Güncel Son Makaleler Yaşam

ARTIWAY NEDİR, NASIL ÇALIŞIR, NASIL KULLANILIR

Tarafından yazılmıştır admin

İnternetten alışveriş yapmak günümüzün vazgeçilmezleri arasına girdi. Bu yapacağınız alışverişlerden indirim ve bonus kazanmayı kim istemez ki? Amerika gibi ülkelere nazaran daha çok geri olduğumuzu da unutmamak gerek yani sizin de her geçen gün internetten yapacağınız alışverişler artacak.

Artıway bu konuda bizlere yardımcı oluyor ya da para kazanmamızı sağlıyor diyelim. Trendyol, Hepsiburada, Boyner, n11, Morhipo gibi birçok bilindik site Artıway’de mevcut. Artıway’i eski adıyla Bonusway olarak da bilenler bilir.

Paramı Nasıl Geri Alacağım?

1.İlk önce buraya tıklayarak Artıway’e üye olmalıyız. Üyelik çok basit, bir facebook hesabı veya mail adresi üzerinden üye olabilirsiniz.

2.Üye olduktan sonra hangi siteden ne kadar geri para iadesi alacağınızı görebilirsiniz.

3.İstedğiniz site üzerinden “BONUS AL” tıkladığınızda kendinizi her zaman alışveriş yaptığınız yerde bulacaksınız. (“BONUS AL” linkine tıklamak Artıway’den geldiğimizin belli olması için önemlidir, yoksa geri para iadesi alamayız)

4.En az 30 TL birikimden sonra ödemeyi hesabımıza alabiliyoruz.

Artıway’in unutkanlar için Google arama eklentisi de mevcut, eğer alışveriş yaptığınız sitede geri ödeme mevcutsa anında sizi uyarıyor. Çok daha rahat edebilirsiniz, buradan indirebilirsiniz.

Cep telefonu veya tablet gibi uygulamaları da mevcut. İndirip cepten veya tabletten de alışverişinizi yapıp, paranızı geri alabilirsiniz.

Adblock gibi çerez onleyici programlar kullanmamanız, alışverişinizin çerez takibinde oluşacak problemleri önler. Mağazaya Artıway’den geçtikten sonra mağazada uzun sure kalmanız durumunda problem oluşmaktadır. Böyle durumlarda Artıway hesabınıza giris yaparak magazaya geçer ve alişverişinize kaldiğiniz yerden devam ederseniz, bonus takibinizde de sorun oluşmayacaktır.

Artıway’i Ne Zaman Kullanmak Avantajlıdır?

Tutarın önemi yok Trendyol, Boyner, Morhipo gibi sitelerden alışveriş yapıyorsunuz mutlaka paranızı bırakmamalısınız.

Sistemde Booking.com ve Hotels.com da mevcut. Her ikisi de %4 bonus veriyor. Otel konaklaması veya uçak bileti gibi yüksek tutarlı ödemelerinizde hak ettiğiniz para iadeniz de haliyle daha fazla oluyor.

Size önerim bir şeyler almadan önce kesinlikle Artıway’e bir bakmanızdır.

İyi alışverişler…

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: