkür geri harekette bu da bu dönemde biraz zorlandığınızı gösteriyor olabilir. Rahat hareket edemiyor ve kendinizi rahat ifade edemiyorsunuz. Bu durum son ve önümüzdeki hafta düzelecek. Venüs boğa burcunda olduğundan ilişkilerle ilgili kendinizi karşı tarafa açamıyor olabilirsiniz, ilginizi karşı tarafa gösteremiyor gibi hissedebilirsiniz. Platonik ve haberiniz olmayan işler varsa bu dönemde karşılaşabilirsiniz. Yasa dışı aşklar da gündeme gelebilir, dikkatli olmanızda fayda var. Güneş koç burcunda olduğundan sosyal çevre ve arkadaşlar arasında ön plana çıkmak istiyorsunuz, aktifsiniz, gelecekle ilgili planlar yapıyorsunuz. Kariyerinizle alakalı meyveleri toplamaya başlayacağınız net ve güçlü başlangıçlar yapabilirsiniz. Mars, Satürn ve Plüton arasında oğlak burcunda ilerliyor, parasal ve finansal konularda zorlanıyor gibi hissedebilirsiniz lakin sorumluluk alarak yeni başlangıçlar yaparsanız bu konuda başarılı olacaksınız. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, yaşam enerjiniz bu dönemde yüksek. Perşembe ve Cuma günü Ay’ın balık burcuna geçmesiyle kariyerinizle ilgili konular gündeme gelecektir. Hafta sonu Ay’ın koç burcuna geçmesiyle arkadaşlar ve sosyal çevrenizde ön plana çıkmak isteyeceksiniz.

Yengeç Burcu: Güneş’in ve Merkür’ün koç burcunda olduğunu görüyoruz, işiniz ve kariyerinizle ilgili gelişmeler olabilir. Kendinizi başarılarınızla ön plana çıkartmak istiyorsunuz lakin Merkür burada geri harekette olduğundan özellikle kariyerinizle ilgili geçmişten gelen konular açılıyorsa bunları öncelikle halletmenizde fayda var. Mars, Satürn ve Plüton arasında oğlak burcunda ilerliyor, ikili ilişkiler, ortaklılar, evlilikler gibi konularda zorlanıyor olabilirsiniz, kalıcı başlangıçlar yapmalısınız, sorumluluk alarak hareket ederseniz başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Venüs güçlü olduğu boğa burcunda sosyal çevre ve arkadaşlar arasında güzel zamanlar geçirebilirsiniz, yeni ilişkiler gündeme gelebilir, arkadaş ortamlarında vakit geçirirken flörtöz ilişkilerde gündeme gelecektir. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz parasal konularda gelişmeler olabilir. Perşembe ve Cuma günü Ay’ın balık burcuna geçmesiyle yaşam enerjiniz bu dönemde yükselecek. Hafta sonu Ay’ın koç burcuna geçmesiyle toplum üzerindeki sorumluluklarınız, kariyeriniz ve işinizle ilgili bir takım gelişmeler olabilir.

Aslan Burcu: Güneş ve Merkür koç burcunda ilerliyor bu da sizin yaşam enerjinizi yükseltiyor, hayattan daha fazla keyif almanızı sağlıyor. Yurt dışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. İnançlarınız doğrultusunda harekete geçebilir lakin Merkür’ün geri harekette olduğunu düşünürsek iletişimle ilgili bazı sorunlar yaşıyorsanız veya geçmişten bazı konular önünüze geliyorsa bunları çözmenizde fayda var. Mars, Satürn ve Plüton arasında oğlak burcunda ilerliyor, insanlara hizmet etme konusunda, iş alanında, çalışmalarınız konusunda başlangıçlar yapmak istiyorsunuz fakat hızlı hareket edemiyor gibi hissedebilirsiniz kendinizden emin adımlar attığınızda başarılı olacaksınız. Yeni işler gündeme gelebilir, işle ilgili projeleri kalıcı olarak hayatınıza dahil edebilirsiniz. Venüs boğa burcunda ilerliyor, güzelliğinizle çevrenizi etkiliyorsunuz, kariyeriniz ve işinizle ilgili konuların daha kolay çözüldüğünü göreceksiniz. Evlilikle ilgili de bu dönemde bazı gelişmeler olabilir, sosyal statünüzü değiştirecek ilişkiler gündeme gelebilir. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Perşembe ve Cuma günü Ay’ın balık burcuna geçmesiyle parasal konularda bir takım gelişmeler olabilir. Hafta sonu Ay’ın koç burcuna geçmesiyle yaşam enerjiniz yükselecek ve hayattan daha fazla keyif alacaksınız.

Başak Burcu: Yönetici gezegeniniz geri harekette olduğu için parasal ve maddi konularda zorlanıyor gibi olabilirsiniz, geçmiş ödemeleriniz önünüze geliyordur, kredi anlaşmaları, alacak verecek meselelerinde geçmişi temizleyerek hareket ederseniz daha rahat olursunuz. Venüs boğa burcunda, ilişkilerle ilgili şanslı olduğunuz dönemdesiniz, aşk, ilişki ve flört durumlarında kendinizi iyi hissediyorsunuz. Sosyal medya aracılığıyla tanışacağınız biriyle ilişkiye başlayabilirsiniz.  Yurt dışına çıkan başaklar varsa da yurt dışında tanışacağınız biriyle de yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mars, Satürn ve Plüton arasında oğlak burcunda ilerliyor, aşk, ilişki, flört durumlarında harekete geçmek istiyorsunuz lakin kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz. Yaşamdan daha fazla keyif almak, içinizdeki çocuğu ortaya çıkartmak adına daha somut adımlar atarsanız başarılı olacaksınız. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz günlük rutin işlerinizi hallediyorsunuz. Perşembe ve Cuma günü Ay’ın balık burcuna geçmesiyle ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Hafta sonu Ay’ın koç burcuna geçmesiyle parasal ve finansal konularda bazı gelişmeler olabilir.

Terazi Burcu: Yönetici gezegeniniz Venüs boğa burcunda ilerliyor, boğa burcunda çok kuvvetli, parayla ilgili güzel gelişmeler olabilir, maddi konularda başkalarından destekler görebilirsiniz. Ortaklaşa hareket ettiğiniz arkadaşlarınızla beraber güzel gelirler elde edeceğiniz bir dönemdesiniz. Cinsel enerjinizde bu dönemde yüksek diyebilirsiniz. Güneş ve Merkür koç burcunda ikili ilişkiler ve ortaklılar gündeme gelebilir. Kendinizi bir ilişkiyle ön plana çıkartıp göstermek isteyeceksiniz lakin Merkür’ün geri harekette olduğu göz önünde bulundurursak ilişkilerle ilgili geçmiş meseleleri halletmeniz doğru olacaktır. Mars, Satürn ve Plüton arasında oğlak burcunda ilerliyor, iç dünyanızda kendinizi hedeflere karşı kilitlenmiş olarak hissedeceksiniz, çok çalışkansınız, disiplinli şekilde çalışmaya devam ettiğinizde başarılı olacaksınız, ailenizden de destek göreceksiniz. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, bu da sizin yaşamdan keyif aldığınızı ve aşkların gündeme geleceğini gösteriyor. Perşembe ve Cuma günü Ay’ın balık burcuna geçmesiyle günlük rutin işlerinizi daha rahat halledebilirsiniz. Hafta sonu Ay’ın koç burcuna geçmesiyle ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir.

Akrep Burcu: Güneş ve Merkür koç burcunda ilerliyor, çalışma çevrenizde ön plana çıkmak istiyorsunuz, kendi özgün fikirlerinizle farkındalık oluşturmak istiyorsunuz lakin Merkür’ün de koç burcunda geri hareket ettiğini düşünürsek çalışmalarınızla ilgili geçmiş meselelerinizi hallederseniz ileriye dönük daha başarılı olursunuz. Mars, Satürn ve Plüton arasında oğlak burcunda ilerliyor, iletişiminizi dikkatli kullanmanız gereken bir dönemdesiniz bu durum size fayda da zarar da getirebilir. Hedeflerinize ve isteklerinize yönelik adımlar atarak, buna uygun söylemlerde bulunursunuz, kendinizi düzgün bir şekilde ifade ederseniz başarı yakalayacağınız bir haftadasınız. Venüs boğa burcunda ilerliyor, çok kuvvetli, ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelebilir, evlilikler gündeme gelebilir, halen ilişkisi olan akrepler partnerleriyle birlikte çok güzel vakit geçirebilirler. Özellikle ilişkiler vasıtasıyla hayattan ve yaşamdan keyif alacak bir dönemdesiniz. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, iç dünyanızda kendinizi özgür hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Perşembe ve Cuma günü Ay’ın balık burcuna geçmesiyle aşk gibi konularda rahatsınız, mutlusunuz, kendinizi akışa bırakacaksınız. Hafta sonu Ay’ın koç burcuna geçmesiyle beraber günlük rutin işlerinizi halledeceksiniz.

Yay burcu: Güneş’in ve Merkür’ün koç burcunda ilerliyor olması sizi çok güzel etkiliyor, hayattan ve yaşamdan keyif alıyorsunuz, kendi kimliğinizi ortaya net bir şekilde koyuyorsunuz, isteklerinizi net bir şekilde ifade ediyorsunuz. Fakat Merkür’ün geri harekette olduğunu düşünürsek pozitif bahsettiğimiz bu konularda geçmiş meseleler önünüze gelirse bunları çözmeniz ilerisi için iyi olacaktır. Venüs boğa burcunda ilerliyor işiniz, çalışmalarınızla ilgili güzel gelişmeler olabilir. İş yerinizi güzelleştirebilirsiniz, işinizle ilgili beklediğiniz haberlere kavuşacaksınız ve günlük rutin işlerinizi daha kolay hallettiğinizin farkına varacaksınız. Mars, Satürn ve Plüton arasında sıkışmış bir şekilde oğlak burcunda ilerliyor, bu da para kazanmak adına eyleme geçmek istediğinizi gösteriyor. Fakat bazı meselelerin sizi engellediğini göreceksiniz, sorumluluk alarak ve hedefe kilitlenerek girişimlerde bulunursanız başarılı olacaksınız. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla iletişiminiz olacak. Perşembe ve Cuma günü Ay’ın balık burcuna geçmesiyle iç dünyanızda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve ailenizle ilgili de bazı gelişmeler olabilir. Hafta sonu Ay’ın koç burcuna geçmesiyle beraber yaşamdan ve hayattan daha fazla keyif alacaksınız.

Oğlak Burcu: Mars, Satürn ve Plüton arasında oğlak burcunda ilerliyor, bu hafta harekete ve eyleme geçmek istiyorsunuz, hedefleriniz doğrultusunda yeni girişimler yapmak istiyorsunuz, hayattaki öncelikleriniz, hedefleriniz, sizi başarıya götürecek konularla ilgili girişimler yaptığınız takdirde başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Bizzat inisiyatif alarak olayları kontrol edeceğiniz bir haftadasınız. Venüs boğa burcunda çok kuvvetli şekilde ilerliyor bu da size aşk ve ilişki olarak geri dönecektir. Cinsel enerjinizi yüksek, hayattan ve yaşamdan keyif alacaksınız. İlişkiler vasıtasıyla mutlu olacağını bir dönemdesiniz. Güneş ve Merkür koç burcunda ilerliyor, iç dünyanızda kendinizi güçlü ve motive bir şekilde hissediyorsunuz. Merkür’ün geri harekette olduğunu düşünürsek ailenizle veya ailevi konularda geçmiş meseleler önünüze gelirse bunları çözmeniz ilerisi adına iyi olacaktır. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, parasal ve maddi konular gündeme gelecektir. Perşembe ve Cuma günü Ay’ın balık burcuna geçmesiyle yakın çevreniz, akrabalarınız, kuzenlerinizle ilgili konular gündeme gelecektir. Hafta sonu Ay’ın koç burcuna geçmesiyle beraber aileniz ve aile büyüklerinizle vakit geçirebilirsiniz.

Kova burcu: Merkür ve Güneş koç burcunda ilerliyor, iletişiminizi etkili bir şekilde kullanmak istiyorsunuz fakat Merkür geri harekette olduğu için yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz. Yakın çevre, arkadaşlarınız ve akrabalarınızla ilgili geçmişten gelen meseleleri oturup konuşarak çözüme kavuşturduğunuzda daha rahat edeceksiniz. Venüs’ün boğa burcunda olduğunu görüyoruz, kendinizi flörtöz hissedeceksiniz, hayattan ve yaşamdan daha keyif alacaksınız. Aile büyüklerinden destekler görebilirsiniz, evinizde güzel vakit geçirebilirsiniz, ev dekorasyonu yapabilirsiniz. Yaşam alanınızda mutlu olacağınız bir dönemdesiniz. Mars, Satürn ve Plüton arasında oğlak burcunda ilerliyor, sorumluluk almak, ciddi bir şekilde çalışmak sizi ürkütüyor olabilir, özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünebilirsiniz. Başlangıç yapmak, sorumluluk almak, hedeflerinize odaklanmak, kariyerinizle ilgili önemli bazı konuları fark edeceksiniz, sorumluluk almaktan kaçınmayın, adımlar attığınızda başarılı olacaksınız. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, yetenek ve kabiliyetlerinizi rahat bir şekilde göstereceksiniz. Perşembe ve Cuma günü Ay’ın balık burcuna geçmesiyle parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. Hafta sonu Ay’ın koç burcuna geçmesiyle yaşam enerjiniz yükselecek ve yakın çevrenizle ilişki içerisinde olacaksınız.

Balık Burcu: Merkür ve Güneş koç burcunda ilerliyor, parayla ilgili bir takım gelişmeler olabilir. Patra kazanmak adına yeni girişimler ve atılımlar yapabilirsiniz ama Merkür geri harekette olduğu için yeni girişimler yaparken geçmiş dönemlerdeki parasal sorunları çözüp yolunuza devam etmelisiniz. Venüs’ün boğa burcunda olduğunu görüyoruz, iletişiminizi çok etkili bir şekilde kullanıyorsunuz. İletişim gücünüzle beraber başarı yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Yakın çevreyle ilişkileriniz gündeme gelecektir hatta yakın çevrenizden biriyle flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mars, Satürn ve Plüton arasında sıkışmış bir şekilde oğlak burcunda ilerliyor, sosyal çevre ve arkadaşlarınız arasında sorumluluk alıp ön plana çıkmak istiyorsunuz fakat bunu yapamıyor gibi hissedebilirsiniz. Gelecekle ilgili planlar gündeme geliyor bunlar gerçekçi planlarsa, sizi başarıya götürecekse, hedeflerinizle paralelse girişim yapın, başlangıç yapın başarılı olacaksınız. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü Ay’ın kova burcunda olduğunu görüyoruz, iç dünyanıza çekilebilirsiniz ve çevrenizdeki olayları gözlemleyeceksiniz. Perşembe ve Cuma günü Ay’ın balık burcuna geçmesiyle yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat göstereceksiniz. Hafta sonu Ay’ın koç burcuna geçmesiyle parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler olabilir.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: