Astroloji Güncel Son Makaleler

9-15 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Tarafından yazılmıştır admin

Merhaba sevgili astroloji severler,

Bugünden itibaren haftalık burç yorumlarımla sizlerle olacağım. Önemli gökyüzü değişimleri yaşayacağımız bu hafta bakalım neler olacak?

Öncelikle 08.10.2017 Pazar gününden itibaren Venüs ve Satürn arasında sert bir görünüm hakim. Salı gününe dek bu görünüm değişmeyecek. Daha az sosyalleşebileceğimiz, yalnızlığı tercih edebileceğimiz birkaç gün geçireceğiz.

Pazartesi günü 09.10.2017 Merkür ve Plüton arasında 3 gün boyunca devam edecek gergin bir görünüm oluşacak. İnternet üzerinden alışveriş yaparken dikkatli olmalı, güvenmediğiniz sitelerden alışveriş yapmamalısınız!

Salı günü 10.10.2017 artık geçtiğimiz 13 ay boyunca terazi burcunda yer alan Jüpiter Akrep burcuna geçiyor. Yine 13 aylık uzun bir dönemi kapsayacak olan bu döngü Akrep burcu olanlar, yükselen burcu Akrep olanlar ve Jüpiter’i Akrepte olan yani 1958,1970,1982, 1994 doğumlu olanları olumlu anlamda etkileyecek ve şans, bereket, bolluk gezegeni Jüpiter onları koruma altına alacak.

Çarşamba günü 11.10.2017 Satürn ve Mars arasında cumartesi gününe dek devam edecek zorlu açılar olacak; kazalara, bir şeyleri kırıp dökmeye eğilim oluşur.

Perşembe günü 12.10.2017 ay yengeç burcunda yer alacak. Yemek borusu ve mide hassas olacağından yiyecekleri tüketirken lütfen dikkatli olalım!

Cuma günü 13.10.2017 Merkür ve Satürn arasında destekleyici bir görünüm oluşacak. Ayakları yere basan, mantıklı fikirlerinizi ifade edebilir, satabilirsiniz .

Cumartesi günü 14.10.2017 itibari ile Venüs ‘ün Başak burcu seyahati sona eriyor ve terazi burcuna geçiş yapacak. Güzelleşmek, bu amaçla bıçak altına yatmak, tarz yaratmak, yeni kıyafetler almak, moda ile ilgilenmek, stil yaratmak için uygun bir dönemdir.

Pazar günü 15.10.2017 Merkür ve Uranüs arasında 4 gün boyunca geçerli olacak zorlu bir açı hakim olacak. Paraşütle atlamak, kayak yapmak vb. ekstrem sporlara katılmak için uygundur.

 

Haftalık Burç yorumları ise;

Koç Burcu: Bu hafta evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatında güzel etkiler olmasına rağmen sağlık alanına dikkat edin; tansiyon, kalp dolaşımı sisteminize dikkat edin. Bu hafta özellikle iş hayatında çekilmelere dikkat edin. Jüpiter Akrep burcuna geçecek ve sizin ortaklaşa para alanınız miras, nafaka, burs gibi kazanımlarınızı etkileyecek. Ortaklıklardan elde edilecek kazançlardan gelir elde edeceksiniz. Olası borçlarınızdan daha hızlı ve rahat kurtulacaksınız.

Boğa Burcu: Eğer hayatınızda biri yoksa bu hafta özelikle iş yerinden biriyle görüşmeye başlayabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter’in akrep burcuna geçmesi evlilik, ortaklık, ikili ilişkiler alanında size fırsatlar sunacak. Yalnız ve bekar olanlar evlilik hazırlığına başlayabilir, evliler çocuk sahibi olabilir, ayrıca düşmanlarınızdan korunacaksınız. Düşmanlarınız size zarar veremeyecek. Eşiniz ya da ortağınızla çok sık seyahat edebilirsiniz.

İkizler Burcu: Bu hafta ciddi ilişkilere başlamak için bir hazırlık süreci geçirebilirsiniz. Denge, huzur barış rüzgarları özel hayatınızda esecek. Özel hayatınızdaki sorunları politik davranarak, sorunları alttan alarak çözebilirsiniz. Aile bireylerinin sağlığı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu hafta daha çok özel hayatınızla, duygusal konularla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Bu hafta Jüpiter’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte iş yaşamınız, sağlığınız çok daha iyi bir seviyeye geliyor. Dikkat etmeniz gereken nokta kilolardır. Bu süreçte kilo alımı hızlanabilir, sağlığınızla ilgili problemlerin üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. 1 senelik süreçte iş yaşamınız ve işyerindeki değişimler size fırsatlar sunmaya başlayacak.

Yengeç Burcu: Bu hafta Venüs’ün Terazi burcuna geçişiyle ev, yuva, aile konularında huzur ve dengeyi yakalayacaksınız. Evinizde değişiklikler yapabilir, boya, badana, tamirat, eşyalarla ilgili konulara işaret etmekte. Mars Satürn kavuşumu sizin trafikte bu hafta daha dikkatli olmanızı, hız yapmamanızı öneriyor. Bu hafta bir sınava girecekseniz, extra dikkat edin. Bu hafta Jüpiter Akrep burcuna geçecek ve sizin aşk, çocuklar ve sosyal yaşam evinizi hareketlendirecek. Uzun soluklu bir aşk ilişkisine hazır mısınız? Evli ve çocuk sahibi olmak isteyenler içinse mutlu haberler yakında. Bazılarınız yaptıkları işlerle adlarını duyurabilecekler. Havadan bir para, piyango vs. gibi bir ödül kazanabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bu hafta Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte kısa yolculuklara çıkma ve yolculukların keyifli geçme ihtimali yüksek. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenlerinizle iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa çıkacağınız seyahatlerde veya kardeş, kuzen vs. tarafından tanıştıracağınız biriyle aşk yaşamanız olası. Mars / Satürn kavuşumu nedeni ile bu hafta sabrınız test edilebilir. Maddi anlamda lüks sayılabilecek harcamalardan kaçınmalı ve kimseyle atışmamalısınız. Salı günü Jüpiter’in akrep burcuna geçmesi ile 1 yıllık süreçte ev alabilir, evinizin içinde tadilat yaptırabilir, yeni eşyalar alabilir ve gayrimenkulleri değerlendirebilirsiniz. Aile içinde barış ve huzur ortamı oluşacak; ev , yuva ile ilgili her türlü şans ve olanakla karşılaşacaksınız. Sadece ev almak değil, evlenme ihtimaliniz de oldukça yüksek.

Başak Burcu: Bu hafta Venüs Başak burcundaki seyahatini sonlandıracak ve Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu durum sizin kazançlarınızın artmasını sağlayacak ama paranızı daha çok güzelleşmek, bakım vs. için harcayacaksınız. Sevdiğiniz kişiye hediyeler alabilirsiniz. Size mutluluk, keyif getirecek konulara para harcayacaksınız. Mars / Satürn kavuşumu ile sağlığınıza extra dikkat etmelisiniz. Ayrıca ebeveynlerinizin sağlığı ile konular gündeminizde yer alabilir. Sinir stres bu hafta sizde tavan yapabilir ve sakin olmakta zorlanabilirsiniz. Sürpriz ve beklenmedik ödemeler çıkabilir ama giderler de artabilir. Salı günü Jüpiter’in Akrep burcuna geçişi ile birlikte kardeş, kuzen vs. yakın çevrenizle ilgili şanslı gelişmeler yaşanabilir ve size yardımları dokunabilir. Sık sık yurtiçi seyahatler yapabilir ayrıca blog, internet sitesi vs. yazım, reklam, pazarlama, iletişim kanalları ile ilgili işler yapabilirsiniz. Bazılarınız kitap yazabilir, dil öğrenebilir, sosyal medya ile ilgili bir iş yapabilir. Psikoloji, ökültizm, spiritüel gibi konular ile de ilgilenebilirsiniz.

Terazi Burcu: Venüs bu hafta burcunuza geçiyor ve 8 Kasıma kadar kendinizi daha iyi hissetmenizi, aşk konularında şanslı olacağınızı müjdeliyor. Bazılarınız estetik operasyonlar yaptırabilir, güzelleşmek uğruna bıçak altına yatabilir, aşk hayatınızda da daha kolay insanları kendinize çekebileceksiniz. Çevrenizden bol bol iltifat alacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Mars / Satürn kavuşumu sağlık anlamında sizi olumsuz etkileyecek. Kendinizi birden bire hastane koridorlarında bulabilirsiniz. Kardeşlerinizle aranız bozulabilir. Ayrıca trafikte kimseyle tartışmamaya dikkat edin. Komşularınızla iletişiminiz bozulabilir, kullandığınız elektronik aletleriniz de bozulabilir. Salı günü Jüpiter’in Akrep burcuna geçişi ile birlikte finansal anlamda 1 yıl boyunca yüzünüz gülecek. Gelirleriniz artacak. Maddi konularla ilgili gelirler artsa da giderleriniz de artacak, bu durum size extra bir cömertlik sağalayacak. Rahatınızı, konforunuzu ilgilendiren konularda harcamalar yapacaksınız.

Akrep Burcu: Bu hafta Venüs Terazi burcuna geçiyor. İlişkilerinizle ilgili biraz dikkat etme zamanı. Kıskançlıklar yüzünden ilişkiniz zarar görebilir. Bu süreçte yalnızlıktan daha fazla mutlu olabilirsiniz.  Kendinizi bir parça değersiz hissedebilirsiniz. Mars / Satürn etkileşimi dolayısıyla arkadaşlarınızla aranız açılabilir, ödemelerinizle ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz. Gelelim güzel haberlere; Salı günü Jüpiter burcunuza geçiyor ve 1 yıl boyunca size şans, bolluk sağlamaya geliyor. Rahat dönem olacağı için kilo alımıniz hızlanabilir, kilo vermede zorluk yaşayabilirsiniz. İlişkiler alanında oldukça şanslı olacaksınız. Kazançlarınızda artış olacaktır. Bu dönem dört ayaküstüne düşme dönemidir. Sağlığınızla ilgili problemler ortadan kalkacaktır. Bu bir yıllık süreçte kısa ya da uzun seyahatler yapmak veya yurtdışına yerleşmek için de uygun fırsatlar yakalayacaksınız.

Yay Burcu: Bu hafta Venüs Terazi burcuna geçiyor. Bu da sizin sosyal, popüler, eğlenceli bir dönem geçireceğinizi gösteriyor. Arkadaşlarınız, yakın çevrenizle aranız oldukça iyi olacaktır. Mars / Satürn etkileşimi ise kariyer ve iş alanınızda sizi zorlayacak. Üstlerinizle işvereninizle tartışma vs. olabilir. Alttan almayı bilmezseniz istifa, kovulma olabilir. Bu hafta yeni ilişkilerinizde hemen güven duymayın. Salı günü Jüpiter’in Akrep burcuna geçişi ile sosyal yaşamınız canlanıyor. Arkadaşlık ilişkilerinizde canlanacak. Hayır kurumlarında çalışabilir ,spiritüel, ökült konularla ilgilenebilir, meditasyon vs. gibi konuları araştırabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Bu hafta Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu da sizin kariyerinizde gözle görülür bir iyileşme sağlayacaktır. Beklenen terfi gelebilir. Eğer hayatınızda kimse yoksa işyerinizde biriyle duygusal yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Mars / Satürn etkileşimi ise sağlığınıza önem vermenizi gerektirecek. Yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilgili işleriniz, hukuksal konular ve yükseköğrenimle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Salı günü Jüpiter’in Akrep burcuna geçişi ile sosyal yaşamınız, arkadaşlık ilişkileriniz hareketleniyor. Grup çalışmaları içinde olabilirsiniz. Hayatınıza yabancı uyruklu kişiler girebilir, uzak seyahatler yapabilirsiniz.

Kova Burcu: Bu hafta Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile uzak yerlere keyifli seyahatler yapabilirsiniz. Hukuksal alanda şanslı olacaksınız. Kadın figürlerinden yardım alabilirsiniz. Mars / Satürn zorlu açısı ile ise arkadaşlık alanında zorlanmalar, kredi vs. ödemeler ile ilgili şanssız durumlar yaşayabilirsiniz. Uzak akrabalar ile de zorlayıcı durumlar yaşanabilir. Jüpiter’in Salı günü Akrep burcuna geçişi ile birlikte 1 yıl boyunca iş yaşamınızda yükselme, terfi, iş yaşamında tanınma, statünüzde yükselme meydana gelebilir. Bol bol seyahat imkanı olacaktır; özellikle de yurtdışı. Kariyerinizde en güçlü konum bu yıl yaşanacaktır. Kendi işinizi kurmak, kendi işinizin patronu olmak da sayılabilir.

Balık Burcu: Bu hafta Venüs Terazi burcuna geçiyor ve sizin sağlık alanınızda ilerliyor. Sağlık alanında harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle yumurtalıklar, insülin, pankreas gibi bölgelerle ilgili sağlık kontrolleri ve harcamaları yapmanız gerekebilir. Bu 20 günlük süreçte daha çok cinsellik odaklı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Mars / Satürn kavuşumu ise hem işiniz hem de evlilik, aile gibi konularda kötü şans göstergesi olacak. Üstlerinizle tartışmamaya özen gösterin. Ödemeler gündeme gelecektir. Hafta sonuna doğru ufak bir yolculuk yapabilirsiniz. Jüpiter’in Salı günü Akrep burcuna geçmesiyle 1 yıllık süreçte hukuki konularda şans, yükseköğrenim imkânı, yurtdışı bağlantıları yapılabilir. Güçlü kişilerden yardım alabilirsiniz. Uzak yerlerdeki kişilerle gönül ilişkileri yaşayabilirsiniz. Yaşamı ve kendinizi daha çok sorgulayacak bir döneme giriyorsunuz.

 

Astrolog;

Tuğba Başaran

http://www.instagram.com/astrolojigunlugu_/

 

Yazar Hakkında

admin

%d blogcu bunu beğendi: