Astroloji Güncel Son Makaleler

9 – 15 TEMMUZ 2018 HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Koç Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Günlük rutin işlerinizi daha kolay hallettiğinizin farkına varacaksınız. Çalışmalarınız, insanlara hizmet ettiğiniz konularda yeni değişiklikler yapabilirsiniz. Çalışma ortamınızı güzelleştirebilirsiniz. Bazı Koçlar ise, çalışma ortamından bir insanla flörtöz bir ilişki yaşayabilir. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor. Eviniz, aileniz, yuvanız ile ilgili bazı gelişmeler olabilir. Sizi ileri götürecek konular gündeme gelebilir, yatırımlar gündeme gelebilir. Ailenizden destekler alabilirsiniz. Yatırım, para kazanmak ile ilgili beklentileriniz varsa, Güneş tutulması ile birlikte bunlar gerçekleşebilir.

Boğa Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Bu da aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli günlerin başlayacağını gösteriyor. Yeni ilişkilere açıksınız. İlişkiler vasıtasıyla mutluluğu yakalayabileceğiniz bir dönemdesiniz. İlginizi karşı tarafa net bir şekilde ifade edebiliyorsunuz. İlişkilerde somut adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla ilgili birtakım önemli gelişmeler olabilir. Onlardan bazı destekler görebilir, yardımlar alabilirsiniz. Eğitim öğretim alanında başarılar elde edebilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız seyahatler varsa, tutulmanın etkisi ile o yöne çekilebilirsiniz. Bu dönemde hayatınıza girecek pratik bilgiler hayatınızın yönünü değiştirebilir.

İkizler Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. İç dünyanızda kendinizi flörtöz hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Eviniz, aileniz, aile büyükleriniz ile olan diyaloglarınız bu dönemde düzelebilir veya onlarla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Yaşadığınız ortamı güzelleştireceğiniz bir dönemdesiniz. Ailenizden destek aldığınızı da hissedeceksiniz. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor. Bu da size para olarak dönecektir. Parasal ve maddi konularda ani olaylar, ani değişiklikler size faydalar getirecektir. Para ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bu dönemde onlara ulaşacaksınız.

Yengeç Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Yakın çevre ilişkilerinizin gündeme geleceği bir döneme başlıyorsunuz. İletişiminizi daha etkili kullanacaksınız. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Eğitim alanında yeni gelişmeler olabilir. Kendinizi daha iyi ifade ediyorsunuz. Uzun zamandır düzenlemek istediğiniz bir gezi veya seyahat varsa, Venüs?ün buraya gelmesi ile bu seyahat gündeme gelebilir. Bu seyahatte veya yakın çevrenize daha önce dikkatinizi çekmemiş biri varsa, bu kişi dikkatinizi çekmeye başlayabilir. Flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor. Yaşamınızda, hayatınızda, hedeflerinize ulaşmak için tutulmanın tetikleyici etkisini hissedeceksiniz. Tutulma ile beraber yaşamınızda birtakım değişiklikler olabilir. Tarzınızı değiştirebilirsiniz, inisiyatif alabilirsiniz veya beklentilerinize tutulma ile beraber ulaşabilirsiniz.

Aslan Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir. Para ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz, daha kolay para kazandığınızı hissedebilirsiniz. Ortaklaşa, ahenkli ve dengeli hareket ettiğiniz takdirde güzel paralar kazanacaksınız. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor ancak Güneş tutulmasını çok iyi göremediğiniz bir alanda yaşayacaksınız. Bilinçaltınızda, iç dünyanızda aile kurmak, yuva kurmak, bir yere bağlanmak ile ilgili birtakım korkularınız varsa, tutulma sayesinde bunları aşabilirsiniz. Geri plana çekiliyorsunuz, çevrenizi gözlemliyorsunuz, korkularınızdan arındıktan sonra ileriki günlerde daha cesur bir şekilde ortaya çıkacaksınız.

Başak Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli bir döneme giriyorsunuz. Güzelliğinizle insanları etkilediğiniz, tekliflere açık olduğunuz, yaşamdan keyif aldığınız bir dönemdesiniz. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında güzel gelişmeler olabilir. Sizi hedeflerinize götürecek yeni sosyal çevrelere bu dönemde girebilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınızı tutulma ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Kariyerinizin, çalışmalarınızın getirilerini de tutulma ile beraber aldığınızı göreceksiniz. Özgürleşmek adına da kendinizi daha cesur hissedeceksiniz.

Terazi Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Yönetici gezegeninizin Başak burcuna geçmesi demek sizin bu dönemde biraz geri plana çekiliyor olmanız anlamına geliyor. Kendinizi ortaya koymakta zorlanabilir, platonik birtakım ilişkilere çekilebilirsiniz. Gizli saklı ilişkiler bu dönemde gündeme gelebilir. İlişkilerle ilgili birtakım korkularınız varsa, bunları da bu dönemde görmeye, anlamaya başlayabilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren insanlar varsa, onların da bu dönemde farkına varacaksınız. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor. Kariyer, iş anlamında, hayalinizde işe, kariyere ulaşmak adına tutulmanın tetiklenmesi ile güzel gelişmeler olacaktır. Hayatınızda kariyer anlamında yeni bir sayfa açılabilir. Bir terfi, başarı gündeme gelebilir. İnsanların, sizin işinizle gurur duymanızı sağlayacak birtakım gelişmeler olacak gibi görünüyor.

Akrep Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında daha fazla vakit geçireceksiniz. Hayattan daha fazla keyif alacağınız bir dönemdesiniz. Bu ortamlarda birtakım flörtöz ilişkilere de çekilebilirsiniz. Gelecek planlarınıza, hedeflerinize daha umutla bakıyorsunuz. Kariyerinizin, çalışmalarınızın getirilerini de daha kolay alacaksınız. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor. Kendinizi daha cesur, mutlu ve pozitif hissedeceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. Hayat görüşünüz, felsefeniz, hayata bakışınızla ilgili birtakım değişiklikler olabilir. Bu sizi özgürleştirebilir. Bu dönemde yurtdışı bağlantılı işler, yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Sosyal medyada aktif olabilir, eğitim öğretim alanında başarılar yakayalayabilirsiniz. Öğreneceğiniz bilgiler yaşamınızı daha kolay hale getirecektir.

Yay Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Güzelliğinizle toplumu ve insanları etkileyebileceğiniz bir döneme gireceğiniz anlamına geliyor. Kariyeriniz ve işiniz ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili bazı konuları daha rahat halledebilirsiniz. İlişkilerde sonuca yönelik hareket edeceğiniz bir dönemdesiniz. Bazılarınız da iş ortamında tanışacağı bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilir. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor. Özellikle parasal konularda güzel gelişmeler olabilir, yeni gelir kapıları açılabilir. Ailenizden, aile büyüklerinizden parasal konularda destekler görebilirsiniz, ortaklaşa birtakım ilişkilere başlayabilirsiniz. Kendinizi yenileyerek daha da güçlü hissedeceğiniz bir döneme başlıyorsunuz.

Oğlak Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda daha pozitif, iyimser ve girişken olduğunuz bir dönemdesiniz. Uzak seyahatler gündeme gelebilir. Uzak seyahatler sırasında tanışacağınız yeni biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sosyal medyada aktifsiniz. Sosyal medya aracılığı ile de bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hali hazırda bir ilişkiniz varsa, bu ilişkinizi somutlaştıracağınız bir döneme başlıyorsunuz. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve en önemlisi evlilik gibi konularda kadersel birtakım etkiler alabilirsiniz. Evlenmek isteyen Oğlaklar varsa, bu dönemde bu konular gündeme gelebilir. Bazı Oğlaklar, kiminle evlenecek, bu dönemde bu kişilerle tanışabilirler. İş alanında ortaklık yapmak isteyen Oğlaklar varsa, ortaklık yapması gereken insanlarla bu dönemde karşılaşabilir.

Kova Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Cinsel alanda enerjiniz yükseliyor. Parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler olabilir. Beklediğiniz bir para, miras veya alacak varsa, bunlara ulaşabilirsiniz. Ödemelerinizi kapatmak adına da güzel gelişmeler olabilir. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor. Günlük, rutin işleriniz, iş ortamınız, insanlara hizmet ettiğiniz konularda güzel gelişmeler olacaktır. İş alanında kazanacağınız başarılar kariyerinize ve finansal durumunuza katkıda bulunacak.

Balık Burcu: Salı günü Venüs, burç değiştirerek Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi konularda şanslı bir dönemdesiniz. İlişkilerinizi somutlaştırarak sonuç elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni ilişkiler, evlilik ile ilgili kararlar bu dönemde gündeme gelebilir. Ortaklık yapmak istiyorsanız, bu kişinin de bu dönemde farkına varabilirsiniz. Cuma günü, Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması bazı kadersel etkileri, gelişmeleri gösteriyor. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.. Hayattan ve yaşamdan keyif almak, içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak adına yeni bir başlangıç yapacağınız, adım atacağınız bir döneme giriyorsunuz. Çocuk sahibi olmak isteyen Balık burçları ve yükselen Balıklar varsa, tutulmanın etkisi ile bu konularda şanslı bir döneme giriyorlar. Çocuk sahibi olan Balıklar ise çocuklarından yana şanslı olacakları, onlar sayesinde birtakım şanslar yakalayacakları bir dönemdeler.

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: