Bir resim bin kelimeye değer olabilir. Küçük işletmelerin müşterileri uzaklaştıracak Web tasarımında yaptıkları yaygın olarak görülen hataları önleyebiliyorsanız, profesyonel bir Web tasarımı binlerce dolar değerinde olabilir. Her web sitesi tasarımı, işletmenin kendine özgü niteliklerini yansıtmalıdır; ancak her çevrimiçi işletmenin izlemesi gereken profesyonel Web tasarımının evrensel kuralları vardır.

 Çok gösterişli olma

Flash animasyon kesinlikle web sitesi tasarımında yerini alır ancak genellikle küçük işletme Web tasarımınızın ana sayfasında olmamalıdır. Müşteriler, web sitenizde dijital animasyonun yavaşça açılmayan bir ekranı değil, onlara ilgi duyan ürünler ve hizmetler hakkında yararlı bilgiler bulmasını beklemektedir. Profesyonel Web tasarımınızda akıllıca ve hatta az miktarda flaş kullanın.

 Görünüşü Düzeltme

Web sitesi tasarımını basit tutmak, sizi ve müşterilerinizi baş ağrısından kurtarabilir. Arial gibi güvenilir ve doğru yazı tipi stilini kullanın, bu yazı tipi sans-serif olup, okunabilir olduğu kanıtlanmıştır. Arka plan profesyonel Web tasarımı için endişe verici bir diğer alandır. Desenli arka planları kullanmak veya siyah bir zemine karşı renkli bir biçimde yerleştirmek, kullanıcıların bir başkasının daha hoş web sitesi tasarımını aramasına neden olabilir.

 Gezintiyi Zorlaştırma

Profesyonel Web tasarımında ana başlık kullanımı, bir yolculukta GPS kullanmaya benzer. Akıllıca kullanılırsa, ziyaretçiler istediği yere gidebilir hatta yol boyunca kendilerini eğlendirmiş olurlar. Küçük işletmelerdeki Web tasarımları bu yönüyle çok yaratıcı olma isteğine direnen, temiz bir gezinme paneli kullanarak en iyi kaynağı barındırır. Fantezi flash animasyon veya görüntülerde web sitesi tasarımlarında gezinme arka planda kalacak ve müşterileriniz kaybolacak sonuçta ilgi kaybı olacaktır.

 Zamanı boşa harcatmayın

Web sitenizin tasarımı grafikler ve resimlerle dolu olduğunda, daha fazla bant genişliği gerekir. Bu artan bant genişliği kullanıcının indirmesi daha uzun sürer. Web sitenizin tasarımının yüklenmesi için gereken süre içinde, müşterileriniz beklemeye değmeyeceğine çok iyi karar verebilir. Düşük hızda veya mobil internet bağlantısı kullanan kişileri unutmamaya çalışın. Küçük işletme Web tasarımınız için kesinlikle gerekli olan grafik ve resimleri kullanın ve gerisini portföyünüz için kaydedin.

 Aşırı Doyma

Karmaşık web sitesi tasarımı, sitenizin ziyaretçilerini zorlar ve işletmenizin profesyonelce görünmesini sağlayabilir. Dağınık (düzensiz) bir web sitesi tasarımı, teşvik edilmesi gereken çok işi kötü bir şekilde yansıtmaya eğilimliyken, profesyonel bir Web tasarımı ayrıntılara dikkatiniz hakkında bilgi verir.

Web sitenizin tasarımı işinizin “yüzü” haline gelecek, bu nedenle yalnızca müşterilerin kafalarını çevrelemekle kalmayıp aynı zamanda onları ilgilendiren profesyonel bir Web tasarımına ihtiyaç duyacaksınız. Küçük işletme Web tasarımının basit yönergelerini izleyin ve güzellikleri daha olumlu bir ziyaretçi deneyimi göreceksiniz.

 

WEB SİTE TASARIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER https://i1.wp.com/bilgikapsulu.com/wp-content/uploads/2018/02/web-sitesinde-tasarımında-dikkat-edilmesi-gereken.jpg?fit=573%2C351https://i0.wp.com/bilgikapsulu.com/wp-content/uploads/2018/02/web-sitesinde-tasarımında-dikkat-edilmesi-gereken.jpg?resize=150%2C150adminSon MakalelerTeknolojien sık yapılan web tasarım hataları,Kullanıcı Deneyimi Tasarımında Yapılan Hatalar,Tasarımda Dikkat Edilecek Hususlar,ucuz ve kaliteli web tasarım,Web Site Tasarımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler,Web Site Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler,web sitesi hataları,Web Sitesi Tasarımında En Çok Yapılan Hata,Web Sitesi Tasarımında Nelere Dikkat Edilmeli,Web Sitesi Tasarımında Yapılmaması Gereken 5 Hata,Web Sitesi Tasarlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler,web tasarım hataları,web tasarımda sıklıkla yapılan hatalarBir resim bin kelimeye değer olabilir. Küçük işletmelerin müşterileri uzaklaştıracak Web tasarımında yaptıkları yaygın olarak görülen hataları önleyebiliyorsanız, profesyonel bir Web tasarımı binlerce dolar değerinde olabilir. Her web sitesi tasarımı, işletmenin kendine özgü niteliklerini yansıtmalıdır; ancak her çevrimiçi işletmenin izlemesi gereken profesyonel Web tasarımının evrensel kuralları vardır.  Çok gösterişli olma Flash...Bilim Sağlık Yaşam Teknoloji Güncel ve daha fazlası